עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 71

אשכול: מי השחקן שלכם?

BoZoM BoZoM מנותק ™ BoZoM Knife
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shaico צפה בהודעה
    mazhrini
    או איך שלא כותבים את זה

סטיבי סתם מסחרי
    אתה אוהב מישהו שאתה לא יודע איך קוראים לו?

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BoZoM צפה בהודעה
    אתה אוהב מישהו שאתה לא יודע איך קוראים לו?
    אני מעריץ שלו, יש לי קעקוע שלו על הכתף עם סנייפר
    כולה ראיתי כמה סירטונים שלו ואהבתי את הסגנון משחק/עריכה.

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shaico צפה בהודעה
    אני מעריץ שלו, יש לי קעקוע שלו על הכתף עם סנייפר
    כולה ראיתי כמה סירטונים שלו ואהבתי את הסגנון משחק/עריכה.
    הוא לא משחק בקושי עם סנייפר
    FAILED .

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    חכה ל-MAZARINI 3 ( :

aerox - scope

pliss - scope with 1337OMG WHATHAFUCK aim

fAEkE - best scope ever

הסמל האישי של krizZje
    krizZje krizZje מנותק ?1v1 knife @ batyam
    קיבל לייק
    0 פעמים
    i like robyyy
    my choise for best scope

kapcheR kapcheR מנותק Esports fan
    קיבל לייק
    0 פעמים
    Lighters / ak47

קיבל לייק
    0 פעמים
    קיצר כל אחד לוקח את השחקן הכי טוב בעולם. מה הקטע =/

xytek9 xytek9 מנותק E-Gangsta
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי BoZoM צפה בהודעה
    קיצר כל אחד לוקח את השחקן הכי טוב בעולם. מה הקטע =/
    אז את מי נבחר את REEF?

LOL

קיבל לייק
    0 פעמים
    תבחר מישהו מהחברים שלך כדי שכל השאר יקנאו וישנאו אותך שלא בחרת אותם.

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה נסחפים אתם..
    את מי אתם הכי אוהבים.. מי השחקן שלכם מי זה..
    בונא כולה משחק מחשב זה לא כדורגל שיש פה את מי להעריץ.. כולה כמה ילדים עם קצת כשרון בידיים ובעיקר
    חסרי חיים שישבו כל היום על המחשב לחרוש.. לא יותר מזה.. על מה אני אמור להעריץ אותם? בשיא הרצינות..
    תחשבו שהם מהילדים האלה שבמקום לצאת עם חברים שלהם יום שישי ( או שבת במקרה שלהם) הם נתקעו בבית לשחק
    COD או איזה משחק אחר? לא יודע מה איתכם לי זה מפריע שאנשים מעדיפים משחק מחשב על יציאה עם חברים..
    שימצאו חיים.. לא נראה לי שיש פה מישהו שרוצה להתפרנס ממשחקי מחשב שהוא יהיה גדול.. זה תחביב ולא יותר..
    לפחות בשבילי

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחח קודם כל שתדע אני חולה כדורגל..
    עכשיו תבין כל שחקן כדורגל שאין לו כישרון נדיר, לא יוצא בשבתות עם חברים, הוא גם חסר חיים, רק בכדורגל..
    ולזה שאמרת: "לא נראה לי שיש פה מישהו שרוצה להתפרנס ממשחקי מחשב שהוא יהיה גדול", אני לא רואה איזה משהו
    מעניין בעבודות כאילו, להיות במשרד ולעשות משהו שלא מעניין אותך יעני.. נשמע פנאן לקבל משכורת על זה שאתה משחק קוד4 חחחח
    אז תפסיקו עם הזיוני שכל של החסרי חיים וכל זה, ותאמין לי שעברתי פי 6 ממה שתעבור בכל החיים שלך חחח

