מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: היום בו פלשו השפמנונים

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים

היום בו פלשו השפמנונים

מתוך האתר כיפה... הסיפור מ2007 אבל ראיתי אותו רק היום ורציתי לשתף אותכם + לדעתי המסר אקטואלי גם כיום
    אותי הקטע בידרן מאוד, קצת ארוך (חח טוב הרבה ארוך) אבל לדעתי שווה את זה.

היום בו פלשו השפמנונים בא על האנושות בהפתעה גמורה.
    [טוב, לא בהפתעה גמורה. דו"ח חרום הוגש בכמה גופי ביון על העלמויות מסתוריות של אנשים מסתוריים. אבל טיפול קל בדו"חות, (לא תמיד קל. בניאו- זימבבואה זה היה כרוך בשני תנינים ושפופרת גדולה של משחת שיניים) השאיר את האנושות במצב נינוח. לשלושה שבועות בדיוק]

השפמנונים פלשו. הם מאסו בחיים מתחת למים, בדיג ההמוני, בספינות דיזל, בשאריות של המבורגרים שנזרקו מספינות הדיזל הנ"ל, ובעיקר מהחיוכים על חשבונם בכל פעם שעלו לתפוס את שאריות ההמבורגרים שנזרקו וכו´. הצחקוקים על חשבונם של השפמים שלהם פגעו בגאוותם.
    בחיים שלכם אל תעליבו שפמנונים. בטח שלא על השפם שלהם. יש להם זעם עמוק, גאווה בוערת, רגשי נחיתות, והרבה הרבה הזמן.

היה להם הרבה זמן לתכנן את הפלישה. היא תוכננה שנים על גבי שנים.
    ובוצעה תוך עשרים וארבע שעות.
    הם פלשו אל היבשה דרך צינורות ביוב ודרך חופי רחצה לא מוכרזים. תוך יממה, (ובהתנגדות מועטה בלבד) הם השתלטו על מוקדי האנרגיה המרכזיים בעולם, על כל בסיסי הצבא, על שדות התעופה, ועל כל הסניפים של מק´דונלד.
    עד לרגע האחרון, (וגם הרבה אחר כך) איש לא האמין במה שקורה.
    הרי אין להם בכלל ידיים.

"אבל... הרי אין להם בכלל ידיים!" גנח בייאוש הנשיא האמריקני.
    הם ישבו במועצת חרום באחד מהבסיסים הפחות ידועים בארצות הברית. יתרונו הגדול היה בכך שהיה רחוק מכל ים, ומחובר בצנרת רק לאגם הקרוב. הנשיא הוטס לשם בשעות הבוקר המוקדמות, כשהחלה הפלישה להתברר בכל היקפה.
    המסכים מעל ראשם הבזיקו תמונות: שפמנונים שועטים על גשר הזהב, שפמנונים מציירים גרפיטי על פסל החירות, שפמנונים שורפים סניפים של מק´דולנד... הרעיון מובן. הנשיא הסב את מבטו ממסך שהראה שפמנונים מוסיפים שפם למונה ליזה, פנה אל ניקל פיש, ראש סוכנות הביון, וגנח שוב.
    "איך הם עושים את זה? הם בכלל לא אמורים להצליח לחיות מחוץ למים. יש להם דברים כאלה..." (הנשיא סרק במוחו את מאגרי הידע הכללי המועטים שלו) "...שנקראים כינין. זהו זה. והכינין האלה אמורים לפעול רק במים, לא?"
    "הזימים שלהם פועלים רק במים" הסכים פיש. "לכן הם משתמשים במעין, אה... חליפות צלילה מהופכות"
    "מהופכות?" תמה הנשיא, "אתה מתכוון שהם שמים את המסכה למטה?" הוא תהה מה היה אומר כותב הנאומים שלו על זה. במוחו עלה ציור של שפמנון עם סנפירי גומי מונחים לו על הראש. אגב, איך נראה ראש של שפמנון? גלגלי מוחו התחילו לנוע בחריקה צורמנית. יותר מדי מאמץ, הבוקר הזה.
    "לא... כן... לא משנה" ויתר פיש "יש להם דרך לנוע על האדמה. טכנולוגיה מתקדמת מאד, עלי לומר"
    "טכנולוגיה?" תמה הנשיא "איך אפשר ליצור טכנולוגיה בלי..." שאר דבריו נבלעו בפיצוץ שבקע מאחד המסכים.
    פיש הניד את ראשו בלאות. עוד תחנת טלויזיה הושמדה. הוא ציין לעצמו שהנשיא שאל שאלה ממש טובה, למרבה ההפתעה. איך אפשר לפתח טכנולוגיה בלי אש? המומחים טענו שזה בלתי אפשרי.
    הנשיא הסב את מבטו ממסך אל משנהו, מוטרד גם הוא מהרעש, וחזר שנית על שאלתו: "איך אפשר לפתח טכנולוגיה בלי שואבי אבק?"
    פיש נאנח והזכיר לעצמו שמיליוני אמריקאים בחרו באיש הזה, כך שהוא כלל לא אשם בזה שהוא אידיוט גמור. כהרגלו העמיד פנים כאילו השאלה שנשאלה היא אחרת לחלוטין. "אנחנו לא יודעים איך הם פיתחו טכנולוגיה כל כך מתקדמת, אבל זה נחקר כרגע. כל הסוכנים שלי, (שלא חוסלו על ידי חוליות חמושות של חסרי חוליות, הוסיף בינו לבין עצמו) מנסים למצוא מידע עליהם"

