עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 42

אשכול: "ואהבת לרעך כמוך"

rush rush מנותק מנהל קלאב
    קיבל לייק
    0 פעמים

"ואהבת לרעך כמוך"

שלום אחיי, שחקני TO תוצרת ארץ הקודש!
    ראשית דבר אני מקווה מאוד שדבריי יובנו כהלכה ושכונותיי הינן טהורות לישמן ללא רצונות אישיים!
    אמנם אני לא מישתתף פעיל ביותר בפורום אבל מידיי פעם יוצא לי להיכנס ולהיתעדכן.
    היום כשניכנסתי לפורום נוכחתי להבין באיזה מצב עגום נימצאת הקהילה ואני חייב לציין שהרגשתי מחויב לנסות ולהעביר לכם את נקודת מבטי על העינין מתוך רצון לשנות ואפילו משהו קטן מהקילקול הזה שאחז בקהילה שלנו, הקטנה יחסית.
    טקטיקל זה מישחק.. איך נגדיר את זה...חם אש!!! מותח,מבהיל,משמח. ממקד את המחשבה וממלא סיפוק בלב! הרבה רגשות. כמובן שלא נישכח
    שזה מישחק רשת שזה אומר "התרועעות" עם עוד אנשים ברשת, בני אדם כמוני כמוך! שזה מצריך תקשורת בין אותם אנשים.
    ככל שהתיקשורת בין האנשים בקהילה שלנו טובה יותר כך הרגשת ההדדייות ביננו גדלה והרצון שלנו לפרגן ולעזור גדל עד לכדי מימוש הרצון לפרגן ולעזור ולא סתם אלא באהבה.
    יכול להיות שזה נישמע לא cool "באהבה" אבל זהו המצב! ולמה זה כך: אגו - אני מאמין שכולם מכירים ויודעים מהו.
    בעיברית קוראים לו הרצון לקבל. אנו תמיד רוצים קודם כל לעצמנו ואחר כך לזולת. נישמע הגיוני והאמת שטוב שזה כך כי זה מאפשר לנו לרצות לקבל מהאנשים האחרים בקהילה שלנו ואז כשקיבלנו קל לנו יותר לתת בחזרה מאשר מצב שבו לא היינו מקבלים קודם אבל בכל זאת נידרשים לתת. אבל, וזהו אבל גדול, אחרי שלמדנו שטוב לנו לקבל וטוב לנו לתת אנחנו חייבים להבין שהכי טוב לנו הוא קודם לתת לקהילה שלנו משהו בלי לקבל קודם ולהבין שכשנעשה זאת אנו נקבל מכל הקהילה שלנו מאחד אחד ומכולם כאחד בחזרה: הדדייות, פירגון, רצון לעזור ואפילו כן אהבה!!! "ואהבת לרעך כמוך"
    הסביבה שלנו למעשה מאפשרת לנו להיות חלק מימנה ולמרות שהיא בנויה ממיספר רב של אנשים היא עדיין צריכה לתפקד כאחד. כמערכת שעובדת טוב ללא תקלות. ברגע שמצב כזה קורה וסביבה עובדת כאחד אז כל האנשים "הפרטיים" שמרכיבים את הסביבה שעד אז "הרגישו" רק את עצמם מתחילים להרגיש משהו מעבר להרגשה הפרטית שלהם אלא את ההרגשה של הסביבה ואז הם גם לומדים מה הסביבה צריכה וכך הם יודעים מה לתת לסביבה. לדעת מה לתת לסביבה עוזר לנו והוא חייוני ביותר על מנת שנוכל לעמוד במשימה הקשה של לתת קודם לסביבה ורק אז לעצמנו! זה יקרה ברגע שנדע ונבין איך האגו שלנו עובד.
