עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 45 מתוך 45

אשכול: MATCH REPORT: PM vs RTD

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Gnz צפה בהודעה
    בואנה יחבורה של מכוערים
    תביאו לי מישהו חוץ מחן שבדאבל בקלאן פעיל..קדימה תביאו
    חבורה של אפסים בעיקר אתה דור איך אתה לא מתבייש הכלאן שלך היה בנוי מחצי מהקהילה והאנשים האלה היו אספת טריפל דאבל כל שחקן
    אז תפסיק לזיין תמוח,
    כמו שאמרתי בההתחלה אני רוצה שתראו לי מי דאבל אצלנו חוץ מחן!! ואל תגיד לי שיקו למה שיקו כבר מעל חצי שנה לפחות בPM
    אחי דאבל קלאנינג 1 לדעתי אפילו אסור (בקלאן נורמאלי - אני מקווה שאתם כאלה)

ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    אחי גם אני לא נחשב דאבל, יש הבדל בין דאבל במה שרשום באתר לבין מה שקורה במשחק.
    BTS לא פעילים לא שיחקנו מלא זמן משחק ביחד...
    אבל אם זה נחשב כדאבל גם אור דאבל בPM אבל חוצמיזה PM זה אחלה קלאן.
    ואני לא נחשב כדאבל עד שביטיאס יחזרו לפעילות. וזה יקרה בקרוב ויהיה אש.
    יום חמישי הזה אור חוזר, ואיתו BTS כנראה חוזרים כבר מיום חמישי..
    ואנחנו הולכים להחזיר את כל המקומות הראשונים שלנו וללכת לאופן קאפ לליגה ראשונה לתת את כל מה שיש לנסות לנצח ואח"כ מה שיהיה לא מעניין אותנו כבר, אני כבר לא אשחק כנראה אחרי האופן קאפ.
    זה השחקנים שאתם רוצים שיהיו איתכם ? שחקנים שעושים טובה שמשחקים איתכם ובכל רגע נתון ילכו לדפוק אתכם לקלאן אחר כאשר ימאס להם או משו בסגנון ? אני לא בא לצאת על PM עכשיו אבל תחשבו על זה בהגיון תכל'ס.

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Mr.Dark צפה בהודעה
    אחי דאבל קלאנינג 1 לדעתי אפילו אסור (בקלאן נורמאלי - אני מקווה שאתם כאלה)

זה השחקנים שאתם רוצים שיהיו איתכם ? שחקנים שעושים טובה שמשחקים איתכם ובכל רגע נתון ילכו לדפוק אתכם לקלאן אחר כאשר ימאס להם או משו בסגנון ? אני לא בא לצאת על PM עכשיו אבל תחשבו על זה בהגיון תכל'ס.
    מה הקשר לדפוק את PM מה הקשר תגיד לי מה, חוץ ממני יש להם עוד מלא שחקנים שמספיקים להשלים קבוצה אז מה כל אחד מזיין פה את השכל.
    שגיא, רנזור, ראדיק, דור, יוסי, גנז, שלומי, קובי, בורה, אוראל (קיצר כל הקהילה) סתם ועוד כמה..
    אז שתקו כבר, אני נכנסתי בשביל לחזור קצת לפעילות ולשחק בקלאן .. כי BTS לא פעילים כרגע.. אני מסתדר שם עם כל האנשים ונוח לי לשחק איתם אז לא צריך לעשות סיפור מכל דבר אפשר לשחק מדי פעם ביחד.. אנשים עושים פה יותר מדי ביג דיל מזה והעיקר אומרים אחרי זה "זה רק משחק תראה איך אתה מתנהג"

ומה הקשר לקלאן אחר מי ילך לקלאן אחר.. אני מחזיר את BTS לתקופת החופש עד האופן קאפ וBTS זה לא קלאן אחר זה הקלאן שלי, אז תפסיק כבר סתם להביא את הדעה הלא נחוצה והלא חכמה שלך.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Undertaker : 17/06/09 ב 10:48

הסמל האישי של Mr.Dark
    Mr.Dark Mr.Dark מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה הקשר לדפוק את PM מה הקשר תגיד לי מה, חוץ ממני יש להם עוד מלא שחקנים שמספיקים להשלים קבוצה אז מה כל אחד מזיין פה את השכל.
    שגיא, רנזור, ראדיק, דור, יוסי, גנז, שלומי, קובי, בורה, אוראל (קיצר כל הקהילה) סתם ועוד כמה..
    אז שתקו כבר, אני נכנסתי בשביל לחזור קצת לפעילות ולשחק בקלאן .. כי BTS לא פעילים כרגע.. אני מסתדר שם עם כל האנשים ונוח לי לשחק איתם אז לא צריך לעשות סיפור מכל דבר אפשר לשחק מדי פעם ביחד.. אנשים עושים פה יותר מדי ביג דיל מזה והעיקר אומרים אחרי זה "זה רק משחק תראה איך אתה מתנהג"

ומה הקשר לקלאן אחר מי ילך לקלאן אחר.. אני מחזיר את BTS לתקופת החופש עד האופן קאפ וBTS זה לא קלאן אחר זה הקלאן שלי, אז תפסיק כבר סתם להביא את הדעה הלא נחוצה והלא חכמה שלך.
    זה הקטע
    אתה נכנס אליהם בשביל להשלים את ה""פעילות"" שלך (ככל הנראה) ואחרי שאור / חן / יותם לא יודע מי יחזרו לפעילות מה תעשה? תישאר עם פיאם?
    שנינו יודעים שלא.
    ותכף נראה עד כמה הדעה הזאת לא נחוצה.

הסמל האישי של Gnz
    Gnz Gnz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    25 פעמים
    מי ישמע אוכל בראש חחח ושלא נדבר על איזה חרשן היית דויד יותר מכל הקהילה פה ביחד חחחח
    חוצמזה שאם היית משחק על 25 FPS לא היית מוציא כאלה תוצאות תאמין לי..
    ועכשיו שאני עם מחשב חדש אתה עצמך אוכל ממני בראש, זה שהיה פחות עזרה בCW ה4על4 האחרון זה סיפור אחר

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    דוגרי PM מפוצצים בדאבלים, כנ"ל BTS כשהיו..

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. Pm vS rTd
    על ידי J0ker בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 20/06/09, 23:18
  2. Pm vS rTd 4on4
    על ידי J0ker בפורום Tactical Ops
    תגובות: 23
    הודעה אחרונה: 13/05/09, 17:54
  3. double report :: btS vs rTd (2 games) x
    על ידי Undertaker בפורום Tactical Ops