ולנושא wombat,mark,deny

xytek9 xytek9 מנותק E-Gangsta
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Bugy צפה בהודעה
    עכשיו תבין כל שחקן כדורגל שאין לו כישרון נדיר, לא יוצא בשבתות עם חברים, הוא גם חסר חיים, רק בכדורגל..
    ולזה שאמרת: "לא נראה לי שיש פה מישהו שרוצה להתפרנס ממשחקי מחשב שהוא יהיה גדול", אני לא רואה איזה משהו
    מעניין בעבודות כאילו, להיות במשרד ולעשות משהו שלא מעניין אותך יעני.. נשמע פנאן לקבל משכורת על זה שאתה משחק קוד4 חחחח
    אז תפסיקו עם הזיוני שכל של החסרי חיים וכל זה, ותאמין לי שעברתי פי 6 ממה שתעבור בכל החיים שלך חחח

ולנושא wombat,mark,deny
    +1..

taltool34 taltool34 מנותק The Doctor 46
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הסנייפר של INFUSED זה ONO וTALM אחד התותחים

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים

ולנושא wombat,mark,deny
    תדע שגם אני חולה כדורגל (מנוי למכבי כבר 9 שנים ברציפות.. השנה תהיה השנה ה10.. ותחשוב שאני כולה בן 16 וחצי)

ויש הבדל בין להיות שחקן כדורגל שזה מקצוע מקובל שמקבלים עליו הרבה כסף (הרבה מאד.. היום אין אמא שלא רוצה שהבן שלה יהיה שחקן כדורגל וירוויח סכומים גדולים..) והוא לא פשוט כלל וצריך להיות משהו מיוחד ולהתמיד ולשמור
    על עצמך.. (ועם כל הכבוד זה לפחות במציאות ולא במחשב .. אתה נפגש עם אנשים חדשים מכיר את העולם ונפתח לדברים חדשים)

לבין להיות שחקן "מקצועי" של משחק מחשב , שאני בספק כמה אתה באמת מרוויח (אם זה בכלל מספיק לבן אדם ממוצע להתפרנס) , אתה צריך להיות מנותק מחברים במציאות כי כל היום אתה צריך להיות על המחשב כמו איזה משוגע , אתה לא נהנה מהילדות שלך..
    בסך הכל אין מה להשוות , אני חושב שהרוב פה באמת לוקחים את זה בתור תחביב בלבד ויודעים שיש חיים אחרים מחוץ למשחק
    הזה שהשתלט על כולנו...

אין שום דבר משותף לשתי הדברים חוץ מזה שלשתי הדברים צריך קצת כשרון והרבה התמדה.. ההשלכות של כל אחד
    מהמקרים הם שונות לגמרי..

ובקשר לתפסיקו עם הזיוני שכל על החסרי חיים וכאלה.. אני בכלל לא מדבר עליך או בכלל על אנשים פה שמעבירים בכיף כמה שעות על
    המחשב מדיי יום , אלא על אנשים שלא ישנים בלילה בגלל משחקים , ולא יוצאים מהבית בגלל משחקים , לא מכירים בנות , אין להם חברים (כמובן מחוץ למחשב) - אם בנאדם באמת מתנהג ככה.. אתה יכול להגיד שהוא לא חסר חיים?

אג בנוגע לזה שעברת פי 6 ממני אל תהיה בטוח.. בטח לא בדברים שקשורים למחשב..

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים

ולנושא wombat,mark,deny
    מה זה קשור ?

אפשר גם לעבוד , להרויח כסף ולחזור הביתה ואז לשחק, לא משהו קשה..

ולא, בכלל לא נראה לי מגניב לקבל כסף על להיות על המחשב כי דבר 1, אנשים שמקבלים את זה, חתומים רב הזמן על חוזים שמחייבים אותם להיות נניח מינימום 8 שעות ( זרקתי מספר ) ביום על המחשב, וזה סתם מרגיל אותך לדברים מגעילים.

