עמוד 2 מתוך 5 ראשוןראשון 12345 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 99

אשכול: btS נגד dhero 5x5 משחק חוזר

הסמל האישי של Katdeluna
    Katdeluna Katdeluna מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    2 פעמים
    בגלל אנשים כמו יותם הקהילה הזאת לא מדרדרת לזנות,ממש בנאדם זהב :/

הסמל האישי של swat
    swat swat מנותק ותיק
    קיבל לייק
    3 פעמים
    משחק טוב
    dean gg u rulz

אחד שתיים שלוש ארבע חמש שם פרטי דין יו שם חיבה מתנקש!
    בלי תירוצים אלידור סתם גרוע רק מתרץ דין פה דין שם דין שונא את כל העולם
    Have A Nice Weakz

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    מתרץ אההההה דין ימגעיללל אחדדדד

puadov puadov מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Drogba צפה בהודעה
    וחן פו הדוב יא שמן מסריח
    אשכנזי בן זונה יש'ך בעיות עם תימנים חמוד?
    כיף לקלל מאחורי מחשב הא ? גבר גבר אתה תאמין לי ...
    ואללה לא שונא תימנים בכלל , יש לי ים חברים תימנים , אני שונא אותך ספציפי.
    ואני שם עליך זין אחושרמוטה יא מטר וגמבה יא שיער ביצים

rea rea מנותק לוגואיסט מורשה ומפקח לשעבר
    שם פרטי
    rea
    קיבל לייק
    91 פעמים
    מה שמפריע לי בBTS זה חן שבאמת אתה הילד הכי מתנשא וחש בעולם וזה לא רק מי שמפסיד לך אומר אתזה אלא גם אנשים מהקלאן שלך אמרו לי אתזה..
    ואתה חש איזה משהו "אנחנו מנצחים אותכם כל הזמן " פה שם דיבורים אתה לא עושה כלום בכל הניצחונות שלכם זה כל השחקנים האחרים שבקלאן אז אם למישהו פה אין זכות דיבור זה אתה...

(שימו לב לעוד תירוץ "זה לא בגלל שאני לא טוב, זה בגלל שלא מצאתי אותם.. ")

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי rea צפה בהודעה
    מה שמפריע לי בBTS זה חן שבאמת אתה הילד הכי מתנשא וחש בעולם וזה לא רק מי שמפסיד לך אומר אתזה אלא גם אנשים מהקלאן שלך אמרו לי אתזה..
    ואתה חש איזה משהו "אנחנו מנצחים אותכם כל הזמן " פה שם דיבורים אתה לא עושה כלום בכל הניצחונות שלכם זה כל השחקנים האחרים שבקלאן אז אם למישהו פה אין זכות דיבור זה אתה...

(שימו לב לעוד תירוץ "זה לא בגלל שאני לא טוב, זה בגלל שלא מצאתי אותם.. ")
    וילדים כמוך עוד יותר מסכנים שהם אשכרה תמיד מחפשים תגובות שלי בשביל למצוא שם התנשאות והשתחצנות בשביל לרשום תגובה ולצאת עליי.
    זה לא תירוץ, זה לא שמתתי כל ראונד והם הורידו אותי כל ראונד שים לב לכמה פעמים מתתי.
    תראה את הריפורט שהעליתי למעלה קאלק אני לא עושה כלום בניצחונות יא ליצן.
    לא הבאתי שום תירוץ בריפורט, כי גם אין לי סקור ממש גרוע...
    קיצר די אין לי כח לחפור לילדים כמוך, אתה מסכן תמשיך לחפש אותי אני יותר לא מגיב לך יא מסכן מכוער שתמות היום הלוואי ביי.

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    GG
    BTS
    נתי התחיל שיעורי נהיגה
    התחיל לנקות תחתיות של טבלה

^y0Naz ^y0Naz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    על מה אתם מדברים בכלל DHERO?
    בלי להעליב כן ,ואללה אין לי שום דבר נגד אף אחד מהכלאן שלכם,אבל אני לא מאמין שמישהו מכם מדבר ברצינות כשהוא אומר שאתם ברמה שלנו.
    תום,one man play פה ושם של מישהו מכם לא ממש ניקרא טיםפליי.

הסמל האישי של y0s
    y0s y0s מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^y0Naz צפה בהודעה
    על מה אתם מדברים בכלל DHERO?
    בלי להעליב כן ,ואללה אין לי שום דבר נגד אף אחד מהכלאן שלכם,אבל אני לא מאמין שמישהו מכם מדבר ברצינות כשהוא אומר שאתם ברמה שלנו.
    תום,one man play פה ושם של מישהו מכם לא ממש ניקרא טיםפליי.

ברמה שלנו?

