עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 40

אשכול: eXotic Vs. rTd 3x3

AnGer_F1sT/V1ruS AnGer_F1sT/V1ruS מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בונאה מה קשורר מי מנסה להצחיקקק?
    ועוד אתה בכלל עם הבדיחות אלי יצפן שלך..
    מה זה לא נכון??
    אתה כזה בוכרי..

barakkk barakkk מנותק טירון
    שם פרטי
    barakkk
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בראל מהמשתמש של אח שלי:
    מה כל אחד משחק אותה סוס מה אתם חושבים שRTD נובים!! אז אתם טועים!!!!!

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי AnGer_F1sT/V1ruS צפה בהודעה
    מה זה לא נכון??
    אתה כזה בוכרי..
    תירד מהעץ כי זה לא נכון.

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי barakkk צפה בהודעה
    בראל מהמשתמש של אח שלי:
    מה כל אחד משחק אותה סוס מה אתם חושבים שRTD נובים!! אז אתם טועים!!!!!
    אם חזי וניב לא משחקים אז כן גבר.

לירן ועידו כבר לא מש שהיו פעם , יתיר כבר לא פוגע ואורי לא במיטב בוא נגיד ככה.

כל השאר אני לא מחשיב אותם שחקנים.
    נערך בפעם האחרונה על ידי ^Lny : 19/07/09 ב 04:43

Nave` Nave` מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^Lny צפה בהודעה
    אם חזי וניב לא משחקים אז כן גבר.

לירן ועידו כבר לא מש שהיו פעם , יתיר כבר לא פוגע ואורי לא במיטב בוא נגיד ככה.

כל השאר אני לא מחשיב אותם שחקנים.
    לא מחשיב אותם שחקנים השחקן הדגול לינוי
    אני יכול להתערב איתך שחן / דויד / מושיקו ואפילו אני ביום טוב מפרקים כל אחד בקלאן שלכם חוץ מניר אין ניר זה משהו מפחיד
    ויודע מה בוא 4על4 השבוע שניב בבית אני חזי חן וניב כך איזה הרכב שיש לך rtd באמת כבר לא משהו כמו פעם אבל בין זה לבין להגיד שהם לא שחקנים זה
    כבר משהו אחר לא כולם חורשים כל היום כמו הקלאן שלך יש חיים אחרים מחוץ למחשב הזה משחקים כשיש זמן הרוב בצבא והשאר עובדים הם באים למחשב פעם בשבוע + - אתה מצפה שהם ישחקו כמו שהם היו בתקופות הטובות שלהם ? כשהם עוד למדו בבית ספר והיה להם זמן לחרוש ואם הייתה מצליח להתמודד מולם אז הייתה יכול לדבר אפילו seq עכשיו יכולים לנצח אין מה לעשות
    נערך בפעם האחרונה על ידי Nave` : 19/07/09 ב 08:50

L1@R L1@R מנותק גורו
    שם פרטי
    ליאור
    קיבל לייק
    18 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr.Dark צפה בהודעה
    זה לא אלון שנהיה מצחיק אלי יצפאן נכנס בו
    בא לך להפסיק לגנוב משפטים של עוז?#%#^?

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי AnGer_F1sT/V1ruS צפה בהודעה
    מה זה לא נכון??
    אתה כזה בוכרי..
    מי נתן לך רשות להשתמש במונח בוכרי? גיל מה הולך פה?
    gg ExOTIC

`Pa1N `Pa1N מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בראל?

