מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: "אם השחקנים היו מבינים אותי, היינו ב-nba"

Spit-Fire Spit-Fire מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    טמיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פיני גרשון זרק עוד כמה פנינים לפני יציאת הקבוצה למשחק האימון בטורקיה מול פילזן. בינתיים, הוא מנמיך ציפיות.

פיני גרשון אינו ידוע כמי שחושש מציפיות גבוהות או מעין הרע (בשביל זה יש קמעות וחיזוקים בכותל), אבל רגע לפני שקבוצתו המריאה לטורקיה למשחק אימון מול אפס פילזן, מאמן מכבי תל אביב ביקש להעביר מסר: "אף אחד לא מבטיח לצהובים טיול לגמר".

גרשון הסביר מדוע יוצאת מכבי לטורקיה: "הם היחידים שהסכימו לשחק נגדנו. זה משחק ברמה יותר גבוהה מהליגה שלנו. דייויד (בלאט) הסכים להגיע לישראל, גם כי יש לו פיינל פור משלו (יורופליג). אני מאחל לו בהצלחה ומקווה שמשחקי האימון נגדנו עזרו גם לו".

את כל הדיבורים סביב מרגלים ביטל גרשון במהירות: "אין סודות. אם המאמן של צסק"א או טאו או פנאתינייקוס היה מבקש להגיע לאימון שלנו הייתי מכניס אותו. אם השחקנים שלנו, שנחשבים לטובים ביותר ביבשת, היו מבינים 50 אחוז ממה שאני אומר, היינו ב-NBA. לדעתי הרוסים בכלל לא צריכים לרגל אחרינו, אלא פנאתינייקוס. אולי בכלל לא נהיה בגמר בסוף ונשחק מול צסק"א על המקום השלישי".

המאמן הצהוב לא שכח לשלוח חצי ביקורת לעבר מנהלת הליגה על ההחלטה לפתוח את משחקי הבית העליון כבר השבוע: "כל הליגות באירופה מתחילות את הפלייאוף אחרי הפיינל פור. אצלנו יותר חכמים, ואף אחד לא לקח בחשבון שיש שחקנים שצריכים לשחק גם באליפות אירופה בקיץ. חלק מהאנשים ממהרים לסיים את הליגה, אבל לפחות משה ברנר וארז מרקוביץ' עשו מזה כמה לירות. אני לא אומר את זה בצחוק. אני בטוח שגם מאמני הנבחרת שמחים שמרקוביץ' משחק בצרפת. כמה ליגות באירופה הסתיימו לפני שבוע או עשרה ימים? בעוד שנה יהיה כנס של המנהלת ושוב יתעסקו בזה שאני לא שם, כאילו זו הבעיה של הכדורסל הישראלי, שאני לא הייתי בכנס".

כשנשאל גרשון האם הוא מתכנן שינויים לקראת הפיינל פור: "השינויים הם בשוליים. מאמנים יכולים לשנות, שחקנים לא בטוח. כדורסל זה משחק של הרגלים ובשבועיים אי אפשר לשנות משמעותית דברים. שינויים כאלו יכולים לפגוע יותר בנו מאשר ביריבה".

גרשון התייחס גם למצ'-אפ מול מאמנה האגדי של פנאתינייקוס, זליקו אוברדוביץ': "אני עוד לא עשיתי מה שאוברדוביץ' עשה. יש לו המון ניסיון, הוא מאמן מצוין ואני בטוח שהוא יבוא למשחק נגדנו מוכן. זה לא קרב בין אוברדוביץ' לפיני גרשון. אף אחד לא מתחייב שהדברים יצליחו לנו. ההבדלים הם לא כאלה משמעותיים. מי שחושב שאפשר להגיד שקבוצות מסוימות יהיו בגמר ולא אחרות, לא היה במעמדים כאלו וכנראה שגם לא מבין יותר מדי. יכול להיות שסטטיסטיקה או יחסי כוחות אומרים שהסיכוי יותר גבוה, אבל חמש נקודות לכאן או לשם יכולים להשתנות בכדורסל ב-30 שניות".

היריבות של מכבי בפיינל פור מקבלות הרבה קרדיט מגרשון: "פנא של היום זה לא פנא של תחילת העונה. בכושר שטאו נמצאת בו הם לא פחות מסוכנים מכל קבוצה אחרת. במעמדים כאלו הכל יכול לקרות. יש לא מעט דברים שיכולים לקבוע לכאן או לשם – פציעות, טעויות, שופטים. ההבדל הוא לא כזה גדול".

ואיך אפשר בלי התייחסות לשופטים מצד גרשון: "יש שופטים מצוינים שבמשך כל העונה שפטו מצוין. אני לא יודע למה הם לא יהיו בפיינל פור, אבל לא אותי צריך לשאול".

לסיום הסכים גרשון לדבר על העתיד האישי שלו: "ההחלטות שלי לגבי המשך הקריירה שלי לא תלויות בפיינל פור. אני יודע פחות או יותר מה אני הולך לעשות. תתאזרו בסבלנות עוד שבועיים. אין הרבה אפשרויות. אחת, שלא אמשיך לאמן, את השנייה תצטרכו לנחש".

$$$(-GUY-)$$$ $$$(-GUY-)$$$ מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כנראה קיבל קשה את ההפסד לאולימפיאקוס...

נושאים דומים

1. טוב נו....אם מכריחים אותי
    על ידי ^UareHistorY^ בפורום מה שבראש
    תגובות: 19
    הודעה אחרונה: 08/04/06, 12:07
  2. אם היו נותנים לכם בחירה .
    על ידי Spit-Fire בפורום כדורסל
    תגובות: 6