עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 23

אשכול: עזבו אתכם טורנטים! rapidshare על הגל !!

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים

עזבו אתכם טורנטים! rapidshare על הגל !!

מוריד לינק
    מאפס את האייפי דרך האתר של המודם..
    ומוריד תלינק השני ככה זה היום

5 מגה בבזק משום מה TL לא נותן לי להוריד את הטורנט אפילו חח

clearly clearly מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים

הסמל האישי של Sniros
    Sniros Sniros מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מוריד אותו הדבר מTL...
    גם כן, 5 מגה בזק...

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shaico צפה בהודעה
    5 מגה בבזק משום מה TL לא נותן לי להוריד את הטורנט אפילו חח
    תוריד Chrome או FF, לי זה לא עושה בעיות.

Roie Roie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Sniros צפה בהודעה
    אני מוריד אותו הדבר מTL...
    גם כן, 5 מגה בזק...
    +1
    מה שכן אני לא בהתחייבות כרגע.. אני מאמין שזה דיי מסביר..

הסמל האישי של Sniros
    Sniros Sniros מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Couth צפה בהודעה
    תוריד Chrome או FF, לי זה לא עושה בעיות.
    CHROME חרא, אל תחשוב על להוריד אותו.
    ציטוט במקור פורסם על ידי Roie צפה בהודעה
    +1
    מה שכן אני לא בהתחייבות כרגע.. אני מאמין שזה דיי מסביר..
    אני עם התחייבות.

הסמל האישי של shaico
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אני גם מוריד מ TL אבל הגזמתי קצת עם הטורנטים אני צריך לסיים להעלות קודם תקודמים ואז להתחיל להוריד משם שוב
    בנתיים RS מסדר אותי..

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רגע לא הבנתי בשביל מה להוריד?

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Sniros צפה בהודעה
    CHROME חרא, אל תחשוב על להוריד אותו.
    תרגע כולה הצעתי לו, מה אתה בלחץ?
    וקובצי הטורנטים מורידים לאט כדי שזה לא ישפיע להם על הטראקר. (w/e, זיוני שכל לדעתי)

הסמל האישי של shaico
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    תקרא קצת ב ynet ותבין שכל הספקיות בבעיות... הביקוש גדל ואין מספיק פס רחב לכולם.
    אז מתחילים למנוע קריעה של התעבורה בהורדות "לא חוקיות".

!Go_laN !Go_laN מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    בזק דווקא נותנים בראש.. לא קרה לי שהורדתי מאתר נורמלי, ולא הורדתי על כל רוחב הפס..
    רק חבל שאני גר בשדרות והתשתית של הבלוק שלי זה הדבר האחרון שעיריה חושבת עליו T_T ניתוקים כל שעה עגולה הכי כיף! חחחח יהיה טוב p:

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    למה להווריד אבל מה זה אמור לעזור?

הסמל האישי של shaico
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי viyarO_ox צפה בהודעה
    למה להווריד אבל מה זה אמור לעזור?
    להוריד סדרות, סרטים במקום מאתרי טורנט מראפיד שר

X-Tor X-Tor מנותק טירון
    שם פרטי
    דור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ל-RapidShare מגיע לפשוט רגל.
    דבר ראשון, הם עושים את הקטע הזה של "לא, אתה לא יכול להוריד ישר, תחכה דקה לפני כל הורדה" שמטרתו היחידה היא לעצבן ולתסכל אנשים כדי שיקנו פרימיום. בעקרון הדקה הזאת לא משנה כלום מצידם, היא חסרת משמעות לחלוטין.
    דבר שני, הם מגבילים אם מהירות ההורדה.
    דבר שלישי, הם נותנים להוריד קובץ מאותו IP רק פעם בכמה זמן. לא יודע מה איתכם, אבל כשיש רשת בבית ועוד אנשים משתמשים בה לא נעים לסגור את החיבור לאינטרנט כל 10 דקות כדי להוריד עוד קובץ.
    דבר רביעי, אי אפשר להוריד מספר קבצים במקביל, אפשר רק אחד.
    דבר חמישי, הקבצים שתעלו ימחקו אחרי 90 יום אם לא יורידו אותם.

ונחשו מה? יש אתר שנותן לכם את כל מה ש-RapidShare לא נותן, והכל בלי בכלל להירשם. קחו קישור:
    http://www.mediafire.com/
    תבינו, אפשר להוריד בו כמה קבצים שאתם רוצים במקביל, מהירויות ההורדה והעלאה שם לא מוגבלות, לא צריך לחכות לפני כל הורדה, הקבצים שתעלו לעולם לא ימחקו(אלא אם הם לא חוקיים), לא צריך להחליף IP בכלל ואפשר להשתמש במנהל הורדות(Download Accelerator Plus, לדוגמה) שיוריד לכם את הקבצים במהירות המקסימלית של החיבור שלכם.

