עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 23

אשכול: איך מזהים wall hack?

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

איך מזהים wall hack?

שלום,
    מדי פעם יש בשרת של הסאב תלונות על שימוש בצ'יטים. מבקשים ממני לבדוק שחקנים, אז אני עושה עליהם כמה דקות spectate, כדי לראות איך הם משחקים. aimbot אין לי בעיה לזהות, נתקלתי בזה פעם אחת ואני יודע איך זה נראה.

אבל איך אפשר לזהות WH ב-spectate? אני אמור לראות דרך קירות או רק להסיק שהשחקן רואה דרך הקירות מהצורה בה הוא משחק?

תודה !

נ.ב. לא קשור לקוד אבל מצחיק: יש קטע בינלאומי כזה להדביק כתוביות מצחיקות לסצנה מסוימת מהסרט "הנפילה", בה רואים את היטלר חוטף קריזה כשהוא מתחיל להפסיד במלחמה. אז קבלו משהו חזק בעברית:

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    שלום,
    מדי פעם יש בשרת של הסאב תלונות על שימוש בצ'יטים. מבקשים ממני לבדוק שחקנים, אז אני עושה עליהם כמה דקות spectate, כדי לראות איך הם משחקים. aimbot אין לי בעיה לזהות, נתקלתי בזה פעם אחת ואני יודע איך זה נראה.

אבל איך אפשר לזהות WH ב-spectate? אני אמור לראות דרך קירות או רק להסיק שהשחקן רואה דרך הקירות מהצורה בה הוא משחק?

תודה !

נ.ב. לא קשור לקוד אבל מצחיק: יש קטע בינלאומי כזה להדביק כתוביות מצחיקות לסצנה מסוימת מהסרט "הנפילה", בה רואים את היטלר חוטף קריזה כשהוא מתחיל להפסיד במלחמה. אז קבלו משהו חזק בעברית:
    http://www.youtube.com/watch?v=769C5k_1Ui4

לראות אם הוא מסתכל על הקיר
    2) יודע כל דבר בלי סאונד

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    אתה לא תראה אנשים דרך קירות פתאום רק בגלל שאתה על SPECTATE וצופה בשחקן, אתה אמור להסתכל ולהסיק את המסקנות שלך לפי איך שהוא משחק.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אתה יכול לבקש ממנו להזדהות זה דבר ראשון, כבר יהיה לך יותר ספק אם זה יהיה שחקן לא מוכר שמחורר דרך קירות.

כדי לזהות צ'יטר אתה חייב לשים את עצמך במקומו במצבים בתוך המשחק ולהשוות את מה שהוא עושה למה שאתה היית עושה, בהתחשב בסאונד, מקומות קימפור מוכרים, זוויות יריה מוכרות וכו'. אבל מן הסתם זה לא יעבוד אם אתה לא שחקן ברמה גבוה יחסית לשרת, אחרת אתה לא תוכל להשוות את עצמך לשחקן שאולי בכלל יותר טוב ממך.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    wh זה למשל כמה דוגמאות..
    אתה לא שומע כלום באוזניות שום רעש והוא חירר דרך הקיר והרג..
    יש סמוק ודרך הסמוק הוא מרסס והורג (או עם סנייפר נותן יריה והורג).

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה חזק!!

pliss pliss מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טכנית, שחקן עם קצת חוכמה אף פעם לא יראה באופן ברור שיש לו WH, אז זה משהו מאוד בעייתי עם SPEC.

בכל זאת אבל הדוגמא הכי ברורה לעניין היא עיקבה של הכוונת על שחקנים דרך פינות, והסתובבות יותר מפעם פעמיים ישר על שחקן אחרי שאתה נכנס לחדר או מגיע לפינה.

