עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 46

אשכול: לחברי הפורום היקרים

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה לא רק בפורום זה גם בשרת..
    היה לי חבר שהבאתי מ CS לקוד הוא שיחק ב SD הוציא תוצאות טובות ופתאום התחילו לזיין לו תמוח (אפילו לא שאלתי מה אמרו לו
    כי אני יודע שזה ככה) והוא החליט שהוא חוזר לCS...

חבל :\

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    זה המשחק לפי דעתי... זה טבעי שבן אדם מתעצבן שהוא חורש 4-5 שעות ביום ופתאום בא איזה מישהו שמשחק כולה יומים ומפרק אותו.
    גם בחיים האמיתיים יש ירידות ועקיצות, בתור שחקן כדורסל בליגה אני אומר לך שיצא לי כמה פעמים להזכיר לשחקנים מסויימים ואפילו 2-3 שופטים מזלזלים... מאיפה אמא שלהם באה ומה הזן של אבא שלהם.

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דעתי בעניין:
    1) ברור שתמיד יהיו מריבות ותמיד יהיו עקיצות, זה קיים בכל פורום ובכל קהילה. אבל זה לא כל מה שדני התכוון אליו (אם הבנתי אותו נכון). דני התכוון לכך שהקהילה הנה מעין קליקה סגורה שכל מעייניה הם אותם מריבות ותככים.
    אם מגיע לכאן מישהו חדש, שרוצה להתקדם מהפאבליק למשחק מקצועי יותר, קודם כל מנסים להפיל אותו בפח ולהוציא אותו נוב, ללעוג לו. בגלל שהוא פאבליקר, לא מכיר איך מתנהל CB, לא מכיר את המונחים והסלנג וכו'. אותם שחקנים לא חוזרים לכאן אחר כך, אלא אם הם באמת עקשנים או שיש להם עור של פיל. נדיר שמישהו יאמר לשחקן מתחיל: בוא לשחק איתנו, נאמן אותך, נלמד אותך טקטיקות, נכניס אותך לעניינים, נשפר לך את הסקיל. כמו למשל ש-KRIZJE סייע לי כשהייתי בתחילת הדרך.

2) בקשר למריבות ולקללות: ברור שיד קשה נגד המקללים לא תועיל, אם זה כל מה שייעשה. הרי די מהר ייחסמו כאן מרבית הכותבים הקבועים... זה משהו שצריך לבוא במקביל להגדלת הקהילה והבאת שחקנים חדשים. כדי שישאר "בשר" לקהילה גם אם 10 כותבים יהיו חסומים למשך חודש, עד שילמדו לכבד זה את זה ואת עצמם.

3) בעיה יותר חמורה לדעתי, שצצה בשבועות האחרונים, היא ההזנחה של PB את COD4. מזה מספר שבועות, ישנם יותר ויותר שחקנים שמשתמשים בצ'יטים כמו WH. זה הגיע אפילו ל-CB, כמו שראינו באיזה שרשור שפתח מייק נדמה לי. לא תמיד קל לזהות זאת בוודאות, במיוחד אם השחקן שמרמה אינו טיפש גמור ומנסה להסוות את השימוש בצ'יט. כשהגיע לידיי צ'יט כזה שלחתי אותו ל-PB והם הבטיחו לטפל בעניין. מאז לא קיבלתי מהם כל תשובה ועדיין לא יצאה גרסה של PB שמזהה את הצ'יטים האלה. זה הורס את הקהילה יותר מכל, משום שזה מוציא את כל החשק והכיף לשחק. הדבר נכון במיוחד בשרתים פרוצים: גם אם אני נותן באן לצ'יטר (אחרי שאני יושב עליו רבע שעה ויותר כדי להיות בטוח), הוא חוזר לאחר 3 דקות עם CDKEY חדש, בכינוי אחר. אם PB לא יעשו משהו נגד זה, זה יהרוס לדעתי את הקהילה יותר מכל דבר אחר.
    יכול להיות שזה לא פשוט עבורם להוציא גרסה חדשה לצ'יטים החדשים. יכול להיות שהם "מכינים" אותנו לקוד6: אם קוד4 יהיה מלא צ'יטים ומאוס, הרי נהיה חייבים לעבור לקוד6, לא?
    אני רק יכול לקוות שהם יתעשתו בקרוב.

