מציג תוצאות 1 עד 9 מתוך 9

אשכול: שלום לכולם... רוצה לחזור לשחק, אך לא מצליח, עזרה בבקשה

snap snap מנותק טירון
    שם פרטי
    גל
    קיבל לייק
    0 פעמים

שלום לכולם... רוצה לחזור לשחק, אך לא מצליח, עזרה בבקשה

ראשית תודה לכל העוזרים,מי שרואה את הניק שלי מהוותיקים בטח זוכר אותי שיחקתי פה לפני 5וחצי שנים כשנתיים עד שהתגייסתי , הייתי עם הותיקים של ops13 סניקי אמ אל דסטראפ פארוט האגדי ומאז שהתגייסתי לא נגעתי במחשב בכלל....עכשיו אני חודש לפני לימודים וחשבתי להתחיל לשחק קצת אבל אני לא מצליח.
    הנתונים שלי:
    ווינדוס ויסטה 32 ביט, מעבד 1.6 גיגה , זיכרון 1 גיגה, כרטיס מסך מובנה של אינטל aero.

התקנתי את המשחק מהדיסק הישן שלי והוא עולה אך כשאני מפעיל את ה"אימון" אז אחרי מס' שניות במשחק המחשב כולו נתקע ואין לי אפשרות אלא לעשות ריסט, אשמח מאוד לשמוע אם למישהו היייתה בעיה זהה וכיצד הוא טיפל בה, אולי אף הנתונים של המחשב נמוכים מידי,ואם נעבור מכשול זה אשמח גם לקבל מידע על איך להפעיל את המשחחק עם כל הפטצי'ם כדי לעדכן אותו והאנטי ציט.....

תודה רבה

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    אישית, אני ממליץ לך בחום להוריד מהלינקים שיש בפורום הראשי בדביק, הכל מותקן וכל מה שאתה צריך לעשות זה לחלץ את הקובץ.
    אם בכל זאת תיתעקש על התקנה מהדיסק, גם לינקים לפאצ'ים יש לך בדביק בנושא "לינקים שימושיים".
    בקשר ל-ESE (אנטי צ'יט), קודם שיעבוד לך המישחק, אחרי זה יש לך פה בעמוד למעלה באדום וענק מדריך איך להישתמש ולהתקין את ה-ESE.
    בקשר לתקיעות במחשב, אני בספק שיש לך מחשב שמריץ וויסטה ולא מריץ TO, המישחק יותר מבוגר מרוב הקהילה פה ככה שאני יכול לחבר את המחשבון לאינטרנט ולשחק משם.

snap snap מנותק טירון
    שם פרטי
    גל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    קודם כל תודה על העזרה המהירה, אהבתי את האנלוגיה עם המחשבון, חזק...

אני מבין שייתכן שהמשחק נתקע מכיוון שעדיין לא הורדתי את הפאטצי'ם החדשים(למרות שציינתי כי הוא נתקע בשלב ה"אימון"), אם זו באמת הסיבה איך להתקין אותם, האם להוריד ולהתקין את 3.4 ואח"כ את 3.5 או אפשר ישר את 3.5?? אשמח אם תפרט לי....ניסיסתי להוריד את המשחק כפי שאמרת אבל הלינק לא מתחבר להורדה אז אני בינתיים אעבוד קשה על כל העזרים. ושוב תודה...

הסמל האישי של Almightyz
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    יש לך שם משהו כמו שלושים לינקים, הסטטיסטיקה אומרת שלפחות אחד צריך לעבוד טוב.
    כן, קודם אתה מתקין את 3.4 ואז את 3.5.

snap snap מנותק טירון
    שם פרטי
    גל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב אחי עשיתי באמת מה שאמרת וזה עבד טוב אך כרגע יש לי בעייה אחרת, המשחק במוד "אימון" עבד לי כשמידי זמן היה יוצא לדסקטופ כאילו מעדכן נתוני גרפיקה וווידאו וחוזר למשחק אך בפעם הרביעית נרמה לי ההודעה הזו: אטדה לך מאוד אם תגיב לזה עד עכשיו באמת עזרת לי המון...

snap snap מנותק טירון
    שם פרטי
    גל
    קיבל לייק
    0 פעמים

snap snap מנותק טירון
    שם פרטי
    גל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מצטער אולי זה יעבוד.....

נערך בפעם האחרונה על ידי snap : 10/06/09 ב 15:13

הסמל האישי של Almightyz
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    בקטעים האלה אני חלש, אני אשאיר את זה לטיפולו של הגובלין או הגרגמל.
    כדי לחסוך לך זמן, הם כניראה יבקשו בדיקת MD5, תעשה אותה כבר עכשיו - יש לך הכל בנושאים בדביק.

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    באיזור הזמן שאתה הפסקת אני רק התחלתי לשחק, אני זוכר אותך עדיין בזמן ששיחקת אבל אז לא הייתי ממש בעיניינים כמו היום

דבר ראשון עם מפרט כמו שלך, אני לא מבין מה היה השיקול שלך שהחלטת להתקין WINDOWS VISTA, זה דורש מחשב הרבה יותר חזק... אתה סתם מכביד על המחשב שלך לפי דעתי - אם זה אפשרי בשבילך תחזור ל-XP. (אני אישית עם מחשב 'חזק' יותר משלך ועדיין נשארתי עם XP)

בכל מקרה השגיאה שהצגת בתמונה ממש לא מוכרת, אף פעם לא נתקלתי בזה.
    אני מציע לך להוריד את המשחק בגירסא 3.5 מפה: http://seeupload.com/357TacticalOps.rar
    זה כדי לחסוך כאב ראש עם כל ההתקנות של הדברים שצריך ויש לך שם פשוט את כל מה שצריך כולל KEYBINDER אם אתה עוד זוכר מה זה

ובמידה ולא בא לך להוריד עכשיו את המשחק מחדש ובכל זאת לנסות עם מה שיש לך עכשיו, תביא לי בדיקה של MD5 כמו שאמר אולמייטיז.
    http://www.szf.co.il/f110/t12582/

נושאים דומים

1. אח שלי רוצה לקנות מחשב נייד יד שנייה.. עזרה בבקשה :)
    על ידי GaLaXy בפורום מחשבים - חומרה
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 02/09/07, 00:30
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 04/07/07, 02:54
  3. |עזרה| אני לא מצליח להירשם בבקשה כנסו!!!
    על ידי TheLeangen בפורום Priston Tale
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 29/07/06, 18:52
  4. רוצה לחזור לשחק- מה עושים:|?
    על ידי aviel בפורום Tactical Ops
    תגובות: 17
    הודעה אחרונה: 18/05/05, 14:42
eXTReMe Tracker