הסמל האישי של ReijQw1TT
    ReijQw1TT ReijQw1TT מנותק ex-matanhy
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ~ rzyRrr צפה בהודעה
    מה זה קשור ?

אפשר גם לעבוד , להרויח כסף ולחזור הביתה ואז לשחק, לא משהו קשה..

ולא, בכלל לא נראה לי מגניב לקבל כסף על להיות על המחשב כי דבר 1, אנשים שמקבלים את זה, חתומים רב הזמן על חוזים שמחייבים אותם להיות נניח מינימום 8 שעות ( זרקתי מספר ) ביום על המחשב, וזה סתם מרגיל אותך לדברים מגעילים.
    כה טוב גם צריך לצאת מתישהו מהבית לא ?

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Roie צפה בהודעה
    תדע שגם אני חולה כדורגל (מנוי למכבי כבר 9 שנים ברציפות.. השנה תהיה השנה ה10.. ותחשוב שאני כולה בן 16 וחצי)

ויש הבדל בין להיות שחקן כדורגל שזה מקצוע מקובל שמקבלים עליו הרבה כסף (הרבה מאד.. היום אין אמא שלא רוצה שהבן שלה יהיה שחקן כדורגל וירוויח סכומים גדולים..) והוא לא פשוט כלל וצריך להיות משהו מיוחד ולהתמיד ולשמור
    על עצמך.. (ועם כל הכבוד זה לפחות במציאות ולא במחשב .. אתה נפגש עם אנשים חדשים מכיר את העולם ונפתח לדברים חדשים)

לבין להיות שחקן "מקצועי" של משחק מחשב , שאני בספק כמה אתה באמת מרוויח (אם זה בכלל מספיק לבן אדם ממוצע להתפרנס) , אתה צריך להיות מנותק מחברים במציאות כי כל היום אתה צריך להיות על המחשב כמו איזה משוגע , אתה לא נהנה מהילדות שלך..
    בסך הכל אין מה להשוות , אני חושב שהרוב פה באמת לוקחים את זה בתור תחביב בלבד ויודעים שיש חיים אחרים מחוץ למשחק
    הזה שהשתלט על כולנו...

אין שום דבר משותף לשתי הדברים חוץ מזה שלשתי הדברים צריך קצת כשרון והרבה התמדה.. ההשלכות של כל אחד
    מהמקרים הם שונות לגמרי..

ובקשר לתפסיקו עם הזיוני שכל על החסרי חיים וכאלה.. אני בכלל לא מדבר עליך או בכלל על אנשים פה שמעבירים בכיף כמה שעות על
    המחשב מדיי יום , אלא על אנשים שלא ישנים בלילה בגלל משחקים , ולא יוצאים מהבית בגלל משחקים , לא מכירים בנות , אין להם חברים (כמובן מחוץ למחשב) - אם בנאדם באמת מתנהג ככה.. אתה יכול להגיד שהוא לא חסר חיים?

.איזה ראיית חיים מוגבלת, חסרת היגיון, חשיבה וניסיון
    .ההבדל היחיד בין שני הענפים זה זמן קיום, לא שום דבר אחר

בקוריאה משחקי מחשב נחשבים לספורט רשמי, אפשר לקבל פטור מהצבא אם אתה ספורטאי מצטיין במשחק, הסכומים שהם מרוויחים מגיעים למיליונים והחשיפה יותר גדולה משחקני כדורגל בארץ, הסדר חיים שלהם חופף בדיוק לזה של ספורטאי בענף אחר שמקדיש את עצמו למשחק, הם שומרים על אכילה נכונה, התעמלות ושינה. כולם יודעים שאתה משחק יותר טוב שאתה מרוכז ובכושר גופני טוב, אל תבלבל בין כל הפאט בויז של קוד4, .הם ממש לא מפותחים לעומתם

