עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 71

אשכול: מי השחקן שלכם?

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קינן שתוק כבר באמת מייק עושה הכל בשביל הקהילה אבל בסופו של דבר נשבר הזין מאנשים מציקים אז אוכלים רייג' ומעיפים אותם מCB

igallagi23 igallagi23 מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    igal
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה עובר עלייך אחיי ????

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    .איזה ראיית חיים מוגבלת, חסרת היגיון, חשיבה וניסיון
    .ההבדל היחיד בין שני הענפים זה זמן קיום, לא שום דבר אחר

בקוריאה משחקי מחשב נחשבים לספורט רשמי, אפשר לקבל פטור מהצבא אם אתה ספורטאי מצטיין במשחק, הסכומים שהם מרוויחים מגיעים למיליונים והחשיפה יותר גדולה משחקני כדורגל בארץ, הסדר חיים שלהם חופף בדיוק לזה של ספורטאי בענף אחר שמקדיש את עצמו למשחק, הם שומרים על אכילה נכונה, התעמלות ושינה. כולם יודעים שאתה משחק יותר טוב שאתה מרוכז ובכושר גופני טוב, אל תבלבל בין כל הפאט בויז של קוד4, .הם ממש לא מפותחים לעומתם

בקשר להערצה של שחקנים, איך אתה יודע מהמידה שהמעריץ מתעניין במשחק? יש לך מנוי 10 שנים בכדורגל מגיל קטן מאוד, הייתי אומר שזה או שטיפת מוח של אבא או שאין לך חיים חוץ מלראות משחקי כדורגל, נכון שזה נשמע מפגר להגיד? אם מישהו מתעניין מאוד במשחק מסויים, באותה מידה הוא יעריץ מישהו שהוא טוב במשחק הזה

צריך לצאת מהבועה שחיים בה, ולהבין שהמשחקים כבר לא כמו פעם, זה לא עוד סינגל פלייר וכיף באינטרנט להעביר את הזמן, אנשים תחרותיים ומתחרים אחד בשני בטורנירים, נוסעים למקומות (אני מבטיח לך שהם רואים ופוגשים יותר משחקן כדורגל בליגה ממוצעת שלא יוצא לו לשחק מחוץ לארץ), עושים כסף טוב ומנהלים את החיים סביב התעסוקה

:קצת דוגמאות לפקוח את העניים
    http://www.youtube.com/watch?v=yzDGNBKplVw&fmt=18 - משחק סטארקראפט בשידור ישיר, תראה במיוחד לקראת הסיום איזה התלהבות

http://www.sk-gaming.com/content/237...w_on_SK_Gaming - חייו של ווקראפט גיימר מהולנד, תמיכה מלאה מההורים, גר לבד עם החברה, עושה כל דבר רגיל כמוני וכמוך ובטוח נהנה יותר.

לסיכום: כדי להפסיק עם ההשקפה הצרת עיניים הזאת, בתור אחד שכבר הגיע לגיל הזה של "עבודה נורמלית" אני אומר לך שגיימינג זה העתיד, וכל עבודה כזאת עדיפה על עבודה רגילה, מה אתה כל כך מתלהב מעבודה רגילה על פני רווח ממשחקים? או שאתה חושב שתיהיה באטמן שתיגדל?

(הנוסח של התגובה שלי התחרבש קצת, זזו הרבה נקודות ופסקאות בגלל שלחצתי CTRL+SHIFT בטעות)

מסכים כמעט עם הכל חוץ מזה שגיימניג זה העתיד - אני בטוח שגיימניג יגדל ויתפתח ויפותחו משחקים יפים ו'מגניבים' יותר ושחקנים טובים יותר אבל אני בספק עם בעתיד כולנו נגור בכפר שקוראים לו clanbase או UKESA

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Roie צפה בהודעה
    כן אה...
    א' אנחנו לא קוריאה.. (כזה עם טיפש.. כמעט כמו הפורטוגלים)
    ב' זה שהם עוסקים בזה לא אומר שיש להם חיים.. הם כל הילדות שלהם ישבו כמו מסכנים 8 - 10 שעות ביום לשחק במחשב.. זה נראה לך נורמלי?
    ג' כדורגל זה שעתיים בשבוע פחות או יותר זה לא שאני מאלה שהולכים לכל האימונים והכל ובאמת אין להם מה לעשות בחיים..
    ד' זה עצוב שיש הורים שתומכים בילד שלהם כשכל החיים הם על המחשב , אני רואה את עצמי שאני נמצא בערך 3 שעות ביום על המחשב וההורים שלי אומרים לי שאני נמצא הרבה אז תאר לך מה הולך אצלהם בבית..