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Nave` צפה בהודעה
    לא מחשיב אותם שחקנים השחקן הדגול לינוי
    אני יכול להתערב איתך שחן / דויד / מושיקו ואפילו אני ביום טוב מפרקים כל אחד בקלאן שלכם חוץ מניר אין ניר זה משהו מפחיד
    ויודע מה בוא 4על4 השבוע שניב בבית אני חזי חן וניב כך איזה הרכב שיש לך rtd באמת כבר לא משהו כמו פעם אבל בין זה לבין להגיד שהם לא שחקנים זה
    כבר משהו אחר לא כולם חורשים כל היום כמו הקלאן שלך יש חיים אחרים מחוץ למחשב הזה משחקים כשיש זמן הרוב בצבא והשאר עובדים הם באים למחשב פעם בשבוע + - אתה מצפה שהם ישחקו כמו שהם היו בתקופות הטובות שלהם ? כשהם עוד למדו בבית ספר והיה להם זמן לחרוש ואם הייתה מצליח להתמודד מולם אז הייתה יכול לדבר אפילו seq עכשיו יכולים לנצח אין מה לעשות

אח שלי ממצב הכל טוב?כן ברור אתה מפרק אותי ברור אתה מפרק את אלי ברור אתה מפרק את לינוי זה Curtis האגדי הוא יפרק אותכם תגיד לקחת משהו לפני שרשמת תהודעה כי מפרק כל אחד מכלאן אתה לא בוא אני יגיד לך משהו כזה אביראל שהוא לא שיחק חצי שנה הוא חוזר אם יד מאחורי הגב ורגל על הפנים לוקח אותך על מה אתה מדבר דויד שחקן טוב מאוד חן שקור סתם עוד נוב שחושב שהוא שחקן חוץ מאים טיפה ושהוא בוכה שאני חרשן הוא טמבל ומי יש לך חן?
    טיקו-לא מה שהיה פעם אבל ביכלל לא וכל פעם שיחקנו קיבלתם בראש אחי אל תפוס גובה למה כל פעם שאתה משחק אם rtd אם מוצאים אותך ביגלל שאם מפסידים כל שחקן rtd יודע שאתה שחקן חילוש בכלאן או חפשן ה cw

חחח כמה אני כותב

Nave` Nave` מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי y0s צפה בהודעה
    אח שלי ממצב הכל טוב?כן ברור אתה מפרק אותי ברור אתה מפרק את אלי ברור אתה מפרק את לינוי זה Curtis האגדי הוא יפרק אותכם תגיד לקחת משהו לפני שרשמת תהודעה כי מפרק כל אחד מכלאן אתה לא בוא אני יגיד לך משהו כזה אביראל שהוא לא שיחק חצי שנה הוא חוזר אם יד מאחורי הגב ורגל על הפנים לוקח אותך על מה אתה מדבר דויד שחקן טוב מאוד חן שקור סתם עוד נוב שחושב שהוא שחקן חוץ מאים טיפה ושהוא בוכה שאני חרשן הוא טמבל ומי יש לך חן?
    טיקו-לא מה שהיה פעם אבל ביכלל לא וכל פעם שיחקנו קיבלתם בראש אחי אל תפוס גובה למה כל פעם שאתה משחק אם rtd אם מוצאים אותך ביגלל שאם מפסידים כל שחקן rtd יודע שאתה שחקן חילוש בכלאן או חפשן ה cw

חחח כמה אני כותב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי חנון צא קצת מהבית מתי ראיתה אור יום בפעם האחרונה ? בחיים אבל בחיים לא הוציאו אותי מ cw אני מעדיף לצאת מקלאן מאשר שיוציאו אותי ממשחק אני יוצא מתי שאני רואה שיש לי פינגים או שאני ממש גרוע אני יוצא וכע יוסי אתה קליל אתה סתם עוד חרשן אפס כמו כל שאר הפאבליק ואמרתי לך אתה מוזמן למישחק אתה מדבר יותר מהגובה שלך
    חושב שהוא שחקן יושב לי בתוך המידל שנה ולא זז וחן לוקח את כל הקלאן שלך אחד אחד אתה מזיין תמוח כל היום אבל תאכלס אתה לא שחקן ואפילו לא קרוב להיות אחד כזה
    עזוב יש לך תאייסקיו שלי אני לא מגיב יותר בהקשר לזה רוצה משחק בוא לאייסקיו עליי שאתה תקבל מימני בראש שחקן חילוש או חפשן cw אלק קודם תילמד לדבר בלי שגיאות כתיב ורק אז תפתח תפה שלך ילד טמבל זה רק הוכחה שחוץ ממחשב אין לך כלום במוח

