מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: קליבלנד - אורלנדו | משחק מס' 2 בגמר המזרח

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

קליבלנד - אורלנדו | משחק מס' 2 בגמר המזרח

סדרה מטורפת שם בגמר המזרח של הNBA. פשוט ללקק את האצבעות שם בינתיים בכל משחק. אחרי שרשארד לואיס נתן שלשה 15 שניות לסיום במשחק הראשון אחרי שאורלנדו חזרו ממינוס 18, הפעם המג'יק היו מאוד קרובים לעשות אותו דבר. הפעם אורלנדו חזרו ממינוס 23, והיידו טורקוגלו העלה את המג'יק ליתרון 95-93 שניה לסיום. אבל אז בא קינג ג'יימס וקבר שלשה ענקית בצד השני וקליבלנד ניצלו מפיגור 2-0 בסדרה.

פשוט תראו את התקציר, ובייחוד את הסוף שלו, ואז תבינו איזה משחק מטורף זה היה.

[yt]E23vYTB4Xm8[/yt]

1-1 בגמר המזרח, בדיוק כמו בגמר המערב ששם הלייקרס הפסידו במשחק השני לדנבר 106-103.

סדרות מצויינות בגמרים האזוריים, באמת מדהים מה שקורה שם עד עכשיו.

הסמל האישי של Bar
    Bar Bar מנותק אחראי קהילה
    קיבל לייק
    744 פעמים
    יוווווווווו איזה משחק!!!!!

איזה חייה הלברון הזה! איזה שלשה דפק בשניה האחרונה!!

לרגע הזה, אני מחשיב אותו כהשחקן הכי טוב בעולם :S

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הגעתי הביתה מיציאה בדיוק בזמן למחצית השנייה
    אם בתחילת הפלייאוף אורלנדו היו מובילים ב20 ונותנים לאלה שמולם לחזור (כמו שקרה נגד פילדלפיה איזה 2-3 משחקים), עכשיו קליבלנד עושים את זה.
    קליבלנד באו שאננים אחרי 8-0, והיו קרובים להפסיד שני משחקים רצופים בבית, אחרי שכל העונה הפסידו 2 משחקים
    הסדרה הזאת גדולה פשוט בינתיים, טורגלו IS CLUTCH! פיי איך הוא משתלט על דקות אחרונות של משחק, הוא הרכז האמיתי של המג'יק
    לברון קלע 35 במשחק הזה, אבל זה היה אחד המשחקים היותר גרועים שלו בפלייאוף לפי דעתי, הוא כמעט הפסיד להם תמשחק לבד.
    3 עבירות תוקף ברבע האחרון, בנוסף לצעדים 30 שניות לסיום (למרות שהיו עוד הרבה לפני שפשוט לא שרקו להם), ואני כבר התחלתי לחגוג עם הקליעה של טורגלו, אבל אבא שלי שגם קם מהשינה למשחק אמר לי שזה לא נגמר.. ואיזה שלשה ג'יימס תפר, זה ייכנס להיסטוריה של הקליעות הגדולות בפלייאוף.. אם היא הייתה יוצאת היו אומרים עליו שהוא לא שווה כלום בקלאץ', ובגלל שהוא קלע אותה, מדברים עליו כמייקל ג'ורדן הבא.
    גם לייקרס - דנבר סדרה מעולה בינתיים. הלייקרס רכים וברייאנט היחידי שבא עם מוטיבציה לשחק, ג'קסון נראה רדום עוד יותר מבדרך כלל. דנבר משחקת מדהים כל הפלייאוף הזה והכול בגלל הרכז הטוב בעולם, צ'ונסי בילאפס. והוא גם הפך את כרמלו אנטוני מעוד סקורר שזורק 30 זריקות למשחק, לשחקן קלאץ' בפלייאוף מעולה. והוא דופק שמירה על קובי, אין דברים כאלה.. אם הלייקרס לא יתעוררו, הם לא יגיעו לגמר..

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 26/03/12, 08:45
  2. איזה משחק הכי יפה?
    על ידי MiKoZ בפורום פח זבל
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 07/07/05, 20:51
  3. משחק שאני חייב
    על ידי KilderSlive בפורום פח זבל
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 20/04/05, 22:58
  4. מישהו משחק Fastbreak?