מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: פרסום| הקרירה של בטיסטה.

הסמל האישי של Pu[M]Ba
    Pu[M]Ba Pu[M]Ba מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    הראל
    קיבל לייק
    0 פעמים

פרסום| הקרירה של בטיסטה.

אוקי אני מעריץ גדול של בטיסטה ואני יספר לכם את הקרירה של בטיסטה:
    בטיסטה הופיעה בפעם הראשונה בשנת 1996 אני חושב וצבר מספר השגים מדהים!
    בטיסטה לקח חלק גדול מאוד מקבוצת האבולושן שהכים טריפל אייץ' שהיה אז אלוף העולם במשקל כבד ששם היו רנדי אורטון ריק פלייר וטיסטה לאחר זמן מה ברסלמניה 20 ניצח כריס בנואה את טריפל אייץ והפח לאלוף.
    בסאמר סלאם רנדי אורטון ניצח את כריס ונהיה אלוף העולם במשקל כבד וטריפל אייץ לא אהב את זה.
    אבולושן התעללו ברנדי אורטון עד שבקרב אחד טריפל אייץ הפך שוב לאלוף ושם רנדי אמר לבטיסטה
    שטריפל אייץ' מנצל אותו.
    לאחר כמה שבועות בטיסטה הבין שטריפל אייץ' כן מנצל אותו בגלל ששמע את השיחה של טריפל אייץ' וריק
    פלייר לאחר זמן מה הציעו לבטיסטה חוזה בסמקדאון וטריפל אייץ' ביקש שיעבור לסמקדאון
    ובטיסטה נישאר בראו ופירק את טריפל אייץ ואמר לו שהוא נישאר בראו וברסלמניה הוא יקח לו את האליפות
    וכך עשה. בטיסטה זכה ברויאל ראמבל וניצח את טריפל אייץ' ברסלמניה 21 והיה אלוף העולם במשקל כבד בפעם הראשונה בקריירה שלו!
    לאחר 282 ימים בטיסטה נהיה אלוף זוגות יחד עם ריי מיסטריו אך ניפצה בטיסטה כתוצאה מיזה
    שמארק הנרי קרע לו את הגיד בגלל שהוציא את הדלת של הסטיל קייג' והכה את בטיסטה ובטיסטה נאלץ לוותר על האליפות שלו :-(
    לאחר 5 חודשים בטיסטה חזר ופירק למארק הנרי את הצורה!
    בסידרת ההישרדות ניצח בטיסטה את קינג בוקר והפך שוב לאלוף!
    בטיסטה היה אלוף 5 חודשים עד הרסלמניה 23 ששם איבד את האליפות לאנדרטייקר וניכנס איתו לסכסוך
    של 3 חודשים. בטיסטה עשה עם אנדר טייקר 2 תקואים ניצחון והפסד והוכיח ששניהם שווים!
    לאחר זמן קצר באנפורגיבן 2007 נערך קרב משולש של: קאלי הענק, ריי מיסטריו, ובטיסטה
    ששם בטיסטה הוכיח שהוא רמה אחת מעל שניהם ושהכוח שלו בילתי מוגבל בזה שניצח ניצחון מדהים בזה
    שעשה לקאלי ספיינבאסטר והפך להיות אלוף בפעם השלישית!
    בארמגדון היה קרב משולש ששם אדג' החרא המסריח ניצח והפך לאלוף המון זמן!
    לאחר זמן קצר אדג' היתחתן עם ויקי גררו ושם הקימו את הפמיליה ששם באחד הפרקים ויקי הודיע לבטיסטה שהוא יכול לקבל עוד היזדמנות לעוד קרב אליפות נגד אדג' וחתם ואז ויקי אמרה שהוא אהיה נגד קאלי הענק
    ואם הוא יפסיד הוא יעוף מהwwe לתמיד! בטיסטה הופתה אך ניצח את קאלי ובסמקדאון נארך קרב של:
    בטיסטה נגד הפמיליה של אדג. בטיסטה פירק את כולם וניצח את אחד הנובים וויקי אמרה שהוא צריך להכניע את אדג' ובטיסטה הפסיד:-(
    בלילה של אלופים בטיסטה עוד פעם היה אמור לנצח את אדג' וכרגיל אדג' רימה וניצח בדרך לא חוקית
    בראו בטיסטה פירק לאדג' את הצורה וסיאמ פאנק האפס שהיה מר הכסף בבנק קבע קרב על האליפות וניצח!
    במסיבה האמריקאית הגדולה בטיסטה ניצח את סיאמ פאנק אבל קיין האפס היתערב לו בקרב ובטיסטה ניטצח אבל אפשר לנצח בקרב על אליפות רק בהכנעה או הצמדה וסיאמ פאנק נישאר אלוף.
    בספיישל ללא רחמים בטיסטה היה נגד JBL על היתמודדות נגד האלוף הסייבר סנדי.
    בטיסטה ניצח ובסייבר סנדיי בטיסטה ניצח את כריס ג'ריקו והפך לאלוף 4 פעמים!
    לאחר 8 ימים ג'ריקו היתמודד מול בטיסטה בקרב חוזר שהיה בראו וקרב זה היה סטיל קייג'.
    ג'ריקו ברח מהכלוב וניצח.
    בספיישל שידרת ההישרדות בטיסטה היה קפטן של קבוצתו נגד הקבוצה של רנדי. אצל בטיסטה היו
    האמת,קינגסטון,מאט הארדי סיאמ פאנק ובטיסטה נגד הקבוצה של רנדי ששם היו: מאנו,קודי רודס,מארק הנרי
    ושלטון בנג'ימן ורנדי.
    הקבוצה של רנדי!.
    בארמגדון בטיסטה היתמודד נגד רנדי ובטיסטה ניצח!!!
    לאחר כמה שבועות היה קרב של אלוף העולם ג'ון סינה ובטיסטה נגד ג'ריקו ורנדי.
    באותו קרב בטיסטה נפצע!!! כתוצאה מבעיטה של רנדי בגולגולת של בטיסטה.
    בטיסטה עוד לא חזר וכולנו מאחלים לו החלמה מהירה!

שלא תחשבו זה הכל מהראש שלי! אני מ2005 רואה את זה ואני מת עליו ולא העתקתי משום מקום!

הסמל האישי של dvir_sahrabi
    dvir_sahrabi dvir_sahrabi מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אתה לא רשמת אתזה אבל שיהיה

הסמל האישי של Pu[M]Ba
    Pu[M]Ba Pu[M]Ba מנותק ג'וניור
    שם פרטי
    הראל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נשבע באמא שלי אני רשמתי את זה והכל מהראש!

נושאים דומים

1. פרסום|תמונות של בטיסטה!!!
    על ידי QHK בפורום האבקות
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 11/01/10, 13:19
  2. פרסום|קישורים לקרבות של בטיסטה
    על ידי GuyAndReas בפורום האבקות
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 26/06/09, 23:19
  3. [פרסום]רשימה של אתרי טורנט ציבוריים
    על ידי CaniBal בפורום שיתוף קבצים
    תגובות: 2