עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 48 מתוך 48

אשכול: מי שהצביע ליבני

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי buffie צפה בהודעה
    דביל מי שעשה אותך זה 1, (לפני שעוד התחלתי לקרוא)

2. אתה גם כנראה עיוור גבר, כי רשמתי 3 פעמים שאני לא גר בישראל.

3. אתה טיפש ואתה מוכיח את זה בהודעה שלך. אם צריך לבחור בן אישה סופר חזקה לבין גבר... יחסית סביר.. הגבר ינצח, קח לדוגמה את אובאמה ואת קלינטון, אובאמה לא עשה כלוםםםםם חוץ מלדבר ולהגיד "we need change", האישה הייתה מוכרת עוד מהזמן של בעלה ביל קלינטון וכמה כמה כוח היה לה, ואפילו אלה שנגד השחורים הצביעו לו ולמה?!?!?!? יא דביל למה!??!?!?!?! כי היא אישה לא משנה מה היא תעשה היא לא תעשה את זה יותר טוב מגבר, וזאת עובדה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אלוהים אדירים איזה אנשיםםםםםםםם יש בפורום הזהההההההההההה
    אם היה בנאדם אחד בישראל שיש לו את הכריזמה
    וכושר המנהיגות, הדרך שבה אובמה נואם וכו'
    היה הרבה יותר טוב
    אובמה שהוא נואם הוא סוחף גם את המתנגדים שלו לשמוע.

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ודאנז - אני לא יודע למה אתה מתכוון ל"מדינה שאני חיי בא" למה אני לא גר בישראל, והכושי הזה לא יודע לעשות כלום, כלום חוץ מלדבר. רק תחכה, כללללללל מה שהוא אמר זה זבל גדול כדאי שיברחו אותו... אולי דברים קיצוניים הוא באמת יעשה, למרות שממש ממש קשה לי להאמין שהוא יעשה משהו. הוא רוצה לעשות דיאלוג אם אירן, ואתה קורא לי מטומטם? מי שמאמין והולך אחרי הכושי הזה סופו יהיה רע... הוא יהיה רע, כי יראן תבגוד בוא וזה יוביל למלחמת העולם השלישית (כן אני יודע אתה אומר לאצמך עכשיו מי זה הפלוץ הזה, אבל על הזין שלי, כשאתה תראה שזה יקרא אתה תבכה שהלחתה אחריו). אם כמובן כל זה יקרה ומישהו לא ירצח אותו עד אז, כי אמריקה היא מדינה שיש שם יותר מדיי אנשים שונאים כושים.

אה וזה היה בוש מי שעשה שאני ינשום את האוויר הצח או לא, שאני נושם.

גם לא בוש עשה את זה
    זה היה איזה נשיא מפעם שאני אפילו לא יודע מי הוא היה
    אבל עוד בימי קלינטון זה היה.

ואולי אתה לא גר בישראל אבל ישראל זה הבית שלך תמיד יהיה!
    אין לנו מקום אחר

ומה קשור שלא תדע מצידי לעשות חנייה בעקומה חדה שמאלה מה זה קשור בכלל יא חתיכת מפגר.

תראה את קנצלרית גרמניה איזה עבודה טובה היא עשתה שם.
    ושוב(יש לה כוס בין הרגליים) היא בחורה!

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Hila צפה בהודעה
    מה רע בליבני בדיוק?

לדעתי היא אחלה

שבוע שעבר אני זוכר היה לך באוטאי הזה בסמל בצד
    את סמל הימין האמיתי של כהנא !
    אחחאחח
    תהיי בריאה !

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי koko_Jambo צפה בהודעה
    שבוע שעבר אני זוכר היה לך באוטאי הזה בסמל בצד
    את סמל הימין האמיתי של כהנא !
    אחחאחח
    תהיי בריאה !
    שמתי את זה כי זה היה יפה כזה חחח

AnGer_F1sT/V1ruS AnGer_F1sT/V1ruS מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    BUFFIE תלמד לכבד זה הולך "מידה תחת מידה" לא תכבד לא יכבדו אותך תראה איך אתה מדבר על נשים כיאילו פאקקק אם לא הם איך הייתי קיים?
    את חיי על סטיגמות שכבר ממזמן מצדיקות את עצמן ולשנים יש כח ויש עוצמה וכבוד ומי אתה איזה מטומטם שחושב שאישה לא יכולה לנהל מדינה
    ואני בטוח שגולדה מאיר היית ראש ממשלה אתה הייתי תינוק מינימום אז אל תגיד מה היא תרמה למדינה טוב?!

