מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך 13

אשכול: למה השרתים לא מתוחזקים כמו שצריך?

X-Tor X-Tor מנותק טירון
    שם פרטי
    דור
    קיבל לייק
    0 פעמים

למה השרתים לא מתוחזקים כמו שצריך?

דבר ראשון, מהיום הראשון השמות של השרתים היו כאלה:
    קוד:
    .il www.COD4.co.il Call of Duty 4 Israel SABOTAGE [www.eServ.co.il]
    כולנו יודעים שהמשחק לא מקבל שמות ארוכים ברשימת השרתים, אז למה סתם לרשום הרבה? אפשר בקלות לצמצם את זה ל:
    קוד:
    .il COD4.co.il SABOTAGE [eServ.co.il]
    לא החסרתי שום פרט, ואת הדברים החשובים יהיה ניתן לראות בתוך במשחק(שהשרת מישראל, מהאתר COD4.co.il ושהוא SABOTAGE בלבד). למה צריך את כל השטויות האחרות?(www - מיותר, Call of Duty 4 - וואלה?!, Israel - כבר רשום בהתחלה)
    בנוסף, אם למישהו איכפת ממי קניתם את השרתים, הוא יוכל לראות את האתר של החברה דרך אתרים כמו gametracker.com או game-monitor.com.
    עוד דבר בקשר לשמות:
    קוד:
    .il www.COD4.co.il Call of Duty 4 Israel S&D #2 UNRANKED 4 Pro's [www.eServ.co.il]
    שוב, www - מיותר, Call of Duty 4 - ידוע, Israel - כבר רשום, #2 - איפה #1 בדיוק?, UNRANKED - תרשמו פשוט Pro's ,Promod - זה באמת משנה?
    אפשר לצמצם את זה לזה:
    קוד:
    .il COD4.co.il S&D Promod [eServ.co.il]
    פחות מחצי! ויש עוד כל כך הרבה דברים מיותרים שבכלל לא רואים במשחק בכל שרת שלכם. כדאי מאוד לצמצם את השמות כדי להראות את מה שבאמת חשוב.
    צריך להשתמש התבנית הזאת:
    קוד:
    .il COD4.co.il <game type> <mod - אם יש> [eServ.co.il]
    את האמת, אפשר גם להוריד את ה-il. בהתחלה(כבר רואים שהאתר מישראל, הוא בעצמו il.), אבל זה כבר פחות חשוב.

דבר שני, המודים לא מעודכנים ולרוב משתמשים בגירסאות ישנות או בקושי עובדות של המוד.
    לדוגמה, הסרבר של ה-S&D משתמש בגירסה Promod4final, שידועה בבאגים הרבים שלה. אפשר בקלות לעדכן את הגירסה לגירסה מכאן:
    http://www.clancorax.se/category/promod/
    זה אתר שתיקן המון דברים ב-promod ושיפר אותו בצורה משמעותית - מאוד מומלץ.
    חוץ מזה, גם הקונפיגים של השרתים לא טובים. לדוגמה, בחלק מהשרתים יש MaxRate 5000 - למה?! ברור שזה צריך להיות 25000.
    גם אין רימונים ב-TDM ויש עוד מספר פקודות בעייתיות שצריכות טיפול, אבל אני לא אכנס לזה. אני בטוח שאתם יודעים מה צריך להיות ומה לא.

דבר שלישי, לא ראיתי אף אדמין נכנס לשרת כבר שבוע. הסרבר של ה-S&D תקוע כבר יומיים(הוא לא יהיה יתקע יותר אם תעדכנו את הגירסה), ואין אף אחד שיסדר את זה.

אני יכול להמשיך ולהגיד עוד דברים, אבל אני חושב שהעברתי את הרעיון. אם כבר אתם משלמים על שרתים(או שלא?), כדאי שתעשו את זה כמו צריך. לא חבל?

zolker zolker מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    SD PROMOD על הפנים ואף אחד לא מסדר אותו.
    כל השרתים יש בעיות.

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    כי ככה אנחנו רוצים.

