מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6

אשכול: מאמר|"מהוא פחד בחירה ומהם השפעותיו ההרסניות"?

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

מאמר|"מהוא פחד בחירה ומהם השפעותיו ההרסניות"?

מהוא פחד בחירה ומהם השפעותיו ההרסניות? / מאת יואב ברנזון \מאמר

בחירה

בחירה היא החלטה מודעת ללכת בדרך כלשהי ולקחת את מלוא האחריות על אותה הדרך. אנשים בוחרים הם אנשים שאינם חוששים לקבל החלטות ולבחור בחירות בחיים.

אנשים בוחרים הם אנשים שכאשר הם מגיעים לצומת של בחירה והחלטה הם מספיק סומכים על עצמם ונחושים כדי לקבל החלטה מהירה, לקחת את האחריות על אותה החלטה ולשלם את המחירים הנובעים ממנה.

פחד בחירה

פחד בחירה הוא מצב בו אנשים מסרבים לקחת החלטות ולמעשה פוחדים לבחור. כתוצאה מכך, הם נותרים תקועים בחיים שלהם, ללא החלטה ובחירה, בבחירות משנה או בבחירות זמניות.

פחד בחירה הוא לבחור מקצוע שאתם יודעים שאינו מתאים לכם בידיעה מראש שתעזבו אותו או שהוא זמני מאוד. פחד בחירה היא להימנע מבחירת בני זוג, חיבול במערכות יחסים או אי נקיטת צעדים להשגת בן הזוג המתאים.

הביטחון לבחור

אנשים בעלי ביטחון בחירה הם אנשים שבוחרים בלב שלם. הם יודעים מה טוב להם, הם סומכים על עצמם ועל האינטואיציות שלהם וההחלטות והבחירות שלהם הן שלמות.

כשאתם מפקפקים בעצמכם או מתלבטים קשות לגבי בחירה כלשהי בחיים - כנראה שזו אינה הבחירה שלכם. כדי להגיע לבחירה נקייה ושלמה עליכם להיות כנים עם עצמכם ולבחון מה אתם באמת מרגישים.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

סיכום שלי:

בחירה בדרכים בחיים היא דבר מאוד קשה ואין אדם שלא מגיע לצומת בחיים ולא יודע מה לבחור
    לדוגמה: לאין אני ילך בצבא ,מה המקצוע שאני יבחר ,מה העשה שאני יהיה גדול ,איזה בת זוג כדי לי לבחור

עבודה
    אז ככה קודם כול על תפחדו לבחור משהו בחיים, תבחרו דבר שאתם אוהבים לעשות בחיים
    כלומר מקצוע שאתם אוהבים לחיים יכניס כסף ושמחת חיים ואור לחיים ולא יעשה אותם משעממים
    עם תבחרו מקצוע שאתם לא אוהבים פשוט יכנס כסף אבל החיים שלכם ההיו משעממים ביום יום

בת או בן זוג:
    רבים מאיתנו פוחדים לבחור בן או בת זוג מפחדים להתאכזב ושאהבה לא תצליח
    אז ככה בחירת בן או בת זוג זה עניין של עם יש לכם דברים משותפים ביחד וכימיה והכי חשוב נאמנות,כבוד,כיף ביחד,הבנה ועוד, לא להתאהב ולהגיד את זאת אני אוהב וזהו לראות את כול ההשלכות לחשוב מהראש לא רק מהלב.

אנשים בעלי ביטחון בחירה גבוהה:
    בדרך כלל אנשים בעלי בחירה גבוהה עם לא בהכרך אנשים שיודעים בדיוק מה טוב להם ומה כידי להם
    אלה אנשים שאולי עברו דברים בחיים ולמדו מהחיים ויודעים מה הדרך או הם ראו אנשים אחרים שנפלו
    בדברים בחיים ולמדו דוגמה: אבא שעובד במפעל ואומר לבנו תלמד שתצליח שיהיה לך מקצוע בחיים ועוד.

*על תפחדו לבחור מטרות בחיים שלכם כי זה או לבחור משהו שאתם אוהבים או שלא יהיה לכם כלום בחיים
    כמו שהפתגם אומר : "עדיף לנסות משהו מאשר לא לנסות בכלל" אני מתכוון לטובה ובהיסוסים שלכם לחיים"
    כי אני מאמין שלכול אדם נולד עם אינטואציה בחירה מה שטוב לו ואינטואציה רגשית ביחד.

-אז זהו מקווה שעזרתי לכם זה סוף הסיכום שלי למאמר מלמעלה תודה
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 20/01/13 ב 18:52

KingDrfits! KingDrfits! מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    יונתן
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עזרת לי מאוד

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    יפה ..

הסמל האישי של Aviel666
    Aviel666 Aviel666 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחלה =] תודה

naama11 naama11 מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה רעיון מאוד מעניין.
    אבל מי אמר שגם כשאנחנו מחבלים בבחירות הנכונות בשבילנו אנחנו לא מתבלטים? כי אם היינו בוחרים בביטחון במשהו שלא מתאים לנו, אי אפשר היה להגיד שאנחנו מפחדים מבחירה, או מתלבטים הרבה. כי הבחירה הייתה החלטית. אז יש שם סתירה פנימית לדעתי. אבל זאת לא נקודה. הרעיון של זה שהרבה אנשים מפחדים לעשות בחירות, במיוחד כאלו שהם חושבים שאי אפשר להפוך אותן..... זה באמת יכול להפחיד.
    אני מאוד מזדהה עם זה.

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    נעמה הבחירה ממה נפחד ממה לא תלוי גם איך גדלנו ובסביבה שלנו וגם באסונות של אחרים אני יתן לך דוגמה אני בחיים לא ירו בי ובטוח שבך גם לא בך
    אז למה את פוחדת מאקדח מקוון אלייך דוגמה וטעון ?? כי ראינו אצל אחרים שזה גורם נזק פיזי אצלם בגוף לא אצלינו ובחירה נפשית זה תתפלאי גם בחירה אפילו אדם במצב נפשי קשה יכול להחליט שמהיום הוא לא יפחד מחלומות או ממחשבות ומנקה תראש של עצמו מזה , מאדם לאדם זה שונה
    אבל הקטע פה שכולם מפחדים ממשהו גם האדם הכי חזק לא הבחירה של הנושא
    נערך בפעם האחרונה על ידי DarkLake : 28/03/09 ב 01:19

נושאים דומים

1. אמלההה תראו איזה פחד !!!!
    על ידי †•Rider•† בפורום מה שבראש
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 21/03/06, 18:27
  2. איזה פחד
    על ידי BaJo/ShortY בפורום מה שבראש
    תגובות: 40
    הודעה אחרונה: 08/02/06, 18:37
  3. בחירה בין כרטיסי מסך