עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 42

אשכול: "ואהבת לרעך כמוך"

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    עידן יבן זונה למה ערכת לו שיהיה מסודר..
    מי שראה לפני זה ההודעה הייתה נראית כמו קוד של המטריקס.. סתם סימנים רצים על המסך חח

rush rush מנותק מנהל קלאב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ברור שבקהילה ישנם אנשים "זהב" שעושים עבודה מדהימה בקידום המישחק,פורום,תחרויות וכו. על מה אני מדבר:על זה שישנם אנשים שהורסים את זה פשוטו כמשמעו.מקלקלים לשאר האנשים במישחק.אני מספיק זמן משחק וניכנס לפורום לגבי הפעילויות ודיי מעודכן בשביל להבין שיש אנשים שמתנהגים בחוסר כבוד ובזלזול כלפי הקהילה .היום אני לא פעיל בפורום אבל בזמנו כשראיתי שאם רוצים איכות ושינוי מהותי צריך לעשות משהו ודחוף וככה נוצר הקלאב בשיתוף מלא עם יורם redDLL שהוא לכשלעצמו מגיע לו הרבה קרדיט ליישום העינין בשותפות מלאה! מיפה כימעט ולא ניכנסתי לפאבליק והייתי רק בפורום של הקלאב.
    לאחר תקופה זנחתי קצת את הטקטיקל וכשחזרתי ניכנס הese ומיפה גל הצרות התחילו עושה לי בעיות קשות ה ese לא משנה מה לא ניסיתי. ועד היום אני לא יכול להיכנס לקלאב,פעילויות וכו. אנשים יקרים מנסים לעזור לי.אז כבר תקופה שאני חופר בפורום מנסה ליפתור תבעיה של ה ese ורואה תגועל נפש שהולך שם ובינתיים משחק בפבליק ומיתבאס אש מימה שקורה שם ואני בדרך כלל לא רושם הודעות בפורום ביגלל שאני כביכול לא פעיל מספיק אבל גם זה "פג תוקפו" והדברים נאמרו על מנת לחזק את כל מה שאנשים אחרים כתבו על העינין ובטח שלא ללמד פה אף אחד משהו על טקטיקל(פורום,תחרויות,טיאס,מירק,קלאנים) ביגלל זה לא דיברתי על הדברים האלה.ההתיחסות היא בכלליות לגבי בעיה שקימת שזה מבאס ושזה טוען שיפור של כולנו,אנו באותה הסירה גם הפעילים יותר והפעילים פחות.אף אחד לא אוהב גועל נפש!

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי natiNho צפה בהודעה
    קיר ספאם חחח חזק

EDIT:

מייק, דווקא Ya Zevel שיחק בכלאן ווארים והיה פה בפורום והגיב ורב, הוא לא ממש כמו rush שהוא רק פבליק... אז יש הבדל
    הוא התחיל לשחק ולהתערבב אחרי הנושא הזה. ואם אתה קורא את זה ככה, אז אפשר לומר שהוא הקשיב ופעל בנושא, למרות שזה בכלל לא התקרב לרמה שהוא דרש מהקהילה, לפחות הוא ניסה לפקח בכלאב או איכשהו לנסות לשנות דברים. אבל עדיין לא הטופ של הקהילה בשביל לדעת מה הולך ולקבוע מהלכים.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני קורא את זה שיכור בב1 בלילה ואני ממשש מנסה להבין מה כתוב אבל קרעתי אתזה 4 פעמיים ואני עדיין לא מבין
    אבל אני מאמין לך חנן הגאון~

