מציג תוצאות 1 עד 19 מתוך 19

אשכול: חייב עזרה בפקודה FPS .. ועוד משהו..

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

חייב עזרה בפקודה FPS .. ועוד משהו..

שמתי לב שהרבה שחקנים משחקים על 250 FPS קבוע? איך עושים ת'דבר הזה?

אני לא מתכוון למגבלה שזה com_maxfps , אני רואה פה תמונות גם ואני שם לב שלרוב משום מה יש להם קבוע 250 FPS
    +
    cg ms/frame
    שהם מקבלים בו 4

מזה ואיך עושים את זה אם יש דרך בכלל לעשות את זה ?

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא הבנתי..
    תסביר את מה שכתבת למעלה.
    לגבי הcg_ms\frame
    זה פשוט מאוד , הקטע גם שזה הפוך פה. ככל שהfps יותר גבוה אתה מקבל MS/FRAME יותר נמוך.
    זה אותו דבר זה המילי שניות\פריימים.כשיש לך 125 FPS אז אתה מקבל 8.
    אז אם יהיה לך 250 FPS הגיוני שתקבל פי 2 בדיוק (4)
    נערך בפעם האחרונה על ידי qzeey : 20/07/09 ב 06:23

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי rno צפה בהודעה
    שמתי לב שהרבה שחקנים משחקים על 250 FPS קבוע? איך עושים ת'דבר הזה?

אני לא מתכוון למגבלה שזה com_maxfps , אני רואה פה תמונות גם ואני שם לב שלרוב משום מה יש להם קבוע 250 FPS
    +
    cg ms/frame
    שהם מקבלים בו 4

מזה ואיך עושים את זה אם יש דרך בכלל לעשות את זה ?
    איך עושים תדבר הזה?.. קונפיג + מחשב טוב.
    הסיבה שאתה רואה הרבה תמונות בפורום של אנשים עם 250 זה בגלל שאלו היחידים שלא מתביישים מהFPS שלהם ומביאים תמונות להמחשה על כל פיפס ^_^

ולגבי ms/frame..
    ציטוט במקור פורסם על ידי tekiinz צפה בהודעה
    זה פשוט מאוד , הקטע גם שזה הפוך פה. ככל שהfps יותר גבוה אתה מקבל MS/FRAME יותר נמוך.
    זה אותו דבר זה המילי שניות\פריימים. כשיש לך 125 FPS אז אתה מקבל 8.
    אז אם יהיה לך 250 FPS הגיוני שתקבל פי 2 בדיוק (4)
    IF
    קוד:
     125fps = 8ms/frame
    AND
    קוד:
    125fps*2=250fps
    SO..
    קוד:
    8/2=4ms/frame
    בגלל זה בדיוק אם תשים MAXFPS 125 לשחקנים שהתרגלו ל250FPS הם ירגישו משו מוזר, כאילו המשחק לא זז חלק, מן תחושת חוסר FPS רק שזה לא זה.. מסתבר שהעיניים שלנו שמות לב להבדל בין 4MS ל8MS

SOZ4DAHPOR

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גולן הבנתי עכשיו מצוין תודה על ההסבר..

אז תכלס אם אני ישים 250 FPS שזה הפקודה com_maxfps 250 אז לא אומר שאני יקבל 250 כי זה כבר תלוי במחשב מן הסתם.. אבל אם אני יקבל 250 סתם דוגמא אז הרייקול אמור להשתפר משהו אמור להשתפר בין 125 FPS ל- 250 ? ??

קיבל לייק
    6 פעמים
    בקטע עם הריקויל לא ברור ממש, יש כאלה שיגידו שהוא יותר טוב עם 125 ויש שיגידו שעם 250 יותר טוב..
    הריקויל בCOD4 זה משו דפוק אין לו PATTERN קבוע, כמו בקונטר למשל, זה קטע מפגר.
    נגיד יש קטעים שתירה במישו ותרגיש כמו no-recoil פשוט הAK לא יזוז מילמטר.. ולפעמים אתה יכול לירות 5 כדורים ופתאום אתה צד ציפורים..

בעיקרון 250FPS זה קפיצות גבוהות יותר, ופחות DAMAGE מנפילות ועוד כמה דברים קטנים..