אח שלי יונה לי ולך אין ריב או משהו אבל אחי אתה מוזמן אתה או 2 החנים או דביר ל 1על1 תמיד מתוק וניראה מי יקח כי כן אני ברמה שלכם ויותר אם אור אין לי מה להתווכח אני יודע הוא יותר טוב מימני אבל אתם מדברים?אז יש לכם מישחק קבוצתי טוב אפילו טוב מאוד לא צריך ללכת רחוק ואמרתי אתם מוזמנים ל 1על1 בפעם החרונה שחן חשב שהוא יותר טוב מימני הוא אכל בראש ןלא רק בתוצאה

ואמרתי לי אין משהו נגדכם אתם אחלה של אנשים חוץ מחן הפריק אבל גם הוא התחיל להיות סבבה

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    מתי שתירצה יוסי'לה :] אפילו עכשיו אני שולח לך הודעה באיסיקיו

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי y0s צפה בהודעה
    ברמה שלנו?

אח שלי יונה לי ולך אין ריב או משהו אבל אחי אתה מוזמן אתה או 2 החנים או דביר ל 1על1 תמיד מתוק וניראה מי יקח כי כן אני ברמה שלכם ויותר אם אור אין לי מה להתווכח אני יודע הוא יותר טוב מימני אבל אתם מדברים?אז יש לכם מישחק קבוצתי טוב אפילו טוב מאוד לא צריך ללכת רחוק ואמרתי אתם מוזמנים ל 1על1 בפעם החרונה שחן חשב שהוא יותר טוב מימני הוא אכל בראש ןלא רק בתוצאה

ואמרתי לי אין משהו נגדכם אתם אחלה של אנשים חוץ מחן הפריק אבל גם הוא התחיל להיות סבבה
    יוסי אתה חייב להבין משהו אחד, רמה של שחקן לבדו לא אומרת שיט על איך שהוא מתפקד בקבוצה, ופה בTO אין פה שחקן לבדו. יש פה קבוצות.
    אתה לא רואה OPENCUP בCB של 1על1, נכון?
    אתה שחקן טוב, עם איים מעולה באמת שהשתפרת.
    אבל שחקן נמדד בהרבה יותר דברים, כל איש פה מזיין ת'שכל ואומר חוכמה יותר חשוב אבל זה לא פאקין קשור יש עוד הרבה דברים מעבר לחוכמה שמחליטים על רמה של שחקן, ומי ישמע איזה חוכמה צריך פה במשחקים בישראל. הרמה פה די נמוכה וגם הפעילות נמוכה. 2על2 של קלאנים בישראל הפעילים לא צריך חוכמה בשיט בשביל לנצח. הקהילה שלנו בנויה משני קלאנים מובילים כרגע BTS וEVO (ארטידי כבר לא כמו פעם אלא אם כן ניב פה והוא משחק עם הרכב חזק אבל עדיין לא פעילים אז כרגע אני לא מחשיב אותם.) אז שאף אחד לא יזיין ת'שכל על חוכמה אצל שחקנים פה כי אין כ"כ הרבה קלאנים מובילים שצריך בשביל לנצח אותם חוכמה. רוב הקלאנים האחרים הם בערך באותה רמה שפעם מנצחים פעם מפסידים.
    עובדה שראיתי אותך כשהייתי בפיאם, שיחקנו אני ואתה 2על2 נגד איבו, עידן ואלמייטי.
    ראיתי בדיוק איך תפקדת (או שאני צריך להגיד לא תפקדת) ואני עשיתי הכל. שחקן נמדד לפי דברים כמו למשל
    איך הוא עומד במצבי לחץ, איך הוא לוקח ראונדים, איך הוא משחק נגד קבוצה שהשם שלה זה כבר הצהרה שמפעילה עלייך קצת תחושה שונה, ואיך הוא מתמודד נגדה.
    הרמה של שחקן זה איך הוא תורם בקבוצה , אלא לא איך הוא משחק לבדו.
    ברור שמישהו כמו ניקלס למשל יכול לקחת סתם לדוגמא את 4EvEr ב1על1 בגלל האיים המטורף שלו, אבל בקבוצה הוא בקושי יתקרב לרמה ש4EvEr משחק בקבוצה, וזה הדבר האמיתי שמחליט. (בהתחשבות שאליעד לא פעיל ושהוא שחקן מאוד טוב גם שהוא לא פעיל)
    לפי מה שראיתי אצלך ספציפית יוסי, אתה לא לוקח ראונדים חשובים במשחק שמחליטים על המשחק.
    שיחקתי איתך הרבה והגעת למצבים שנשארת לבד על 2 מפורקים שהורידו אותך בגלל ששיחקת בטיפשות קצת, וזה דברים שנותנים לקבוצה השניה יתרון רובים ומוטיבציה לקחת את שאר הראונדים ואת המשחק עצמו.
    עכשיו שים לב, אני לא אומר שאתה לא טוב, אתה שחקן טוב והשתפרת כן... אבל קבוצתית יש לכם DHERO עוד להשתפר ולהתגבש ולשחק כמו קבוצה.
    למרות שאתם כן טובים עכשיו ושבהרכב הכי חזק שלכם אתם נותנים פייט לא רע, אבל יש לכם עוד דרך להגיע למעמד של קבוצה מובילה.
    זה שאתם מדברים כמו קבוצה מובילה זה לא עושה אותכם לקבוצה מובילה. כי לבנתיים לא ראיתי ממכם ניצחון במשחק גדול על איבו או עלינו (בהרכב לא של פייקרים).
    ועוד משהו יוסי, אתה מדבר וכל השאר מדברים על דביר, אבל הוא אחד שאני כן מחשיב אותו שחקן טוב ברמה שלנו, כי מי שהיה רואה איך הוא משחק איתנו היה מבין מה זה שחקן, הוא לקח ראונדים שהחליטו על כל המשחק, הוא ווינר. ואף אחד לא יכול להגיד עליו משהו רע מבחינה קבוצתית, הוא חלק מאוד חשוב מBTS ואנשים סתם חושבים אחרת. ועכשיו הוא חזר אחרי חצי שנה אפילו יותר שהוא לא נגע והוא עדיין מפרק, וזה רק מראה עד כמה שהוא לא סתם שחקן.

