עמוד 2 מתוך 3 ראשוןראשון 123 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 48

אשכול: מי שהצביע ליבני

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    רק חבל שאף אחד לא יתן לליבני להקים ממשלה והשליטה תעבור לביבי..

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    ללבני אין סיכוי עם מי היא תקאלץ? עבודה? 13 מנדטים? מרץ??
    ביבי ביחד עם גוש ימין קיצוני, 65 מנדטים אני חושב

הסמל האישי של J0ker
    J0ker J0ker מנותק גורו
    שם פרטי
    Joker
    קיבל לייק
    1 פעמים
    שרמוטה

ArtisT ArtisT מנותק גורו
    שם פרטי
    יוני P:
    קיבל לייק
    0 פעמים
    כולכם פה לא מבינים כלום אני בכלל לא מעדיף אף אחד
    לא ליבני,לא ביבי,לא עבודה אני בחרתי בבל"ד XDDDDD

buffie buffie מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הילה, מה רע בליבני? היא אישה. (אין לי כלום נגד נשים, להפך..)
    אישה לא יכולה לנהל מדינה בעיתית כמו ישראל, בשביל זה צריך גבר אמיץ שיכול לעשות ת'עבודה.
    מה גם שהיא שמאלנית, ושמאלנים צריכים לנסוע לאלסקה לחיות שם. מזה מפציצים תמדינה שלך, המדינה נהרסת פיזית וכלכלכית ואת נותנת להם אוכל!?!?!? פותחת להם תמעברים כי איזה כושי מאמריקה רוצה את זה?!

אם פרס זה מי שמחליט מי שיהיה ראש הממשלה אז זה ברור שלבני לקחה. פרס = השמאל במייטבו

Versache Versache מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    הימין יקח בעזרת ה' ישלנו בערך 70 מנדטים עם ישראל ביתנו ביבי ש"ס ועוד כמה קטנות..דיברו על זה היום כבר ביבי נפגש עם כולם..בהקשר לילבני ולכל השמאל שישרפוווווווווווו ביחד עם הערבים

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי buffie צפה בהודעה
    אישה לא יכולה לנהל מדינה בעיתית כמו ישראל, בשביל זה צריך גבר אמיץ שיכול לעשות ת'עבודה.
    מה גם שהיא שמאלנית, ושמאלנים צריכים לנסוע לאלסקה לחיות שם. מזה מפציצים תמדינה שלך, המדינה נהרסת פיזית וכלכלכית ואת נותנת להם אוכל!?!?!? פותחת להם תמעברים כי איזה כושי מאמריקה רוצה את זה?!

אם פרס זה מי שמחליט מי שיהיה ראש הממשלה אז זה ברור שלבני לקחה. פרס = השמאל במייטבו
    תגובה מטומטם... מה הקשר שאישה לא יכולה לנהל מדינה כמו שלנו?!?!?
    אישה יכולה לנהל, היא לא.. גם בגלל שאין דבר כזה מפלגת מרכז.. זה הבלוף הכי גדול שקיים וגם כי היא לא משדרת אישיות שמישהו ירצה שתנהיג את המדינה שלנו

הסמל האישי של guy707
    guy707 guy707 מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הפרש מנדט אחד...
    אני עדיין מאמין שנתניהו יהיה ראש ממשלה

הסמל האישי של Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ
    Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ מנותק גורו
    שם פרטי
    ברק
    קיבל לייק
    5 פעמים
    בסדר מה הלחץ נראה לכם היא תצליח להרקיב ממשלה ?
    לא.
    עוד כמה זמן ביבי ינסה ויצליח ליברמן איתו.
    וכל הימן {:

AnGer_F1sT/V1ruS AnGer_F1sT/V1ruS מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמעו כל העסק הזה חארטה אחד גדול..
    כשראו שבסקרים הרבה התחילו להיות בעד ליברמן(רובם בגלל המלחמה שתמיד מחזקת תימין) אז התחילו לפתוח בוא בחקירות פתאום סתם ככה..
    לדעתי יש מישהו שלא חסר לו כסף שמנהל תמדינה הזו עם כל המושחטים האלה והבני זונות ובאמת באמת כמו שאומרים
    אנחנו מכירים כבר תישנים ואת בעיות שלהם אנחנו לא צריכים את ליבני והבעיות החדשות שלה שאנחנו לא מכירים..
    קיצר טעות אחת גדולה כל הממשלה הזו..