הסמל האישי של Coconut
    Coconut Coconut מנותק The clutcher
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אכפת לך מהשמות, זה נותך לך משהו??
    אולי אם היו יותר שחקנים היה שווה לתחזק את השרתים אבל בקושי משחקים בהם.
    ובTDM הרימונים זה בכוונה אם לא הבנת.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ה .il בהתחלה זה לסדר את השרתים לפי שמות, וככה תקבל את כל המדינות (ורב המדינות עושות את זה במשחקים אחרים, פשוט זרמנו עם זה).

לגבי תקיעות בשרתים, אם השרת נתקע אפשר לשלוח ה"פ במירק.

השמות של השרתים (האורך) לא מפריע לנו, משום מה אתה ממש להוט לסדר את השמות אבל צריך להבין שיש הרבה דברים יותר חשובים שצריך לסדר קודם.

אדמינים - יש את אלעד אני מניח? שאר האדמינים לא פעילים. אין מה לעשות, אף אחד אחר לא מתאים לתפקיד לדעתי, כל מי שניסה לגשת לזה ויצא כמו פריק כח פשוט הוריד לי את הציפיות מכדי לחשוב על זה אפילו.

עידכונים - בעקרון רק אני מעדכן, אבל בגלל שדי הפסקתי עם קוד4 לא יוצא לי לעקוב אחרי זה, בתקופה הטובה והפעילה, הכל היה מתעדכן פחות מכמה שעות אחרי שהמוד היה יוצא.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דבר שלישי, לא ראיתי אף אדמין נכנס לשרת כבר שבוע.
    אני מניח שאתה לא מתייחס לשרת הסאבוטאג', משום שיש בו אדמין חלק ניכר משעות היממה והוא מתוחזק ומאורגן עד כמה שניתן כשהדברים נעשים בהתנדבות. רק עכשיו ארגנתי טורניר בשרת, בהשתתפות 16 קלאנים.

אם יש לך בעיה ספציפית עם ניהול שרת הסאב, אתה מוזמן לפנות אליי ב-PM או במירק.

לדוגמה, בחלק מהשרתים יש MaxRate 5000 - למה?! ברור שזה צריך להיות 25000.
    אשמח אם תסביר מה הבעיה עם 5000, ועל מה זה משפיע לרעה.

לגבי שם השרת: האמת שלא ייחסתי לזה כל חשיבות עד עכשיו, אני אבדוק מה רואים ומה לא.

--Kenji --Kenji מנותק ותיק
    שם פרטי
    אביאל
    קיבל לייק
    18 פעמים
    אני דיי מחזק את אנימור שרת ה SABOTAGE תמיג מלא גם ב 3 ליפנות בוקר ותמיד יש אדמין 20 שעות לפחות
    לגבי מה שאמרת מייק על האדמינים אין לי בעיה להיות אדמין אני כל היום משחק ב COD 4 ותמיד אפשר ליצור איתי קשר

Goniz Goniz מנותק ─╤╦┌
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    ה .il בהתחלה זה לסדר את השרתים לפי שמות, וככה תקבל את כל המדינות (ורב המדינות עושות את זה במשחקים אחרים, פשוט זרמנו עם זה).

השמות של השרתים (האורך) לא מפריע לנו, משום מה אתה ממש להוט לסדר את השמות אבל צריך להבין שיש הרבה דברים יותר חשובים שצריך לסדר קודם.

אדמינים - יש את אלעד אני מניח? שאר האדמינים לא פעילים. אין מה לעשות, אף אחד אחר לא מתאים לתפקיד לדעתי, כל מי שניסה לגשת לזה ויצא כמו פריק כח פשוט הוריד לי את הציפיות מכדי לחשוב על זה אפילו.

עידכונים - בעקרון רק אני מעדכן, אבל בגלל שדי הפסקתי עם קוד4 לא יוצא לי לעקוב אחרי זה, בתקופה הטובה והפעילה, הכל היה מתעדכן פחות מכמה שעות אחרי שהמוד היה יוצא.
    אז זה אומר שאנחנו צריכים אותך בחזרה D:

הסמל האישי של Sniros
    Sniros Sniros מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי GoNi צפה בהודעה
    אז זה אומר שאנחנו צריכים אותך בחזרה D:
    פוג'י קיינן גאטר מירק מייק קטחה קלמה!!!!