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי rush צפה בהודעה
    ברור שבקהילה ישנם אנשים "זהב" שעושים עבודה מדהימה בקידום המישחק,פורום,תחרויות וכו. על מה אני מדבר:על זה שישנם אנשים שהורסים את זה פשוטו כמשמעו.מקלקלים לשאר האנשים במישחק.אני מספיק זמן משחק וניכנס לפורום לגבי הפעילויות ודיי מעודכן בשביל להבין שיש אנשים שמתנהגים בחוסר כבוד ובזלזול כלפי הקהילה .היום אני לא פעיל בפורום אבל בזמנו כשראיתי שאם רוצים איכות ושינוי מהותי צריך לעשות משהו ודחוף וככה נוצר הקלאב בשיתוף מלא עם יורם redDLL שהוא לכשלעצמו מגיע לו הרבה קרדיט ליישום העינין בשותפות מלאה! מיפה כימעט ולא ניכנסתי לפאבליק והייתי רק בפורום של הקלאב.
    לאחר תקופה זנחתי קצת את הטקטיקל וכשחזרתי ניכנס הese ומיפה גל הצרות התחילו עושה לי בעיות קשות ה ese לא משנה מה לא ניסיתי. ועד היום אני לא יכול להיכנס לקלאב,פעילויות וכו. אנשים יקרים מנסים לעזור לי.אז כבר תקופה שאני חופר בפורום מנסה ליפתור תבעיה של ה ese ורואה תגועל נפש שהולך שם ובינתיים משחק בפבליק ומיתבאס אש מימה שקורה שם ואני בדרך כלל לא רושם הודעות בפורום ביגלל שאני כביכול לא פעיל מספיק אבל גם זה "פג תוקפו" והדברים נאמרו על מנת לחזק את כל מה שאנשים אחרים כתבו על העינין ובטח שלא ללמד פה אף אחד משהו על טקטיקל(פורום,תחרויות,טיאס,מירק,קלאנים) ביגלל זה לא דיברתי על הדברים האלה.ההתיחסות היא בכלליות לגבי בעיה שקימת שזה מבאס ושזה טוען שיפור של כולנו,אנו באותה הסירה גם הפעילים יותר והפעילים פחות.אף אחד לא אוהב גועל נפש!

אז עכשיו הכל מובן, למה ציפית שאנשים יבינו את מה שכתבת מקודם? אף בן אדם שפוי לא היה מנסה בכלל לקרוא את כל מה שרשמת בצורה הזאת. עברתי על ההודעה וראיתי מילים כמו אגו, קללות, אני, קהילה ותיארתי לעצמי שאתה מנסה לעשות תפקיד בורר.

אם כל זה היה בגלל ESE ואופן העזרה שאתה מקבל מהקהילה, יכלתי מזמן לפתור לך את זה, לך לפורום של המתכנתים ותיעזר בהם. הפתרון הכי טוב שיש.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    דבר אליי מה הבעיה שלך עם ה-ESE?
    אני לא ראיתי שפתחת בפורום שום הודעה שיש לך בעיה עם ESE.

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    כולם פה ילדים בקיצר, מה אתה מתרגש? הרמה ירדה פה בהרבה עם כל הכבוד כן?
    אם לא אליעד והחבר'ה של איבו המשחק והקהילה היה מתים מזמן, אליעד מספק לנו שרתים כבר המון זמן, הפורום הזה גם שלו, כל החבר'ה של איבו עוזרים לו בתחזוקה של זה.
    להם מגיע ח"ח הם אלה שמספקים את כל האמצעים כדאי שיהיה פה קהילה נורמלית, השאר תלוי במשתמשים כבר, הרוב פה הם ילדים קטנים, או כאלה בגיל ההתבגרות שרק עכשיו ההורמונים שלהם מתחילים להישתולל, אז הם צריכים לפרוק לחץ, ולא לחשוב הרבה על מה שהם עושים ומה זה גורם.

איפה טקטיקל 2004-2005?????

נ.ב,
    הרבה זמן לא הגבתי פה, אם מישהו שם לב, כי אין פה כבר נושאים כמו זה למשל שיש אשכרה על מה לדבר, ולא סתם לרשום "GG סוסים"
    קיצר
    PEACE
    נערך בפעם האחרונה על ידי psycho : 13/02/09 ב 01:51

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    הוא התחיל לשחק ולהתערבב אחרי הנושא הזה. ואם אתה קורא את זה ככה, אז אפשר לומר שהוא הקשיב ופעל בנושא, למרות שזה בכלל לא התקרב לרמה שהוא דרש מהקהילה, לפחות הוא ניסה לפקח בכלאב או איכשהו לנסות לשנות דברים. אבל עדיין לא הטופ של הקהילה בשביל לדעת מה הולך ולקבוע מהלכים.
    לא אחי הוא גם היה לפני... vAv son
    גם atm אם אני לא טועה