הסמל האישי של Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ
    Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ Mr_BaRaKs[T]X[x]ツ מנותק גורו
    שם פרטי
    ברק
    קיבל לייק
    5 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי AnGer_F1sT/V1ruS צפה בהודעה
    שמעו כל העסק הזה חארטה אחד גדול..
    כשראו שבסקרים הרבה התחילו להיות בעד ליברמן(רובם בגלל המלחמה שתמיד מחזקת תימין) אז התחילו לפתוח בוא בחקירות פתאום סתם ככה..
    לדעתי יש מישהו שלא חסר לו כסף שמנהל תמדינה הזו עם כל המושחטים האלה והבני זונות ובאמת באמת כמו שאומרים
    אנחנו מכירים כבר תישנים ואת בעיות שלהם אנחנו לא צריכים את ליבני והבעיות החדשות שלה שאנחנו לא מכירים..
    קיצר טעות אחת גדולה כל הממשלה הזו..
    Jחח דוגרי צודק
    אבל חיבים אותם..
    שמעתי לא מזמן שהעברנו לעשה 150 מליון שקל..
    יעני לתת להם יש אבל לטפל בנזקקים וכו' אין לנו מבינים איזה מפגרים ?

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    תגובה מטומטם... מה הקשר שאישה לא יכולה לנהל מדינה כמו שלנו?!?!?
    אישה יכולה לנהל, היא לא.. גם בגלל שאין דבר כזה מפלגת מרכז.. זה הבלוף הכי גדול שקיים וגם כי היא לא משדרת אישיות שמישהו ירצה שתנהיג את המדינה שלנו
    טאבבבבב אחי, רואים כמה אתה מבין.

ישראל מדינה בעיתית, בוא נגיד שאם הייתה אישה רוב הסיכויים היתה עוד מלחמה או 2

מה לעשות שראש הממשלה זאת לא עבודה לנשים. מי שבטופ צריך להיות אמיץ ויודע לאן הוא יכול להביא תמדינה
    כמו למשל מישהו שהיה בגולני ועבד תמלחמה, ולמד

נשים לא צריכו להיות בכנסת, זאת נקודה.

הסמל האישי של UltrasMacabi
    UltrasMacabi UltrasMacabi מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מדיינת שמאלנייםם מזדיינים

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    שאלתי את אבא שלי עם ביבי טוב
    הוא אמר שהוא זבל בגלל שהוא הוריד את הקצבאות של הנכים אלמנות זקנים וכאלה
    אבל הוא ימני וזה מה שטוב

אני לא מתעניין בזה ממש .. גם ככה המדינה מסריחה לא משנה מי יהיה פה ראש ממשלה אבל ברור שאני ימני קיצוני ומעדיף שימחקו את כל הערבים
    *מה שלא ידעתי שציפי לבני שמאלנית .. את זה לא ידעתי :{}

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים

ה"כושי" הזה..
    זה הבנאדם שנותן למדינה שאתה חי בה אוויר לנשימה
    כי בלי המדינה שהכושי הזה במקרה מנהל ..
    כר מזמן הייתה שואה שניייה ווכווווללללללםםםםם היו מתים
    לא 6 מיליון

פשוט לקרוא את מה שאתה כותב ולא להמאין
    סליחה על הביטוי כמה טמטום יש לך בהודעה

AnGer_F1sT/V1ruS AnGer_F1sT/V1ruS מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים

מה לעשות שראש הממשלה זאת לא עבודה לנשים. מי שבטופ צריך להיות אמיץ ויודע לאן הוא יכול להביא תמדינה

אחי נשים הם אמיצות מאוד עובדה שעד לפני 50 שניה לא היה להם בכלל זכויות ועשכיו אחרי שהם עמדו על שלהם כבר כולם מדברים שאין הבדל בבגדים של נשים ובנים כולם הולכים עם הבגדים של כולם ובנות עשוות תדברים שבנים עושים ומה לעשות אני עכשיו חותם לך שליבני פי שתים אמיצה מכל מי שתחשוב עליו אבל היא עדין זונה......
    ולהזכירך אף פעם לא היית ראש ממשלה שהיא אישה??!?!?!?!?!?!!?
    אידיוט...