אגב , יש לי חבר שמשחק UT (הראשון) ברמה מאד גבוהה.. מאיזה גיל 10 הוא על זה.. הוא סיפר לי שהוא משחק בקלאן עם זוג נשוי.. (בעל ואישה
    למי שיש ספק..) - היוצא מן הכלל אינו מעיד על הכלל
    זה יפה שיש אנשים תחרותיים (גם אני מאד תחרותי בחיים ..) אבל צריך לדעת לשים את הגבול.. זה כבר ידוע בכל העולם שנושא המחשבים
    והפופולריות שלו זה מכת מדינה בהרבה מקומות בעולם אז אין מה לנסות להמציא את הגלגל..

יאללה יום טוב שיהיה לך אני הולך ללמוד ללשון.. בגרות מחר

יואווווו אתה פשוט קשה אני רציני.

החיים שלהם זה UT \ CSS \ COD4 אם הם מחליטים לעשות את זה באופן מקצועי בשביל כסף או בשביל הנאה זה כמו שיש אנשים שלא משחקים כדורגל לשם קריירה אלא לשם הנאה אבל עדיין בכמויות.

זה לא עצוב שהורים תומכים בילד לשחק במחשב מה ההבדל אם התחביב \ מקצוע שלי הוא גיימינג או כדורסל ? לדוגמא, ( אמיתית ) אני שחקן כדורסל, אמא שלי ואבא שלי תומכים בי ועוזרים לי להגיע למקומות הכי טובים ולהשתפר הכי הרבה בתקווה ורצון שכשאני אגדל אני ישחק כדורסל כמקצוע, מה ההבדל אם מישהו בוחר בגיימניג כמקצוע? או אפילו כתחביב? אני משחק במחשב כתחביב אבל כן הרבה שעות כשיש לי זמן, כי אני נהנה מזה, אני עדיין יוצא עם חברים הולך עם המשפחה רואה טלויזיה ומשחק כדורסל .

תנסה יותר לקרוא ופחות לחשוב על התשובה שלך הפעם.

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ucantstopme צפה בהודעה
    זה שמייק תרם ותורם לקהילה אני לא מתווכח עם זה, זה נכון.. הוא תורם מאד..
    אבל הוא עדיין צריך להוריד רק טיפ טיפה מהאגו שלו ואני לא היחיד שאומר את זה תאמין לי..
    כולה אמרתי לו "שתוק אתה מדבר שטויות" והוא אמר לי עוד מילה אני מוחק אותך מהקהילה..
    ממש לא מפריע לי שהוא מחק לי את המתשתמש מסיבי וגם אם איך שהוא הוא יגיע לסידיקי שלי גם לא יזיז לי..
    הוא קורא לכולם CONTROL FREAK ותיראה איזה מפלצת אליעד יצר פה..
    אז בסדר הוא תורם לקהילה אבל קודם שיהיה בנאדם זה הכל =]

תשמע קיינן אני הייתי בטוח שזה TAMIN עד שוילי נראה לי רשם פה שזה אתה ..

דפקת פה 8 תגובות רצופות תגיד מה עובר עליך אם כל כך לא אכפת לך אז היית שותק .
    אני בספק עם ה8 תגובות שלך מעידות על זה ש'ממש לא אכפת לך 'שמייק מחק לך את ה CB ACC או הביא לך באן מסאטלה זון

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ~ rzyRrr צפה בהודעה
    יואווווו אתה פשוט קשה אני רציני.

החיים שלהם זה UT \ CSS \ COD4 אם הם מחליטים לעשות את זה באופן מקצועי בשביל כסף או בשביל הנאה זה כמו שיש אנשים שלא משחקים כדורגל לשם קריירה אלא לשם הנאה אבל עדיין בכמויות.

זה לא עצוב שהורים תומכים בילד לשחק במחשב מה ההבדל אם התחביב \ מקצוע שלי הוא גיימינג או כדורסל ? לדוגמא, ( אמיתית ) אני שחקן כדורסל, אמא שלי ואבא שלי תומכים בי ועוזרים לי להגיע למקומות הכי טובים ולהשתפר הכי הרבה בתקווה ורצון שכשאני אגדל אני ישחק כדורסל כמקצוע, מה ההבדל אם מישהו בוחר בגיימניג כמקצוע? או אפילו כתחביב? אני משחק במחשב כתחביב אבל כן הרבה שעות כשיש לי זמן, כי אני נהנה מזה, אני עדיין יוצא עם חברים הולך עם המשפחה רואה טלויזיה ומשחק כדורסל .