לבוש מדים נכנס בריצה אל חדר החירום והצדיע "אדוני הנשיא! הפולשים שלחו אולטימטום!"
    "אולטימטום?" שאג הנשיא "ארצות הברית של אמריקה לעולם לא תכנע לאולטימטום של... של..." הוא נעצר וגמגם כשניסה למצוא מילה מתאימה.
    "אלה שהשביתו לנו את כל שדות התעופה?"- הציע פיש בשקט- "שהטביעו לנו ארבעים צוללות גרעיניות? שחיסלו בלי למצמץ אלפיים חמש מאות ארגזים של קלוג´ס שהיו הדלק העיקרי של ישיבות המטה?"
    הנשיא, כמובן, התעלם מכל זה. הוא חיפש בעיניו את יועץ התקשורת שלו, את כותב הנאומים, את המומחה לשגרירות דיפלומטית, (איש מעולם לא גילה מה זה אומר) ומעל לכל- את מעצב השיער שלו. כשלא מצא איש מהם, הוא פנה חזרה אל השליח: "קרא את האולטימטום"
    מה אעשה עכשיו, הרהר בעצבנות. גלגלי השיניים שבמוחו הסתובבו במאמץ גדול פי שלוש מהרגיל.
    "המועצה המאוחדת לפלישה ליבשה" החל לובש המדים לקרוא "דורשת מהאנושות:
    א.לחדול מייד מדיג מסיבי.
    ב. לסגור לאלתר את כל סניפי מק´דולנד שטרם נשרפו.
    ג. כנ"ל לגבי פיצריות המוכרות פיצה בתוספת אנשובי.
    (ג1- דונטלו, עמך הסליחה)"
    ("לא ידעתי שגם הם צופים בצבי הנינג´ה" מלמל הנשיא הנדהם. הוא היה חובב של הסדרה)
    דובר המדים הזעיף את פניו כשהופר ריכוזו וחזר לקרוא:
    "ד. לייצר מכאן ולהבא רק לחמניות עם שומשום.
    ה. לשחרר שני תנינים מסויימים בניאו- זימבבואה.
    ו. לפרק לאלתר את כל הנמלים, שדות התעופה, (לא כולל טרמינלים. אנחנו מתים על טרמינלים. לא יודעים למה) רשתות "עשה זאת בעצמך" וקבוצות כדורגל עם יותר מעשרים אלף אוהדים.
    במידה ולא יתקבלו דרישותינו, תוך שלושים ושבע שעות, נאלץ למחוק שבע עשרה מדינות מארצות הברית של אמריקה. המדינות תבחרנה בצורה אקראית"

בדממה ששררה בחדר נשמע רק קול גלגלי השיניים של מוחו של הנשיא שכבר עבר לעבוד על הילוך סרק. העשן שעלה ממנו היה מפעיל את גלאי העשן, אלמלא העובדה שהם נקנו במבצע מיוחד, ולכן שבקו חיים חמש דקות לאחר שהותקנו.
    הנשיא חש אבוד. הוא לא ידע מה לעשות. והוא לא ידע איפה המאפר שלו.
    רק נקודה אחת נשארה בהירה בתוך מוחו.
    "מה זה שפמנונים?" שאג לבסוף, "מישהו יכול לומר לי?"
    פיש הזדרז לענות. "אלו דגים כאלה, עם..." הוא החווה בידיו בניסיון להסביר, ולבסוף נכנע. "כאלה דגים עם שפם" סיים בקול ענות חלושה.
    "שפם!" צעק הנשיא. "תמיד אותו דבר! מגדלים שפמים, נואמים נאומים, רוצחים מליונים..." משהו במוחו פקע סוף סוף, כשהביט בשפם הצבאי המטופח של פיש. "דגים עם שפם!", צעק, "בוגד! אני אראה לך מה עושים בארצות הברית של אמריקה..." הוא הסתער קדימה וניסה לאחוז בשפמו של פיש.
    לא ידוע איך היתה פעולה זו מסתיימת, אלמלא התקרה שהתמוטטה על ראשם ברעידת האדמה הגדולה שנודעה אחר כך כ"יומם הגדול של החפרפרות"

(בחיים שלכם אל תצחקו על חפרפרות. זה הדבר האחרון שתעשו)

הסמל האישי של J.Wilshere
    J.Wilshere J.Wilshere מנותק Gooner t'ill i die
    שם פרטי
    RVP
    קיבל לייק
    56 פעמים
    אני לא מאמין שביזבזתי את הזמן שלי בשביל לקרוא את זההההההההההההההההההה !^#&@$ אביב אני ירצח אותך חחח =\

הסמל האישי של `galz
    `galz `galz מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב כפרה

הסמל האישי של Gadi
    Gadi Gadi מנותק גורו
    שם פרטי
    גדי
    קיבל לייק
    1 פעמים
    חחחח דפוק ביותר משעמם רצח!

DaNz` DaNz` מנותק גורו
    קיבל לייק
    2 פעמים
    יא זייייייין!!!!!!!!!!

אני מיהרתיי לאן שהוא וביגלל זה איחרתי ורבו איתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    מה אתהה דפוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DaNz` צפה בהודעה
    יא זייייייין!!!!!!!!!!

אני מיהרתיי לאן שהוא וביגלל זה איחרתי ורבו איתי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    מה אתהה דפוק חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    אותי זה הצחיק!!!!! אבל עזבו אני מיוחד
    בקשר לאורך חח כן זה ארוך אבל לא הכרחתי אף אחד לקרוא את זה...

נושאים דומים

1. תגובות: 22
    הודעה אחרונה: 02/07/09, 20:21
  2. תגובות: 15
    הודעה אחרונה: 12/02/09, 13:06
  3. תגובות: 36
    הודעה אחרונה: 15/11/06, 18:35
eXTReMe Tracker