מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך 1

אשכול: אינטלגנציה רגשית דבר חשוב !

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

אינטלגנציה רגשית דבר חשוב !

מאמר שלי על אינטליגנציה רגשית תהנו ארוך טיפה אבל שווה קריאה !!!

מהיא איטליגנצי רגשית : אינטליגנציה רגשית מאפשר לאדם לחבר בין רגשות , מחשבות ומעשים
    לכול אדם יש אינטלגנציה רגשית אבל יש אנשים בעלי אינטלגנציה רגשית נמוכה ויש כאלה עם גבוהה
    הנושא הזה מעניין המון אנשים וזה תוכן נושא מאוד גדול אז אני יפרט בצורה שתבינו טוב יותר..
    הבנת עולם התוכן של "אינטליגנציה רגשית" ליצירת איכות חיים.
    הכרת עצמנו, הבנת הזולת.
    שימוש ויישום אינטליגנציה רגשית בתחומי חיים שונים: אישיים, מקצועיים, משפחתיים וחברתיים.
    הקניית ידע בתחומי התקשורת הבינאישית, לשון הגוף, ואסרטיביות.

אינטליגנציה רגשית יכולה לשנות את החיים שלנו..

אני יפרט, אדם שמקשיב לאחרים וגורם לזולת שלו שאכפת לו וזה מתבטא בצורת גוף והתנהגות הקשבה כאחד שזה רק דוגמה אחת
    שזה הופך תאדם לקצת יותר מיוחד בזה שאנשים אוהבים אותו
    אדם כזה יותר לתקשר עם אנשים ויודע לשלוט ברגשות שלו ושל הסביבה שלו
    אנשים בדרך כלל בונים אינטליגנציה רגשית לפי החיים שהם חיים כלומר אדם שחי כול החיים שלו בעוני הוא יעריך תכסף
    ואחד שגדל למשפחה עשירה בשבילו כסף זה כלום זה רק מטפורה

מרכיבי האינטליגנציה הרגשית: האינטליגנציה ה"תוך־אישית" והאינטליגנציה ה"בין־אישית"
    הבסיס הנוירולוגי, הפסיכולוגי והפילוסופי של האינטליגנציה הרגשית
    אוריינות רגשית: ידיעת "קרוא וכתוב" של רגשות
    ניהול רגשות
    מוטיבציה עצמית
    התמודדות עם מצבי כישלון
    "פוריות" ויצירתיות
    אוריינות רגשית לזולת: אמפתיה ומודעות לצורכי הזולת
    שיתוף פעולה ביחסים עם הזולת
    ביקורת בונה ותרומתה ליחסים בין־אישיים
    ניהול קונפליקטים ויישוב סכסוכים
    כלים וטכניקות לשיפור מיומנויות האינטליגנציה הרגשית בחיי היומיום

בזכות אינטלגנציה רגשית אתם יכולים לשנות תסביבה שלכם ואפילו את חייכם
    אני יתן עוד דוגמאות 2 אנשים רבים ורוצים ללכת מכות ושונאים אחד תשני ובה אדם בעל אינטלגנציה רגשית
    שמדבר ללב של שניהם וגורם להם להבין שמה שהם עושים לא משתלם ולא שווה והוא מצליח בזה והם מפסיקים להריב
    ואף לשנות אחד תשני אנשים נימשכים לאנשים בעלי אינטלגנציה רגשית כי התנהגותם ומחשבותיהם מושכת ומהפנטת
    אדם בעל אינטלגנציה רגשית גבוהה יכול להבחין עם אדם אפילו שלעולם לא פגש ורואה אותו פעם ראשונה עם הוא עצוב ,שמח
    מוטרד, מתוסכל ,מפחד ועוד.. מראייה ראשונית ויודע גם להתמודד ולשנות תרגשות של אחרים כמו משחק מעצב לשמחה
    מבכי לצחוק בעזרת צורת דיבור והתנהגות אנשים כאלה בדרך כלל מדברים רגוע ובצורה שנוגעת ללב ומשפיעה עלינו כמו סם
    בתור אחד שדי מבין בנושא, זה אנשים בעלי אינטלגנציה רגשית גבוהה עם תשב איתם עם ישבו בצורה שאתה יושב
    לדוגמה עם אתה יושב רגל על רגל עם ישבו כמוך או תשלב ידיים עם ישבו גם ככה,אתה לא תבחין בזה כי אתה תתרכז בנושא שאתם מדברים
    הסיבה שהוא יעשה את מה שאתה עושה לתת לך נוחות שתרגיש בנוח שאתה לא שונה ודבר כזה גורם להפתח בלב
    דיבור רגוע תוך כדי הקשבה ומבט לתוך העיניים

אפשר להבחין בשני סוגי אינטליגנציות חברתיות, המהוות חלק בלתי נפרד ממיומנויות האינטליגנציה הרגשית:

אינטליגנציה תוך- אישית - מודעות והבנה של העצמי , שימוש במודעות הזו לאיכות חיים טובה יותר, ולהתנהגות היוצרת תוצאות רצויות.
    אינטליגנציה בין - אישית - היכולת להבין אנשים אחרים: מה מניע אותם, כיצד הם פועלים, זיהוי הרגש שהם מביעים, כיצד ניתן לעבוד איתם או מולם, איזה "טיפוס" הם?

אנשים בעלי אינטליגנציה רגשית עם יודעים להתמודד במצבים של לחץ חרדה הבנה של אני עצמי ושל הסובבים אנשים כאלה גם יכולים להשפיע
    על חייהם של אחרים וסוחפים אחריהם את הסביבה שלהם בדעות שלהם ובמעשיים שלהם אינטלגנציה רגשית מחולקת לכול כך הרבה נושאים
    כך שיכול להיות שרק בתחום אחד הם טובים או כמה
    תחומים לדוגמה:

מודעות עצמית • ניהול עצמי • ניהול רגשות • מוטיבציה והנעה עצמית • חשיבה חיובית • מודעות חברתית • תודעת שירות • כישורים חברתיים • ניהול מערכות יחסים • מיומנויות פרקטיות בתקשורת אפקטיבית • הוקרה ופרגון.

אינטלגנציה רגשית יכולה לגרום לכם להצליח בזוגיות,בקריירה ,בחיים שלך עם עצמך ,בהבנה שלך ובצורת החשיבה שלך
    הנושא מאוד ארוך ועם הייתי ממשיך לכתוב זה היה מגילה אז זה בערך מה שזה תתאמנו תקשיבו לעצמכם לסובבים אותם
    ועל כול שאלה בנושא אני יענה תודה

------------------------------------------------------
    לכול החארות שמעתיקים תוכן זה ומעלים את זה על שמם במקומות אחרים
    תדעו שאתם אנשים מגעילים ומחליאים כי כול מאמר כזה זה עבודה קשה שלי
    תוכן זה שייך ל Satla -Zone .co.il

נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 20/01/13 ב 18:51

נושאים דומים

1. שבוע טוב לכולם,דבר חשוב,להיכנס בבקשה!!!
    על ידי Rom4nz` בפורום מה שבראש
    תגובות: 45
    הודעה אחרונה: 23/05/09, 15:52
  2. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 13/03/09, 13:02
  3. דבר קטנצ'יק אבל די חשוב
    על ידי h3nz בפורום בקשות ניהול
    תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 14/01/06, 23:06
eXTReMe Tracker