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח הרגתה אותי חנון צא קצת מהבית מתי ראיתה אור יום בפעם האחרונה ? בחיים אבל בחיים לא הוציאו אותי מ cw אני מעדיף לצאת מקלאן מאשר שיוציאו אותי ממשחק אני יוצא מתי שאני רואה שיש לי פינגים או שאני ממש גרוע אני יוצא וכע יוסי אתה קליל אתה סתם עוד חרשן אפס כמו כל שאר הפאבליק ואמרתי לך אתה מוזמן למישחק אתה מדבר יותר מהגובה שלך
    חושב שהוא שחקן יושב לי בתוך המידל שנה ולא זז וחן לוקח את כל הקלאן שלך אחד אחד אתה מזיין תמוח כל היום אבל תאכלס אתה לא שחקן ואפילו לא קרוב להיות אחד כזה
    עזוב יש לך תאייסקיו שלי אני לא מגיב יותר בהקשר לזה רוצה משחק בוא לאייסקיו עליי שאתה תקבל מימני בראש שחקן חילוש או חפשן cw אלק קודם תילמד לדבר בלי שגיאות כתיב ורק אז תפתח תפה שלך ילד טמבל זה רק הוכחה שחוץ ממחשב אין לך כלום במוח

אני לא יגיד לך 1ס1 אני יגיד לך שאני כשיו מדבר איתך באיסיקיו

ואללה אחי אם לא ראיתי אני לא נוגע ב to בימים האחרונים ביכלל לא במחשב

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יוסי הזה שקרן שזה מפחיד
    ב4 ימים האחרונים שיחקתי נראלי בסה"כ 3 שעות בערך טקטיקל.. בהרבה זמנים שונים יענו 20 דקות כל פעם או חצי שעה.. כל פעם שאני הייתי בפאבליק גם הוא היה שם

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יוסי אל תנסה להגיד שאתה לא חרשן, כשהייתי בפיאם אתה לא יצאת מהטיאס ...
    אבל אין בזה משהו רע, כן? D:

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני זוכר מישהו אמר לי בזמן האחרון משהו וצחקתי , אני לא זוכר מי זה אבל זה עובד ככה :

"בחיים לא תגיע לאן שאני הגעתי"

"לאן הגעת?"

"לRTD"

בתקופה הזאת עדיף שתשתוק אני אמרתי את דעתי ושוב , כל השאר שלא נרשמו חוץ ממושיקו שבאמת היה גם טוב הם לא שחקנים.

ואתה בכלל Curtis הכי רחוק ברמה שלך זה PM.

F!N4LShaRe F!N4LShaRe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    אני זוכר מישהו אמר לי בזמן האחרון משהו וצחקתי , אני לא זוכר מי זה אבל זה עובד ככה :

"לאן הגעת?"

"לRTD"

בתקופה הזאת עדיף שתשתוק אני אמרתי את דעתי ושוב , כל השאר שלא נרשמו חוץ ממושיקו שבאמת היה גם טוב הם לא שחקנים.

דיי לינוי אתה מגזים אחי
    נווה אחלה שחקן ואחלה של בנאדם
    זה שהוא לא חורש כמו יוסי והפינגים שתמיד מפריעים לו לא אומרים שהוא לא שחקן טוב
    תאמין לי תיראה אותו ביום טוב אתה תגיד בואנה הוא יישתפר אבל לא כי הוא היה כזה...
    נ.ב.
    באמת שחן שקור שחקן מטורף פשוט הוא בזמן יבש(צבא וכו')
    תאמינו לי שאתם תיהיו בצבא ואחרי זה תחזרו ותשחקו TO ניראה אתכם הורגים את Player3 100 kal מהפאבליק...
    תנו לחן 3 מפות חרישה והוא מפרק לכולם תתחת...

קיבל לייק
    2 פעמים
    סורי...
    נערך בפעם האחרונה על ידי F!N4LShaRe : 19/07/09 ב 22:50

קיבל לייק
    2 פעמים
    wtf היה בעיות באתר וזה שלח לי 3 פעמים סורי...