    האגו נותן עדיפות לרצונות שלנו קודם ורק אז לרצונות החברה. על מנת שנוכל להפוך את העדיפות כך שרצונות הסביבה יבואו קודם אנו קודם כל צריכים למצוא את הרצונות הפרטיים שלנו אם נימצא את הרצונות הפרטיים, הפנימייים שלנו וזה לא קל כי לא תמיד אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים אבל עצם החיפוש אחרי הרצונות שלנו אנחנו בעצם לומדים כיצד לחפש רצונות ואז גם נוכל לנסות למצוא את הרצונות של הסביבה ואולי אף להגשימן.
    אם נעשה כן אז נקבל בחזרה מהסביבה את כל הרצונות שלנו אפילו כאלו שלא ידענו שהם ישנם ואז נשתמש באגו שלנו ככלי שעוזר לנו לקבל את מה שחוזר מהסביבה בחזרה שזו בעצם תכליתו של האגו מלחתחילה! בניגוד לתכלית המקולקלת שרווחת ביננו של לקבל רק את מה שנותנים! הכח של הסביבה נימדד באחדותה וכוחנו שלנו אנו ה"פרטיים" מתחזק לעין ערוך באופן אישי בסביבה מאוחדת שעובדת באופן תקין ןהוא רב יותר מאשר אם נישאר בפרטייותנו לעצמנו כלומר לחשוב קודם על עצמנו.
    אחים יקרים שלי!!! הקהילה היא הסביבה שלנו!! ועל מנת שהקהילה תתפקד טוב היא צריכה לתפקד כאחד!!! בשביל שהיא תתפקד כאחד אנו צריכים ליזכור את הדבר הבילעדי שאין עליו עוררין משום גוף או עינין בעולם:"ואהבת לרעך כמוך"
    אם אנו כל הזמן רבים, מקללים, מנסים לעמוד אחד בדרכי השני, לא מפרגנים כהוא זה, לא מנסים להבין ולעזור בהתאם, לא נותנים כבוד לקטן כגדול כי אז אנו נימצאים במצב ההפוך ביותר מלהיות בסביבה שמתפקדת כאחד!
    טוב אחיי, בשנית, מקווה אני שדבריי הובנו כהילכתם והלוואי שעזרתי לקהילה הקטנה שלנו במטי מעט שרק ניתן כי גם אז אהיה מאושר!
    אבקש סליחה אם מלכתחילה כל דבריי אינם בימקומם, איש איש באמונתו יחיה.
    אוהב אתכם בכל מצב חנן-rush.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אל חשש אדון גשש
    האנשים זהב ומלאים במעש
    שום קללה ושום איום
    לא יפרו את האהבה השגשוג ודו הקיום
    אז שכב לך ונוח בשלום
    כי הקהילה לא הולכת לשום מקום

