מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: סבב מפות ב SAB

yaniv51 yaniv51 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

סבב מפות ב SAB

בסבב מפות יש את המפה WINTER CRASH שהיא כ"כ מיותרת לדעתי.
    מפה דיי חשוכה וזה סתם מעצבן ( וגם מי משתמש בה בכלל? )
    היה נחמד אם הייתם מסירים אותה מהסבב.

עוד משהו, יש גם את המפה BOG, הבעיה שהיא לא SAB, אם אפשר גם לסדר את זה...
    נערך בפעם האחרונה על ידי yaniv51 : 14/02/09 ב 20:18

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    1. המפה winter crash הוספה לסבב לאחר בקשה של מספר שחקנים. חוץ מזה, crash היא מפה מאוד מבוקשת (פעמים רבות מבקשים ממני לשים crash כשאני נכנס), לכן לדעתי ואריאצית החורף שלה עונה על הדרישה לשחק יותר ב-crash. כלומר, במקום שאני אשים פעמיים crash בסבב המפות. זה שזו לא מפה של CB כלל לא רלוונטי, מה אכפת לי "מי משתמש בה בכלל"? אני לא חייב להתיישר לפי שרתים אחרים.
    אצלי היא לא חשוכה, וזו פעם ראשונה שאני שומע תלונה כזו. אם עוד שחקנים יתלוננו על כך שהיא חשוכה מדי, אני אסיר אותה. אם לא, היא תישאר. הכוונה הייתה לגוון ולהוסיף עניין, אין לי אינטרס אישי במפה הזו.

2. Bog היא אחלה מפה לדעתי, נתקלתי בה בעיקר בשרתי TDM. בהתחלה הוספתי אותה כמפת SAB, אבל יש עם המפה הזו בעיה עקרונית ב-SAB שלא מאפשרת לשחק: אם שחקני יריב מגיעים לצד שלך, מתרחשת תופעה של death spawn. כלומר, רוב השחקנים מתחילים באותו מקום וישר נהרגים. מכיוון שרציתי בכל זאת להוסיף את המפה הזו, שמתי אותה בתור Domination. בניגוד ל-SAB, דומי אורך רק 15 דקות ולא נתקע שעה ב-tie. כך שהמפה הזו, היחידה שאינה SAB, מסתיימת די מהר.
    גם לגביה קיבלתי תגובות טובות, הן בגלל המפה והן בגלל הגיוון מבחינת סוג המשחק.

אי אפשר לרצות את כולם (זה נכון כמעט בכל תחום בחיים שנתקלתי בו). אם הייתי מסיר מהסבב כל מפה שמישהו היה אומר עליה "חרא של מפה, תעיף אותה", היינו נשארים בלי מפות בכלל. על כל מפה אפשר למצוא הרבה שאוהבים אותה והרבה שלא.

yaniv51 yaniv51 מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    1. המפה winter crash הוספה לסבב לאחר בקשה של מספר שחקנים. חוץ מזה, crash היא מפה מאוד מבוקשת (פעמים רבות מבקשים ממני לשים crash כשאני נכנס), לכן לדעתי ואריאצית החורף שלה עונה על הדרישה לשחק יותר ב-crash. כלומר, במקום שאני אשים פעמיים crash בסבב המפות. זה שזו לא מפה של CB כלל לא רלוונטי, מה אכפת לי "מי משתמש בה בכלל"? אני לא חייב להתיישר לפי שרתים אחרים.
    אצלי היא לא חשוכה, וזו פעם ראשונה שאני שומע תלונה כזו. אם עוד שחקנים יתלוננו על כך שהיא חשוכה מדי, אני אסיר אותה. אם לא, היא תישאר. הכוונה הייתה לגוון ולהוסיף עניין, אין לי אינטרס אישי במפה הזו.
    כל אחד עם ההגדרות הגרפיות שלו והמסך שלו...( וכל שאר המפות מופיעות אצלי מעולה, לא מתכוון לשנות כל הזמן הגדרות, אבל מה שתחליטו )
    לטעמי מפה מציקה, ואני אישית לא מאלה שדורש כל פעם לשחק ב CRASH, אני מאלה שכן אוהבים גיוון.

ולגבי 2, מקבל את זה שיש בעיה עם זה שהורגים ישר אחרי שחוזרים ( וזה קורה בבית הקטן, שיש חלק שעומדים על השולחנות שם והורגים את כל מי שחוזר למשחק ), אבל לא עידף לשים שם TDM רגיל?

נושאים דומים

1. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 07/08/05, 18:26
  2. עזרה... לא יכול לקבל מפות..
    על ידי -=spy_bot=- בפורום TO תמיכה טכנית
    תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 07/08/05, 06:05
  3. מה שם התוכנה שבונה מפות לטקטיקל אופס?
    על ידי The^1 בפורום Tactical Ops
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 01/06/05, 12:01
  4. מפות!
    על ידי SuS בפורום Tactical Ops
    תגובות: 18
    הודעה אחרונה: 19/04/05, 16:19
  5. אתר כדי להוריד מפות חדשות
    על ידי guy בפורום Tactical Ops
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 16/04/05, 19:30
eXTReMe Tracker