עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 49 מתוך 49

אשכול: ילדים גיבורים !

danz danz מנותק אחראי קהילה בדימוס
    שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Aviad.Y צפה בהודעה
    כל אחד בעזה שונא אותנו ומי שיגיד שהוא אוהב אותנו הוא סתם זיין שכל יום אחרי שהמלחמה נגמרה כבר יצאו בעזה עם דגלים של חמאס וצעקו מוות ליהודים

ויש אנטישמיות בעולם נגד יהודים יש יותר מדי ...והמוסלמים בעולם אחראים לזה ...והערבים האלה שאתה קורא להם ערבי ישראל שרוצים שלום ...מאחלים לך מוות והולכים עם דגל של חמאס ושורפים דגל של ישראל

ודבר אחרון חארטה

עכשיו מר.דעות של עצמו.
    תקרא שוב פעם מה שאמרתי, ותגיד לי אתה אם לא רשמתי שכול הערבים שונאים אותנו.
    ושיש הבדל בין לשנאות ולא לעשות כלום עם השנאה הזאת.
    לבין לרצוח וכו'.

וד"א חארטה?

נטורי קרתע השרמוטות האלה..
    אלה הדתיים הכי חזקים ופנאטיים שיש לדת היהודית
    ומבחינתם אתה ואני וכל מי שחילוני או דתי ולא כמוהם צריך למות

הם שונאים אותך ואותי הרבה יותר מאשר הערבים.

אנטישמיות תמיד הייתה ותמיד תהיה..
    הדבר הכי טוב שאפשר לעשות נגד זה.
    זה פשוט לתת להם לחיות ושיסבלו מהשנאה שלהם.כי להכחיד אותנו הם לא יצליחו ואנחנו אותם בטח שלא!

שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    Danz אתה חי בסרט רע, אתה חייב לשנות את הגישה לפני שירקו לך הרבה פעמים בפרצוף במהלך החיים.. אתה "קצת" תמים....

אני שואל אותך בשיא הרצינות עכשיו שאלה?

מי אתה ומה עשית בחיים שלך שאני לא ?
    שאתה תקבע באיזה סרט אני חי או אתה ?
    אף אחד לא יודע תתשובה האמיתית והנכונה לבעיה עם הערבים ...

אז אל תקבע לאנשים מה הדעות שלהם שוות...כל עוד לא הוכחת שהדעה שלך נכונה.

אני מבטיח לך שאני ממש לא תמים, עברתי מספיק דברים ב17 שנה שאני חי שכאלה בני 30-40 לא עברו.
    ואת הדברים האלה אף אחד אבל אף אחד חוץ מהמשפחה שלי לא יודע.

ותאמין לי...שאיך שאני מכיר את עצמי...אני לא מכיר אותך כן אז אני לא ידבר עליך.

לאנשים יהיה קשה לשכנע אותי במשהו שאני לא חושב שהוא נכון או אמיתי.

Aviad.Y Aviad.Y מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הנטולי חארטה האלה יכולים להיכנס עמוק עמוק בתחת אני לא מכיר אותם כיהודים שיזדיינו הטיפשים האלה רוב הדתיים שונאים אותם ומחשיבים אותם כחבורה פאנטינית מטומטמת

הם לא יכחידו אותנו אבל הם הורגים חלק מאיתנו

הסמל האישי של נתיניו
    נתיניו נתיניו מנותק xGs Clan Leader במיל'
    שם פרטי
    Natinho
    קיבל לייק
    25 פעמים
    אחי מה אתה בכלל מתלהב מהנטורי קרתא האלה את מי הם מעניינים ובכלל בארץ אין כאלה אם יש אז זה בכל מיני חורים בעולם והם רק חארטות הם לא יכולים לעשות כלום, לך תדע אולי הם גם סתם מתחזים מה אתה נבהל מהם...
    אבל בוא אני יגיד לך ככה, בתור יהודי מאמין מאוד אני מאמין: שלימוד תורה ותפילות, רק הם מחזיקות את העם והעולם שלנו..ובקשר לדתיים ולמתנחלים ולנוער הגבעות ולכיפות הסרוגות ראינו בדיוק מה הם שווים במלחמה האחרונה, בתכלס ראיתי את זה עוד במלחמת לבנון השניה (ראה הלוחם הכי טוב בצה"ל דהיינו עמנואל מורנו ז"ל)....

שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    אז זאת התשובה הכי טוב שלכם?

את מי הם מעניינים?

זה שהם לא מעניינים אותכם זה לא אומר שהם לא קיימים והם שונאים אותנו יותר ממה שערבים שונאים אותנו.

ואני לא רשמתי פה שיש ערבי שלא שונא אותנו
    כולם שונאים אבל יש שונאים בלב ושותקים
    ויש שונאים ועושים משהו
    פה ההבדל.

הסמל האישי של Ma1n`
    Ma1n` Ma1n` מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי WTF צפה בהודעה
    חכם גדול
    אין לך מספיק ביצים בשביל להרוג ערבי
    סתם חבורה של אפסים, מה עשה להם המסכן?
    במה הם שונים מהנאצים? אהה??!?!?!?!
    אל תדאגו ת'חשבון עם הערבים ישראל עוד תסגור
    בינתיים כל הקופים האלה שמשחקים אותה שונאים ערבים ועושים דברים כאלה שישבו בבית וישתקו

אני מעדיף שתוריד לי 5 שנים מהחיים בישביל שאני יהרוג 5 ערבים

מי אתה בכלל ?!
    ומה הם שונים מנאצים ? לא שונים פשוט (בישבילך) אני נאצי יהודי
    וכן אני בעד לעשות שואה לערבים ,ויש לי לא קצת סיבות לעשות את זה

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    נטורי כרתא או איך שרושמים את זה היא קבוצה הזויה של קיצוניים שמלידה אכלו להם את הראש על זה שאסור להקים מדינה יהודית או כל מיני חארטות כאלה לפני שהמשיח מגיע.... ודרך זה שהם מכחישים שואה וכל הזבל שהם עושים הם מראים את ההתנגדות שלהם למדינה....
    אבל מה הסתירה פה אתה יודע?!?!?! אם כל זה רוב הקבוצה הזאתי גרה בירושליים עם הזכויות של מדינת ישראל וכל החרטא.... נראה לך שאפשר להאמין בקבוצה של מטומטמים כזאתי?

בכל מקרה.... מדינת ישראל שרדה 60 שנה ותשרוד עוד הרבה שנים טובות אני מקווה.. לא בגלל שאנחנו יודעים לדבר עם האויב או לתת לערבים מסויימים זכות לחיות בארצנו או 70 אלף סיבות אחרות....
    רק בגלל שאנחנו חיים במצב שאם אנחנו לא נילחם בהם.. פשוט לא נהיה קיימים.... ואם אתה אומר לי ש -X ו-Y הם בסדר ובזמן שאתה אומר הם "מסכנים וחראם" הם אומרים "צריך להשמיד את היהודים" אז יש פה קצת תמימות... לא אומר שאתה צריך ללכת ברחוב ולתקוע בערבים מקלות בראש... אבל תצטרך להבין שאם המדינה תחיה לפי אותם יפי נפש ומתייפייפים כאלה או אחרים אנחנו נושמד......
    לראות בחדשות אישה שמאלנית קיצונית שהבת שלה נהרגה בפיגוע והיא הולכת לעזה ונפגשת עם המחבל ואומרת לו שהיא מבינה למה הוא עשה את זה... זה מבחינתי שיא הטימטום ואסור שאנשים במדינה הזאתי יגיעו למצב הזוי כזה... כי חבל עלינו עוד כמה שנים....

בכל מקרה אפשר להתעודד מזה שמשנה לשנה ומדור לדור המדינה הופכת ימנית יותר וימנית יותר.... כי אנחנו עדיין חיים בבעיה קיומית שאם לא נישאר עם עיניים פקוחות ונבין שיש פה אנשים מתוכנו ומסביב לנו שרוצים להשמיד אותנו אז אנחנו נהיה בבעיה..........