אבל שוב, כל זה עדין יהיה גבול הספק.
    השיטה הכי טובה לדעתי לבדוק תמצב תיהיה השגת הGUID שלו דרך הפקודה pb_plist, ואז הקלטה של דמו בין 5-10 דקות. אחכ פרסם את הדמו פה ובקש דעות. הסכמה הדדית על צ'יטים היא מקרה נדיר בין כמות אנשים, לכן לפחות כך אחוז הניחוש שלך יהיה גבוה מהרגיל

קיבל לייק
    0 פעמים
    הקטע הוא שאני לא רוצה להעיף סתם מישהו שלא משתמש בצ'יט. גם אותי האשימו כמה פעמים בצ'יטים, ואני רואה איך מאשימים כל הזמן שחקנים עם סקיל בצ'יטים (krizje ו-akma מכירים את זה...). אני עצמי מנחש לפעמים איפה מתחבאים היריבים וקופץ ישר עליהם בתוך חדר.
    חוץ מזה, ב-spec לא רואים את המכ"מ ויכול להיות שאנשים יורים דרך קירות לפי המכ"מ.

הקטע של העשן יכול להיות אינדיקציה טובה. אבל כמה רימוני עשן כבר יש...? זה לא קורה הרבה. אולי אני אלך לפי סטטיסטיקה, נגיד אם מישהו כל הזמן הורג דרך קירות, יותר ממה שהוא הורג "רגיל". הבעיה היא שאני אצטרך כל הזמן לעשות spec ולא אוכל לשחק בעצמי...

תודה על העצות!

RUZREZ RUZREZ מנותק ותיק
    קיבל לייק
    2 פעמים
    תפרסם פה.. כמו שקוסטה אמר

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    הקטע הוא שאני לא רוצה להעיף סתם מישהו שלא משתמש בצ'יט. גם אותי האשימו כמה פעמים בצ'יטים, ואני רואה איך מאשימים כל הזמן שחקנים עם סקיל בצ'יטים (krizje ו-akma מכירים את זה...). אני עצמי מנחש לפעמים איפה מתחבאים היריבים וקופץ ישר עליהם בתוך חדר.
    חוץ מזה, ב-spec לא רואים את המכ"מ ויכול להיות שאנשים יורים דרך קירות לפי המכ"מ.

הקטע של העשן יכול להיות אינדיקציה טובה. אבל כמה רימוני עשן כבר יש...? זה לא קורה הרבה. אולי אני אלך לפי סטטיסטיקה, נגיד אם מישהו כל הזמן הורג דרך קירות, יותר ממה שהוא הורג "רגיל". הבעיה היא שאני אצטרך כל הזמן לעשות spec ולא אוכל לשחק בעצמי...

תודה על העצות!

שכחתי לציין, מכיוון שיש לך גישה ל FTP אתה יכול לקחת תמונות משחקנים ולהוריד אותם לצורך בדיקה.

pb_sv_getss id+1 or just id

יש השעייה של 30 שניות בין תמונות, אז לא יעזור להספים את הפקודה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

bibi bibi מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לפעמים ריסוס דרך קירות וsmoke קשור לשכל ומזל
    אם אתה עומד במקום שקוף מאחורי קיר אז יש מצב שתקבל wallbang
    רוב השחקנים יורים סתם כשיש smoke ולפעמים הורגים

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הפקודה הזאת עובדת בכל שרת ?

ואיפה התמונות נמצאות ?

Angerfist Angerfist מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ftp/

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    שכחתי לציין, מכיוון שיש לך גישה ל FTP אתה יכול לקחת תמונות משחקנים ולהוריד אותם לצורך בדיקה.

יש השעייה של 30 שניות בין תמונות, אז לא יעזור להספים את הפקודה.
    תודה!
    זה נראה לי אחלה פיתרון לזהות -WH! אני אמור לראות בתמונה שחקנים דרך הקירות?
    השתמשתי בזה והצלחתי לקבל כמה תמונות. יש שתי בעיות:
    1. לפעמים התמונה היא סתם מסך שחור, בלי כל הסבר.
    2. למרות ששיניתי את הרזולוציה של ה-SS, הוא מתעקש להוציא תמונות ב-340X240 פיקסלים.