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אם יש לך מסך LCD, ה-FPS האמיתי שלך יוגבל גם כך ל-60, משום שהתדר המקסימלי של מרבית מסכי ה-LCD הוא 60HZ. לכן, מבחינת העין שלך, לא יהיה הבדל - המסך לא מסוגל להציג יותר מ-60HZ גם אם הוא רוצה. מי שטוען אחרת משלה את עצמו.
    בכלל, יש הטוענים שבאופן כללי, העין האנושית מסתפקת ב-40 FPS, אבל זה אינדיבידואלי לגבי כל אדם בנפרד (כמו שיש איכויות שמיעה שונות לכל אדם).

הסיבה היחידה לשים 125 או 250 היא הבאג במנוע הגראפי של Q3, המשמש גם את COD4. בגלל נוסחה מתמטית מוטעית, השפעת "כוח המשיכה" תהיה קטנה יותר ב-FPS מסוימים (חלוקה של 1000 במספרים שלמים ועוד תנאי מסוים). לכן, תוכל לקפוץ רחוק/גבוה יותר עם 125 או 250 FPS. אם אתה בקטע של גליצ'ים, זה MUST עבורך...

באופן כללי, ברוב המשחקים אתה תרצה 60 FPS: שימוש באופציה VSYNC יסנכרן ויגביל את ה-FPS לתדר המסך, וימנע תופעה של קריעת תמונה.

Benzii Benzii מנותק מתקדם
    שם פרטי
    .
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פחות דמג מנפליות??

rno rno מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    OK הבנתי עכשיו... תודה רבה על העזרה (:

sHock sHock מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    סנדלים
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^GoLaN :p^ צפה בהודעה
    איך עושים תדבר הזה?.. קונפיג + מחשב טוב.
    הסיבה שאתה רואה הרבה תמונות בפורום של אנשים עם 250 זה בגלל שאלו היחידים שלא מתביישים מהFPS שלהם ומביאים תמונות להמחשה על כל פיפס ^_^

ולגבי ms/frame..

IF
    קוד:
     125fps = 8ms/frame
    AND
    קוד:
    125fps*2=250fps
    SO..
    קוד:
    8/2=4ms/frame
    בגלל זה בדיוק אם תשים MAXFPS 125 לשחקנים שהתרגלו ל250FPS הם ירגישו משו מוזר, כאילו המשחק לא זז חלק, מן תחושת חוסר FPS רק שזה לא זה.. מסתבר שהעיניים שלנו שמות לב להבדל בין 4MS ל8MS

SOZ4DAHPOR
    כן גם אני חושב ככה..
    רק שאצלי זה קורה כשהFPS יורד מ60 ל40..

הסמל האישי של ReijQw1TT
    ReijQw1TT ReijQw1TT מנותק ex-matanhy
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אבל אמרו לי שיש מסכים חדשים שתומכים באיזה טכנולוגיה חדשה של NVIDIA של המשקפיים האלה ויש להם 120MHZ .

קיבל לייק
    6 פעמים
    עזובתך הרצים, זה לא צריך לעניין אותך.. מה שקובע, מה שאתה באמת שם לב אליו זה הMS/FRAME של המסך שלך..
    אם המסך שלך 8MS אז לא משנה אם תשים 250 או 125 לא תשים לב.. הוא לא יהיה מסוגל לתת לך פחות מ8MS..
    נערך בפעם האחרונה על ידי !Go_laN : 22/07/09 ב 03:38

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אעשה קצת סדר:

יש שתי הגדרות שונות של מסכי מחשב.

response time - זמן התגובה של המסך, כלומר כמה זמן לוקח לגבישים הנוזליים של ה-LCD להפוך צבע. נמדד ב-MS (אלפיות שנייה).

refresh rate - קצב הריענון של המסך, כלומר כמה פעמים בשנייה הוא ירענן את התמונה שלו. נמדד ב-HZ. זה נתון שנשאר מימי המסכים השמנים (CRT), שהיו צריכים לרענן את התמונה כדי למנוע הבהוב. מסכי LCD לא באמת צריכים לרענן תמונה, משום שהם מבוססים על תאורה אחורית קבועה (backlight).