תנסה יותר לקרוא ופחות לחשוב על התשובה שלך הפעם.
    מה קשור אמרתי כמה פעמים אני לא מדבר פה על אנשים מהפורום.. אני מדבר על כאלה שאתם "מעריצים אותם"
    ויש הבדל בין כל ספורט לבין מחשב..

מחשב זה נורמלי שבן אדם נמצא עליו 3 שעות ביום בימים שלנו.. מי שרוצה ממש להתעסק בזה צריך לתת עוד 4 - 5 שעות ביום שזה כבר מוגזם..
    זה ההבדל , זה לא כדורסל כדורגל ודברים אחרים שמשקיעים בהם שעתיים ביום..

אתם סתם מבינים לא נכון , גם אני הרבה זמן על המחשב ומשחק הרבה בדיוק כמוכם אני מדבר על מקרים קיצוניים יותר של אנשים
    שזה כבר מוגזם..

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    תשמע מרגע שאמרת שההורים שלך מעירים לך על זה שאתה נמצא יותר מ 3 שעות על המחשב סיימה את הויכוח, כי לא משנה מה תגיד, זה לא אתה מדבר, ולא משנה למי אני יגיב, אני יודע שאני מדבר מול ההורים שלך. אם היית בנאדם פתוח ובעל דעה אישית הייתי ממשיך לדון איתך.

ובקשר לקיינן, מחקתי לו את התגובות, אני ממש לא מנסה להעיף אותו ולעשות לו את המוות ולגרום לו לפרוש מהאינטרנט, זכותו של כל אחד לעשות מה שבא לו, אבל אני לא רוצה שהוא יהיה בפורום שלי ובשרתים שלי, אם זה מוגדר קהילה אז סבבה, לא רוצה אותו בקהילה שלי.

ואם מישהו תוהה מה קרה איתו, יש לו דיבור נגוע ולא מכבד, הבאתי לו באן מהקלאן שלי וככה זה נראה:

keyNan] not welcome by u?
    sn1kzZe] my servers
    keyNan] tov shtok
    sn1kzZe] yes
    sn1kzZe] be a man, dont play there
    sn1kzZe] youre not wanted
    keyNan] not erally
    keyNan] i can so i will if i want
    keyNan] ill play ba tornirim bli she teda
    keyNan] btw i got 2 original cd-keys
    keyNan] 2 cb's accounts
    keyNan] look for keynan and rflxz on cb
    keyNan] u'll find 2 accounts
    keyNan] ahahaha
    sn1kzZe] hmm
    sn1kzZe] didnt you just self owned yourself?
    keyNan] not really
    sn1kzZe] nice 2 accounts, not linked
    sn1kzZe] cb ban coming up
    sn1kzZe] have fun rofl
    keyNan] =
    keyNan] ok then
    keyNan] btw how can u proof its actully me speaking?
    keyNan] no q account =
    sn1kzZe] youre too late
    keyNan] hahahahaha
    keyNan] hahahaah
    sn1kzZe] dont try and defend it
    sn1kzZe] you just owned urself
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    :\
    ואגב בלי להתערב יותר מדי כל המשחקי כח האלה הורסים פה תקהילה.. (של שניכם ובכלל של כולם פה)

ואגב אני לא מדבר מההורים מהפה של ההורים שלי (לצערם) , הם היו שמחים אם זה היה ככה
    אני בנאדם מאד פתוח לדעות ודברים אחרים , אני פשוט לא מסכים איתך במקרה הזה.. תרצה או לא
    אנשים מכורים למחשב (כולל אותי.. במקום ללמוד ללשון אני מגיב כמו איזה מפגר בפורום) וזה מוגזם ,
    אין מה להעריץ אותם.. זה לא שונה מלהעריץ מישהו שמכור למשהו אחר מבחינתי..

בוא נסיים את זה ככה , אתם לא חייבים הסכים איתי זאת זכותכם..

ועכשיו באמת אני הולך להתכונן כי מחר יש לי בגרות.. המשך יום נעים

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    בהצלחה בבגרות ( :

igallagi23 igallagi23 מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    igal
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Roie צפה בהודעה
    :\
    ואגב בלי להתערב יותר מדי כל המשחקי כח האלה הורסים פה תקהילה.. (של שניכם ובכלל של כולם פה)

ואגב אני לא מדבר מההורים מהפה של ההורים שלי (לצערם) , הם היו שמחים אם זה היה ככה
    אני בנאדם מאד פתוח לדעות ודברים אחרים , אני פשוט לא מסכים איתך במקרה הזה.. תרצה או לא
    אנשים מכורים למחשב (כולל אותי.. במקום ללמוד ללשון אני מגיב כמו איזה מפגר בפורום) וזה מוגזם ,
    אין מה להעריץ אותם.. זה לא שונה מלהעריץ מישהו שמכור למשהו אחר מבחינתי..

