עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון 12345
מציג תוצאות 81 עד 93 מתוך 93

אשכול: LOL

Criptek Criptek מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מי אמר לא ככה?
    אתה עדיין חי בסרט שהייתי רוצה לחזור להיות חבר שלך אחרי הכל?

אתה כאילו חושב שאנשים חסרי זכרון ולאנשים אין חיים חוץ מלרשום למישהו בצ'אט בוא ניהיה חברים ועוד לחשוב שהצד השני יאמין לזה

אבל בתכלס,הוכחת שהאמנת בזה וזה הספיק לי :]

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כמו כל אשכול גם זה הוא אשכול מריבה O_o

roma roma מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    roman
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אין פה אדמין או משו ? כמה מריבות

Dominic Dominic מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    If you dont mind ... אני הולך למלא את החתימה שלי בציטוטים

WeaseL WeaseL מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Criptek צפה בהודעה
    כי אני שונא אותם במקרה?
    חחח עד עכשיו הייתי בטוח שאתה סתם אחד שיורדים עליו, אפילו באתי להגיב שיעזבו אותך בשקט, אבל עכשיו קראתי את זה והבנתי שאתה מטומטם, אם אתה שונא את ה3 האלה אתה שונא את כל החבורה כנראה, ולמה בדיוק? כי אתה שואל באקס פייר DO U WANT TO BE MY FRIEND וזה נקרא כאילו אתה מתחיל איתי בפיקאפ בר לבוחשים בשוקו? :O
    אם אתה שונא מישהו שלפחות תיהיה לך סיבה טובה...

קיבל לייק
    0 פעמים
    הסיבה היא שאתם חבורה שלא יכולה לקבל עוד אחד בקהילה אם אחד שונא אז כולם אחרי האחד הזה,בגלל זה אני שונא אתכם אולי היו לי כוונות טובות קצת להתידד וכו',לא רציתם וסתם ככה קיללתם? URPROB
    התחלתי להיות גם כזה וזה גרם למריבה

sHock sHock מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחח מי בכלל רצה לריב איתך
    שאלתי איך קוראים לMS בפורום ובלי קשר נדחפת והתחלת את כל המריבה אז תרגע

הסמל האישי של ReijQw1TT
    ReijQw1TT ReijQw1TT מנותק ex-matanhy
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחייייייייייייייייי אתה מתחיל להציק.

לחפור בXfire כל היום לשאול you want to be my friend להכנס לפורום ולהגיב בכמויות זה לא להתיידד.
    גם אחרי שאמרתי לך שאתה חופר לי אתה המשכת אז מחקתי אותך מה,תXFIRE, לפי מה שאני יודע גולני ובוזום שיחקו איתך פעם אחת .
    באמת אבל כאילו רציני מי פותח ב-DO YOU WANT TO BE MY FRIEND עכשיו שאני מבין שזה לא רק לי :O.
    תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים ומטומטמים שכל מה שאכפת להם זה מי יהיו החברים שלהם בקהילה, felix אתה ניהיה לך פה משהו מסריח כולה אתה איזה חודש פה אתה יוצא על כולם כאילו אתה אדמין אמרת לxytek לעוף ואתה אפילו לא מכיר אותו אז תמיד תזכור שיש יותר ותיקים ממך שהרבה יותר עם קשרים והרבה יותר קשורים לקהילה וpryz3x תפסיק לחפור זה מציק ואז לא יהיו לך חברים (חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח).

שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי XperT צפה בהודעה
    אחייייייייייייייייי אתה מתחיל להציק.