rush rush מנותק מנהל קלאב
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עדיין לא הובנתי כראוי.הבעיה שלי עם ה ese זו לא הסיבה לישמה כתבתי את הדברים.למעשה ניסו ומנסים לעזור לי לפתור את הבעיה אנשים רציניים ביותר עם לב זהב כמו lny ו undertaker התיחסתי לזה כי זה מונע מימני להישתתף בפעילויות וליזום רעיונות. כמו שאמרו למעלה לעשות יותר ולדבר פחות. לא יכול! נקווה שזה ישתנה בקרוב.עכשיו לסיבה האמיתית: אני באופן אישי אין לי בעיה פשוט כואב לי ליראות שיש אנשים שמתנהגים כראוי,עוזרים ועושים דברים מעבר לנורמה אבל אז באותה המידה אם לא יותר ישנם את אלו שמבזים את הכל ומונעים מאיתנו מלהגיע למקום שלשם ה TO והקהילה אמורים להגיע!להיות קהילה שמעריכה ערכים חייוביים ולא שליליים ונהנית מהפירות של זה תוך כדי שהיא משמרת את זה ומעריכה את זה ופשוט הצעתי שכל אחד יעשה כמיטב יכולתו להיתנהג כך ולהשפיע על הקהילה בצורה כזאת.אפילו אם זה בפירגון,בעזרה טכנית,בסבלנות כל אלו יתרמו המון.איש איש על פי יכולתו וכישוריו.אנחנו צריכים את זה מיצטער פשוט ההיתנהגות בפורום ובמישחק הרבה הרבה פעמים לא אחרת מגועל נפש.העובדה שישנם אנשים אחרים שכבר עוסקים בנתינה ועזרה או שעסקו בעבר, גם אם הם מרגישים שהם תוגמלו בחזרה מהקהילה או שלא תוגמלו אינם צריכים להפסיק לדבר על זה או להפסיק ולנסות לעשות משהו לגבי זה.בטח ובטח שאותם אנשים צריכים לעודד ניסיונות של חברים בקהילה ליפתור את הבעיה תוך כידי הצפת הבעיות ותיקונם.אסור להיתיאש אף פעם! וגם אם אתה סתם בוט דנדש שרק התחיל לשחק בטקטיקל ליפני חודש אתה עדיין יכול להביע את דעתך אם אתה מאמין שאתה יכול ליתרום לקהילה.

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    עזובת'ך, חנן, חרא משחק, מה אתה מתרגש, בוא COD5 זה משחק!

האמת להגיד לך, אני פה כבר מעל 7 שנים, ראיתי אנשים באים והולכים, רבים ובוכים, יש כאלה ויש אחרים. בתכלס, יש את הגרעין של הקהילה, של החבר'ה הטובים, שלא הגיעו למשחק "בדקו צ'יטים" והתנפנפו, אלא נשארו ועשו דברים, ועליהם הקהילה נשענת ושורדת. כל עוד יש את הקומץ הזה, אפשר איכשהו לחיות.

אבל נכון, זה לא מה שהיה פעם, לפני 4 שנים, כשהיו 5 קלאנים טובים וכל אחד בהם היה זהב - TA, PVL, TAT, AK ועוד, שהיה אפשר להריח את ריח הדשא הקצוץ נשרף אחרי כל קלאן וור והריפורטים בפורום (אז ILF) היו משתרעים על פני 5-10 עמודים של תגובות. (אחחח....אוחנה אוחנה איפה הוא היום...).

קיצר, קח את את זה איזי, שמישהו יסדר לך את ה- ESE, כמו שמייק אמר לך לפורום של ה- ESE תפתח פוסט ויעזרו לך, שחק מתי שבא לך ואל תשבור את הראש בפוליטיקה, תשאיר את זה לליבני,ברק,ביבי

LUV U DUDE

peaceout

הסמל האישי של DrAgoN
    DrAgoN DrAgoN מנותק עתיק
    שם פרטי
    אלידור
    קיבל לייק
    15 פעמים
    חנן חחחחחח וואלה אתה צודק במה שהולך פה

עד שאתה מגיב בפורום אני בלי אינטרנט :/ אבל לא נורא בעזרת השם הכל יהיה בסדר
    ואני יחזור לשחק איתך

EldaRz EldaRz מנותק גורו
    שם פרטי
    אלדר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי psycho צפה בהודעה
    הרבה זמן לא הגבתי פה, אם מישהו שם לב, כי אין פה כבר נושאים כמו זה למשל שיש אשכרה על מה לדבר, ולא סתם לרשום "GG סוסים"

PEACE
    ....

Brave Brave מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    חי חי על דוד

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DM צפה בהודעה
    עזובת'ך, חנן, חרא משחק, מה אתה מתרגש, בוא COD5 זה משחק!