לחן: עממי

HaZoKa` HaZoKa` מנותק נינג'ה
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי rush צפה בהודעה
    שלום אחיי, שחקני TO תוצרת ארץ הקודש! ראשית דבר אני מקווה מאוד שדבריי יובנו כהלכה ושכונותיי הינן טהורות לישמן ללא רצונות אישיים!
    אמנם אני לא מישתתף פעיל ביותר בפורום אבל מידיי פעם יוצא לי להיכנס ולהיתעדכן.היום כשניכנסתי לפורום נוכחתי להבין באיזה מצב עגום נימצאת
    הקהילה ואני חייב לציין שהרגשתי מחויב לנסות ולהעביר לכם את נקודת מבטי על העינין מתוך רצון לשנות ואפילו משהו קטן מהקילקול הזה שאחז בקהילה שלנו, הקטנה יחסית.
    טקטיקל זה מישחק.. איך נגדיר את זה...חם אש!!! מותח,מבהיל,משמח.ממקד את המחשבה וממלא סיפוק בלב! הרבה רגשות. כמובן שלא נישכח
    שזה מישחק רשת שזה אומר "התרועעות" עם עוד אנשים ברשת,בני אדם כמוני כמוך! שזה מצריך תקשורת בין אותם אנשים.
    ככל שהתיקשורת בין האנשים בקהילה שלנו טובה יותר כך הרגשת ההדדייות ביננו גדלה והרצון שלנו לפרגן ולעזור גדל עד לכדי מימוש הרצון לפרגן ולעזור ולא סתם אלא באהבה.יכול להייות שזה נישמע לא cool "באהבה" אבל זהו המצב! ולמה זה כך:אגו- אני מאמין שכולם מכירים ויודעים מהו.בעיברית קוראים לו הרצון לקבל.אנו תמיד רוצים קודם כל לעצמנו ואחר כך לזולת.נישמע הגיוני והאמת שטוב שזה כך כי זה מאפשר לנו לרצות לקבל מהאנשים האחרים בקהילה שלנו ואז כשקיבלנו קל לנו יותר לתת בחזרה מאשר מצב שבו לא היינו מקבלים קודם אבל בכל זאת נידרשים לתת. אבל, וזהו אבל גדול,אחרי שלמדנו שטוב לנו לקבל וטוב לנו לתת אנחנו חייבים להבין שהכי טוב לנו הוא קודם לתת לקהילה שלנו משהו בלי לקבל קודם ולהבין שכשנעשה זאת אנו נקבל מכל הקהילה שלנו מאחד אחד ומכולם כאחד בחזרה:הדדייות,פירגון,רצון לעזור ואפילו כן אהבה!!! "ואהבת לרעך כמוך"
    הסביבה שלנו למעשה מאפשרת לנו להיות חלק מימנה ולמרות שהיא בנויה ממיספר רב של אנשים היא עדיין צריכה לתפקד כאחד. כמערכת שעובדת טוב ללא תקלות.ברגע שמצב כזה קורה וסביבה עובדת כאחד אז כל האנשים "הפרטיים" שמרכיבים את הסביבה שעד אז "הרגישו"רק את עצמם מתחילים להרגיש משהו מעבר להרגשה הפרטית שלהם אלא את ההרגשה של הסביבה ואז הם גם לומדים מה הסביבה צריכה וכך הם יודעים מה לתת לסביבה. לדעת מה לתת לסביבה עוזר לנו והוא חייוני ביותר על מנת שנוכל לעמוד במשימה הקשה של לתת קודם לסביבה ורק אז לעצמנו! זה יקרה ברגע שנדע ונבין איך האגו שלנו עובד.
    האגו נותן עדיפות לרצונות שלנו קודם ורק אז לרצונות החברה.על מנת שנוכל להפוך את העדיפות כך שרצונות הסביבה יבואו קודם אנו קודם כל צריכים למצוא את הרצונות הפרטיים שלנו אם נימצא את הרצונות הפרטיים ,הפנימייים שלנו וזה לא קל כי לא תמיד אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים אבל עצם החיפוש אחרי הרצונות שלנו אנחנו בעצם לומדים כיצד לחפש רצונות ואז גם נוכל לנסות למצוא את הרצונות של הסביבה ואולי אף להגשימן.אם נעשה כן אז נקבל בחזרה מהסביבה את כל הרצונות שלנו אפילו כאלו שלא ידענו שהם ישנם ואז נשתמש באגו שלנו ככלי שעוזר לנו לקבל את מה שחוזר מהסביבה בחזרה שזו בעצם תכליתו של האגו מלחתחילה! בניגוד לתכלית המקולקלת שרווחת ביננו של לקבל רק את מה שנותנים! הכח של הסביבה נימדד באחדותה וכוחנו שלנו אנו ה"פרטיים" מתחזק לעין
    ערוך באופן אישי בסביבה מאוחדת שעובדת באופן תקין ןהוא רב יותר מאשר אם נישאר בפרטייותנו לעצמנו כלומר לחשוב קודם על עצמנו.
    אחים יקרים שלי!!! הקהילה היא הסביבה שלנו!! ועל מנת שהקהילה תתפקד טוב היא צריכה לתפקד כאחד!!! בשביל שהיא תתפקד כאחד אנו צריכים ליזכור את הדבר הבילעדי שאין עליו עוררין משום גוף או עינין בעולם:"ואהבת לרעך כמוך"
    אם אנו כל הזמן רבים,מקללים,מנסים לעמוד אחד בדרכי השני,לא מפרגנים כהוא זה,לא מנסים להבין ולעזור בהתאם,לא נותנים כבוד לקטן כגדול כי אז אנו נימצאים במצב ההפוך ביותר מלהיות בסביבה שמתפקדת כאחד!
    טוב אחיי,בשנית, מקווה אני שדבריי הובנו כהילכתם והלוואי שעזרתי לקהילה הקטנה שלנו במטי מעט שרק ניתן כי גם אז אהיה מאושר!
    אבקש סליחה אם מלכתחילה כל דבריי אינם בימקומם, איש איש באמונתו יחיה.
    אוהב אתכם בכל מצב חנן-rush.
    וואלה

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    קל לדבר ככה כשאתה בן 30+

ואני לא מסכים למה שאתה אמרת, אני תרמתי לקהילה הזאת מה שאף אחד בחיים לא תרם ותמיד שמו עליי זין עד היום.
    אבל אני לא מתלונן כי גם אני שם זין כשצריך!

