מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: נרגילות , טבק ,וגחלים

d.j boaz d.j boaz מנותק טירון
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    0 פעמים

נרגילות , טבק ,וגחלים

שלום לכולם ולילה טוב
    אני רוצה להמליץ על נרגילות טובות מסוג טוב
    תמיד שאתם קונים נרגילה הכי טוב זו נרגילה עגבנייה שזה הTHE BEST או נרגילות בנוניות וגדולות החל מ80 ס"מ עד ל 1 מטר ומעלה שאתם קונים אותם תמיד תמיד תבדקו עם לא חסר חלקים לנרגילה כמו גומיות ,ג'ולה , החלק התחתון של הגוף שנוגע עם המים זה החלק הכי חשוב ואי אפשר לקנות אותו בשום מקום אחר . אחרי זה לפני שלקחתם תבדקו את הסחיבה של הנרגילה פשוט ככה בלי מים לקחת שאכטה ולראות עם קל בדרך כלל בנרגילות הבנוניות והגדולות יותר קל לקחת שאכטות תבדקו את הצינור שאין בו חתיכות שאין בו קרעים כי אח"כ אי אפשר לחזור ולהחליף !!
    לגבי טבק , טבק זה חלק של הראש תקנו טבק שהוא טוב לא חייב בעל טעם חזק אבל שאין בו תאריך תפוגה כי אחרת התוצאות היו ברורות והן לא ממש כדאיות חח . טבק טוב כמו טבק של אל נאחלה הוא טבק מעולה אל תקנו טבק של אל נאחלה בטעם קפה מגעיל רצחחחחח ובטעם מסטיק זה לא מסטיק בזוקה אלא מסטיק בטעם מנטה מגעיל ודוחה חחחחחחחחח !!! אחרי בשחרתם טבק טוב עדיף מהמובחרים כמו תפוח , דובדבן , אפרסק , לימון , מלון , מנטה וכו'
    תכינו ראש אל תפציצו בראש שלא תיווצר כיפה של הטבק אחרת לא תוכלו לעשות חורים והטבק מהר ישרף והטעם שלו היה מגעיל רצח . תכינו ראש עד לגובה המקסימאלי של הראש כי עם תפציצו הנרגילה גם לא תסחוב והיא מאוד קשה לעשן .
    לגבי החורים אני מכיר אנשים שהם עושים חורים עם גרעין והחורים הם יוצאים גדולים וזה לא טוב עדיף שתביאו איתכם קיסם שיניים או איזה מחט קטנה שתוכלו לעשות חורים קטנים וטובים למה לא עם גרעין ? קודם כול הטעם של הטבק היה מגעיל ושנית החתיכות של הגחל יכנסו לבפנים והטבק היה מגעיל רצח !!!
    לגבי הגחלים
    הגחלים הכי טובים זה פגאסוס , STAR לכול הסוגים , לימון הכי טוב מספיק כדאי לעשן משהו כמו 40 דקות בשקט מאוד מאוד קשה לגרום לו להתחמם אבל הוא גחל שמחזיק הרבה זמן כדאי שהוא יחזיק הרבה זמן צריך כול 10 דקות להעביר אותו מסביב לראש גחלים שצריך מאוד מאוד להיזהר מהם זה גחלי סולקס זה גחלים קטנים הרבה יותר קטנים מפגסוס בערך קשה רצח להדליק אותם הם באים בחפיסה כמו גחלי לימון רק שזה נירא כמו חטיף ....
    פה ההמלצה הכי טובה
    אני לא יודע עם תואהבו אותה יש כאלה שכן יש כאלה שלא מה אכפת לי הדבר הכי טוב שיגרום לטעם בנרגילה שלכם זה להישתפר זה להשתמש באותו טבק כול פעם שאתם מעשנים עם קניתם בהתחלה טבק מלון או תפוח אז להשתמש בו כול הזמן מדי פעם אפשר להפריז ולקנות טבק מרענן יותר וחדש יותר וטעים יותר
    בקיצור מקווה שתקחו את ההמלצות שלי לתשומת ליבכם
    בברכה בן !

Ninja Ninja מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תיתן עוד קצת טיפים כמה מים למלות וכאלה..
    נערך בפעם האחרונה על ידי Ninja : 21/06/09 ב 01:01

הסמל האישי של Gadi
    Gadi Gadi מנותק גורו
    שם פרטי
    גדי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחחח מה אני צריך את זה אני עוד ילמד אותך

d.j boaz d.j boaz מנותק טירון
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אם אתה לא רוצה את זה אז אל תגיב פה מישהו מכריח אותך להגיב פה ?

הסמל האישי של Shukuluku
    Shukuluku Shukuluku מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    Ilan Warrel
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מידע דיי ברור מאליו
    אך נקווה שיעזור לאנשים שעישנו עם חברים וקנו עכשיו נרגילה גם לעצמם

נושאים דומים

1. שאלה טבק וגחלים באילת לקטין ?
    על ידי kkk123 בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 8