מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: בדיחות / כל מיני בדיחות טובות

הסמל האישי של JackaSss
    JackaSss JackaSss מנותק ותיק
    שם פרטי
    ניב
    קיבל לייק
    0 פעמים

בדיחות / כל מיני בדיחות טובות

דני הולך ברחוב פיתאום רואה את שלומי מלא שריטות דני שואל את שלומי מאיפה כל השריטות, שלומי עונה :קברתי את חמותי. דני: אבל איך הגיעו השריטות.שלומי ענה:היא התנגדה.

מיליונר אחד עשה מסיבה מפוארת בחצר הוילה שלו ולצורך רושם שם בבריכה כרישים ותנינים.
    באמצע האירוע המיליונר מכריז: "מי שיקפוץ לברכה וישחה מי צד לצד ויצא בחיים יקבל מיליון דולר". כולם מיתכנסים מסביב לבריכה לראות מי יקפוץ. פתאום בחור אחד קפץ שחה מי צד לצד וברגע האחרון חמק מן הכרישים והתנינים. הבחור ניגש אליו ואמר לו:" כל הכבוד הנה לך המיליון דולר" הבחור עונה: " אני לא רוצה את הכסף"!! עונה לו המיליונר: "אז מה אתה רוצה?" הבחור: "אני רוצה לדעת מי הבן זונה שדחף אותי לבריכה"

נהג משאית נכנס מאחור ברכב שנהגה בו אשה, ומסרב להודות באשמה.
    השניים מגיעים לבית המשפט, והאשה מסבירה לשופט שהנהג נכנס בה ולכן הוא אשם.
    אחרי שתי שניות של מחשבה השופט מחליט להרשיע את האשה. האשה מתעצבנת, והשופט מסביר: "אשה לא צריכה להיות על הכביש, אלא במטבח".
    האשה מערערת ומגיעה לשופט אחר. שוב היא מסבירה מה קרה ושוב השופט חושב שתי שניות, אבל הפעם מרשיע את בעלה של האשה ומסביר: "בעל טוב לא צריך לתת לאשתו לצאת מהמטבח".
    האשה מערערת שוב ומגיעה לשופט שלישי. שוב השופט חושב לרגע, והפעם מחליט להרשיע את הנהג.
    האשה רצה אל השופט בשמחה ומודה לו, אבל לא יכולה להתאפק ושואלת איך הוא הגיע להחלטה.
    "ברור שהנהג אשם", אומר השופט. "מה הוא נכנס עם משאית למטבח שלך?"
    --
    איש אחד יושב במסעדה ואוכל מרק. פתאום הוא מרגיש שהוא צריך להתפנות אך מפחד שיאכלו לו מהמרק. הוא רושם פתק עליו כתוב: "ירקתי במרק" והולך להתפנות. כשהוא חוזר מהשירותים הוא רואה עוד פתק עליו כתוב: "גם אני!"
    --
    איש נכנס לבנק ומבקש הלוואה של אלף שקל לחצי שנה. "אין בעיה", אומר לו הפקיד, "אבל אנו דורשים בטחונות". "יש לי מכונית יגואר, קחו אותה עד שאחזיר את ההלוואה, הנה המפתחות".
    כעבור חצי שנה חוזר האיש לבנק, מחזיר את הקרן בסך 1000 שקל ועוד 120 שקל ריבית, ולוקח את מכוניתו. "סלח לי", אומר הפקיד, "אבל הסקרנות הורגת אותי. למה איש כמוך, שיש לו יגואר, זקוק להלוואה של אלף שקל?"
    "תראה", ענה האיש, "נסעתי לטיול של חצי שנה בדרום אמריקה. איפה עוד יכולתי לאחסן את המכונית שלי במחיר כל כך נמוך?"

שאלה: למה הערבים לא מפוצצים את מגדלי עזריאלי? תשובה: משום שהם יבנו את הכל מחדש.
    --
    שלושה ערפדים נכנסים לפאב. הראשון מזמין כוס דם. השני גם כוס דם. השלישי מזמין כוס מים חמים. מסתכלים עליו השניים ולא מבינים. מוציא מהתיק הערפד טמפון ספוג דם ושואל:"אסור לשתות תה?"
    --
    איש אחד עובר במהירות רמזור אדום, עוצר אותו שוטר ושואל אותו: תגיד, מה לא ראית רמזור אדום? אז עונה לו האיש: את הרמזור ראיתי, אותך לא ראיתי.