נתקלת בזה?
    נערך בפעם האחרונה על ידי animor : 21/02/09 ב 18:55

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    אתה לא חייב לרשום את כל הפקודה פשוט תורידה modern rcon ויש לך שם קטגוריה של PB ואתה יכול לקחת משם תתמונה במקום לרשום תפקודה כל הזמן

Angerfist Angerfist מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש מולטיהאקים שחוסמים את הPBSS ועושים את זה שחור\מטושטש....ולא חסר....

akma akma מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא כדאי לך להתחיל לחפש האקרים, זה סתם בזבוז זמן ואנרגיה ובסוף תמצא את עצמך מאשים מישהו חף מפשע כמו במקרה העצוב הזה
    נערך בפעם האחרונה על ידי akma : 22/02/09 ב 00:32

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי akma צפה בהודעה
    לא כדאי לך להתחיל לחפש האקרים, זה סתם בזבוז זמן ואנרגיה ובסוף תמצא את עצמך מאשים מישהו חף מפשע כמו במקרה העצוב הזה
    http://www.youtube.com/watch?v=jPab5Pn1k4M
    אבל זה שבסירטון השתמש בהאקים..

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Universe צפה בהודעה
    אתה לא חייב לרשום את כל הפקודה פשוט תורידה modern rcon ויש לך שם קטגוריה של PB ואתה יכול לקחת משם תתמונה במקום לרשום תפקודה כל הזמן
    תודה.
    אני באמת לא משתמש בפקודות קונסול מפורשות, אלא בתוכנה (אני לא רוצה להתחבר בכל פעם עם הסיסמה. טעות הקלדה אחת וכל השרת יראה את הסיסמה).
    ניסיתי בהתחלה את modern rcon ועברתי להשתמש בכלי דומה, שנקרא RconMax. לדעתי הוא עולה בהרבה על modern rcon: נוח יותר וכולל פיצ'רים טובים שלא קיימים בראשון.

akma,
    אני ממש לא מתכוון להיות "צייד צ'יטרים" במשרה מלאה. אני מקווה ש-PB יסנן עבורי את רוב הצ'יטים (אני באמת רואה בלוגים של PB שהוא מעיף מדי פעם שחקנים על שימוש בצ'יטים). אבל מדי פעם, כשמגיע שחקן לא מוכר, משיג ניקוד גבוה וכמה אנשים מתלוננים עליו - אני כן חושב שמן הראוי לבדוק אותו.

akma akma מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים

akma,
    אני ממש לא מתכוון להיות "צייד צ'יטרים" במשרה מלאה. אני מקווה ש-PB יסנן עבורי את רוב הצ'יטים (אני באמת רואה בלוגים של PB שהוא מעיף מדי פעם שחקנים על שימוש בצ'יטים). אבל מדי פעם, כשמגיע שחקן לא מוכר, משיג ניקוד גבוה וכמה אנשים מתלוננים עליו - אני כן חושב שמן הראוי לבדוק אותו.
    מנסיון, רמאים מרמים כדי לקבל תשומת לב או יחס
    חס ושלום תתן להם את מה שהם מבקשים
    התעלמות מהם זה התרופה הכי טובה, כמו שאמרת.. אין ציט שלא מתגלה בסוף ע"י PB

אגב,
    אני זוכר ציטר בשם ITAY ובלי לדעת שיש לו WH הייתי נלחם בו בחירוף נפש, הרגשתי שעליתי ב2 דרגות בסקיל רק מלהתמודד מולו בקרבות צלפים
    כך שזה לא תמיד דבר רע לשחק מול ציטרים..

עמוד 1 מתוך 2 12 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. איך מזהים צינור מזגנים?
    על ידי cassper בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 24/12/11, 19:08
  2. איך מזהים אם בחורה אוהבת אותך ?
    על ידי HaniBal בפורום מה שבלב
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 15/11/11, 13:56
  3. איך מזהים טבק מקולקל??