מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: עוד כמה

sHIko`aMtoraF sHIko`aMtoraF מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לאחר זיון כל הזרעונים רצים להם כדי להפרות ביצית ורק אחד נשאר יושב בצד רגל על רגל אדיש לגמרי ומסתכל איך כולם מזיעים, רבים ודוחפים אחד את השני וכל זה כדי להפרות את הביצית. לאחר כמה דקות ניגש אחד הזרעונים ושואל את הזרעון "תגיד לי, איך זה שכולם מזיעים משתוללים ורבים אחד עם השני כדי לתפוס ביצית ורק אתה יושב בצד אדיש ולא איכפת לך?" עונה לו הזרעון "עזוב אותך חבל לכם על המאמץ דפקו אותנו בתחת".

עוד אחת.

מלך אחד התכוון ללכת להילחם, אך בגלל שאישתו היתה מאד יפה והוא לא רצה שתשכב עם כל העיר שם לה גליוטינה על איבר מינה לפני שעזב. לאחר חודש ימים חוזר המלך ומציב את כל גברי העיר בשורה ומתחיל להוריד מכנסיהם. רואה כי אצל הראשון חתוך, גם אצל השני וכך הלאה. מגיע לאחרון בשורה ורואה כי איבר מינו שלם. פונה אליו בשמחה ואומר: "חביבי איך הצלחת לעמוד בפיתוי?" עונה לו הבחור: "וה, וה ,וה.."

עוד אחת...

אישה אחת הולכת ברחוב,פתאום קופץ עליה ערבי תופס אותה בשיער וסוחב אותה למקלט נטוש. שואל אותה הערבי "עם וזלין או בלי?", חושבת האישה מספר שניות ומחליטה "בלי וזלין".מוריד הערבי את הבגדים ודופק אותה. חוזרת הבחורה לביתה עם טוסיק אדום ונפוח.יום למחרת סיפור דומה הערבי תופס אותה שואל אותה "עם וזלין או בלי" ושוב עונה לו האישה "בלי" ושוב דופק אותה הערבי ושוב האישה חוזרת לביתה עם יכולת ישיבה מוגבלת. ככה ממשיך הסיפור יום אחרי יום ואז מחליטה האישה יום אחד לשנות גישה,
    שואל אותה הערבי "עם וזלין או בלי" עונה האישה " עם וזלין"
    ואז צועק הערבי "וזלין בוא"

עוד אחת..

שני פדופילים נפגשים אחרי הרבה זמן שלא התראו,האחד שואל את השני:תגיד,יש לך איזה מישהי עכשיו אז השני עונה לו כן יש לי מישהי בת 12 חבל על הזמן,פשוט סוסה.ולך יש מישהי.כן יש לי מישהי בת 8 סוף הדרך.אומר לו הראשון, בת 8?! קצת הגזמת לא?
    לא אחי אמנם בת 8 אך היא מזדיינת כמו בת 10...

עוד אחת..

שלושה זבובים היו עייפים מהמעוף היומי שלהם ורצו לנוח.
    מצאו גוף של בחורה ועליה הלכו לישון.
    בבוקר כשנפגשו שאלו אחד את השני איך עבר עליו הלילה?
    הראשון: אני עליתי על שני הרים גבוהים, וכל הלילה היתה רעידת אדמה וההרים רעדו. (החזה)
    אומר השני: אני נכנסתי לתוך יער וכל הלילה ירד גשם מסריח.(בית השחי)
    אומר השלישי: אני מצאתי מערה ונכנסתי לתוכה, המערה היתה לחה וחמה, ובדיוק כשנרדמתי פתאום הירגשתי שמשהו דוחף אותי.
    פתחתי את העניים וראיתי קיבוצניק עם כובע תמבל דוחף אותי, יוצא ונכנס יוצא ונכנס. פתאום ירק עלי הקיבוצניק וברח

עוד אחת.

הראשון: אני עליתי על שני הרים גבוהים, וכל הלילה היתה רעידת אדמה וההרים רעדו. (החזה)
    אומר השלישי: אני מצאתי מערה ונכנסתי לתוכה, המערה היתה לחה וחמה, ובדיוק כשנרדמתי פתאום הירגשתי שמשהו דוחף אותי.
    פתחתי את העניים וראיתי קיבוצניק עם כובע תמבל דוחף אותי, יוצא ונכנס יוצא ונכנס. פתאום ירק עלי הקיבוצניק וברח

עוד אחת.

עוד אחת..

שני אנשים נפגשים בגן עדן. האיש הראשון אומר: שלום, למה אתה מת? והשני עונה לו: קפאתי למוות, ומה קרה לך? תספר לי. הראשון: קיבלתי התקף לב. השני אומר: איך? הראשון: ידעתי שאישתי בוגדת בי, נכנסתי הביתה וראיתי אותה סורגת. הלכתי לחפש את מי שהיא בגדה בי איתו במחסן ובכל החדרים בבית אבל לא מצאתי. ירדתי במדרגות ואז קיבלתי התקף לב. השני אומר: אולי אם היית מחפש במקרר שנינו היינו חיים עכשיו...

עוד אחת..

רב ונהג מונית מגיעים למיון של גן עדן וגיהנום.
    את הנהג מונית מכניסים מיד ואילו לרב אומר המלאך אותך אני צריך לבדוק.
    אומר הרב: "את הנהג מונית הכנסת בלי בדיקה ואותי אתה בודק?" אומר לו המלאך: "כשאתה קורא דרשה בבית כנסת כולם נרדמים כשנהג המונית לוקח נוסעים הם לא מפסיקים לקרוא תהילים".

תהנו..
    תגובות..1

EXtra Men EXtra Men מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחח.....
    תותח אתה אחי אהבתי את הרבה לא כולם

DuRacElL-rUlz DuRacElL-rUlz מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

$$$(-GUY-)$$$ $$$(-GUY-)$$$ מנותק ג'וניור