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    רבי חנן!
    זאת הדעה שלך בתור אדם מבוגר, תנסה לחשוב שאתה ילד באזור גיל ההיתבגרות (כמה שנים פחות או יותר) ואתה מקבל בראש מהמחשב חחח מה אתה חושב שיקרה.
    מקווה שהבנת את הנקודה.

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz צפה בהודעה
    קל לדבר ככה כשאתה בן 30+

ואני לא מסכים למה שאתה אמרת, אני תרמתי לקהילה הזאת מה שאף אחד בחיים לא תרם ותמיד שמו עליי זין עד היום.
    שתוק יבן זונה

סתם חחחחחחחחח תכלס לכו תראו בפורום כלאב כמה אנשים תורמים לטורניר.
    הרמנו פה דברים אדירים שדורשים הרבה השקעה, אז דווקא עכשיו אני לא חושב שהנושא הזה מתאים: אם היית בא לפני חודשיים הכל היה שומם ואפל חח

בקשר לריבים וכאלה, ויש הרבה... אני לוקח הכל בקלות בתכלס מבחינתי זה כמו ריבים בכדורגל בשכונה.. למרות שגם שם יש הרבה מכות ולא מדברים אחד עם השני להרבה זמן ככה אני רואה את זה...

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואללה אהבתי את מה שרשמת אחי, יש הרבה במה שאמרת ללא ספק.
    אבל כל הקטעים של הריבים זה גם חלק ממה שהופך את הקהילה הזאת להיות קהילה
    ריבים זה לגיטימי, במשפחה בחברים בהכל ... תמיד יש ...
    כן אני מסכים אולי היה כמה ריבים שיצאו משליטה ובאמת קצת עברו ת'גבול יותר מדי מוגזם.
    אבל הריבים הקטנים ויריבויות בין קלאנים זה מה שמעניין ומוסיף קצת אש לקהילה (ומה שהופך אותה להרבה יותר כיף) , אם לא היינו קהילה די משעממת.

אבל אתה צודק אחי, צריך להפחית ולהיות לפני הכל - בן אדם.

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    שתוק יא פריק בן זונה

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שתוק יא פריק בן זונה
    יבנזונה לך תזדיין

( ככה מתחיל ריב D: )

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    omg

זה הכי הרבה מילים בפוסט אחד שהיה בפורום הזה מאז הקמתו, סאלאמתק חנן.

כל הכבוד, כה לחי, ייש כוח וגו'.

קפוץ לבקר, נעביר בסיבוב זר קוצים ריחני...

CaniBal CaniBal מנותק גורו
    שם פרטי
    דולב
    קיבל לייק
    21 פעמים
    קל לדבר ככה כשאתה בן 30+

אני גמד חנן !

איך יש לך כח לכתוב את כל המגילה הזאת

eXploade eXploade מנותק עתיק
    שם פרטי
    תמיר
    קיבל לייק
    320 פעמים
    WTF! זה אתה!! יווו אחי ואני חשבתי שאתה צ'יטר מהה קורה אחי זוכר אותי מי TO Tr0ks0y! \

Coh3nz Coh3nz מנותק ותיק
    שם פרטי
    שלומי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ואללה צודק ....
    אבל כמו שחן אמר הריבים זה משהו שיש בכל מקום אולי אפשר להקטין אותם אבל אתה לא אחראי פה על אף אחד..
    קצת פלפל בקהילה לא מזיק.
    ויפה שיש מישהו שעדין רוצה לשקם עוד יותר את הקהילה הזאת למה היא בתחתית

אוראל בן-חיים אוראל בן-חיים מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שתוק יא פריק בן זונה
    חחחחחחחחחחח על זה אנחנו מדברים :ס קיצר וואלה צודק אחינו אשרייך צדיק

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    דבר ראשון, מה זה הקיר ספאם הזה? אני לא מאמין שבן אדם בוגר לא יכול להתנסח בצורה טובה יותר, פתחת את הנושא ברגל שמאל מההתחלה.

דבר שני (ואני בטוח שאחרים גם שמו לב לזה), מדי כמה חודשים מגיע לפה כל פעם שחקן אחר, שפרש לפני תקופה ומנסה להעביר מסר כמה הוא יודע ומבין גדול איך קהילה צריכה להתנהל, אותו אחד שאין לו ניסיון עבר בכלל למשהו שקשור לקהילה (פורום, תחרויות, טיאס, מירק, כלאנים) חוץ מזה שהוא שיחק במשחק חושב שהדרך להעביר את המסר זה בכך שהוא יבוא ויתן פה הרצאה על הנושא.