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים

אוי נו.. תגובה של שוביניסט מטומטם......
    אני לא בעדה אבל אתה פשוט חתיכת מפגר סוציומט שחי בשנות ה-20, בגלל אנשים כמוך המדינה הזאת נראית ככה זבל ועוד 1442309 דברים שאפשר להגיד עליך רק לפי התגובה הדבילית הזאת (ודבילית זה מחמאה)קיצר אתה בן אדם קטן ועלוב......
    בכל מקרה יש נשים חזקות בארץ ובעולם כולו, היא ספציפית לא מתאימה לא בגלל שהיא "שמאלנית" כי היא לא שמאלנית אגב להפך.. היא הייתה ליכודניקית.. וגם ככה חצי מהמפלגה שלה..... פשוט החצי השני יותר נוטה לשמאל ככה שיצא מפלגת מרכז...
    היא לא מתאימה רק מהסיבה שבן אדם שמנהיג את העם צריך להיות אדם עם כריזמה.. כזה שיסחוף וידע להגיד את הדברים הנכונים ולתת ביטחון לתושבים גם ברגעים זבל.....
    לנו כרגע אין כזה אבל ביבי הוא היחידי שעוד יכול לצאת במסע הסברה נגד העולם השמלאני+ הוא לא פרייאר כמו המתמודדים האחרים.. זה מישהו עם קצת יותר ביצים מלתמודדים האחרים....
    ושוב אתה דביל דביל דביל דביל דביל דביל אפס..... כל מילה נוספת שתגיד עליי רק תוציא אותך עוד יותר אפס ועוד יותר דביל

קיבל לייק
    0 פעמים
    זה מעלי - אתה אידיוט, מה הביא גולדה מאיר טוב לישראל אה??, ליבני לא יכולה לחנות ברברס רבעק אתה רוצה אחת כזאת בראש???? חוץ מזה שהיא סתם שמאלנית והיא לא יכולה להרכיב ממשלה, אתה מבין!??!?! את הדבר הראשון היא לא יכולה לעשות, אתה רוצה שהיא תנהל מדינה שנגגרת לתהום???? טיפש מי שעשה אותך, עלאק אני טיפש. לתת לאישה שלא יכולה לחנות את האוטו להיות ראש הממשלה..

ודאנז - אני לא יודע למה אתה מתכוון ל"מדינה שאני חיי בא" למה אני לא גר בישראל, והכושי הזה לא יודע לעשות כלום, כלום חוץ מלדבר. רק תחכה, כללללללל מה שהוא אמר זה זבל גדול כדאי שיברחו אותו... אולי דברים קיצוניים הוא באמת יעשה, למרות שממש ממש קשה לי להאמין שהוא יעשה משהו. הוא רוצה לעשות דיאלוג אם אירן, ואתה קורא לי מטומטם? מי שמאמין והולך אחרי הכושי הזה סופו יהיה רע... הוא יהיה רע, כי יראן תבגוד בוא וזה יוביל למלחמת העולם השלישית (כן אני יודע אתה אומר לאצמך עכשיו מי זה הפלוץ הזה, אבל על הזין שלי, כשאתה תראה שזה יקרא אתה תבכה שהלחתה אחריו). אם כמובן כל זה יקרה ומישהו לא ירצח אותו עד אז, כי אמריקה היא מדינה שיש שם יותר מדיי אנשים שונאים כושים.