buffie buffie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    שוב אתה מגיב? חתיכת גזען חסר תכלית מטומטם? מה הקשר אובאמה לנושא פה?!?!?! ורק העובדה שאתה קורא לו כושי שוב מוכיחה שאתה ילד מפגר שצריך אישפוז לאוטיסטים.... רק לקרוא את התגובות שלך זה הדבר הכי מבדר שקיים..... למה אתה חושב שציפי לבני לא יכולה לחנות ברוורס? אני מכיר נשים שנוהגות פי עשר גם עליך.... שוב פעם.. אתה שובניסט גזען שחי בשנות ה-20 שעדיין חושב שנשים צריכות להיות במטבח וגברים לדאוג לשאר.....
    מרחם על אישתך\נשים שתיצא איתם בעתיד......
    ועוד תגובה אחת שתנסה להגיד עליי משהו שלילי אני ידאג לשים לך סתירה עם הזיין
    נ.ב
    מי נותן לך בגלל זכות להגיב על המדינה שלנו אם אתה בכלל לא גר בה....... כולה עוד מסכן מהאלה שבורחים מפה "כי הכל חרא"........ אפס פתטי
    חחחחח ת'אמת זה שאתה הולך אחרי אובאמה אומר שאתה זה שצריך תאישפוז יא נבלה. הבן אדם לא עשה כלוםםםםםםםםםםםםםםםם חוץ מלפתוח ת'פה הגדול שלו ולדבר ולדבר ולדבר. ואללה חכה שהוא יעשה דיאלוג אם אירן ואתה תבכה שהייתה אידיוטטטט הומוווו שהלכתה אחריו יא ילד פלא מסכן.

ציפי לא יכולה לחנות ברברס, לפני יומיים קראתי על זה בynet, חכה אני ימצא את התגובה אתה תיצא ידיוט מוחלט.

נשים לא צריכות לחיות רק במבטח, עבודה לנשים היא משהו כמו אחות מוסמכת.. ודברים כאלה, עובדות סיציאליות וכו'. לא ראש הממשלה, ולפי התגובה המתומטמת שלך אתה כנראה בחרתה בליבני.

אל תרחם, תסכל על עצמך קודם, אלעק אובאמה מלך.

אני אומר אתה הומו בן זונה, בוא תביא סתירה אתה לא תגיע לגובה שלי יכוס שעיר, עבריין מקלדת "בוא בוא אני יביא לך מכות" , בוא תבוא...

אתה לא תגיד לי יש לי או אין לי זכות להגיב, כי אתה ערבי הומו ובלי נאמנות אין אזרחות.

מה תעשה שאני יפסיק להגיב אה? תביא לי באן? תביא... מה רק שאתה לא יכול

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    חחחחח ת'אמת זה שאתה הולך אחרי אובאמה אומר שאתה זה שצריך תאישפוז יא נבלה. הבן אדם לא עשה כלוםםםםםםםםםםםםםםםם חוץ מלפתוח ת'פה הגדול שלו ולדבר ולדבר ולדבר. ואללה חכה שהוא יעשה דיאלוג אם אירן ואתה תבכה שהייתה אידיוטטטט הומוווו שהלכתה אחריו יא ילד פלא מסכן.

ציפי לא יכולה לחנות ברברס, לפני יומיים קראתי על זה בynet, חכה אני ימצא את התגובה אתה תיצא ידיוט מוחלט.

נשים לא צריכות לחיות רק במבטח, עבודה לנשים היא משהו כמו אחות מוסמכת.. ודברים כאלה, עובדות סיציאליות וכו'. לא ראש הממשלה, ולפי התגובה המתומטמת שלך אתה כנראה בחרתה בליבני.

אל תרחם, תסכל על עצמך קודם, אלעק אובאמה מלך.

אני אומר אתה הומו בן זונה, בוא תביא סתירה אתה לא תגיע לגובה שלי יכוס שעיר, עבריין מקלדת "בוא בוא אני יביא לך מכות" , בוא תבוא...

אתה לא תגיד לי יש לי או אין לי זכות להגיב, כי אתה ערבי הומו ובלי נאמנות אין אזרחות.

מה תעשה שאני יפסיק להגיב אה? תביא לי באן? תביא... מה רק שאתה לא יכול
    אפילו מטומטמת אתה רושם עם שגיאת כתיב.. בכל מקרה בייביי היה נחמד היה נעים לך להזדיין

eytan111222 eytan111222 מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רק ליברמן וביבי יתנו לנו שקטטט על ארץ שראל ומיצידי להרוס את כל עזה וגם לציפי לא יהיה ביצים להתקיף את אירן עם יהיה צריך ורק לביבי וליברמן יהיה את הביצים החזקות לעמוד בזה והכול יהיה תלוי בהם

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. מי את/ה אוהד/ת?
    על ידי BigiD בפורום פח זבל
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 10/07/05, 12:24
  2. אי אפפשר לפרוץ מהמשחק מי שפורש חוזר מניסיון :)
    על ידי חןןןןןן בפורום Tactical Ops
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 30/03/05, 18:36
  3. מי רוצה קלאן וור?????????
    על ידי ^Cross-Face^ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 29/03/05, 19:12
  4. מי שרוצה תחרות ירידות שיבוא לפה!!!
    על ידי HaZoKa` בפורום פח זבל
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 09/01/05, 19:18
  5. מי לדעתכם השחקן הטוב ביותר בארץ?