איך אתה יודע איך אנחנו אמורים להתנהל אם לא היית כמעט בשום מצב כמונו? מישהו הפעיל עלייך צ'יט בכלאן וור? מישהו לקח עלייך טכני? מישהו הביא לך באן בגלל שאתה שייך לכלאן כלשהו? מישהו העיף אותך מהטיאס בגלל ריב סתמי? מה אתה לעזאזל יודע על המצבים האלה ? אז אל תגיד לנו לא לכעוס על דברים שאתה לא בקיא בהם.

הפתרון היה ותמיד יהיה אותו דבר, רוצה לשנות משהו? הדרך הטובה ביותר זה להשפיע על אחרים, להיות במעמד מסויים או להגיע למעמד הזה דרך אחרים ולשנות דברים, זה דורש מעשים ולא קירות ספאם בפורום, ההבדל היחיד בינך לבינינו הוא שאנחנו מעורבים במה שקורה ונשארים פעילים כדי לשנות דברים.

אני יסכים איתך לגבי אגו, וזה משהו שאנחנו לוקחים בחשבון, בגלל זה אנחנו יודעים לתת מעצמנו בלי לדרוש הרבה מהקהילה. אבל המריבות שלנו בין עצמנו זה אופן טבעי של אי חוסר מעורבות ועד שלא תיהיה בכל החרא הזה, אתה בחיים לא תבין.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של DrAgoNkn1ghT
    DrAgoNkn1ghT DrAgoNkn1ghT מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בקשר לאגו וזה אני מסכים איתך כל אחד רוצה שהוא יהיה ראשון..

אבל בקשר למריבות זה ככה השאר כל הזמן.

הסמל האישי של Idan
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    מייק הקיר ספאם הזה זה עוד אחרי שקצת ניסיתי לסדר את זה
    זה היה במצב הרבה יותר גרוע :<

הסמל האישי של JackaSss
    JackaSss JackaSss מנותק ותיק
    שם פרטי
    ניב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כמו שמיק אמר קל לך לדבר !
    אתה צריך ליהיות במצבים מסוימים בישביל להבין למה ריבים נפתחים וגם שבלי כל הריבים והיריבויות
    לא הייתה קהילה !
    אתה חושב שככה צריכה ליהיות הקהילה ?! מה אתה עושה בישביל לעזור לה ליהיות ככה ?
    אם נגיד עידן או מייק היו פותחים את הנושא הייתי לוקח אותו יותר ברצינות כי הם באמת
    עושים משהו כדי לפתח את הקהילה, וגם הם לא מקבלים על זה תגמול גדול רק תארגשה הטובה
    שהם הצליחו לעשות משהו גדול וטוב שעוזר להרבה אנשים (כמו לנהל תכלאן בייס או לעזור טכנית לאנשים).
    ואני לא אומר שרק הם האנשים שעושים את הקהילה !
    עם היה רק אותם בלי כל מה ש"האנשים הקטנים" עושים כמו הריבים או התחרויות אז לא הייתה קהילה !
    אבל אם היה רק ריבים בלי אנשים שעוזרים לריבים להפסיק (כמו לפתור ריבים בין כלאנים דרך הנלת הכלאן בייס)
    אז גם לא הייתה קהילה.

בקיצור מה אני בא להגיד פה ... שבקהילה צריכה גם תריבים וגם תאנשים שנותנים מעצמם כדי לפתח תקהילה !

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    רק להראות לכם כמה הנושא הזה דומה לגבי מה שאמרתי:

http://www.szf.co.il/showthread.php?t=62337

בסה"כ אני לא בא לצאת עלייך, אני יודע שתרמת מכספך לקהילה תקופה מסויימת, אבל השיטה שלך לא נכונה ואתה לא בעמדה של לתת עצות בגלל חוסר הנסיון שלך בדברים האלה.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    קיר ספאם חחח חזק

EDIT:

מייק, דווקא Ya Zevel שיחק בכלאן ווארים והיה פה בפורום והגיב ורב, הוא לא ממש כמו rush שהוא רק פבליק... אז יש הבדל

עמוד 1 מתוך 3 123 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. quote - a dumbass on clanbase channel
    על ידי freakazoid בפורום Call of Duty
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 20/06/09, 19:40
eXTReMe Tracker