שם פרטי
    דן
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    נטורי כרתא או איך שרושמים את זה היא קבוצה הזויה של קיצוניים שמלידה אכלו להם את הראש על זה שאסור להקים מדינה יהודית או כל מיני חארטות כאלה לפני שהמשיח מגיע.... ודרך זה שהם מכחישים שואה וכל הזבל שהם עושים הם מראים את ההתנגדות שלהם למדינה....
    אבל מה הסתירה פה אתה יודע?!?!?! אם כל זה רוב הקבוצה הזאתי גרה בירושליים עם הזכויות של מדינת ישראל וכל החרטא.... נראה לך שאפשר להאמין בקבוצה של מטומטמים כזאתי?

בכל מקרה.... מדינת ישראל שרדה 60 שנה ותשרוד עוד הרבה שנים טובות אני מקווה.. לא בגלל שאנחנו יודעים לדבר עם האויב או לתת לערבים מסויימים זכות לחיות בארצנו או 70 אלף סיבות אחרות....
    רק בגלל שאנחנו חיים במצב שאם אנחנו לא נילחם בהם.. פשוט לא נהיה קיימים.... ואם אתה אומר לי ש -X ו-Y הם בסדר ובזמן שאתה אומר הם "מסכנים וחראם" הם אומרים "צריך להשמיד את היהודים" אז יש פה קצת תמימות... לא אומר שאתה צריך ללכת ברחוב ולתקוע בערבים מקלות בראש... אבל תצטרך להבין שאם המדינה תחיה לפי אותם יפי נפש ומתייפייפים כאלה או אחרים אנחנו נושמד......
    לראות בחדשות אישה שמאלנית קיצונית שהבת שלה נהרגה בפיגוע והיא הולכת לעזה ונפגשת עם המחבל ואומרת לו שהיא מבינה למה הוא עשה את זה... זה מבחינתי שיא הטימטום ואסור שאנשים במדינה הזאתי יגיעו למצב הזוי כזה... כי חבל עלינו עוד כמה שנים....

בכל מקרה אפשר להתעודד מזה שמשנה לשנה ומדור לדור המדינה הופכת ימנית יותר וימנית יותר.... כי אנחנו עדיין חיים בבעיה קיומית שאם לא נישאר עם עיניים פקוחות ונבין שיש פה אנשים מתוכנו ומסביב לנו שרוצים להשמיד אותנו אז אנחנו נהיה בבעיה..........

הופה, סוף סוף אנחנו מסכימים על משהו.
    ואני לא אמרתי שX וY הם בסדר.
    אמרתי שיש הבדל ביניהם.

בין הרוצחים והטרוריסטים
    ובין הערבים שונאי ישראל שיושבים בשקט ולא עושים שום דבר.

יש הבדל ולדעתי להרביץ "לכל ערבי שאתה רואה" זה לא פתרון ובחיים לא יביא לפתרון
    כי להעיף אותם אתה לא יכול
    ועל אחת כמה וכמה אתה לא יכול להשמיד את האיסלאם.
    זה פשוט בדיחה לשמוע עם זה

בסה"כ הכללי אני מסכים איתך בהודעה.

Mr.Joe Mr.Joe מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ערבים מבינים רק בכח!!
    אבל ברסמי כולם צודקים הבנאדם לא עשה כלום, לא צריכים סתם להרביץ לו.

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. בקשר לנושא "ילדים גיבורים"
    על ידי marina_1565 בפורום מה שבראש
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 01/02/09, 00:08
  2. קהילה של ילדים בלי לב סעמק
    על ידי MusT4nG` בפורום Tactical Ops
    תגובות: 21
    הודעה אחרונה: 06/09/05, 21:17
  3. איזה שני ילדים מגעילים...
    על ידי GaLaXy בפורום Tactical Ops