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    דעתי בעניין:
    1) ברור שתמיד יהיו מריבות ותמיד יהיו עקיצות, זה קיים בכל פורום ובכל קהילה. אבל זה לא כל מה שדני התכוון אליו (אם הבנתי אותו נכון). דני התכוון לכך שהקהילה הנה מעין קליקה סגורה שכל מעייניה הם אותם מריבות ותככים.
    אם מגיע לכאן מישהו חדש, שרוצה להתקדם מהפאבליק למשחק מקצועי יותר, קודם כל מנסים להפיל אותו בפח ולהוציא אותו נוב, ללעוג לו. בגלל שהוא פאבליקר, לא מכיר איך מתנהל CB, לא מכיר את המונחים והסלנג וכו'. אותם שחקנים לא חוזרים לכאן אחר כך, אלא אם הם באמת עקשנים או שיש להם עור של פיל. נדיר שמישהו יאמר לשחקן מתחיל: בוא לשחק איתנו, נאמן אותך, נלמד אותך טקטיקות, נכניס אותך לעניינים, נשפר לך את הסקיל. כמו למשל ש-KRIZJE סייע לי כשהייתי בתחילת הדרך.

2) בקשר למריבות ולקללות: ברור שיד קשה נגד המקללים לא תועיל, אם זה כל מה שייעשה. הרי די מהר ייחסמו כאן מרבית הכותבים הקבועים... זה משהו שצריך לבוא במקביל להגדלת הקהילה והבאת שחקנים חדשים. כדי שישאר "בשר" לקהילה גם אם 10 כותבים יהיו חסומים למשך חודש, עד שילמדו לכבד זה את זה ואת עצמם.

3) בעיה יותר חמורה לדעתי, שצצה בשבועות האחרונים, היא ההזנחה של PB את COD4. מזה מספר שבועות, ישנם יותר ויותר שחקנים שמשתמשים בצ'יטים כמו WH. זה הגיע אפילו ל-CB, כמו שראינו באיזה שרשור שפתח מייק נדמה לי. לא תמיד קל לזהות זאת בוודאות, במיוחד אם השחקן שמרמה אינו טיפש גמור ומנסה להסוות את השימוש בצ'יט. כשהגיע לידיי צ'יט כזה שלחתי אותו ל-PB והם הבטיחו לטפל בעניין. מאז לא קיבלתי מהם כל תשובה ועדיין לא יצאה גרסה של PB שמזהה את הצ'יטים האלה. זה הורס את הקהילה יותר מכל, משום שזה מוציא את כל החשק והכיף לשחק. הדבר נכון במיוחד בשרתים פרוצים: גם אם אני נותן באן לצ'יטר (אחרי שאני יושב עליו רבע שעה ויותר כדי להיות בטוח), הוא חוזר לאחר 3 דקות עם CDKEY חדש, בכינוי אחר. אם PB לא יעשו משהו נגד זה, זה יהרוס לדעתי את הקהילה יותר מכל דבר אחר.
    יכול להיות שזה לא פשוט עבורם להוציא גרסה חדשה לצ'יטים החדשים. יכול להיות שהם "מכינים" אותנו לקוד6: אם קוד4 יהיה מלא צ'יטים ומאוס, הרי נהיה חייבים לעבור לקוד6, לא?
    פששש.. 100+

הסמל האישי של Sniros
    Sniros Sniros מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    דעתי בעניין:
    צריך למצוא דרך לחייב אנשים להשתמש בXRAY בפאבליק.
    כמו שבCSS אתה לא יכול להיכנס לחלק מהשרתים בלי תוכנת אנטי צ'יט(SS - תוכנה שלוקחת לך SS של המשחק) ואחרי זה אפשר לראות את התמונות שלך.

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Sniros צפה בהודעה
    כמו שבCSS אתה לא יכול להיכנס לחלק מהשרתים בלי תוכנת אנטי צ'יט(SS - תוכנה שלוקחת לך SS של המשחק) ואחרי זה אפשר לראות את התמונות שלך.
    או להפוך את השרתים למקוריים. שחקנים לא יכנסו לשרת מקורי עם סיריאל מקורי, כי אם הם נתפסים אין להם אפשרות לחזור.

לגבי הפורום, חשבתי אולי אחד מהמנהלים ישים בנעוץ חוקים ברורים ביותר שצריך לשמור. ושלא יהיו כל מיני חוקים שאח"כ ימציאו להם תירוצים, ממש חוקים הכי ברורים שיש שאם מישהו מפר אותם אז להרחיק אותו.

הסמל האישי של Sniros
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Couth צפה בהודעה
    או להפוך את השרתים למקוריים. שחקנים לא יכנסו לשרת מקורי עם סיריאל מקורי, כי אם הם נתפסים אין להם אפשרות לחזור.

לגבי הפורום, חשבתי אולי אחד מהמנהלים ישים בנעוץ חוקים ברורים ביותר שצריך לשמור. ושלא יהיו כל מיני חוקים שאח"כ ימציאו להם תירוצים, ממש חוקים הכי ברורים שיש שאם מישהו מפר אותם אז להרחיק אותו.
    פעם השרתים היו מקוריים והם היו ריקים רוב הזמן, אני לא רואה אותם הופכים למקורי בזמן האחרון.