וזהו עכשיו חלאס לריב ותבינו את מה שרשמתי כי מי שלא מסכים איתי לא מבין מה זה TO בשיט, דפקתי חפירה - לא נורא .
    נערך בפעם האחרונה על ידי Undertaker : 12/07/09 ב 02:46

puadov puadov מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ....
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תכלס כל מילה ומילה בהודעה של חן נכונה.
    והתגובה הזאת היא בעיקר לניר ויוסי , שני שחקנים שבאמת פוגעים כמו מטורפים , אבל בתור קבוצה עדיין לא מתפקדים כמו שצריך.
    ובתכלס , אין לנו שחקנים עם איימ כל כך מטורף חוץ מאור , לכם יש שחקנים שמשחקים בערך פי 3 מאיתנו ביום ובגלל זה אתם פוגעים יותר טוב.
    אבל כמו שחן אמר , איימ זה לא הכל , קבוצתיות זה מה שקובע.

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    יוסי אתה חייב להבין משהו אחד, רמה של שחקן לבדו לא אומרת שיט על איך שהוא מתפקד בקבוצה, ופה בTO אין פה שחקן לבדו. יש פה קבוצות.
    אתה לא רואה OPENCUP בCB של 1על1, נכון?
    אתה שחקן טוב, עם איים מעולה באמת שהשתפרת.
    אבל שחקן נמדד בהרבה יותר דברים, כל איש פה מזיין ת'שכל ואומר חוכמה יותר חשוב אבל זה לא פאקין קשור יש עוד הרבה דברים מעבר לחוכמה שמחליטים על רמה של שחקן, ומי ישמע איזה חוכמה צריך פה במשחקים בישראל. הרמה פה די נמוכה וגם הפעילות נמוכה. 2על2 של קלאנים בישראל הפעילים לא צריך חוכמה בשיט בשביל לנצח. הקהילה שלנו בנויה משני קלאנים מובילים כרגע BTS וEVO (ארטידי כבר לא כמו פעם אלא אם כן ניב פה והוא משחק עם הרכב חזק אבל עדיין לא פעילים אז כרגע אני לא מחשיב אותם.) אז שאף אחד לא יזיין ת'שכל על חוכמה אצל שחקנים פה כי אין כ"כ הרבה קלאנים מובילים שצריך בשביל לנצח אותם חוכמה. רוב הקלאנים האחרים הם בערך באותה רמה שפעם מנצחים פעם מפסידים.
    עובדה שראיתי אותך כשהייתי בפיאם, שיחקנו אני ואתה 2על2 נגד איבו, עידן ואלמייטי.
    ראיתי בדיוק איך תפקדת (או שאני צריך להגיד לא תפקדת) ואני עשיתי הכל. שחקן נמדד לפי דברים כמו למשל
    איך הוא עומד במצבי לחץ, איך הוא לוקח ראונדים, איך הוא משחק נגד קבוצה שהשם שלה זה כבר הצהרה שמפעילה עלייך קצת תחושה שונה, ואיך הוא מתמודד נגדה.
    הרמה של שחקן זה איך הוא תורם בקבוצה , אלא לא איך הוא משחק לבדו.
    ברור שמישהו כמו ניקלס למשל יכול לקחת סתם לדוגמא את 4EvEr ב1על1 בגלל האיים המטורף שלו, אבל בקבוצה הוא בקושי יתקרב לרמה ש4EvEr משחק בקבוצה, וזה הדבר האמיתי שמחליט. (בהתחשבות שאליעד לא פעיל ושהוא שחקן מאוד טוב גם שהוא לא פעיל)
    לפי מה שראיתי אצלך ספציפית יוסי, אתה לא לוקח ראונדים חשובים במשחק שמחליטים על המשחק.
    שיחקתי איתך הרבה והגעת למצבים שנשארת לבד על 2 מפורקים שהורידו אותך בגלל ששיחקת בטיפשות קצת, וזה דברים שנותנים לקבוצה השניה יתרון רובים ומוטיבציה לקחת את שאר הראונדים ואת המשחק עצמו.
    עכשיו שים לב, אני לא אומר שאתה לא טוב, אתה שחקן טוב והשתפרת כן... אבל קבוצתית יש לכם DHERO עוד להשתפר ולהתגבש ולשחק כמו קבוצה.
    למרות שאתם כן טובים עכשיו ושבהרכב הכי חזק שלכם אתם נותנים פייט לא רע, אבל יש לכם עוד דרך להגיע למעמד של קבוצה מובילה.
    זה שאתם מדברים כמו קבוצה מובילה זה לא עושה אותכם לקבוצה מובילה. כי לבנתיים לא ראיתי ממכם ניצחון במשחק גדול על איבו או עלינו (בהרכב לא של פייקרים).
    ועוד משהו יוסי, אתה מדבר וכל השאר מדברים על דביר, אבל הוא אחד שאני כן מחשיב אותו שחקן טוב ברמה שלנו, כי מי שהיה רואה איך הוא משחק איתנו היה מבין מה זה שחקן, הוא לקח ראונדים שהחליטו על כל המשחק, הוא ווינר. ואף אחד לא יכול להגיד עליו משהו רע מבחינה קבוצתית, הוא חלק מאוד חשוב מBTS ואנשים סתם חושבים אחרת. ועכשיו הוא חזר אחרי חצי שנה אפילו יותר שהוא לא נגע והוא עדיין מפרק, וזה רק מראה עד כמה שהוא לא סתם שחקן.

