מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: [עזרה] נמאס מהחיים האלו !!!

tuli303 tuli303 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

Thumbs down [עזרה] נמאס מהחיים האלו !!!

ההורים שלי גרושים , אני רואה את אבא שלי פעם בשבוע וגם זה לא תמיד .. זה תלוי באם יש לו עבודה באותו יום או שאין לו עבודה.. אני ואמא שלי רבות בלי הפסקה , צועקות אחת על השנייה ומה לא עושות .. זה פשוט קשה שממשפחה מושלמת שהיינו פעם (או לפחות זה מה שחשבתי) נהפכנו לאסון מוחלט .. לאבא שלי יש חברה שהיא מאוד נחמדה אליי ולאמא שלי גם יש חבר שהוא נחמד אבל לוקח כל דבר ברצינות .. וזה די מעצבן .. בדר"כ אבא שלי לוקח אותי ואת אחותי אליו בסופי שבוע אבל אין לו דירה אז אנחנו מטיילים בבית של סבתא שלי ובבתים של בני דודים שלנו .. ולא שזה לא כיף , זה דווקא מאוד כיף גם רובם בגילי .. אז אני בדר"כ מדברת יותר ונהנית יותר עם אלה שבגילי .. אם לאבא שלי הייתה דירה משלו אולי הייתי שוקלת לעבור לגור אצלו כי החיים עם אמא שלי הם לא דבש :\ ואני ממש לא נהנית מהם וגם אמא שלי כבר אמרה לי שהיא רוצה שאני יעבור לגור אצל אבא שלי ובעיקר כי היא מתעצבנת מזה שהיא מקבלת חשבון של יותר מ-500 ש"ח רק על הפלאפון שלי בחודש .. ואני כבר גרמתי לאבא ואמא שלי לריב ולא פעם אחת .. אני מרגישה כאילו שאני אשמה בהכל .. אפילו בזה שהם התגרשו .. אבא שלי כשיש לו את האמצעים יעשה הכל בשביל לעשות אותי ואת אחותי מאושרות .. והוא גם לא במצב טוב מבחינה כלכלית וגם אבא שלו ( סבא שלי ) חולה בסרטן כבר יותר מ-5 שנים ועכשיו הוא במצב קריטי וכל פעם מעבירים אותו לבתי חולים שונים למשל אתמול היה לו זיהום בדם והעבירו אותו מ"בית הדר" בבת ים לוולפסון למרות שרצו להעביר אותו לאיכילוב אבל אמרו שלא יספיקו להגיע עד לשם כי הוא יכול למות עד אז .. לא הייתה לי הזדמנות אפילו להכיר אותו .. מאז שאני ילדה קטנה כל מה שאני זוכרת זה אותו בכיסא גלגלים .. ולפני שהוא היה בכיסא גלגלים הוא והסבא השני שלי מצד אמא היו עובדים עם אבא שלי בבת ים בחנות של אבא שלי שעד שהוא התגרש מאמא שלי עוד הייתה שלו ואז הוא מכר אותה לקרוב משפחה שלנו .. והוא היה מרוויח דווקא די טוב כי אני זוכרת שלא היה חסר לי כלום והיינו גרים באשדוד ואח"כ עברנו לחולון ואז ההורים שלי התגרשו .. והמצב הכלכלי התחיל להיות קשה עד היום יש לאבא שלי חובות בסכום עצום כי הוא חתם לחבר שלו על משכנתא בסכום של 400,000 ש"ח .. אבא שלי חושב שאני ואחותי מצטיינות בלימודים ..מה שנכון לגבי אחותי אבל ממש לא עליי ואני רוצה להשתפר אבל לא כ"כ הולך לי טוב .. ממוצע הציונים שלי השנה הוא 75.1 ואני ממש לא מרוצה מזה .. אני הבטחתי לעצמי ששנה הבאה אני משתפרת ואני יעמוד בהבטחה הזו .. רני רק מקווה שהעניינים יסתדרו לא רק בב"יהס אלא גם בבית ובשביל אבא שלי ואני ממש רוצה שסבא שלי סוף סוף יחלים ויהיה בריא .. בעזרת השם הכל יסתדר .. אני מאמינה בזה .. הבעיה היא שאני לא יכולה להסתדר עם אמא שלי .. כל פעם שהיא חוזרת מהעבודה היא צורחת עליי ומוציאה עליי את העצבים כי לא שטפתי כלים .. וכי אני האחות הבכורה ואני אמורה לעזור בבית וכאילו מה התפקיד של אחותי הקטנה זה להקשות עליי ?!? אני פשוט לא מבינה .. אני תמיד אומרת לה שכשהיא תשנה את הגישה שלה ותתחיל לדבר איתי בטון של דיבור ולא של צרחות אז אני יקשיב לה .. אני פשוט לא יודעת מה לעשות .. כן אני יודעת שהיא אמא שלי ואני צריכה להקשיב לה ושלה מותר לצעוק עליי ולי אסור .. את זה כולם אומרים לי .. אבל אני לא יכולה .. ויש עוד תוספת .. אמא שלי מלשינה על כל מה שקורה בבית (שאני רבה איתה) לסבתא שלי כל הזמן ואני באה לסבתא שלי כל יום חמישי ונשארת אצלה ואני צריכה לסבול שיגידו לי גם שם שאיך שאני מתנהגת עם אמא שלי זה לא טוב .. הבעיה היא שאמא שלי לא מספרת לסבתא שלי שכשהיא מגיעה מהעבודה אז היא כמעט שוברת לי את הדלת בגלל שלא שטפתי כלים .. היא מספרת לה רק מה שאני עושה .. וזה מה שלא מוצא חן בעיניי כי אח"כ אני צריכה לסבול את זה גם לא רק בבית אלא גם אצל סבתא שלי שאני באה אליה בסוף שבוע כדי לא להיות בבית .. פשוט נמאס לי מכל זה .. מה לעשות בנוגע לכל זה ? איך להתמודד עם הבלאגן הזה שקורה לי ?!?

