מציג תוצאות 1 עד 11 מתוך 11

אשכול: עזרה| נשירה אצל החתולה

רויטלוש רויטלוש מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

Unhappy עזרה| נשירה אצל החתולה

ישלי, ולכל המשפחה שלי בעצם, בעיה ענקית - החתולה שלי משירה שיער בכמויות אדירות וגורמת למלא בעיות וירידה באיכות חיים יש לומר.
    החתולה שלי היא החיים שלי.. אם זו תהיה שאלה של להוציא אותה מהבית או להמשיך לסבול מהנשירה שלה.. אני אעדיף להמשיך לסבול.
    המצב בבית שלי הוא כזה: שיערות על כל הבגדים (ובגדים שחורים שלא נתאר..) על הסדינים (במיטה שלי במיוחד היא ישנה איתי) בכביסה בגרביים תחתונים רצפה נעליים בכל מקום אפשרי! אפילו עפים באוויר. אני מבזבזת כמה שעות ביום כדי לנקות כל מילימטר בבגדים שלי משיערות, רוב הבוקר שלי מתבזבז עלזה.. אני נגעלת לישון על הסדינים וחייבת להחליף כל יומיים-שלושה והגרוע מכל זה שאני סטרילית ברמות קשות.. וזה קשה לי יותר מכל אחד אחר מבני המשפחה שלי. מה לא ניסיתי, לתת לה אוכל "מיוחד" (עד היום) ויקר שאמור למנוע נשירה, תוספות מזון מיוחדים שמונעים נשירה, אני מברישה אותה מדי פעם לא תמיד מקלחת אותה פעם בחודש בערך. שומדבר לא עוזר! וקשה לי לתאר את עצמי חיה בלי חתולים.. אבל באמת שזה סבל בלתי נסבל! חייב להיות פיתרון פשוט חייב להיות. בבקשה תעזרו לייי

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    זה ידוע שלכול החתולים והכלבים יש נשירה יש מסרק כזה שמסרקים והחתול נראה יפה וכול זה עם זה ממש נשירה חזקה יש לחתול שלך חוסר בויטמינים
    קחי אותו לוטרינר והוא יגיד לך בוודאות איזה ויטמינים חסר לו

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    יש מסרק מיוחד שהסיבים שלו מאוד צמודים אחד לשני ברגע שאת מסרקת תחתול אין מצב שכל השערות לא נתפסות שם יש לי חתול גם מנסיון

ויכול להיות שיש לו איזו שהיא בעיה תקחי אותו לוטרינר שיבדוק אותו.

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    קראתי על זה יש את זה להרבה

את לא יכולה למנוע את זה בגלל שהשתמשת בשמפו לבני אדם במקום לחתולים אז זה גורם לו נשירה ככה קראתי וגם ווטרינר אמר גם לכלב שלי יש את זה חפפנו אותו בשמפו לבני אדם והתחילו הנשירות עכשיו אנחנו רק אם שמפו כלבים

קיבל לייק
    0 פעמים
    CaniBal מאיפה הבאת שחפפתי לה עם שמפו של אנשים? אני לא אהבלה אני יודעת שזה אסור.. יש לה שמפו מיוחד לחתולים.. ואני גם לא מקלחת אותה כזה הרבה כי גם חורף עכשיו. ולקחתי אותה לוטרינר הוא אמר לתת לה אוכל עם אקסטרה ויטמינים וזה אמור לעזור.. וקניתי לה את הכי יקר וזה ממש לא עוזר. ואני יודעת שלכל החתולים והכלבים יש נשירה אבל לא בכמויות שלה יש. מרימים אותה לשנייה על הידיים וכל החולצה והמכנס מתמלאים בפרווה.. אף אחד לא יכול להגיד מה עוד אפשר לעשות כדי למנוע?

הסמל האישי של DjLove
    DjLove DjLove מנותק גורו
    שם פרטי
    סתיו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    קחי מסרק תסרקי אותה פעם\ פעמיים ביום, יש מסרק מיוחד, תשאלי בכול חנות חיות.

