מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: פריקה|כל מה שיושב לי על הלב..

ליאתושש ליאתושש מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

פריקה|כל מה שיושב לי על הלב..

טוב יש כמה דברים
    פעם הייתה לי חברה היינו חברות ממש ממש טובות שנתיים ואז היא התחילה ללכת לכל מיני פרחות וזה והתחברה איתם ולאט לאט התרחקנו ואז היה ריב ענק על דבר מאוד שטותי שנמשך כל החופש הגדול ואני ממש נפגעתי ממנה מכל הריב הזה
    אחרי זה השלמנו ולא ממש דיברנו.. עד אמצע השנה הזאת.. כלומר שנה וחצי בקושי דיברנו אבל ממש בקושי ופתאום היא התחילה להתקרב אליי יותר להתחיל לספר לי דברים כמו פעם כזה וממש להתקרב אבל רק בבצפר אחרי בצפר לא היה בינינו קשר בכלל.. כאילו לא נפגשנו סתם ככה או דיברנו בטלפון או משו ואני לא יודעת מה היא רוצה ממני בכלל.. כאילו אם היא רוצה לחזור ליהיות חברה או לא ואם בכלל אני רוצה ליהיות חברה אחרי שהיא ממש פגעה בי ככה שלא תעשה את זה שוב.. \=
    וזה כל כך מבלבל אותי כל הדבר הזה

ודבר שני אני לא כל כך מפותחת וגם לא כל כך יפה לא ממש מכוערת אבל לא כוסית נגיד..
    והבנים בכלל לא שמים עליי ואני כבר עולה לכיתה ט' עוד מעט והחבר האחרון שהיה לי היה בכיתה ו'!! וגם אז זה לא היה ממש הרבה זמן ורציני כזה.. וכאילו הרבה מהחברות שלי כבר התנשקו וזה ואני לא ואני מרגישה ממש מגעיל אני מרגישה כאילו אני דוחה את הבנים או משו.. ואני רואה הרבה בנות עם חבר ואני ממש מקנאה וזה ממש מעצבן אותי אני לא יודעת ואם אני עד איזה כיתה י'ב לא יתנשק או לא יהיה לי חבר

ועכשיו חברות שלי.. ישלי חברות זה לא שאינלי וישלי אפילו הרבה יחסית להרבה בנות אחרות אבל אני כל הזמן מרגישה לבד.. כאילו אינלי חברה שאני באמת סומכת עליה ויכולה לספר לה באמת כל מה שעובר עליי כי כל אחת ישלה את הבעיות שלה ואת החיים שלה ואני מרגישה כאילו מה מעניין אותה עכשיו גם החיים שלי \=

טוב עזבוו חפרתי לכם מספיק.. אתם ממש לא חייבים להגיב על זה או לקרוא את זה בכלל זה היה יותר בשביל עצמי באמת לפרוק את כל מה שיש לי על הלב

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    לפי הסמיילים שלך זה נראה כאילו עשית עתק הדבק מפורום אחר אז אני לא בטוח עם זה באמת הסיפור שלך או שאת מחפשת תשובה בהרבה פורומים

כי אין לנו סמיילים כאלה אני יתן לך 3 ימים להגיב פה עם זה באמת הסיפור שלך כדי לעזור לך אחרת אני נועל לך תאשכול

ליאתושש ליאתושש מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה באמת הסיפור שלי...
    אני פשוט העתקתי מפורום אחר ששם לא ענו לי

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    אוקי הבנתי זה חריג אבל אוקי....

בקשר לחברה שלך כניראה היא ניסחפה עם הבנות האלה (הפקאצות) ורצתה לחוות משהו שונה כי כול אחד רוצה להרגיש באמצע מקובל יותר אבל הבינה שזה לא בדיוק מה שחיפשה ושהיא איבדה חברה טובה אני יודע שתמיד אפילו חבר טוב יעשה לך קטע רע תמיד זה ינקר לך בלב גם הם הכול יהיה טוב ומושלם ועדיין לא תבטח בו את צריכה לתת לה הזדמנות שניה להוכיח את עצמה רק על תיהיה פתוחה איתה ממש ממש עד שתראי שהכול ממש בסדר ביניכם