תעשו טובה, תנטשו את RapidShare, כל מה שמעניין אותם זה לסחוט כסף מאנשים. תראו איך MediaFire מצליחים להתקיים ולהרוויח אפילו כשהם נותנים את כל האפשרויות של הפרימיום של RapidShare בחינם. RapidShare אפילו מגבילים את כמות הקבצים שניתן להוריד עם משתמש פרימיום ל-80GB לחודש, וב-MediaFire אפשר להוריד כמה שרוצים בלי בכלל להירשם.
    עוד לא ראיתי דבר כזה, אבל תהיו בטוחים שזה היחיד ברשת.

למי שמעוניין, משתמש פרימיום ב-MediaFire מקבל קישור ישיר לקבצים שהוא מעלה(לא צריך בכלל להיכנס לאתר כדי להתחיל להוריד) וכולם יכולים להוריד מהקישורים האלו(גם בלי להירשם), גודל ההעלאה המקסימלי של משתמש פרימיום שם הוא 10GB לקובץ מול 2GB לקובץ ב-RapidShare.
    אני לא אכנס לעוד דברים שיש לפרימיום, אבל יש עוד המון.

בקיצור, RapidShare חמדנים וסחטנים ובגלל אני מעלה רק ל-MediaFire - כי באמת מגיע להם להפוך לגדולים יותר מ-RapidShare.
    נערך בפעם האחרונה על ידי X-Tor : 21/04/09 ב 13:03

הסמל האישי של shaico
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    להוריד סדרות/ סרטים מראפיד זה סביר... והנה הוכחתי גם שאפשר לעקוף את המגבלה של המהירות הורדה.
    ומה לעשות שכל אחד רוצה להרויח כסף וכמה שיותר

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    X-TOR,

אתה מתלונן על כך שאנשים רוצים להרוויח כסף מהמוצר/שירות שהם מספקים?
    האינטרס של שתי החברות הוא שמשתמשים ירכשו מנויי פרימיום. אם אתה באמת חושב שמגיע ל-MediaFire להיות גדולים ומצליחים, רכוש מנוי כזה.

אני אגלה לך עתידות: ביום בו MediaFire יהיו פופולריים מספיק בשביל לעבור לשלב הרווחיות, הם יתחילו להגביל משתמשי חינם, בדיוק כמו שראפיד עושים. כרגע הם כנראה עדיין בשלב החדירה לשוק.

ומה אז? תאחל גם להם לפשוט רגל?

OR Meyers OR Meyers מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אה אה לי יש פרמיום שם
    אחלה דבר

שמע
    בזק עשו קומבינוט שידפקו לך את ההורדות מTL , גם לי זה ככה , אבל אני מתחבר דרך השכנים ומוריד על מקסימום - 300KB , יש להם 2.5 כנראה ..

גם לי יש 5 מגה , דיי באסה על הTL ..

טוב מה אני קשור עכשיו
    נערך בפעם האחרונה על ידי OR Meyers : 21/04/09 ב 15:08

X-Tor X-Tor מנותק טירון
    שם פרטי
    דור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    X-TOR,

אתה מתלונן על כך שאנשים רוצים להרוויח כסף מהמוצר/שירות שהם מספקים?
    האינטרס של שתי החברות הוא שמשתמשים ירכשו מנויי פרימיום. אם אתה באמת חושב שמגיע ל-MediaFire להיות גדולים ומצליחים, רכוש מנוי כזה.

אני אגלה לך עתידות: ביום בו MediaFire יהיו פופולריים מספיק בשביל לעבור לשלב הרווחיות, הם יתחילו להגביל משתמשי חינם, בדיוק כמו שראפיד עושים. כרגע הם כנראה עדיין בשלב החדירה לשוק.

ומה אז? תאחל גם להם לפשוט רגל?
    הם הודיעו שהם לא הולכים לשנות את המדיניות שלהם, ואני בטוח שהם מרוויחים גם עכשיו כמו גדולים.
    כל מה שהם עושים זה מורידים את אחוז הרווח שלהם כדי לתת לאנשים יותר דברים בחינם, ובתמורה מרוויחים הרבה יותר לקוחות עתידיים. הם חושבים קדימה, וזאת הדרך הטובה ביותר לנהל עסק.