Nave` Nave` מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

"לאן הגעת?"

"לRTD"

דבר ראשון איך אתה מעז לזלזל בpm שלפי דעתי קלאן פי מיליון על הקלאן שלך כמו שחצי מהקהילה אומרת ניר שמתבזבז אצלך בקלאן
    אבל בקטנה אני לא מבין מה אני מגיב פה בכלל שחקן שמשחק 6 שנים ומוטי משחק פי אלף עליו אחי תשיג חיים וכן יש לי תקופה חלשה כי אני לא משחק והראוטר עושה לי תמוות ובחיים אני לא מתרץ ומספר תסיפורים הלא מעניים האלה כי לא אכפת לי ממה שאתם חושבים בחיים לא השווצתי גם בתקופות החזקות שלי שכל משחק הייתי צריך להתבאס ולעלות דמואים לך ולחברך הטוב אלידור שאני מת עליו ואני לא מבין מה הוא עושה עם טמבל כמוך לא נורא יש לי שבוע אחרון על המחשב ואז רק עבודה קצת לימודים וכל שאר הזמן חברים פעם בנבוא לשחק אתה ילד אומלל לינוי לא נורא ניב בא יום שלישי / רביעי ואתם מוזמנים לבוא למשחק כמו שאמרתי עלי אתם הולכים להפסיד

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    דבר ראשון איך אתה מעז לזלזל בpm שלפי דעתי קלאן פי מיליון על הקלאן שלך כמו שחצי מהקהילה אומרת ניר שמתבזבז אצלך בקלאן
    אבל בקטנה אני לא מבין מה אני מגיב פה בכלל שחקן שמשחק 6 שנים ומוטי משחק פי אלף עליו אחי תשיג חיים וכן יש לי תקופה חלשה כי אני לא משחק והראוטר עושה לי תמוות ובחיים אני לא מתרץ ומספר תסיפורים הלא מעניים האלה כי לא אכפת לי ממה שאתם חושבים בחיים לא השווצתי גם בתקופות החזקות שלי שכל משחק הייתי צריך להתבאס ולעלות דמואים לך ולחברך הטוב אלידור שאני מת עליו ואני לא מבין מה הוא עושה עם טמבל כמוך לא נורא יש לי שבוע אחרון על המחשב ואז רק עבודה קצת לימודים וכל שאר הזמן חברים פעם בנבוא לשחק אתה ילד אומלל לינוי לא נורא ניב בא יום שלישי / רביעי ואתם מוזמנים לבוא למשחק כמו שאמרתי עלי אתם הולכים להפסיד
    בין הכלאנים האלה אני לא מלכלך שתי כלאנים מטורפים

ואמרתי לך סדר תסגל שך שלח הודעה

Luc1feR Luc1feR מנותק השטן בכבודו ובעצמו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יוסיי תפסיק אתה ואיומים שך הגיעו לי עד לראשש יגמד מטומטם אתה חושב אתה ולינוי יותר טובים מכולם למה מי אתם או אתן בכלל??!
    כולה שתי ילדי לאפות שלא זזים מהמחשב פוזות תלך לעשות בגן שעשועים מתחת לבניןן שלך לילדים בני 4 שגם הם נותנים לך כאפות....
    לינוי אתה בכלל אין לך מה לדבר 200 פעם דיברתה על שאתה יותר טוב מאנשים אחרים דיברתה מאוחרי הגב ובסוף לקחו אותך 38-10 ב1o1
    אז תפסיק לבלבל תמוח כי אתה שחקן של הביצים שלי...
    קיצר אני יצאתי נשמה מקווה שגם אתה

עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 12

נושאים דומים

1. x (BASH) 3x3 | btS vs rTd | 3x3
    על ידי Undertaker בפורום Tactical Ops
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 27/07/08, 04:43
  2. xgs vs rtd 3x3
    על ידי Bogey בפורום Tactical Ops
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 25/07/08, 17:03
  3. xGames vs rTd 3x3