בקשר להערצה של שחקנים, איך אתה יודע מהמידה שהמעריץ מתעניין במשחק? יש לך מנוי 10 שנים בכדורגל מגיל קטן מאוד, הייתי אומר שזה או שטיפת מוח של אבא או שאין לך חיים חוץ מלראות משחקי כדורגל, נכון שזה נשמע מפגר להגיד? אם מישהו מתעניין מאוד במשחק מסויים, באותה מידה הוא יעריץ מישהו שהוא טוב במשחק הזה

צריך לצאת מהבועה שחיים בה, ולהבין שהמשחקים כבר לא כמו פעם, זה לא עוד סינגל פלייר וכיף באינטרנט להעביר את הזמן, אנשים תחרותיים ומתחרים אחד בשני בטורנירים, נוסעים למקומות (אני מבטיח לך שהם רואים ופוגשים יותר משחקן כדורגל בליגה ממוצעת שלא יוצא לו לשחק מחוץ לארץ), עושים כסף טוב ומנהלים את החיים סביב התעסוקה

:קצת דוגמאות לפקוח את העניים
    - משחק סטארקראפט בשידור ישיר, תראה במיוחד לקראת הסיום איזה התלהבות

http://www.sk-gaming.com/content/237...w_on_SK_Gaming - חייו של ווקראפט גיימר מהולנד, תמיכה מלאה מההורים, גר לבד עם החברה, עושה כל דבר רגיל כמוני וכמוך ובטוח נהנה יותר.

לסיכום: כדי להפסיק עם ההשקפה הצרת עיניים הזאת, בתור אחד שכבר הגיע לגיל הזה של "עבודה נורמלית" אני אומר לך שגיימינג זה העתיד, וכל עבודה כזאת עדיפה על עבודה רגילה, מה אתה כל כך מתלהב מעבודה רגילה על פני רווח ממשחקים? או שאתה חושב שתיהיה באטמן שתיגדל?

(הנוסח של התגובה שלי התחרבש קצת, זזו הרבה נקודות ופסקאות בגלל שלחצתי CTRL+SHIFT בטעות)

- Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע מייק אתה עם הכתיבה שלך יכול לשנות דעות של אנשים
    אבל אני עדיין רוצה לעבוד בעבודה רגילה ולא להתפרנס מלשחק במחשב, למרות שזה נשמע שונה לגמרי מהניסוח שלך

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    .איזה ראיית חיים מוגבלת, חסרת היגיון, חשיבה וניסיון

.ההבדל היחיד בין שני הענפים זה זמן קיום, לא שום דבר אחר

בקוריאה משחקי מחשב נחשבים לספורט רשמי, אפשר לקבל פטור מהצבא אם אתה ספורטאי מצטיין במשחק, הסכומים שהם מרוויחים מגיעים למיליונים והחשיפה יותר גדולה משחקני כדורגל בארץ, הסדר חיים שלהם חופף בדיוק לזה של ספורטאי בענף אחר שמקדיש את עצמו למשחק, הם שומרים על אכילה נכונה, התעמלות ושינה. כולם יודעים שאתה משחק יותר טוב שאתה מרוכז ובכושר גופני טוב, אל תבלבל בין כל הפאט בויז של קוד4, .הם ממש לא מפותחים לעומתם

בקשר להערצה של שחקנים, איך אתה יודע מהמידה שהמעריץ מתעניין במשחק? יש לך מנוי 10 שנים בכדורגל מגיל קטן מאוד, הייתי אומר שזה או שטיפת מוח של אבא או שאין לך חיים חוץ מלראות משחקי כדורגל, נכון שזה נשמע מפגר להגיד? אם מישהו מתעניין מאוד במשחק מסויים, באותה מידה הוא יעריץ מישהו שהוא טוב במשחק הזה

