מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: מידע|התמודדות עם פרידות

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים

מידע|התמודדות עם פרידות

התמודדות עם פרידות זה דבר מאוד קשה עבור כול אחד מאיתנו כשלמדנו להכיר תבן זוג ואת השיגרה שלנו
    שאתה עם בן זוג 3 שנים או אפילו שנה אנחנו רוצים לתרום ולתרום ולאהבה צריך 2 אנשים ולא ניתן לקיים אהבה מצד אחד
    ופתאום היא או הוא מרגישים שאם רוצים דרך אחרת שונה ואז הצד האחר מרגיש בכאב כאילו מליוני סכינים ננעצים בלב שלך
    פרידות לא בהכרך בגלל מריבות או שלא מתאים יש סיבות כאלה ואחרות כמו המשפחה שלה /שלו לא רוצים בקשר היא /הוא עדיין חושבים
    שזה לא הזמן המתאים ויש עוד דברים בחיים שצריך לעשות או אפילו מחשבה קלילה שלא מתאים למרות שהכול מצויין ,
    יש הרבה אנשים שניפרדים בגלל שעם רוצים יותר ויותר ושואפים לאדם( המושלם) שזה אני חושב שזה לא בסדר ,והכאב נשאר בלב

מחשבות שרצות אחרי פרידה:
    יש אנשים שחושבים עכשיו אני לא ישמע ממנה לא אוכל ללטף את פניה לנשק אותה ואף לדבר איתה כמו שדיברנו
    ואיפה היציאות שלנו ואיפה הצחוקים שלנו ולא אוכל לשמוע את קולה יותר ובחיים לא המצא מישהו כמוה והשיגרה היא זאת שמשפיעה חזק על הלב שלנו
    אז התשובה היא לשמוע שירים שמחים לצאת כמה שיותר מהבית מסיבות חברים לא להישאר לבד לנסות לדחוק מחשבות על אותו אדם
    והכי חשוב לדעת שמי שלא רוצה אותכם לא עושה לכם טובה ואתם יותר טובים ואהבה טובה יותר תגיע ושהיא תגיע תסתכלו על עצמכם
    ותגידו איזה טיפש הייתי שבכיתי ככה שיש לי עכשיו משהו טוב יותר

מחשבות רעות:
    יש אנשים שפוגעים בעצמם בגלל אהבה שלוקחים את זה כול כך קשה ובדרך כלל אלה אנשים שאובססיבים לאדם ולקשר עצמו
    אובססיביות באה מבדידות של אותה אדם מחוסר רגשות שהיה לאותו אדם בחיים ופתאום יש לא את זה והוא מפחד לאבד את הרגשות האלה
    יש אנשים אפילו שמתאבדים בגלל זה או פוצעים את גופם ואף מגיעים לפסיכיאטר ליטול כדורים בצד של פרידה אין אפור יש לבן או שחור
    או שאתה קם על הרגליים ומחייך לשמיים או שאתה שוכב על הריצפה ומרחם על עצמך

נימוק: יש אנשים שחושבים שאהבה היא מחלה קשה אף מסרטן בגלל עומק הכאב בלב ,רגשות בכלל יכולים לפגוע בגופנו אומרים שמי ששמח יותר חי יותר
    שאדם מרגיש רע מבחינה רגשית פרידה כאלה דיכאון אפילו הגוף שלו משחרר חומרים שעלולים לפגוע בנו לדוגמה אדם שמקבל בשורה רעה ואף מגיע להתקף לב אהבה ופרידה היא חלק מהחיים של כולנו והתרופה לא נמצאת אצל הרופא אלה אצלינו השאלה היא אנו יכולים

סיכום: פרידה קשה עברה עליכם צאו מהבית תראו סרטים כול דבר שימנע לחשוב על הדבר הזה תצחקו תפנימו שזה חלק מהחיים ושלא נורא יהיה יותר טוב על תחשבו מחשבות רעות תבינו החיים יפים עם לפני שהכרת את הבן זוג היה לכם טוב אז למה שלא יהיה גם אחרי
    החיים יפים צריך רק למצוא תיופי שבחיים ולא רק תחרא שבחיים הרבה אנשים יכנסו לחיים שלכם כלומר פרידות והכרויות כאחד
    תחשבו בראש ובראשונה על איך שלכם יהיה טוב כי בסופו של דבר לכול סיר יש תמכסה והאהבה תגיע יש אנשים שזה מגיע מוקדם ויש אנשים שהאהבה שלהם באה מאוחר אבל היא מגיע בסוף ,החיים יפים אנשים

*קרדיט לי

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אחלה השקעה אחי..

הסמל האישי של Psysoul
    Psysoul Psysoul מנותק ותיק
    שם פרטי
    נתנאל
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שתהיה לי בריא..לא יודע בן כמה אתה אבל שכל יש וגם אינטילגנציה ריגשית
    מעריך גברים שמוכנים לדבר ככה ולא חיים בסרט שהם קיר פלדה
    כל הכבוד על ההשקעה..
    ולחומר הזה בראש שמחייה אותנו והורג אותנו קוראים סרטונין...
    נערך בפעם האחרונה על ידי Psysoul : 09/02/09 ב 18:02

RendoM RendoM מנותק גורו
    שם פרטי
    ניר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אחלה השקעה אחי

נושאים דומים

1. תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 18/12/10, 14:04
  2. בעיות עם 3.5?
    על ידי GarGaMeL- בפורום Tactical Ops