לכאורה, מסך LCD היה אמור לרענן את המסך לפי כמה שזמן התגובה שלו מאפשר לו. למשל, מסך עם 4MS זמן תגובה, היה צריך לעבוד בקצב רענון של 250HZ. בפועל, זה לא קורה וקצב הריענון של מרבית מסכי ה-LCD כיום מוגבל ל-60HZ, נתון שאתם יכולים לראות בקלות בווינדוס. זה נובע מכמה סיבות. 2 סיבות עיקריות: החיבור DVI לא מסוגל להעביר יותר ברזולוציה גבוהה ובעומק צבעים מלא. סיבה שנייה - יצרני המסכים משלים אותנו באופן בו הם מודדים זמן תגובה. הם אמורים למדוד שינוי צבע של שחור-לבן-שחור, אבל מודדים בתכל'ס אפור-לבן-אפור. לכן הם מגבילים את קצב הריענון שלהם כך שתמיד המסך יעבוד כשורה, מבלי תקלות נראות לעין.

FPS - זה נתון שלישי, שאומר כמה פעמים בשנייה כרטיס המסך שולח פריימים (מעין תמונות סטילס) למסך. אבל, אם המסך שלכם עובד ב-60HZ, זה יהיה המקסימום קצב ריענון שתראו על המסך, אפילו אם ה-FPS יהיה גבוה יותר. להפך - FPS גבוה יותר יכול לגרום לבעיות סינכרון עם קצב הריענון של המסך ולגרום ל"קריעת תמונה". זה בדיוק מה ש-VSYNC ו-tripple buffering באו למנוע.

לסיכום: הסיבה היחידה לשים FPS גדול יותר מ-60 בקוד4 הוא הבאג של כוח המשיכה. מבחינת איכות התמונה, היה עדיף להפעיל VSYNC ולהגביל את ה-FPS ל-60. בכל מקרה, ההבדל היחידי שהעין שלכם תראה הוא אם תתרחש אצלכם קריעת תמונה או לא.

קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    אני אעשה קצת סדר:

יש שתי הגדרות שונות של מסכי מחשב.

response time - זמן התגובה של המסך, כלומר כמה זמן לוקח לגבישים הנוזליים של ה-LCD להפוך צבע. נמדד ב-MS (אלפיות שנייה).

refresh rate - קצב הריענון של המסך, כלומר כמה פעמים בשנייה הוא ירענן את התמונה שלו. נמדד ב-HZ. זה נתון שנשאר מימי המסכים השמנים (CRT), שהיו צריכים לרענן את התמונה כדי למנוע הבהוב. מסכי LCD לא באמת צריכים לרענן תמונה, משום שהם מבוססים על תאורה אחורית קבועה (backlight).

לכאורה, מסך LCD היה אמור לרענן את המסך לפי כמה שזמן התגובה שלו מאפשר לו. למשל, מסך עם 4MS זמן תגובה, היה צריך לעבוד בקצב רענון של 250HZ. בפועל, זה לא קורה וקצב הריענון של מרבית מסכי ה-LCD כיום מוגבל ל-60HZ, נתון שאתם יכולים לראות בקלות בווינדוס. זה נובע מכמה סיבות. 2 סיבות עיקריות: החיבור DVI לא מסוגל להעביר יותר ברזולוציה גבוהה ובעומק צבעים מלא. סיבה שנייה - יצרני המסכים משלים אותנו באופן בו הם מודדים זמן תגובה. הם אמורים למדוד שינוי צבע של שחור-לבן-שחור, אבל מודדים בתכל'ס אפור-לבן-אפור. לכן הם מגבילים את קצב הריענון שלהם כך שתמיד המסך יעבוד כשורה, מבלי תקלות נראות לעין.

FPS - זה נתון שלישי, שאומר כמה פעמים בשנייה כרטיס המסך שולח פריימים (מעין תמונות סטילס) למסך. אבל, אם המסך שלכם עובד ב-60HZ, זה יהיה המקסימום קצב ריענון שתראו על המסך, אפילו אם ה-FPS יהיה גבוה יותר. להפך - FPS גבוה יותר יכול לגרום לבעיות סינכרון עם קצב הריענון של המסך ולגרום ל"קריעת תמונה". זה בדיוק מה ש-VSYNC ו-tripple buffering באו למנוע.