אה וזה היה בוש מי שעשה שאני ינשום את האוויר הצח או לא, שאני נושם.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    אוי נו.. תגובה של שוביניסט מטומטם......
    אני לא בעדה אבל אתה פשוט חתיכת מפגר סוציומט שחי בשנות ה-20, בגלל אנשים כמוך המדינה הזאת נראית ככה זבל ועוד 1442309 דברים שאפשר להגיד עליך רק לפי התגובה הדבילית הזאת (ודבילית זה מחמאה)קיצר אתה בן אדם קטן ועלוב......
    בכל מקרה יש נשים חזקות בארץ ובעולם כולו, היא ספציפית לא מתאימה לא בגלל שהיא "שמאלנית" כי היא לא שמאלנית אגב להפך.. היא הייתה ליכודניקית.. וגם ככה חצי מהמפלגה שלה..... פשוט החצי השני יותר נוטה לשמאל ככה שיצא מפלגת מרכז...
    היא לא מתאימה רק מהסיבה שבן אדם שמנהיג את העם צריך להיות אדם עם כריזמה.. כזה שיסחוף וידע להגיד את הדברים הנכונים ולתת ביטחון לתושבים גם ברגעים זבל.....
    לנו כרגע אין כזה אבל ביבי הוא היחידי שעוד יכול לצאת במסע הסברה נגד העולם השמלאני+ הוא לא פרייאר כמו המתמודדים האחרים.. זה מישהו עם קצת יותר ביצים מלתמודדים האחרים....
    ושוב אתה דביל דביל דביל דביל דביל דביל אפס..... כל מילה נוספת שתגיד עליי רק תוציא אותך עוד יותר אפס ועוד יותר דביל
    דביל מי שעשה אותך זה 1, (לפני שעוד התחלתי לקרוא)

2. אתה גם כנראה עיוור גבר, כי רשמתי 3 פעמים שאני לא גר בישראל.

3. אתה טיפש ואתה מוכיח את זה בהודעה שלך. אם צריך לבחור בן אישה סופר חזקה לבין גבר... יחסית סביר.. הגבר ינצח, קח לדוגמה את אובאמה ואת קלינטון, אובאמה לא עשה כלוםםםםם חוץ מלדבר ולהגיד "we need change", האישה הייתה מוכרת עוד מהזמן של בעלה ביל קלינטון וכמה כמה כוח היה לה, ואפילו אלה שנגד השחורים הצביעו לו ולמה?!?!?!? יא דביל למה!??!?!?!?! כי היא אישה לא משנה מה היא תעשה היא לא תעשה את זה יותר טוב מגבר, וזאת עובדה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אלוהים אדירים איזה אנשיםםםםםםםם יש בפורום הזהההההההההההה

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    שוב אתה מגיב? חתיכת גזען חסר תכלית מטומטם? מה הקשר אובאמה לנושא פה?!?!?! ורק העובדה שאתה קורא לו כושי שוב מוכיחה שאתה ילד מפגר שצריך אישפוז לאוטיסטים.... רק לקרוא את התגובות שלך זה הדבר הכי מבדר שקיים..... למה אתה חושב שציפי לבני לא יכולה לחנות ברוורס? אני מכיר נשים שנוהגות פי עשר גם עליך.... שוב פעם.. אתה שובניסט גזען שחי בשנות ה-20 שעדיין חושב שנשים צריכות להיות במטבח וגברים לדאוג לשאר.....
    מרחם על אישתך\נשים שתיצא איתם בעתיד......
    ועוד תגובה אחת שתנסה להגיד עליי משהו שלילי אני ידאג לשים לך סתירה עם הזיין
    נ.ב
    מי נותן לך בגלל זכות להגיב על המדינה שלנו אם אתה בכלל לא גר בה....... כולה עוד מסכן מהאלה שבורחים מפה "כי הכל חרא"........ אפס פתטי

נושאים דומים

1. מי את/ה אוהד/ת?
    על ידי BigiD בפורום פח זבל
    תגובות: 12
    הודעה אחרונה: 10/07/05, 12:24
  2. אי אפפשר לפרוץ מהמשחק מי שפורש חוזר מניסיון :)
    על ידי חןןןןןן בפורום Tactical Ops
    תגובות: 16
    הודעה אחרונה: 30/03/05, 18:36
  3. מי רוצה קלאן וור?????????
    על ידי ^Cross-Face^ בפורום Tactical Ops
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 29/03/05, 19:12
  4. מי שרוצה תחרות ירידות שיבוא לפה!!!
    על ידי HaZoKa` בפורום פח זבל
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 09/01/05, 19:18
  5. מי לדעתכם השחקן הטוב ביותר בארץ?