בוא נסיים את זה ככה , אתם לא חייבים הסכים איתי זאת זכותכם..

ועכשיו באמת אני הולך להתכונן כי מחר יש לי בגרות.. המשך יום נעים
    אחי זה לשון ..
    הגישו על 85 אחי ולמדתי רק על המילונאות וזהו כאילו אין עוד משהו שם כמעט כל המבחן זה הבנת הנקרא

Haz0x Haz0x מנותק טירון
    שם פרטי
    רוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    את haz0x אחד הפרוים פשוט לא מכירים אותו כל כך P:

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי igallagi23 צפה בהודעה
    אחי זה לשון ..
    הגישו על 85 אחי ולמדתי רק על המילונאות וזהו כאילו אין עוד משהו שם כמעט כל המבחן זה הבנת הנקרא
    גם אותי הגישו על 85 :\ ואני יודע שזה רק מילון אבל אני זבל בפועל וכל זה..

יאללה שיהיה נזרום עם זה אני רוצה חופש כבר .. מה הם תקעו לי תמבחן הזה באמצע החיים

xytek9 xytek9 מנותק E-Gangsta
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב תשמעו אני לא מבין מה לעזאזל אתה רבים, אתם רוצים תפתחחו על זה אשכול אני בסך הכל סתם התעניינתי מי אתם חושבים השחקן הכי טוב בעולם =]

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כל דבר אנשים מתווכחים פה xD

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    תשמע מרגע שאמרת שההורים שלך מעירים לך על זה שאתה נמצא יותר מ 3 שעות על המחשב סיימה את הויכוח, כי לא משנה מה תגיד, זה לא אתה מדבר, ולא משנה למי אני יגיב, אני יודע שאני מדבר מול ההורים שלך. אם היית בנאדם פתוח ובעל דעה אישית הייתי ממשיך לדון איתך.

ובקשר לקיינן, מחקתי לו את התגובות, אני ממש לא מנסה להעיף אותו ולעשות לו את המוות ולגרום לו לפרוש מהאינטרנט, זכותו של כל אחד לעשות מה שבא לו, אבל אני לא רוצה שהוא יהיה בפורום שלי ובשרתים שלי, אם זה מוגדר קהילה אז סבבה, לא רוצה אותו בקהילה שלי.

ואם מישהו תוהה מה קרה איתו, יש לו דיבור נגוע ולא מכבד, הבאתי לו באן מהקלאן שלי וככה זה נראה:
    lol (אני מדבר על הציטוט עם הדגשים האדומים)

ולנושא... אני מעריץ את JUSZN, הבן אדם פשוט מבין גדול במשחק, הוא יודע לעשות טקטיקות והניידים שלו זה פצצות אטום.
    אולי הוא לא הכי SKILLED, אבל יש לך שכל בין הכתפיים...

אה ועוד אחד... RIX

90% AIM
    10% LUCKY
    0% BRAIN

חח סתם 3> D: (הכל נכון, חוץ מה BRAIN =) )

נ.ב

בהצלחה למי שנבחן מחר בלשון

xytek9 xytek9 מנותק E-Gangsta
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי freakazoid צפה בהודעה
    lol (אני מדבר על הציטוט עם הדגשים האדומים)

ולנושא... אני מעריץ את JUSZN, הבן אדם פשוט מבין גדול במשחק, הוא יודע לעשות טקטיקות והניידים שלו זה פצצות אטום.
    אולי הוא לא הכי SKILLED, אבל יש לך שכל בין הכתפיים...

אה ועוד אחד... RIX

90% AIM
    10% LUCKY
    0% BRAIN

חח סתם 3> D: (הכל נכון, חוץ מה BRAIN =) )

נ.ב

בהצלחה למי שנבחן מחר בלשון

איפה הוא משחק אחי?
    JUSZN..

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    exabyte

Eureka Eureka מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שחקנים בעולם? מצידי כולם גויים מסריחים שימותו.
    שחקנים ישראלים שאני אוהב לראות משחקים..
    adapt
    meCCCai
    katha
    kapolo

יש עוד הרבה טובים D:

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי xytek9 צפה בהודעה
    איפה הוא משחק אחי?