לסיכום: הסיבה היחידה לשים FPS גדול יותר מ-60 בקוד4 הוא הבאג של כוח המשיכה. מבחינת איכות התמונה, היה עדיף להפעיל VSYNC ולהגביל את ה-FPS ל-60. בכל מקרה, ההבדל היחידי שהעין שלכם תראה הוא אם תתרחש אצלכם קריעת תמונה או לא.
    יש הבדל ברור בין 125 ל250 FPS, כל עוד משתמשים במסך של 4MS לפחות.
    גם אני וגם אחי שמנו לב לזה, שנינו משחקים על250, עשיתי DRAWFPS 0 ועשיתי TOGGLE לMAXFPS 125 250, לחצתי מלא פעמים..
    ושנינו הסכמנו על מה זה 125 ועל מה זה 250, 125FPS נראה מוזר ולא חלק, כאילו המשחק פשוט לא זורם טוב, תנסה ותראה גם.

kapcheR kapcheR מנותק Esports fan
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש הבדל ברור בין 125 ל250 FPS, כל עוד משתמשים במסך של 4MS לפחות.
    גם אני וגם אחי שמנו לב לזה, שנינו משחקים על250, עשיתי DRAWFPS 0 ועשיתי TOGGLE לMAXFPS 125 250, לחצתי מלא פעמים..
    ושנינו הסכמנו על מה זה 125 ועל מה זה 250, 125FPS נראה מוזר ולא חלק, כאילו המשחק פשוט לא זורם טוב, תנסה ותראה גם.
    תכל'ס אתה צודק.
    כל פעם שאני מחזיר ל-125 אני פשוט מרגיש שמשהו לא בסדר במשחק .. :S

WeaseL WeaseL מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kapcheR צפה בהודעה
    תכל'ס אתה צודק.
    כל פעם שאני מחזיר ל-125 אני פשוט מרגיש שמשהו לא בסדר במשחק .. :S
    כן גם אני ככה, אבל זה קורה רק למי שהתרגל ל250, מי שמשחק על 125 כל הזמן לא שם לב

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בסבוטאג חייב 125 אי אפשר להחזיק 250 יציב רק AIR STRIKE ורימונים בטירוף חייב לשחק על 125 או שיש דרופים מטורפים

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בקטע עם הריקויל לא ברור ממש, יש כאלה שיגידו שהוא יותר טוב עם 125 ויש שיגידו שעם 250 יותר טוב..
    הריקויל בCOD4 זה משו דפוק אין לו PATTERN קבוע, כמו בקונטר למשל, זה קטע מפגר.
    נגיד יש קטעים שתירה במישו ותרגיש כמו no-recoil פשוט הAK לא יזוז מילמטר.. ולפעמים אתה יכול לירות 5 כדורים ופתאום אתה צד ציפורים..

בעיקרון 250FPS זה קפיצות גבוהות יותר, ופחות DAMAGE מנפילות ועוד כמה דברים קטנים..
    אני חייב להתערב, שוב, לצערי כי אני חושב שאתה מדבר שטויות. (רק בציטוט הזה, בכל השאר אתה צודק 100%)

250 FPS יש הרבה פחות רקויל מאשר 125.
    פחות DAMAGE בנפילה ? אם כבר, יותר DAMAGE בגלל שאתה קופץ יותר גבוה.

קיבל לייק
    6 פעמים
    בדיוק מה שאמרתי, אני שיחקתי עם 125 ועם 250, לי.. עם 125 יש הרבה פחות ריקויל..
    DAMAGE בנפילות?.. לך תבדוק בDEVMAP..

קיצור ניל, הספיק לי מהוויכוחים איתך..
    בוא נסגור את זה, אני מפסיק להגיב על כל הויכוחים האלו שאנחנו ממשיכים לפזר בכל אשכול, מקווה שגם אתה תפסיק.

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בדיוק מה שאמרתי, אני שיחקתי עם 125 ועם 250, לי.. עם 125 יש הרבה פחות ריקויל..
    DAMAGE בנפילות?.. לך תבדוק בDEVMAP..

קיצור ניל, הספיק לי מהוויכוחים איתך..
    בוא נסגור את זה, אני מפסיק להגיב על כל הויכוחים האלו שאנחנו ממשיכים לפזר בכל אשכול, מקווה שגם אתה תפסיק.
    DEAL

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 30/03/06, 21:32
  2. תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 22/08/05, 00:31
  3. עזרה דחופה- FPS
    על ידי RoyaL^ בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 07/06/05, 19:13
  4. חייב עזרה דחוף!
    על ידי KRiPS בפורום TO תמיכה טכנית