X-Tor X-Tor מנותק טירון
    שם פרטי
    דור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shaico צפה בהודעה
    כי ככה אנחנו רוצים.
    אל תבין אותי לא נכון. אני רק רוצה לעזור לשפר את השרתים, שברור לכולם שנזנחו.
    ותאמת, בגלל גישה כזאת בדיוק הגענו למצב הזה, אז אולי כדאי שתנסה קצת לשנות אותה. לטובת כולנו.

אין בעיה, גם אני רגיל לזה עוד מ-TO לפני 8 שנים. כמו שאמרתי, זה לא כל כך חשוב.

כמו שאמרתי, אם הייתם מעדכנים את גירסת ה-Promod(שדרך אגב, המקורית ננטשה) לגירסה המתוקנת והמעודכנת(שאליה נתתי קישור), לא הייתם צריכים לדאוג לזה, זה כבר תוקן.

לדעתי אם כבר עושים משהו אז צריך לעשות אותו כמו שצריך. לא לעצור באמצע ולהגיד "שאר הדברים לא כך כל חשובים אז לא נעשה אותם".
    אני לא אומר שלא צריך לעשות את הדברים החשובים. אני אומר שצריך לעשות הכל, עד הפרט הקטן ביותר, כדי לראות שבאמת איכפת לכם מהשרתים וממי שמשחק בהם.
    רק על ידי איכפתיות(המתבטאת בתחזוק טוב) תוכלו לגרום לאנשים לרצות לשחק בשרתים שלכם. כי מתוחזקים - כרגע, הם לא, וזה בדיוק מה שגורם לאנשים להתחבר אליהם פחות.

תראה, שנינו יודעים שעל שלושה שרתים לא יכול לפקח רק אדמין אחד. אני מודע לזה שקשה למצוא מישהו מתאים שיבין את האחריות ויתנהג בהתאם, אבל עם כל הכבוד, אם אתם לא רוצים שהשרתים יגיעו למצב גרוע מהמצב הנוכחי(רק שרת אחד פעיל מתוך שלושה), כדאי שתעשו משהו בנידון.

שוב, אי אפשר לזנוח אחריות בלי להשאיר מישהו אחר שיוכל למלא את המקום. תמצא מישהו אחר שמוכן לעשות את זה, אני בטוח שתצליח.

ציטוט במקור פורסם על ידי Coconut צפה בהודעה
    מה אכפת לך מהשמות, זה נותך לך משהו??
    אולי אם היו יותר שחקנים היה שווה לתחזק את השרתים אבל בקושי משחקים בהם.
    ובTDM הרימונים זה בכוונה אם לא הבנת.
    כן, זה נותן לי. זה נותן לי הרגשה שהשרת מתוחזק בצורה הטובה ביותר ושאפשר לסמוך על האנשים שמחזיקים אותו כי הם מטפלים בהכל עד הפרט השולי ביותר.
    ההגרשה הזאת היא בדיוק ההרגשה שחסרה לשרתים, ורואים איך הם הדרדרו בזמן האחרון(פעם היו 4 שרתים מלאים תמיד). אם מישהו היה משקיע כדי לשדר את ההרגשה הזאת כמו פעם, אז כן היו משחקים בהם וכן היה שווה להשקיע בהם.
    וכן, הבנתי למה הרימונים מבוטלים, אבל בכללי הרבה דברים דורשים שם טיפול.

ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    אני מניח שאתה לא מתייחס לשרת הסאבוטאג', משום שיש בו אדמין חלק ניכר משעות היממה והוא מתוחזק ומאורגן עד כמה שניתן כשהדברים נעשים בהתנדבות. רק עכשיו ארגנתי טורניר בשרת, בהשתתפות 16 קלאנים.
    תראה, שרת ה-Sabotage הוא האור בקצה המנהרה. הוא בסדר, אבל להגיד שהכל טוב אם רק שרת אחד מתוחזק זה לעשות חצי עבודה. או במקרה שלנו(שלושה שרתים), שליש עבודה.
    ודרך אגב, רק בגלל שהוא מתוחזק הוא שרת מאוד פופולרי. בניגוד לשרתים האחרים.

אם יש לך בעיה ספציפית עם ניהול שרת הסאב, אתה מוזמן לפנות אליי ב-PM או במירק.
    לא חקרתי כל שרת לעומק, אבל מהתמונה הכללית שרת ה-Sabotage במצב יותר טוב מהשרתים האחרים.