RapidShare מתנהלים כמו בלטה, הם חושבים על הרווח המידי ולא על כמות הלקוחות שהם יכולים להשיג אם הם היו משנים את הגישה שלהם. בדיוק בגלל זה הם גם לעולם לא יגדלו, ובדיוק בגלל זה MediaFire בקרוב יהפכו לגדולים מהם.
    אין לי בעיה עם זה שהם רוצים להרוויח מהמוצר שלהם, הבעיה שלי היא שהם מנסים לסחוט אחוזי רווח בצורה מגעילה כמו רוב אתרי העלאת קבצים אחרים, ומגבילים את המשתמשים החינמיים בכל הגבלה אפשרית. כל זה כשיותר משתלם לעבוד בגישה אחרת, גישה כמו של MediaFire.
    וזה לא ש-MediaFire לא מרוויחים. תאמין לי, הם כבר מסודרים. זה רק ש-RapidShare מנסים לסחוט את המיץ מהפופולריות שלהם.
    תבין, משתמש פרימיום ב-RapidShare עולה קצת יותר מ-9$ לחודש, ומשתמש פרימיום ב-MediaFire עולה קצת פחות מ-7$ לחודש. ועזוב אם האתר פופולרי או לא, מרוויח הרבה או לא, שווה הרבה או לא, בסופו של דבר משתמשי הפרימיום של MediaFire מקבלים הרבה יותר מאלו של RapidShare בעלות נמוכה יותר. בנוסף לזה הם גם משתפים את הקבצים שהם מעלים בצורה שמקלה הרבה יותר על אלו שיורידו אותם, הם יוכלו להוריד עם כל ההטבות שמשתמשים חינמיים ב-RapidShare לא היו חולמים עליהן.

אתה אומר ש-MediaFire בשלב החדירה לשוק? את MegaUpload הם כבר עקפו(בכניסות ייחודיות חודשיות וערך דומיין), והם מתקרבים ל-RapidShare במהירות. ל-MediaFire היו קרוב ל-1,500,000 כניסות ייחודיות בחודש מרץ, ול-RapidShare היו בסיביות 2,500,000 באותו החודש.
    זה רק עניין של זמן, ל-RapidShare ירדו הכניסות הייחודיות בחודש האחרון ב-100,000, ול-MediaFire הן עלו ב-250,000. אני חייב גם להזכיר לך שהרבה משתמשים מחליפים IP בין הורדה והורדה ב-RapidShare, דבר הגורם להם להיחשב ייחודיים שוב בכל הורדה נוספת שהם מורידים. ב-MediaFire אין סיבה שתחליף IP, ובגלל זה לא משנה כמה תוריד, תחשב רק ככניסה ייחודית אחת. מי יודע? אולי הם כבר יותר גדולים מהם.
    זה נכון שהדומיין של RapidShare שווה פי 5 משל MediaFire, וזה רק בגלל שהם יותר מוכרים לאנשים והם נחשבים כ"נורמה" כשצריך להעלות קובץ, אבל ברור שלפי הסטטיסטיקות המצב הזה ישתנה בשנים הקרובות.
    וכן, מגיע ל-RapidShare ליפול - לגישה עסקית כזאת אין מקום בעולם המודרני, וחבל שהם לא מבינים את זה. MediaFire כבר הבינו, והתוצאות מדברות בשם עצמן.
    נערך בפעם האחרונה על ידי X-Tor : 22/04/09 ב 02:26

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    X-Tor אתה חבר של אנימור במציאות? בן כמה אתה??

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    X-Tor,

אני לא מתווכח על כך ש-MediaFire עדיפים כרגע, אני מסכים עם זה וגם אני בעדם, משום שהם טובים לכלל. ברור גם שעם מדיניות כזו, הם יעקפו את RapidShare.
    הם מנסים לשבור את השוק, וכנראה מצליחים. השאלה היא האם הם יוכלו להמשיך להתנהל כך לעד: אם אין אינטרס מובהק לרכוש מהם מנוי, רוב האנשים ישתמשו בשירותים שלהם בלי לשלם. בסופו של דבר הם עלולים למצוא את עצמם עם המון לקוחות, אבל רובם ככולם חינמיים. לכן, אני לא משוכנע כמוך ש:
    1. הם לא ישנו בעתיד את המדיניות שלהם.
    2. הם מרוויחים גם עכשיו כמו גדולים.

בוא נקווה שאתה צודק...

הגישה העסקית של RapidShare לא נראית לי כל כך נוראית: הם מבדילים בין לקוח חינמי ולקוח משלם, כדי לגרום לאנשים לשלם. הם מורידים ממך את כל המגבלות תמורת תשלום חודשי.
    למה בכל מה שקשור לאינטרנט/תוכנות/מחשבים, כולם תמיד מניחים שמגיע להם לקבל הכול בחינם ומתעצבנים כששוללים מהם את ה"זכות" הזו?

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. תגובות: 6
    הודעה אחרונה: 02/10/08, 02:10
  2. TacticalOps להורדה על Rapidshare
    על ידי Idan בפורום Tactical Ops
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 21/07/06, 12:43
  3. רנו רוכבת על הגל הספורטיבי
    על ידי bugo בפורום מכוניות ומוטוריקה
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 19/06/06, 10:42