מציג תוצאות 1 עד 12 מתוך 12

אשכול: חלומות עניין מעניין ??

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

חלומות עניין מעניין ??

אז ככה חשבתם פעם למה אנחנו חולמים וכייצד אנחנו חולמים ...??
    הנה מה שאני חושב על חלומות תהנו

את רוב חיינו אנחנו עוברים בשינה שזה יוצא בערך 23-24 שנים שאנחנו בעבירים רק בשינה ולא רק בני אדם חולמים אלה גם חיות
    בזמן השינה המוח עובד הרבה יותר קשה ממש שאנחנו לא ישנים הרבה אנשים חושבים בעיקר מדענים שחלומות זה בגלל
    מיון ושיחזור זיכרונות מהחיים כמו דיסק שצורב את מה שבמשך חיי היום יום עשינו
    בתחום המיסטיקה חושבים שחלומות זה מפרש דברים שאמורים לקרות האומנם ??

חלומות זה דבר בריא מאוד וחלומות נוצרים בגלל דברים שקוראים לנו בחיים ככה אני חושב אחרת לא היה לנו סיוטים
    כי שקורה לנו משהו בחיים ואנחנו פתאום חולמים על הדבר הזה שוב ומפחדים

שינה עמוקה זה בדרך כלל שינה שאנחנו לא קמים בלילות לפיפי ולשתות וכול זה
    יש אנשים שמדברים אפילו תוך כדי חלומות

אנו חולמים בלילה אחד כמה חלומות שבדרך כלל זוכרים אחד עם אתם חולמים חלום וקמים בבוקר ולא מוזזים תראש ב2-5 שניות מרגע שקמתם
    יש סבירות גדולה שתזכרו מה חלמתם עניין החלומות ניסו בעבר לפרש את זה עוד לפני 1000 שנה
    המילה חלום אנשים פירשו את זה כמשהו שהיה קורה אבל לא קורה כלומר בחלומות היתי חולם שזכיתי בלוטו שבמציאות זה
    מורכב אבל יכול לקרות שיקרה שככה ,המילה חלום נכנסה גם למציאות של דבר שכן יכול לקרות (חלום שהתגשם)

מהו חלום? זה המסתורין. קשה לענות על השאלה, משום שהיא קשורה בבסיס של פעילותנו המנטאלית, ממש כשם שקשה להגדיר גראוויטאציה, או את הדבר שבני-אדם מתכוונים לו כשהם מדברים על הנפש. במובן מסוים אנו חולמים כאשר המוח שלנו, בשלב מוגדר של שנתנו, יוצר סדרה של דמויות, בדרך כלל בצורה של אירועים הנראים לנו על המרקע הפרטי של מוחנו; אנו מודעים לדמויות הללו כאילו היו ממשיות - רק לעתים נדירות ביותר אנו יודעים בשעת מעשה כי מדובר בחלום בלבד.
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 20/01/13 ב 18:51

naama11 naama11 מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איך את רוב חיינו אנחנו עוברים בשינה? זה היה ממש עצוב אם זה היה נכון....
    אם יש 24 שעות ביממה, ואנחנו ישנים בערך 7 מהן (אפילו 8) זה פחות מחצי....
    חחח, אבל יכול להיות שאני מתייחסת לחלק הלא חשוב של מה שכתבת ^_^

אני חושבת שהשאר נכון. חלומות חשובים לאנשים כדי לסדר חוויות שהם עברו במשך היום ולעבד אותם.
    אנשים שלא ישנים מתים!!

לגבי חלומות שמתגשמים אני לא בטוחה. היו לי מלא פעמים שחשבתי שחלמתי כבר על משהו, אבל לא הייתי בטוחה, וגם לא יכולתי להגיד מה הולך לקרות כי לא זכרתי את החלום. רק הייתה תחושה מוכרת. אז ניסיתי לרשום אותם. עוד לא התגשם חלום שרשמתי

לחלומות יש חלק גדול גם בתיאוריות פסיכולוגיות. אולי תוסיף את זה למאמר שלך - על איך מפרשים חלומות, ושזה קשור לאינטואיציה וזה.... נגיד מילון חלומות לא שווה הרבה לדעתי...

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    אם יש 24 שעות ביממה, ואנחנו ישנים בערך 7 מהן (אפילו 8) זה פחות מחצי....
    חחח, אבל יכול להיות שאני מתייחסת לחלק הלא חשוב של מה שכתבת ^_^
    --
    מה שרשמת נעמה

--------------
    תפרסי תשעות האלה כל כול פני החיים ממתי שהוא חי ועד שהוא מת לאדם ממוצע =24 שנים שינה

ובקשר לפירושי חלומות זה חרטבונה אחת גדולה..

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אתה ממש טועה בקשר לפירוש חלומות ...
    הרבה רבנים גדולים מפרשים חלומות וכל חלום שחוזר על עצמו חייב פירוש
    לא חלומות מפגרים כמו נגיד לפני שהלכתי לישון ראיתי פרדי קרוגר ואז חלמתי עליו אז אני הבן שלו או משהו כזה ..