וזהו עכשיו חלאס לריב ותבינו את מה שרשמתי כי מי שלא מסכים איתי לא מבין מה זה TO בשיט, דפקתי חפירה - לא נורא .

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    זה לא זיון מוח זה כבר אורגיה :[ יאלה כולה משחק מה קרה יהיו עוד מליון כאלה - והיו עוד מליון כאלה ויש תקופה שהם טובים, ויש תקופה שאלה בכלל לא נמצאים ועוד מליון חרטות.. תזרמו ותהנו בכיף

הסמל האישי של Evil^Soulz
    Evil^Soulz Evil^Soulz מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אלירן
    קיבל לייק
    9 פעמים
    אור איזה איך אין לו לב
    GG BTS

הסמל האישי של SkyAngel`
    SkyAngel` SkyAngel` מנותק ותיק
    קיבל לייק
    4 פעמים
    שחיטות בטוקיו!
    gg bts

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה חן אתה צודק, אבל אמרתי כבר, טיםפליי זה משהו שמשתפר עם הזמןם, ותאמין לי שהוא משתפר אצלנו בלי הפסקה..
    ויונה, אני יודע שאתה לא פעיל ולא שיקחת נגדנו כמעט, אז אתה לא יודע שזה כבר לא one man play...

^y0Naz ^y0Naz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואללה יש מצב תום,אני האחרון שישלול קבוצה,אני מת שתיהיה פעילות ויריבויות נוספות,לגבי יוסי השתפרת מאוד ,בכללי לDHERO תמשיכו לשחק.
    אלעד זה מה זה לא היה במקום,אתה לא קשור לנושא אל תדחוף תגובה.

הסמל האישי של J0ker
    J0ker J0ker מנותק גורו
    שם פרטי
    Joker
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ריפורט אש..

איך אומרים LOKEF

TheBeAsT TheBeAsT מנותק מתקדם
    שם פרטי
    !~DoR~!
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חן הכנסתם את SHAYZ לקלאן שלכם והוא אף פעם לא משחק לא ראיתי אותו בריפורט אחד אז מה הקטע....?

בקשר לנושא GG bts

נושאים דומים

1. 5x5 | btS vs xgs | 5x5
    על ידי Undertaker בפורום Tactical Ops
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 23/08/08, 01:10
  2. x (Rematch) 5x5 | btS vs JDay | 5x5
    על ידי Undertaker בפורום Tactical Ops
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 18/08/08, 17:58
  3. Mr-rtc 2X2 משחק חוזר מלא תהפוכות
    על ידי SaM בפורום Tactical Ops