לחפור בXfire כל היום לשאול you want to be my friend להכנס לפורום ולהגיב בכמויות זה לא להתיידד.
    גם אחרי שאמרתי לך שאתה חופר לי אתה המשכת אז מחקתי אותך מה,תXFIRE, לפי מה שאני יודע גולני ובוזום שיחקו איתך פעם אחת .
    באמת אבל כאילו רציני מי פותח ב-DO YOU WANT TO BE MY FRIEND עכשיו שאני מבין שזה לא רק לי :O.
    תפסיקו להתנהג כמו ילדים קטנים ומטומטמים שכל מה שאכפת להם זה מי יהיו החברים שלהם בקהילה, felix אתה ניהיה לך פה משהו מסריח כולה אתה איזה חודש פה אתה יוצא על כולם כאילו אתה אדמין אמרת לxytek לעוף ואתה אפילו לא מכיר אותו אז תמיד תזכור שיש יותר ותיקים ממך שהרבה יותר עם קשרים והרבה יותר קשורים לקהילה וpryz3x תפסיק לחפור זה מציק ואז לא יהיו לך חברים (חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח).
    חחחחחחחחחחחחחחחחח אני יוצא על כולם?על מי יצאתי?
    XYTEK נדחף בלי קשר והתחיל לקלל אותי...מה נראה לך רק בגלל שיש לו קשרים אני לא אקלל אותו בחזרה?
    אין לי פה שום קטע מסריח,פשוט כל פעם מישהו נדחף ומתחיל לקלל אותי ומצפים שאני לא אחזיר רק בגלל שיש לו קשרים ושהוא חבר טוב של האדמין
    ואני בכלל לא התחלתי תמריבה הזאת,רק שאלתי איך קוראים לMs בפורום ואז דניס התחיל..אתה יכל לראות בעצמך ואז בלי קשר XYTEK נדחף והתחיל לקלל אותי....
    וזה לא קשור למי יהיו החברים שלי בקהילה,עם אתם רוצים אל תהיו חברים שלי אל תעזרו לי אל תדברו איתי אני לא מכריח אתכם לעשות את זה..
    תראו מה קרה בגלל שאלה אחת קטנה....

ומה הקטע שלכם
    למה אתם תמיד רוצים לתת לי קיק בשרת של VGO...

קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע כל הקטע של ה WANT TO BE MY FRIEND שעשיתי לכולם היה בצחוק ואני הכי רציני ולא אכפת אם תאמינו או לא

אבל האמנתם וחשבתם זה אמיתי אז התחלתם לצחוק עליי על החשבון של הצחוק שלי עליכם

כן,אולי היו לי כוונות טובות להתיידד כי ראיתי שבפורום אתם לא משהו

ובוא נגיד לא רציתם לסגור את זה כמו גברים,לא סגרתם וגם אני לא אני מודה לא הייתי צריך להתחיל לריב איתכם אבל זה היה ממש דורש מה שפליקס עשה והוא עלה לי על כל העצבים בגוף ואז אתם נכנסתם וזה כבר ממש הרג אותי מבפנים ורבתי עם כול הקהילה,ואני מסכים עם פליקס שזה שהוא יותר וותיק או שהוא חבר של האדמין לא אומר שאסור להגיד לו משהו רע,כמו שהוא יכול ככה גם אני בעולם כולם שווים בזכות הדיבור.

Benzii Benzii מנותק מתקדם
    שם פרטי
    .
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאללה לא נמאס לכם? נורא בוגר לריב ככה
    אחד היה מלוכלך שפירסם את זה
    השני נכנס לשאול מה הניק של MS
    מה אתם רבים ככה יאללה לנעול תדיון הזה כבר

שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Criptek צפה בהודעה
    תשמע כל הקטע של ה WANT TO BE MY FRIEND שעשיתי לכולם היה בצחוק ואני הכי רציני ולא אכפת אם תאמינו או לא

אבל האמנתם וחשבתם זה אמיתי אז התחלתם לצחוק עליי על החשבון של הצחוק שלי עליכם

כן,אולי היו לי כוונות טובות להתיידד כי ראיתי שבפורום אתם לא משהו

ובוא נגיד לא רציתם לסגור את זה כמו גברים,לא סגרתם וגם אני לא אני מודה לא הייתי צריך להתחיל לריב איתכם אבל זה היה ממש דורש מה שפליקס עשה והוא עלה לי על כל העצבים בגוף ואז אתם נכנסתם וזה כבר ממש הרג אותי מבפנים ורבתי עם כול הקהילה,ואני מסכים עם פליקס שזה שהוא יותר וותיק או שהוא חבר של האדמין לא אומר שאסור להגיד לו משהו רע,כמו שהוא יכול ככה גם אני בעולם כולם שווים בזכות הדיבור.
    הרג אותך מבפנים,כולה פורום -.-

קיבל לייק
    0 פעמים
    ZINIUT

עמוד 5 מתוך 5 ראשוןראשון 12345

נושאים דומים

1. lol <---------
    על ידי elvis בפורום Tactical Ops
    תגובות: 28
    הודעה אחרונה: 29/10/05, 16:28
  2. lol