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    מקסימום תספרי אותה

naama11 naama11 מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    את לא אמורה לקלח אותה בכלל.
    זה חתול - לא כלב.... וגם לכלבים זה לא בריא יותר מפעם בכמה חודשים.
    חתולים זה אחת החיות הנקיות! פעם בחודש זה קצת מטורף.
    חוץ מזה, הרעיון של המברשת לחתולים נשמע לי ממש טוב.
    ויש גם מברשות לבגדים שמורידות את השיער תוך שניה.
    את גם לא חייבת להכניס אותה למיטה שלך. כשהיא עולה תעיפי אותה, ותסגרי את הדלת של החדר כשאת לא בבית.
    בטח יש לכם בשבילה, ואם לא, יש כריות גדולות כאלה וסלסילות ממש יפות לחתולים.
    לכל החתולים יש נשירה, ועכשיו אפילו יותר כי זה עונת מעבר.

קיבל לייק
    0 פעמים
    אני יודעת שחתול זה אחד החיות הכי נקיות.. אבל התייעצתי עם הווטרינר והוא אמר שכעיקרון זה לא אסור לקלח חתול, פשוט שזה לא נעים להם והם גם ככה מנקים את עצמם. יכול להיות שנסחפתי אני לא מקלחת אותה פעם בחודש.. קצת פחות.. אבל בכל זאת היא ישנה במיטה שלי ואני צריכה שתהיה די נקייה. ואני יודעת שיש מברשות דבק מיוחדות שמגלגלים על הבגד וזה תופס את השערות שנשרו עליו, אני משתמשת בזה אבל זה לוקח הרבה זמן וזה נגמר ממש מהר (הדבק). בנוגע לפיתרון שפשוט לא להכניס אותה למיטה.. זה טיפשי! אני לא יכולה להירדם אם היא לא ישנה על הרגליים שלי.. זה כמו שיש אנשים שלא יכולים להירדם בלי אור קטן אז אני לא יכולה בלי חתולה קטנה.
    קניתי לה מברשת מיוחדת כמו שהמלצתם.. אני לא רואה כמה היא מועילה.. היא לא תופסת כזה הרבה שיער, כשאני מושכת לה בשערות כל היד שלי מלאה בשערות שמשכתי.. אין להן שורש חזק.. זה נורא.

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    אני חושב שנתנו לך עצות מעניינות ואני כמעט בטוח בתור אחד שהיה לו כלב קוקוספנייל שזה כלב עם הרבה הרבה שערות וצריך תספורות פעם ב4 חודשים
    וונשירות מפה ועד אילת תשאלי תווטרינר שלך אולי יש לחתולה שלך מחסור בווטמינים כדוגמת אומגה 3 ו 6, ויטמינים (ויטמין E ( ונוגדי חמצון ואז שמים להם באוכל את זה תשאלי אין לך מה להפסיד ואולי זה ישפר תחוזק של השיער שלה זה נקרא תוספת מזון מצאתי לך כתבה מעניינת מקווה שעזרתי

לכתבה
    http://www.petnet.co.il/yoman/22

קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה באמת כתבה מועילה מכל מיני בחינות. למרות שלא מדברת על החתולה שלי.. להבדיל ממה שרשום, לחתולה שלי יש פרווה מבריקה והכי רכה בעולם.. היא ממש נקייה והיא אוכלת מאוד טוב. כנראה באמת אין פיתרון לנשירה ואני אצטרך פשוט להתמודד עם זה.
    תודה לכולם על הנסיונות לעזור

נושאים דומים

1. בבקשה עזרה.
    על ידי Anonymous בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 09/04/05, 18:33
  2. עזרה דחופה!
    על ידי Ludacris בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 09/04/05, 14:07
  3. צריך עזרה דחוף!! זה משגע אותי!!
    על ידי HaZoKa` בפורום Tactical Ops