אישה בהריון עולה על אוטובוס ומקיאה על הנהג. הנהג המופתע שואל: מה את עושה, יא מגעילה אחת??? האישה אומרת: אני מגעילה, סתכל איך אתה נראה... XD

איש אחד נוסע בדרך הביתה מהעבודה, פתאום אישתו מצלצלת ואומרת: תיזהר, יש משוגע אחד שנוסע נגד כיוון השעון, ראיתי בחדשות!!!!!
    האיש שואל? רק משוגע אחד??? כולם משוגעים פה! @.@

איש אחד עולה לאוטובוס עם אפרוח, ניגש אליו הנהג ואומר לו: אסור להכניס בעלי חיים לאוטובוס! יורד האיש מהאוטובוס ומכניס את האפרוח לתחתונים ועולה חזרה לאוטובוס. מתיישב האיש ליד שיכור, ופתאום, מרוכסן המכנס של האיש מבצבצץ האפרוח. אומר השיכור: מזל טוב, בקעה לך ביצה D. רוכב

אופנוע נוסע על הכביש ופתאום נתקע באישה שמנה מאוד.
    האישה שואלת: למה לא נסעת ועקפת אותי מהצד?
    האיש משיב: כמה דלק את חושבת שיש לי? ><

5. ישראלי, טורקי ואנגלי טסים במטוס.
    הישראלי זורק כסף, הטורקי זורק סכין והאנגלי זורק פצצה.
    הם יורדים מהמטוס ורואים ילד שמח. שואלים אותו: למה אתה שמח? הוא אומר: אלוהים זרק לי כסף מהשמיים!
    הם רואים ילד עצוב. שואלים אותו: למה אתה עצוב? הוא אומר: נחת על הגב של חבר שלי סכין
    הם רואים ילד עצוב. שואלים אותו: למה אתה עצוב? הוא אומר: אמא שלי הפליצה, והבית שלי התפוצץ

שחורה ובלונדינית הולכת ברחוב. השחורה אומרת לבלונדינית תראי הנה ציפור מתה!!
    הבלונדינית מסתכלת לשמיים ואומרת איפה איפהה?!?!

שתי בלונדיניות שוכבות על הדשא בלילה. האחת אומרת: "תגידי, איזה מקום יותר קרוב, לונדון, או הירח?"
    עונה לה השניה: "דההה! את רואה מפה את לונדון?!"

שתי בלונדניות הלכו לגן חיות אז בלונדינית אחת אומרת לשניה: אם את מנחשת כמה מטבעות יש לי בכיס אני נותנת לך את שלושתם... השניה אומרת לה: שתיים?...

שתי בלונדניות הלכו לגן חיות אז בלונדינית אחת אומרת לשניה: אם את מנחשת כמה מטבעות יש לי בכיס אני נותנת לך את שלושתם... השניה אומרת לה: שתיים?...

שאלה: למה לבלונדיות יש קול כל כך עמוק?
    תשובה: כי הכל חלול בפנים...

טסים במטוס אחד ג'ורש בוש, בלונדינית, סבא ונכדו. הטייסים אומרים שיש תקלה והמטוס הולך להתרסק וכולם שיקחו מצנח ויצנחו. הנכד אומר: מה עושים? יש רק 3 מצנחים ואנחנו 4 אנשים??
    ג'ורג' בוש אומר: אני חייב לצנוח יש לי מדינה לנהל, אני חשוב. לוקח מצנח וצונח. הבלונדינית אומרת: אני הבלונדינית הכי חכמה שיש אני חייבת לחיות. לקחה מצנח וקפצה. הנכד אומר לסבא: סבא, מה נעשה? יש רק מצנח אחד ואנחנו 2 אנשים. הסבא אומר לנכדו: אל תדאג בני, הבלונדינית לקחה את השק שינה.