הסמל האישי של MotherNature
    MotherNature MotherNature מנותק גורו
    קיבל לייק
    6 פעמים
    להתאבד
    זה הפיתרון .

הסמל האישי של b1gwAve
    b1gwAve b1gwAve מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחח המצב שלי בדיוק כמו שלך

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    cuddles תרגיע אדם מספר תחיים שלו תכבד את זה אתה מנהל תקרא חוקים בנוגע לזה

---------
    שמעי לא אמרת תגיל שלך ולא תשם שלך בכול הסיפור אני מכיר עוד אדם שחתם ערבות לאח שלו ונידפק והוא גרוש + ילד שהילד הזה חבר שלי בגילי
    שמעי את לא צריכה לקחת כול דבר קשה את רואה רק תחלקים הקשים בחיים שלך תראי גם תחלקים הטובים שיש בחיים למשל חברות שלך
    לימודים ועוד.. תאמיני לי אף משפחה לא מושלמת וכול משפחה יש לה בעיות אותו ילד חבר שלי שהוא גדול עכשיו בצבא עבד למד דאג לחיים שלו
    תלמדי שכול אדם עושה תחיים של עצמו ההורים שלך עשו ועושים תחיים שלהם ככה שאת תגדלי ותתחתני תלמדי ממה שקרה לך ואז יהיה לך משפחה הרבה יותר טובה מה - עושים בקשר למה שסיפרת?? בחיים על תתערבי בעניינים של ההורים שלך למה בסוף הכול האשמות יפלו עלייך והבעיות יהיה גדולות יותר תשתדלי להיות יותר עם החברות שלך לצאת להתאוורר להנות תחפשי עבודה בקיץ עם את גדולה (לא אמרת תגיל )
    גם לי לא היה חיים משהו שהייתי צעיר אז מה נישתגע ?? מה שכן טוב שכתבת לנו וסיפרת והתפרקת זה יורד לך הרבה מהלב ותאמיני לי לא הרבה אנשים היו מספרים ככה תסיפור שלהם ככה יש לך אומץ ועל האומץ הזה תשמרי זה יעזור לך הרבה בחיים אני מאחל לך רק טוב ועל כול בעיה אני פה
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 28/06/09 ב 11:24

Oran Aviv Oran Aviv מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אורן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני רק יכול להגיד לך שאת לא כל כך יוצאת דופן יש הרבה משפחות והרבה במצב שלך ועוד יותר מזה גרוע יותר אז קודם כל תמיד תסתכלי על חצי הכוס המלאה דבר עוד דבר תתחילי לחשוב יותר חיובי תנסי לעשות דברים שמכניסים לך אנרגיות חיוביות לחיים תחשבי מה עושה לך כיף ותקדישי תזמן שלו וכל פעם שיש כלים אז תחשבי גם חיובי ואם את שואלת איך אז יש לי עצה לזה כל פעם שיש לך כלים את יכולה לחשוב שיש משפחות שאין להן כסף לאוכל אז איך להם כלים בכיור ולכם יש כסף לאכול אז בגלל זה יש כלי =] בקיצור קחי הכל בראש טוב זה ישפר לך תחיים עכשיו בקשר לאמך אם אומרת לפעמים משהו שלא נראה וצורחת עלייך אז יש פיתרון פשוט מאוד תגידי בסדר או טוב או כן עד שהיא תפסיק על תנסי בכלל להתווכח איתה תראי בגרות כי התוצאה תיהיה אותו דבר אם תתווכחי איתה ואם לא אז עדיף שלא ובקשר לסבא שלך תנסי כמה שפחות להעסיק את הראש שלך במחלה שלו ותנסי לדמיין אותו בתור אם בריא כמו שור והולך כמו כל בן אדם בקשר לאבא שלך את יכולה לשמוע אותו ולהקשיב לו אבל אל תיעעצי לו תני לקחת תהחלטות שלו לבד הוא כבר בוגר ואל תקחי את זה עלייך ולאחותך
    גם לי היתה אחות נוראית אבל היום אנחנו אחים אוהבים איך פשוט מאוד תתחילי להראות אהבה לאחותך תגידי לאמא שלך שאת אוהבת אותה וטגם לאבא שלך זה דבר חשוב ותחבקי את אחותך תיהיה שם שהיא צריכה אותך ואם היא עצלנית זה בעיה שלה לא שלך בקיצור תהני מהחיים תסתכלי תמיד חיובי ואני מקווה שתעמדי בציפיות שלך כי זה הכי כיף להצליח משהו שצפית לעצמך מקווה שעזרתי =]

נושאים דומים

1. עזרה דחופה!
    על ידי Ludacris בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 09/04/05, 14:07
  2. צריך עזרה דחוף!! זה משגע אותי!!
    על ידי HaZoKa` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07/04/05, 22:44
  3. אני צריך עזרה פה עם הסרבר הביתי..
    על ידי And1 בפורום Tactical Ops
    תגובות: 4