צריך לצאת מהבועה שחיים בה, ולהבין שהמשחקים כבר לא כמו פעם, זה לא עוד סינגל פלייר וכיף באינטרנט להעביר את הזמן, אנשים תחרותיים ומתחרים אחד בשני בטורנירים, נוסעים למקומות (אני מבטיח לך שהם רואים ופוגשים יותר משחקן כדורגל בליגה ממוצעת שלא יוצא לו לשחק מחוץ לארץ), עושים כסף טוב ומנהלים את החיים סביב התעסוקה

:קצת דוגמאות לפקוח את העניים
    http://www.youtube.com/watch?v=yzDGNBKplVw&fmt=18 - משחק סטארקראפט בשידור ישיר, תראה במיוחד לקראת הסיום איזה התלהבות

http://www.sk-gaming.com/content/237...w_on_SK_Gaming - חייו של ווקראפט גיימר מהולנד, תמיכה מלאה מההורים, גר לבד עם החברה, עושה כל דבר רגיל כמוני וכמוך ובטוח נהנה יותר.

לסיכום: כדי להפסיק עם ההשקפה הצרת עיניים הזאת, בתור אחד שכבר הגיע לגיל הזה של "עבודה נורמלית" אני אומר לך שגיימינג זה העתיד, וכל עבודה כזאת עדיפה על עבודה רגילה, מה אתה כל כך מתלהב מעבודה רגילה על פני רווח ממשחקים? או שאתה חושב שתיהיה באטמן שתיגדל?

(הנוסח של התגובה שלי התחרבש קצת, זזו הרבה נקודות ופסקאות בגלל שלחצתי CTRL+SHIFT בטעות)

כן אה...
    א' אנחנו לא קוריאה.. (כזה עם טיפש.. כמעט כמו הפורטוגלים)
    ב' זה שהם עוסקים בזה לא אומר שיש להם חיים.. הם כל הילדות שלהם ישבו כמו מסכנים 8 - 10 שעות ביום לשחק במחשב.. זה נראה לך נורמלי?
    ג' כדורגל זה שעתיים בשבוע פחות או יותר זה לא שאני מאלה שהולכים לכל האימונים והכל ובאמת אין להם מה לעשות בחיים..
    ד' זה עצוב שיש הורים שתומכים בילד שלהם כשכל החיים הם על המחשב , אני רואה את עצמי שאני נמצא בערך 3 שעות ביום על המחשב וההורים שלי אומרים לי שאני נמצא הרבה אז תאר לך מה הולך אצלהם בבית..

אגב , יש לי חבר שמשחק UT (הראשון) ברמה מאד גבוהה.. מאיזה גיל 10 הוא על זה.. הוא סיפר לי שהוא משחק בקלאן עם זוג נשוי.. (בעל ואישה
    למי שיש ספק..) - היוצא מן הכלל אינו מעיד על הכלל
    זה יפה שיש אנשים תחרותיים (גם אני מאד תחרותי בחיים ..) אבל צריך לדעת לשים את הגבול.. זה כבר ידוע בכל העולם שנושא המחשבים
    והפופולריות שלו זה מכת מדינה בהרבה מקומות בעולם אז אין מה לנסות להמציא את הגלגל..

יאללה יום טוב שיהיה לך אני הולך ללמוד ללשון.. בגרות מחר

הסמל האישי של Coconut
    Coconut Coconut מנותק The clutcher
    קיבל לייק
    0 פעמים

הזה שהשתלט על כולנו...

מהמקרים הם שונות לגמרי..

בחו"ל משחקי המחשב נחשבים לספורט רשמי, רק בישראל זה סתם תחביב :|

נושאים דומים

1. מי השחקן הכי טוב בכל הזמנים?!?!?
    על ידי M4g1c בפורום Tactical Ops
    תגובות: 69
    הודעה אחרונה: 04/06/06, 22:17
  2. מי השחקן שאתם הכי אוהבים?
    על ידי $$Lee-CooPeR$$ בפורום כדורסל
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 03/12/05, 17:04
  3. מי השחקן הכי קוף בארץ?
    על ידי Monkey בפורום Tactical Ops