עיוור מגיע בטעות לבר של נשים. הוא שותה ומשתכר וכטוב ליבו בבירה שואל בקול: "מישהו רוצה לשמוע בדיחה על בלונדיניות?".
    האישה שישבה לידו אמרה לו בקול רועם: "תשמע, בגלל שאתה עיוור נראה לי שכדאי לעדכן אותך בחמש עובדות:
    1. הברמנית בלונדינית.
    2. המאבטחת בלונדינית.
    3. אני בלונדינית, שוקלת 100 קילו ויש לי חגורה שחורה בקראטה.
    4. האישה שיושבת מהצד השני שלך בלונדינית ומתאגרפת מקצועית.
    5. לידה יושבת מרימת משקולות בלונדינית.
    אתה עדיין רוצה לספר את הבדיחה?".
    העיוור חשב לרגע ואמר: "לא, אין לי כוח להסביר אותה חמש פעמים".

שוטרת בלונדינית עוצרת נהגת בלונדינית ומבקשת רשיון נהיגה. הנהגת נלחצת ושואלת "מה זה רשיון נהיגה?"
    עונה השוטרת "זה מרובע קטן ויש בו את התמונה שלך"
    הנהגת מוציאה מראה קטנה ונותנת לשוטרת. השוטרת רואה את עצמה ואומרת "את ממש סתומה, היית אומרת לי שאת שוטרת לא הייתי עוצרת אותך..."

איש אחד מבקש מבלונדינית להגיד את האלף-בית.
    הבלונדינית אומרת: "אל"ף, בי"ת, גימ"ל, דל"ת, הי"י, ו"ו... אני לא זוכרת איזה אות זאת אבל אתמול בלילה היא היתה לי על הלשון..."

שאלה: מה ההבדל בין בלונדיניות חכמות לחייזרים?
    תשובה: חייזרים אפשר למצוא...

גרוזיני אחד בלי ידיים היה עצוב וממורמר על כך שחייו לא כמו שהיו פעם עוד שהיו לו ידיים. לפתע הוא מביט מן החלון ורואה עוד אדם בלי ידיים, אך ההוא, בניגוד לו קופץ רוקד משתולל. הגרוזיני ירד למטה בכדי לראות מה פשר שמחתו של האדם. אז הוא שואל אותו "תגיד, אין לך ידיים, איך יש לך חשק לרקוד ולקפוץ כמו משוגע?" אז הוא עונה לו: "איזה רוקד, אני מת לגרד ת'תחת!!!"

המורה: מי שחושב שהוא טיפש שיעמוד
    אף תלמיד לא עומד חוץ מאחד
    המורה: אתה באמת חושב שאתה טיפש?
    התלמיד: לא, אבל לא נעים לי שאת עומדת לבד.

סבתא פולניה נותנת הוראות לנכד שלה שמגיע לבקר עם אשתו:
    "אתה בא לדלת הראשית של הקומפלקס, אני בדירה 1402 . באינטרקום בכניסה אתה לוחץ עם המרפק על הכפתור של 1402 ואני אפתח לך. אחר-כך אתה מגיע ללובי, ומצד שמאל יש מעלית. עם המרפק תלחץ על הכפתור של קומה 14. כשתגיע לקומה הדירה שלי מצד ימין. עם המרפק תלחץ על הפעמון ואני אפתח לך.
    "סבתא - זה נשמע מאוד פשוט, אבל למה ללחוץ עם המרפק?"
    "מה - אתם באים בידיים ריקות????"

שני כורדים הולכים בגן ציבורי פתאום הם רואים כורדי אחד שיושב בתוך קיאק וחותר עם משוטים על הדשא.
    הכורדי אומר לחבר שלו: תראה את הדפוק הזה חותר באמצע הדשא רק בגללו צוחקים הרבה על הכורדים.
    עונה לו הכורדי השני: תאמין יש לו מזל אם היה לי בגד ים הייתי נכנס ודופק לו מכות...

