מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: פרסום ראשון: דרור קשטן יאמן את הנבחרת

sHIko`aMtoraF sHIko`aMtoraF מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ו"ר ההתאחדות, איצ'ה מנחם, אמר הערב (רביעי) לראשונה שהוא השיג תמיכה מלאה למינוי דרור קשטן לתפקיד מאמן נבחרת ישראל הבא. בתוך יומיים תהיה פגישה רשמית בין איצ'ה לקשטן - פגישה ראשונית כבר התקיימה.

בפגישה שהתקיימה כאמור הערב במסעדת "206" - בשולחן צדדי שהופרד משאר לוזון, הוחלט שקשטן יאמן את נבחרת ישראל - כפי שפורסם לראשונה

איצ'ה אישר את הידיעה וציין: "הערב נפגשתי עם אבי לוזון כדי לשמועהשולחנות, בין המאמן המיועד - קשטן - עליו יוכרז רשמית עוד יומיים, יו"ר ההתאחדות איצ'ה, והיו"ר המיועד והמ"מ הנוכחי, אבי על תמיכתו המלאה בקשטן. לשמחתי לוזון מצטרף לדעתי. כך השגתי תמיכה רחבה להעביר את שמו של דרור קשטן באופן רשמי למינוי מאמן נבחרת ישראל".

"כרגע, לאחר שלוזון מצטרף, כולנו תמימי דעים שקשטן הוא המאמן שצריך לקחת את נבחרת ישראל לידיו. אני מתכוון להעביר את המינוי כמה שיותר מהר בישיבה הקרובה של ההתאחדות לכדורגל".

"במקביל, ב-48 השעות הקרובות, אני אפגוש את דרור קשטן שוב כדי לשמוע ממנו על התוכניות העתידיות".

לוזון, שישב בפגישה, אמר "אני מאחל לקשטן בהצלחה. הוא המאמן הטוב ביותר והראוי ביותר מכל המועמדים. עכשיו ברור שיש תמיכה מלאה במינויו של דרור קשטן, מעכשיו צריך אישור פורמלי בלבד. איצ'ה מחליט ואיצ'ה קובע".

לוזון, קשטן ואיצ'ה סוגרים עניינים ב-206 (ניר בוקסנבאום)
    "כולנו חושבים שקשטן הוא הכי טוב והכי ראוי", סיכם לוזון.

קשטן אמר "בוודאי שאני שמח אבל אני לא ממהר לצאת בהצהרות. אני מחכה לפגישה בעוד יומיים - פגישת עבודה רשמית שאחריה אני אצא בהצהרות".

כזכור, לאחר התפטרותו של אברהם גרנט מתפקיד מאמן הנבחרת אמר איצ'ה כי הוא רוצה להביא לאישור המזכירות מועמד עם מלוא התמיכה.

לכולם היה ברור שקשטן הוא המועמד המוביל אך יו"ר ההתאחדות העדיף לעבוד מאחורי הקלעים כדי להשיג את התמיכה ולהביא מאמן.

אבי לוזון. מצטרף לתומכים הנלהבים בקשטן
    דרור קשטן הוא המאמן הישראלי העטור ביותר בכדורגל המקומי. הוא זכה בגביעים ואליפויות עם בית"ר י-ם, הוא לקח דאבל עם מכבי ת"א ושוב הגיע לבית"ר כדי לזכות בעוד אליפות.

קשטן זולל התארים המשיך משם להפועל ת"א - גם עם האדומים הוא לקח את הדאבל. לאחר מכן הגיע המסע של הפועל ת"א בגביע אופ"א - יחד עם קשטן הגיעה הקבוצה עד רבע-גמר המפעל ונעצרה רק ע"י מילאן.

המשימה הראשונה שתהיה לקשטן, שחוזהו אמור להסתיים בהפועל ת"א בסוף העונה, היא משימת מוקדמות יורו 2008. ההגרלה למשחקים תהיה בחודש ינואר והמאמן יוכל להתחיל ללמוד את היריבות.

החלטה נוספת עבור קשטן תהיה האם להחזיר את פיני בלילי, שתקף חזיתית את גרנט ואת דודו אוואט, שוער סנטאנדר שנטש את מחנה הנבחרת בין המשחק נגד שוייץ לזה שנגד איי פארו.

איצ'ה עם גרנט. היו"ר כבר מצא מחליף
    קשטן כבר נפגש עם אבי נמני, קפטן הנבחרת, באירוע פרטי והשניים נראו נינוחים ומיודדים.

גם להפועל ת"א תהיה משימה משלה - למצוא מאמן לעונה הבאה שכן קשטן כאמור יהיה נתון למשימות הנבחרת בלבד.

משמעות ההחלטה היא גם שמועמדים אחרים יצטרכו להמשיך לחפש עבודה: יצחק שום ראה עצמו מועמד ראוי אך הפסיד במירוץ. בהתאחדות רצו גם להביא מאמן זר - אך לבסוף כאמור החליטו על המנג'ר המקומי

הסמל האישי של aviad
    aviad aviad מנותק מנהל ראשי
    שם פרטי
    אביעד
    קיבל לייק
    21 פעמים
    לינק למאמר ?

EXtra Men EXtra Men מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני שמעתי את זה עכשיו בחדשות

$$$(-GUY-)$$$ $$$(-GUY-)$$$ מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני כבר חשבתי שדרור קשטן בחיים לא יהיה המאמן חשבתי עם מזכירות חדשה...ישימו את רוני לוי...אבל אני חושב שהוא מאמן מעולה.!!

DuRacElL-rUlz DuRacElL-rUlz מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כמעט בטוח

נושאים דומים

1. תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 24/04/10, 19:16
  2. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 02/06/08, 17:05
  3. פרסום|חתימות ישנות להראות קצת את הרמה
    על ידי Under_Line בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 01/06/08, 23:26
  4. פרסום ראשון - עומר גולן במכבי ת"א
    על ידי Talzz בפורום כדורגל
    תגובות: 31
    הודעה אחרונה: 08/07/07, 18:09
  5. פרסום ראשון!!! שווה להכנס!!!!!!!!!!!!
    על ידי ^`CrUeL][^D3aTh^ בפורום כדורגל
    תגובות: 13
    הודעה אחרונה: 10/06/06, 20:44
eXTReMe Tracker