מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: **המלצות ליגת העל מחזור 29 מושקע ,מוסבר מפורט מעוצב!! **

יוני מזרחי יוני מזרחי מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

**המלצות ליגת העל מחזור 29 מושקע ,מוסבר מפורט מעוצב!! **

אז שוב כמו בכל שבוע אני יוני מזרחי נותן לכם המלצות מפורטות ומושקעות לליגת העל.
    שבוע שעבר תפסתי את כולם חוץ מ1.
    אז שווה להקשיב לי ,ולסמן מה שאני ממליץ. מספיק דיבורים ובואו נתחיל.

ליגת העל מחזור 29

מ.ס אשדוד - בני יהודה ההימור 2
    מס.אשדוד מארחת בביתה את בני יהודה שכשיא יודעת שסיימה את הליגה ולא נותר לה להילחם על כלום,לעומתה בני יהודה באה כשרק ניצחון בראש שלה היא רוצה לצמצם את הפער ממכבי נתניה בדרך לכרטיס לאירופה. בני יהודה באה בכושר הרבה יותר טוב מאשדוד שמראה כדורגל גרוע ב8 מחזורים האחרונים. לסיכום סמנו 2 ללא היסוס.
    מכבי פתח תקוה - הכח עמידר רמת גן ההימור X
    משחק קשה מוצג לפנינו ,מכבי פתח תקווה בתקופה לא טובה,את הליגה היא סיימה לפני 10 מחזורים , אבל היא מציגה כדורגל יותר טוב מהיריבה שמתארחת אצלה הכח עמידר רמת גן. הכח באה למשחק שהיא יודעת שניצחון יקרב אותה לעוד שנה בליגת העל. הכח מראה את המלחמה שלה במחזורים האחרונים וגם בפתח תקווה תעשה חיים קשים, אבל מכבי פתח תקווה עם הרבה תוצאות תיקו העונה לא תיתן להכח את 3 הנקודות בקלות. לסיכום סמנו X .
    הפועל קרית שמונה - הפועל תל אביב ההימור 2
    הפועל קריית שמונה שנלחמת על חייה בליגת העל מארחת את הפועל תל אביב שנעצרה במשחק האחרון נגד מכבי תל אביב בתיקו אך לפני המשחק הזה היו לה 4 ניצחונות רצופים! הפועל קריית שמונה משחקת את הכדורגל הרע בליגה והיא קבוצה חלשה מאוד, בן שמעון המאמן החדש לא שינה כלום אצלה. הפועל תל אביב יודעת שאסור לה לאבד שום נקודה ובטח לא במשחק כזה, סמנו 2 .
    מכבי תל אביב - מכבי נתניה ההימור 1
    מכבי תל אביב מארחת בביתה את מכבי נתניה שרוצה כרטיס לאירופה,מנגד מכבי תל אביב סיימה את העונה. מכבי תל אביב משחקת כדורגל טוב בתקופה האחרונה והיא במומנטום חזק, מכבי נתניה בתקופה סבירה שניצחה שני משחקים רצוף הראשון בגביע המדינה והשני במחזור האחרון בליגה, למרות הכדורגל הלא מרשים שהיא מראה. מכבי תל אביב תשים לה רגל . סמנו 1.
    הפועל פתח תקוה - בית"ר ירושלים ההימור 2
    אין הרבה מה לומר כאן אז אני אקצר הפעם , הפועל פתח תקווה מארחת את בית"ר באוורוה . בית"ר חייבת ניצחון להישאר במרוץ על האליפות, בית"ר מציגה את הכדורגל הכי יפה ומרתק בליגה, הפועל פתח תקווה מזמן סיימה את הליגה והיא אפשר לומר מחלקת נקודות . סמנו 2 בבטחה.

הסמל האישי של .CoBrA.
    .CoBrA. .CoBrA. מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה משחק אותה מבין לא תפסתה כלום חוץ מבני יהודה

נושאים דומים

1. ליגת העל מחזור מס' 2
    על ידי PuG3o6 בפורום כדורגל
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 25/08/07, 23:20
  2. תוצאות המשחקים של ליגת העל מחזור 26
    על ידי Bogey בפורום כדורסל