איש אחד הולך ברחוב פתאום רואה אישה בוכה בלי רגליים וידיים, הוא ניגש אליה ושואל אותה: "למה את בוכה?" היא עונה: "אני בת 21 בלי רגליים וידיים ואף פעם לא חיבקו אותי"
    הוא מתכופף מחבק אותה ומתכונן ללכת, הוא בא ללכת והיא מתחילה לבכות שוב, הוא שואל אותה מה קרה? והיא עונה: "אני אני בת 21 בלי רגליים וידיים ואף פעם לא נישקו אותי" הוא מתכופף מנשק אותה ומתכונן ללכת, פתאום היא שוב בוכה, הוא שואל אותה: "למה את בוכה?" והיא עונה: "אני בת 21 בלי רגליים וידיים ואף פעם לא דפקו אותי" הוא מתכופף מרים אותה זורק אותה ואומר: "הינה עכשיו דפקו אותך"

שלמה: אתה יודע אתמול הצלתי אישה אחת מאונס
    יוסי: איך?
    שלמה: התאפקתי

מה משותף בין גבר לדרדס?
    אין הבדל! לשניהם ראש כחול

מהי ההוכחה לכך שהזין קל?
    אפילו מחשבה יכולה להרים אותו.. (זה קרע אותי)

מה הקשר בין שיעור לחצאית?
    ככל שזה יותר קצר יותר מעניין

מה זה הומו במלתחות גברים?
    עליז בארץ הפלאות

אין דבר העומד בפני הרצון - אבל לפעמים יש רצון והדבר לא עומד

למה לגרוזינים יש ראש מרובע?
    כי ששותים מן האסלה המכסה נופל לפעמים

פרסי וכורדי בכיתה א' הולכים מכות. מי מנצח?
    הכורדי הוא בן 16!

למה לנשים אין הערכת מרחק?
    כי כל אחד אומר להן ששלו זה "20" ס"מ

ילד: אבא אתה קוקסינל?
    אבא: סתום תפה וסגור לי תחזיה

איש אחד נכנס למגדת עתידות
    היא אומרת לו: 2 שאלות ב100 שקל
    הוא אומר לה: זה לא יקר מידי?
    המגדת: בהחלט. ומהי שאלתך השניה?

פרסי זקן שהולך למות אוסף סביב מיטתו את כל משפחתו.
    כשכולם רכונים לשמוע את מלותיו האחרונות הוא שואל, "דוד כאן?"
    "כן", עונים לו בני המשפחה.
    הוא ממשיך ושואל, "מה עם משה?"
    "גם הוא כאן", עונה לו מישהו.
    "ואיפה רחל ויעקב?", שואל הקשיש.
    ומייד נשמע קול מאחור שאומר, "אנחנו פה."
    אחרי שהוא מוודא שכל משפחתו לידו הוא שואל אותם, "אז למה, לכל הרוחות, האור בשירותים דולק???"

פרופסור וקבוצת סטודנטים לרפואה עומדים ליד גופה הנמצאת בשלבי ריקבון מתקדם.
    "רופא טוב לא צריך להיגעל מעבודתו", אומר הפרופסור לתלמידיו, ומיד תוקע אצבע בתוך הריקבון ומלקק אותה.
    הסטודנטים ההמומים הבינו עד מהרה שאסור להם להיגעל מריקבון לכן כל אחד בתורו הכניס אצבע לתוך הגופה הרקובה וטעם אותה.
    "רופא טוב צריך גם כן כושר הבחנה טוב", המשיך הפרופסור והוסיף, "מישהו למשל שם לב שליקקתי אצבע אחרת?"

הסמל האישי של 6N4ok
    6N4ok 6N4ok מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ( . Y . )
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    חחחחחח

::»Tami®350«:: ::»Tami®350«:: מנותק משתמש חסום
    שם פרטי
    תמיר!
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חחחחחחחחחחחחחחחחח

נושאים דומים

1. בדיחות| כל מיני : הרוב חיות.
    על ידי IdanShiran בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 21/04/10, 16:20
  2. משהוא משמח על דת ואמונה (כל מיני בדיחות) =]
    על ידי iDunk בפורום יהדות ותורה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 05/04/10, 20:10
  3. בדיחות כל מיני
    על ידי Barel בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 14/07/09, 12:50
  4. בדיחות כל מיני
    על ידי Barel בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 08/03/08, 15:19
  5. קצת בדיחות מזמן לא שמתי..!! כל מיני סוגים..!!
    על ידי ^.:ZaCh:.^ בפורום בדיחות, הומור וצחוקים
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 10/01/06, 21:48
eXTReMe Tracker