הסמל האישי של Maor^^
    Maor^^ Maor^^ מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אחי אני פעם אחת מתוך שינה קמתי והתחלתי ללכת עד שהגעתי לשירותים ואז כשהגעתי לשירותים התחלתי לדבר עם האסלה כמו איזה מטורף והמשפחה שלי רק צוחקת !!
    (אני יודע את זה כי הם צילמו לי את זה XD !)

System32 System32 מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ממש ד"ר פיל

System32 System32 מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Maor^^ צפה בהודעה
    אחי אני פעם אחת מתוך שינה קמתי והתחלתי ללכת עד שהגעתי לשירותים ואז כשהגעתי לשירותים התחלתי לדבר עם האסלה כמו איזה מטורף והמשפחה שלי רק צוחקת !!
    (אני יודע את זה כי הם צילמו לי את זה XD !)
    חירטוט יותר גרוע מזה לא ראיתי בחיים

שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    יש דברים כאלה זה נראה (חולה ירח ) אבל לא בהגזמה כאילו אתה זומבי ... כמו שמאור רשם

אני מכיר מישהו שכן קם מתוך שינה אסור להעיר אותם ופתח תמקרר ומשתין בתא של הירקות זה אמיתי לחלוטין ...

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    חחחח אני שמעתי שיש בני אדם שיושנים עם עיניים פתוחות, איזה מפחיד זה באמא שלי אתה לא יודע אם הוא ער או ישן..

naama11 naama11 מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחות של חברה שלי ישנה עם עיניים פקוחות.... היא גם מדברת מתוך שינה... פעם הייתי בטוחה שהיא מדברת אלי, וכשעניתי לה והיא לא זזה נלחצתי כזה.... ובקשר לחלומות, זה נכון שיש חלומות משמעותיים. מה שאני חושבת זה שפשוט המילונים לפירוש חלומות שיש זה חרטה. כי אין מצב שאצל כולם חתול לבן מסמל אותו דבר.... כאילו, צריך לפרש לפי אסוציאציות של מי שחולם.... וגם הליכה מתוך שינה זה משהו שיש באמת. זה קשור לבעיה במערכת של השיתוק של השרירים בגוף. קראתי על זה פעם. והייתה תוכנית בערוץ שמונה על אנשים שאפילו רצחו מתוך שינה.. קריפי....

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי CryDEviL צפה בהודעה
    אני מכיר מישהו שכן קם מתוך שינה אסור להעיר אותם ופתח תמקרר ומשתין בתא של הירקות זה אמיתי לחלוטין ...

סגן בצבא או קב"ן ?

Oran Aviv Oran Aviv מנותק מתקדם
    שם פרטי
    אורן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    את אמרת מילים יפות אבל לא אמרת בעצם כלום

מה שאני אומר ויודע המח מורכב כמו שכולנו מודעים מחלק הנקרא גם תת מודע ובחלק הזה אנחנו מדחיקים דברים ופרויד פירש שבמהלך החלום (שעל פי הספר "שיחות עם אלוהים" זה המצב הכי קרוב למוות) אז רוב אנרגיית החיים שלנו מה שמכונה בשפת בני האדם ה"נפש" רובה לא נמצאת בגוף באותו הזמן אז אין מה שמדחיק אז הפחדים מצליחים לעבור את ה"מגן" שחוסם אותם כביכול ואז יש חלומות מפחידים פירוש חלומות זה דבר אמיתי אז גם צריך לשים לב לזה
    כלומר אם חלמתם שאתם מתים אל תעמיקו בזה עניין כי המחשבות שלנו הם אנרגיה הנשלחת ליקום וזה עלול לחזור אליכם בצורה מוחשית ובאמת תמותו מה שאומר שיש לנו שליטה מליאה על חיינו ואף אחד לא יכול לשלוט ואין דבר כזה לחזות את העתיד היחיד שחוזה את העתיד זה בן אדם לעצמו אתם יכולים להחליט מתי אתם עשירים מתי אתם עניים ואני יתן לכם דוגמא כל חיינו אנחנו גדלים על השקר ש"כסף לא גדל על העצים" דבר שהוא שקר מוחלט כל עוד תחשבו ככה לא יהיה לכם כסף ברגע שתחשבו מחשבות כמו "כסף זה קל להשגה" "יש לי הרבה כסף" גם אם בהתחלה זה יראה כמו לשקר לעצמכם בסופו של דבר אתם תשלחו ליקום את המסר הזה שיש לכם כסף והיקום יחזיר לכם את זה בצורה מוחשית בכל מיני שיטות

קצת גלשתי מהנושא אז לחלומות שוב החלומות זה דבר מדהים שיש לפענח אותו אבל אל תשכחו שאת העתיד רק לכם יש את השליטה ולא לאף אחד אחר, מקווה שכולנו השכלנו קצת יותר =]

נושאים דומים

1. חלומות צלולים~אתר מעניין.
    על ידי System32 בפורום מה שבראש
    תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 07/05/07, 18:27
  2. זה אני לא מעניין תי מה תגידו שם זין
    על ידי Raiden בפורום Tactical Ops
    תגובות: 120
    הודעה אחרונה: 09/11/05, 09:35
  3. תגובות: 39
    הודעה אחרונה: 02/10/05, 16:52
eXTReMe Tracker