לא צריך להיות יפה או להשתנות בשביל שיהיה לך חבר לכול בן אדם יש קסם אישי משהו אולי לא גילית עדיין תיכולות שלך וכן אני יודע שחבר זה דבר נחמד ובלה בלה .. אבל לא צריך למהר את צעירה לכול אדם יש תמכסה שלו והוא יגיע לא היום מחר לא מחר בצבא לא בצבא יותר מאוחר... עדיין לחכות לדבר הטוב שיגיע מהר לקבל מהר חבר ולהפגע ולהתאכזב זה לא מה שאת רוצה ואני בטוח תתרכזי בלימודים ובדברים שאת אוהבת וזה יגיע זה יכול להגיע אפילו בזמן הכי לא צפוי ובמקום הכי לו צפוי לא צריך למהר אני יודע שכול אישה ,ילדה ,נערה זקוקה לצומת לב למישהו שיהיה קרוב אליה שיתמך בה ועוד..

החיים הם דבר מדהים ודברים לא תמיד קורים מתי שאנחנו רוצים סבלנות זה המפתח לחיים והכול יגיע ולכול בעיה אני פה
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 28/06/09 ב 12:23

Oran Aviv Oran Aviv מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אורן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קודם כל crydevil אתה אחד האנשים פה יפה אני אוהב תמילים ואת האנרגיות שלך
    עכשיו לסיפור שלך
    אני אלך עמוק יותר או קיי
    את רשמת משפט אחרון כזה "טוב עזבוו חפרתי לכם מספיק.. אתם ממש לא חייבים להגיב על זה או לקרוא את זה בכלל זה היה יותר בשביל עצמי באמת לפרוק את כל מה שיש לי על הלב " ואני מאוד רוצה להתמקד דווקא במשפט הזה כי הוא מראה שהביטחון העצמי שלך פשוט בתחתונים (אני לא יורד עלייך אל תפגעי זה לעשזור להבין תבעיה) קודם כל את חייבת לעבוד על ביטחון עצמי כי זה יעזור לך להביא חבר הביתה ויעזור לך בלקבל עבודה
    ובעוד דברים ביטחון עצמי זה דבר חשוב עכשיו קחי כמה תרגילים לעבוד עליהם אפילו אם בהתחלה זה יראה לך שזה לא את
    תתחילי לצאת ולהתחבר למקובלות ולבנות בעלי הביטחון ותלמדי מהן וגם שאת יוצאת למועדון או סתם עם חברים ויש שם בנים אז תחשבי כאילו את זה אלוהים ככה שאף אחד לא יכול להגיד לך כלום תבואי עם כמה שיותר בטחון שאת יכולה ואל תיהיה בררנית אם יש מישהי שלא מצאה חן בעינייך והיא חלק מהחברה או שסתם פגשת אותה תמיד תיהיה חברה של כולם תגידי שלום לכולם פשוט של כולם כי בסך הכל כולנו אחים וכולנו אותו דבר רק בתחפושת שונה אז תנסי לאהוב את כולם
    עכשיו בקשר לחברה שלך תתחברי איתה כמה שיותר ותשיגי כמה שיותר חברות ובילואים
    ובקשר לבחורים זה יבוא גם הצבא זה משרד השידוכים הכי גדול שיש אבל ברגע שהביטחון העצמי יעלה לך אז פיתאום תגלי צדדים שונים שבך ותראי שבנים נמכים אלייך כי בנים אוצים אחת שתגיד להם מה לעשות אחת עם ביטחון עצמי או במילה אחת "ביצ'ית" =]
    מקווה שעזרתי וחייכי ותראי אהבה לכולם למה החיים יפים =]

נושאים דומים

1. [מידע]כל מה שרציתם לדעת על דגים
    על ידי SexMachine בפורום בעלי חיים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21/08/08, 23:07
  2. ***כל מה שצריכים לדעת על המפגש ב29***
    על ידי zaraZ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 20
    הודעה אחרונה: 27/06/06, 12:33
  3. כל מה שרציתם לדעת על השיפורים של Windows Vista
    על ידי yanivrosen בפורום מערכות הפעלה