אשמח אם תסביר מה הבעיה עם 5000, ועל מה זה משפיע לרעה.
    הפקודה sv_maxrate יכולה להכיל מספר בין 5000 ל-25000.
    בעקרון, היא שולטת על תדירות החלפת הנתונים בין השרת לשחקנים המשחקים בו. ככל שהמספר גבוה יותר, השרת מסתנכרן עם השחקנים(מיקום, כיוון ירייה וכו') יותר פעמים בשניה.
    בסופו של דבר, ככל שהערך גבוה יותר השרת נראה פחות "לאגי", השחקנים זזים בצורה חלקה יותר והכדורים מגיעים למקומות אליהם מכוונים השחקנים בצורה מדויקת יותר.
    הערך 25000 לפקודה הזאת הוא חובה בשרתים בהם מתקיימים טורנירים ותחרויות, ובכללי הוא ערך מאוד מקובל בכל שרת.

אני בטוח שכולנו רוצים שהרמה בשרתים תעלה, שיותר אנשים יתחברו אליהם ויהיו יותר פעילים בהם ושבכללי הקהילה תרגיש טוב להיכנס לשרתים שהם יודעים שאפשר לסמוך עליהם לספק את הטוב ביותר, אבל בשביל שכל זה יקרה צריך לעשות משהו בנידון.
    אני בטוח שיש הרבה אנשים שמוכנים לתרום, אל תחשבו שאני מפיל הכל עליכם. גם אני אישית לא רק מדבר - אם תצטרכו משהו, אין לי בעיה לעשות כל מה שאני יכול כדי לעזור. אבל תבקשו, באמת שחבל על הקהילה.
    פעם היה כיף לשחק, עכשיו אני מתקשה למצוא שרת שבאמת שווה להיכנס אליו. אני פניתי אליכם כי אני יודע שפעם עשיתם את העבודה כמו שצריך, ואני סומך עליכם שתצליחו לעשות אותה שוב.
    נערך בפעם האחרונה על ידי X-Tor : 16/04/09 ב 23:44

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    X-Tor דאגתי לסדר את מה שביקשת למרות שאני אישית בכלל לא פעיל במשחק הזה.
    אבל אני אוהב את הגישה שלך בקשר לשרתים, תהנה.

Goniz Goniz מנותק ─╤╦┌
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה עידן ומייק על העידכונים

X-Tor X-Tor מנותק טירון
    שם פרטי
    דור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz צפה בהודעה
    X-Tor דאגתי לסדר את מה שביקשת למרות שאני אישית בכלל לא פעיל במשחק הזה.
    אבל אהבתי את הגישה שלך בקשר לשרתים, תהנה.
    תודה עידן, אני שמח שמישהו מסכים איתי. רק משהו אחד, שרת ה-TDM גם הוא Promod(משום מה). לדעתי צריך לרשום גם את זה בשם שלו(אלא אם אתם מתכננים להחזיר אותו להיות ללא מודים).
    בכל מקרה, עכשיו רק צריך מישהו מההנהלה שכן קשור למשחק כדי לטפל בדברים האחרים: מינוי אדמינים פעילים, עדכון מודים שוטף ובדיקה חד פעמית של הקונפיגים של השרתים כדי לוודא שהכל באמת מוגדר כמו שצריך.

דרך אגב, שרת ה-S&D לא עובד כרגע.

עריכה:
    השרת חזר.
    נערך בפעם האחרונה על ידי X-Tor : 16/04/09 ב 23:56

נושאים דומים

1. למה אני לא יכול להגיב
    על ידי Dont^Exist בפורום מה שבראש
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 03/10/05, 15:56
  2. נווו למה הם לא עונים ליייי
    על ידי BaJo/ShortY בפורום Tactical Ops
    תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 03/10/05, 14:34
  3. תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 07/09/05, 12:14
  4. למה הפורום לא זז
    על ידי Rom4nz` בפורום האבקות
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 14/08/05, 22:27
  5. למה אני לא יכול לפתוח שרת ביתי מאז הפאצ החדש?
    על ידי Black`D-N-A. בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 21/05/05, 22:54
eXTReMe Tracker