מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: באמא שלכם, קחו SCREENSHOT של ADAPT 2

icussedthemike icussedthemike מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    אדי
    קיבל לייק
    0 פעמים

באמא שלכם, קחו SCREENSHOT של ADAPT 2

יגאל שחקן איכותי

ווילי ובוגי ילדי קונטר

מייק בחייאט תוריד לTAMIN תבאן (לי) סתם לעיקרון אחי, אני יודע שציש ציווי עליון שאני לא אתקרב למחשב אבל אתה יודע מה זה יהודים אחי יעשו הכל.. נשאר לי כולה שבועיים לבאן אבל אמרתי נסיים את זה יפה ואז לא יהיה מירמור אמרתי לך דברים קשים אני יודע, חיים ומוות ביד הלשון אבל מה אנחנו אם לא גרגירים של חול אחי בסוף כל אחד ישלם על הטעויות שלו בעצמו הכל זה עין תחת עין, אז יאללה אחי בוא נעשה מחווה..
    בוא נשלים יהיה יותר טוב בעולם

וחוץ ממייק אתם כולכם ילדי כאפות שלי טיטיטייייייייי תחשוב אחי אלה ילדי כאפות שלי והם סילקו אותי התחילו להביא ביד וזה לא מחונכים נעלמתי לא הייתי פה לחלק להם כאפות התחילו לאונן יהיה להם גידול באשך (מחקרית) לא עלינו..

איפה אתה משיחוייייייייייי שמיחויי בירושלוייייייייימהה?!

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מחקרית יש לך גולגולת של צב נינג'ה
    וחוץ ממייק אתם כולכם ילדי כאפות שלי
    חנפן הומו

Bugy Bugy מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ימניאק אתה מלכלך אני ילכלך
    מי אמר לי 1000 בקשות והתחננויות כדי שתשחק איתנו, ובסוף יצאת זונה אז מחקתי אותך מהסיבי

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אני רואה פה טעות נגררת, קודם השיחה האינטימית שלך איתי ועל זה ששינית פאזה 3 פעמים מזה שאתה מכבד אותי, אחרי זה מעדיף לראות אותי נשרף למוות וחושב שאני שוטר (או משהו כזה, לא זוכר) ומסיים תשיחה בזה שכולנו אחים (כרגיל, כל שיחה שלך ככה).

אז אני כבר לא יודע עם איזה אדי לדבר, אני אפנה לשלושתכם ביחד, "שתסגרו על עצמכם ותיהיו בדעה אחת, דברו איתי וירד הבאן".

ועוד טעות שלך, פתחת נושא חדש, אחרי שסגרתי נושא להוט, ועכשיו כל הילדי בוקקה הגיבו אחריך, תתבייש לך, הייתי צריך למחוק הרבה בגללך.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

נושאים דומים

1. באמא שלכם, קחו SCREENSHOT של ADAPT
    על ידי clearly בפורום Call of Duty
    תגובות: 63
    הודעה אחרונה: 06/05/09, 23:33
  2. מי זוכר את זה באמא שלכם?!!?
    על ידי D-Max בפורום Tactical Ops
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 27/07/06, 21:23
  3. תגובות: 98
    הודעה אחרונה: 20/05/06, 12:37
  4. באמא שלכם תראו איזה דבר