הסמל האישי של Palma
    Palma Palma מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shaico צפה בהודעה
    זה המשחק לפי דעתי... זה טבעי שבן אדם מתעצבן שהוא חורש 4-5 שעות ביום ופתאום בא איזה מישהו שמשחק כולה יומים ומפרק אותו.
    גם בחיים האמיתיים יש ירידות ועקיצות, בתור שחקן כדורסל בליגה אני אומר לך שיצא לי כמה פעמים להזכיר לשחקנים מסויימים ואפילו 2-3 שופטים מזלזלים... מאיפה אמא שלהם באה ומה הזן של אבא שלהם.
    nOT VERY SMART
    כמעט לקחו לי כרטיס שחקן על זה : \

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני ממש לא מדבר על זה..
    ילדים מהקבוצה שלו התחילו לעשות עליו בינדים ולצחוק עליו וכו'.. (אגב הבנתי ממנו שהוא היה ראשון בסקור)
    וממש בלי סיבה.. ואפילו סתם אנשים שהיו בשרת הגנו עליו..

כל אופן חבל.. הבאתי לו CD KEY כדי שיכנס חזק לעניינים ובסוף הוא לא רוצה..
    ואני בטוח שהוא לא מקרה יחיד..

חשבתי שאתה יודע יופי מה הולך פה.. יש כמה אנשים שמכירים אחד תשני וחושבים שהקהילה זה הם וכל מי שלא איתם
    הם עושים ממנו צחוק..

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    roie
    אני מכיר את התופעה... אבל זה כבר בעייה של האדמינים בשרת

ציטוט במקור פורסם על ידי Palma צפה בהודעה
    nOT VERY SMART
    כמעט לקחו לי כרטיס שחקן על זה : \
    סתם פוזות עושים השופטים האלה... הוא לוקח לך את הכרטיס שם אותו בכיס וזהו אומר משחק הבא לא תשחק.
    ואז כולם אומרים לך תבקש סליחה לך תבקש סליחה

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    roie
    אני מכיר את התופעה... אבל זה כבר בעייה של האדמינים בשרת

סתם פוזות עושים השופטים האלה... הוא לוקח לך את הכרטיס שם אותו בכיס וזהו אומר משחק הבא לא תשחק.
    ואז כולם אומרים לך תבקש סליחה לך תבקש סליחה
    מה קשור אדמינים בשרת? אם תעיף את אותם שחקנים זה יעזור? הם עדיין חלק מהקהילה..
    והחלק הזה בקהילה הוא גדול מאד מאד.. (לא שאני נגד צחוקים והכל.. אבל עם טעם..)

BoZoM BoZoM מנותק ™ BoZoM Knife
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נראה לי כל הפורום הזה שקיים בשביל להציק לאנשים ולהראות אחד לשני את המגרעות שלו. אני לא מאמין שבזמן הקרוב. רוב הקהילה הולכת להיות מלאכי קופידון שלא מקללים. ככה אנחנו.

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Sniros צפה בהודעה
    רגע...ואיך אתה תחייב את כולם לשלוח ss ?

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בכל מקרה...
    לפי מה שראיתי כאן מאז שנרשמתי לפורום, שכל יום יש מריבה..
    ובאמת הקללות והירידות לא מפסיקות..אבל בתכלס יש גם משחקים וגם צחוקים (שלרוב מתקיימים על החדשים בקהילה אם אמרו משו מצחיק או לא נכון וכו') ,אבל זה לא כל כך בעיה לשנות את כל זה אם פשוט כל שחקן חדש שבא נתייחס אליו בכבוד וכשווה אליינו (אל מי שותיק בקהילה ובפורום)
    ולא נצחק עליו ונתחיל לקלל אותו ולהגיד לו שהוא נוב ושיעוף מכאן ו\או שילך לfxp כמו שכבר קרה.
    לדעתי זה משיעשה את השהות בפורום ובקהילה יותר נעימה ..

ובאמת לא צריך להיות קפדנים כמו במלא פורומים אחרים שראיתי שמביאים שם באנים על כל פיפס שיוצא ולא נאה בעייני המנהלים למשל היה מקרה שמישהו אמר "יא דפוק" ואחרי 3 דקות שהנושא נפתח הוא קיבל באן...

ככה שבאמת לדעתי יהיה לנו הרבה יותר כיף כשגם תהיה גישה לכולם ולא יהיה חבורות כמו שזה עכשיו..בקיצור לא יודע..
    יעני למשל בטיאס של גולן עם זה מישהו שהם לא מכירים אז כיאילו..
    הטיאס הזה Members Only או משו כזה..שצריך אישור להכנס או משהו..

קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי tekiinz צפה בהודעה
    בכל מקרה...
    ובאמת הקללות והירידות לא מפסיקות..אבל בתכלס יש גם משחקים וגם צחוקים (שלרוב מתקיימים על החדשים בקהילה אם אמרו משו מצחיק או לא נכון וכו') ,אבל זה לא כל כך בעיה לשנות את כל זה אם פשוט כל שחקן חדש שבא נתייחס אליו בכבוד וכשווה אליינו (אל מי שותיק בקהילה ובפורום)
    ולא נצחק עליו ונתחיל לקלל אותו ולהגיד לו שהוא נוב ושיעוף מכאן ו\או שילך לfxp כמו שכבר קרה.

ובאמת לא צריך להיות קפדנים כמו במלא פורומים אחרים שראיתי שמביאים שם באנים על כל פיפס שיוצא ולא נאה בעייני המנהלים למשל היה מקרה שמישהו אמר "יא דפוק" ואחרי 3 דקות שהנושא נפתח הוא קיבל באן...

ככה שבאמת לדעתי יהיה לנו הרבה יותר כיף כשגם תהיה גישה לכולם ולא יהיה חבורות כמו שזה עכשיו..בקיצור לא יודע..
    חחחחחחחחחחחח לא קשור MEMBERS ONLY.. פשוט אם עומר לדוגמא יכנס לTS אני יעביר אותו לצאנל שלי וידפוק לו בוסה, כי אני מכיר אותו..
    אבל אם יכנס איזה BARDUGO1984 הוא פשוט ישאר בלובי וידבר עם מי ששם..
    כמו שאתה לא קופץ לתת כיף למי שעובר מול הבית שלך..

אבל טוב אני יגיד לך את זה... אותך ספציפית האנשים בTS הזה לא אוהבים.
    נערך בפעם האחרונה על ידי !Go_laN : 16/06/09 ב 17:06

קיבל לייק
    6 פעמים
    שורה תחתונה.. אל תנסה להאשים את "חבורת הTS של גולן" במצב הקהילה..

BTW אנחנו בדיוק מגייסים אנשים חדשים לחבורתנו, אנחנו מתכננים להשתלט על העולם בקרוב!
    נערך בפעם האחרונה על ידי !Go_laN : 16/06/09 ב 17:08

הסמל האישי של Sniros
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רגע...ואיך אתה תחייב את כולם לשלוח ss ?
    מי שלא יעלה את התמונות = צ'יטר.

igallagi23 igallagi23 מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    igal
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^GoLaN :p^ צפה בהודעה
    שורה תחתונה.. אל תנסה להאשים את "חבורת הTS של גולן" במצב הקהילה..

BTW אנחנו בדיוק מגייסים אנשים חדשים לחבורתנו, אנחנו מתכננים להשתלט על העולם בקרוב!
    אחי אני גלידהה אותךךך אל תיתן תסידיקי שלי לאף אחד חחח נראה לי ב10 אחרי שאני אקבל משכורת אני אקנה כבר אוזניות ומיק ואני חוזר לחבורה חחחחחח
    יאללה מחר כבר 160 שקל

קיבל לייק
    6 פעמים
    אני גליידהה אותךך!! חחחחחחחחחח יאללה אחי מחכים לך!

igallagi23 igallagi23 מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    igal
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בכל מקרה...

לא קשור ממברס אונלי , אני גם לא הכרתי אותם הם היו קלאן של 8 בערך(BT נראה לי חח) אבל בגלל שלא התביישתי והם חשבו שאני ילד סבבה הם שיחקו איתי והם צירפו אותי אליהם לקלאן
    לא רוצה להתחיל לריב איתך אבל יש סיבה שמייק הביא לך תכותרת משתמש ניצב ראשי חח כי אתה עושה כאילו אתה מכיר את כולם , מתחנף לכולם אבל מצטער להגיד לך שונאים ילדים כאלה
    וגם מעצבן שאתה תמיד כותב באותיות באנגלית , בעברית keilu kaha !!!!!!!!!!!!!
    הקיצר אתה ילד מעצבן .

נושאים דומים

1. חתימה לחברי הפורום + לוגו הצבעה..
    על ידי DareDevil בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 05/08/05, 16:04
  2. חתימה לחברי הפורום+לוגו להצבעה
    על ידי DareDevil בפורום מה שבראש
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 05/08/05, 00:37
  3. מה הפורום מת<!?!?!
    על ידי ToMpsoN* בפורום Tactical Ops