האמת להגיד לך, אני פה כבר מעל 7 שנים, ראיתי אנשים באים והולכים, רבים ובוכים, יש כאלה ויש אחרים. בתכלס, יש את הגרעין של הקהילה, של החבר'ה הטובים, שלא הגיעו למשחק "בדקו צ'יטים" והתנפנפו, אלא נשארו ועשו דברים, ועליהם הקהילה נשענת ושורדת. כל עוד יש את הקומץ הזה, אפשר איכשהו לחיות.

אבל נכון, זה לא מה שהיה פעם, לפני 4 שנים, כשהיו 5 קלאנים טובים וכל אחד בהם היה זהב - TA, PVL, TAT, AK ועוד, שהיה אפשר להריח את ריח הדשא הקצוץ נשרף אחרי כל קלאן וור והריפורטים בפורום (אז ILF) היו משתרעים על פני 5-10 עמודים של תגובות. (אחחח....אוחנה אוחנה איפה הוא היום...).

קיצר, קח את את זה איזי, שמישהו יסדר לך את ה- ESE, כמו שמייק אמר לך לפורום של ה- ESE תפתח פוסט ויעזרו לך, שחק מתי שבא לך ואל תשבור את הראש בפוליטיקה, תשאיר את זה לליבני,ברק,ביבי

LUV U DUDE

peaceout
    בחיים לא ראיתי ריפורט של קלאן וור ב-ILF.. ונושאים של על 5-10 עמודים? אם כל הכבוד הקהילה הייתה קטנה.. יותר איכותית אבל הרבה יותר קטנה ממה שנהיה בתקופה שהתחיל סטלה זון.....

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    בחיים לא ראיתי ריפורט של קלאן וור ב-ILF.. ונושאים של על 5-10 עמודים? אם כל הכבוד הקהילה הייתה קטנה.. יותר איכותית אבל הרבה יותר קטנה ממה שנהיה בתקופה שהתחיל סטלה זון.....
    אלי, היית אז כולה בן 10, לא ידעת מה קורה איתך בכלל, ובנוסף לכל זה רוברט היה עושה לך צלחות על הראש ומשאיר לך גרעות וחורים

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי psycho צפה בהודעה
    כולם פה ילדים בקיצר, מה אתה מתרגש? הרמה ירדה פה בהרבה עם כל הכבוד כן?
    אם לא אליעד והחבר'ה של איבו המשחק והקהילה היה מתים מזמן, אליעד מספק לנו שרתים כבר המון זמן, הפורום הזה גם שלו, כל החבר'ה של איבו עוזרים לו בתחזוקה של זה.
    להם מגיע ח"ח הם אלה שמספקים את כל האמצעים כדאי שיהיה פה קהילה נורמלית, השאר תלוי במשתמשים כבר, הרוב פה הם ילדים קטנים, או כאלה בגיל ההתבגרות שרק עכשיו ההורמונים שלהם מתחילים להישתולל, אז הם צריכים לפרוק לחץ, ולא לחשוב הרבה על מה שהם עושים ומה זה גורם.

איפה טקטיקל 2004-2005?????

נ.ב,
    קיצר
    PEACE
    ד"א על הדרך....
    אפשר לספר את הפאנץ' עם הציצים שמוחאים כפיים?

Undertaker Undertaker מנותק Mr. Brightside
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי al0n צפה בהודעה
    ד"א על הדרך....
    אפשר לספר את הפאנץ' עם הציצים שמוחאים כפיים?
    תמיד

הסמל האישי של psycho
    psycho psycho מנותק מדליק מהיר וחזק
    שם פרטי
    יגאל
    קיבל לייק
    3 פעמים
    תמידדדדדד
    בכיףףףףףףף

al0n al0n מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Undertaker צפה בהודעה
    תמיד
    מכירים את זה שאתה מזיין את חברה שלך בדוגי ויש לה ציצים ענקיים ...
    והציצים שלה מוחאים כפיים!

והזין שלך יוצא עם גיטרה: גיני ויני גאן......
    למי שלא מכיר :

*CrAzY- *CrAzY- מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    זה רק אני
    או שאתם חולים בראש?
    תהיו בריאים אנשים.

נושאים דומים

1. quote - a dumbass on clanbase channel
    על ידי freakazoid בפורום Call of Duty
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 20/06/09, 19:40