עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 59 מתוך 59

אשכול: TEAM ISRAEL

pliss pliss מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי bibi צפה בהודעה
    מי לא רצה לשחק איתי ?
    אתה ? אלעד ? htmn ? wonderbot ? taurus ?
    "לא רצו לשחק איתך"
    מדהים כמה שאתה עלוב
    ותיזהר בתגובה הבאה שלך שאני לא אפתח עליך פה ואז שוב תשתתק כמו תמיד

זה שמעלי - לשומר בבית סוהר קוראים סוהר ולא סוער
    קודם כל לי לא אכפת, לשאר כן. בנוסף לזה, שחכת גם את לופז וחוסר ההתלהבות של פריק לגבייך.
    אבל תאמת, מספיק את מי שכתבת, שזאת כבר חצי נבחרת, כדי לא לשחק איתך. למה אתה חושב שאני יוותר על 3 שחקנים טובים בשבילך?

חוצמזה, אתה יכול לעשות ולכתוב מה שבא לך, נראה לי שאתה חושב שאני לוקח את זה קשה מדי
    נערך בפעם האחרונה על ידי pliss : 30/01/09 ב 11:44

הסמל האישי של normanush
    normanush normanush מנותק NightCup Cheater
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא נורא פעם הבאה גם אני לא בנבחרת אולי מי שיקולים מיקצועיים אבל לא משנה בקטנה BIBI זה רק נבחרת זה לא שנגיע רחוק :X

הסמל האישי של Taurus
    Taurus Taurus מנותק IN THE MIX
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מי לא רצה לשחק איתי ?
    אתה ? אלעד ? htmn ? wonderbot ? taurus ?
    "לא רצו לשחק איתך"
    מדהים כמה שאתה עלוב
    ותיזהר בתגובה הבאה שלך שאני לא אפתח עליך פה ואז שוב תשתתק כמו תמיד

זה שמעלי - לשומר בבית סוהר קוראים סוהר ולא סוער
    אולי זאת הבעיה שלך? אולי אם היית סותם את הפה שלך קצת ולומד איך לדבר, קצת להיות נחמד , קצת יחסי אנוש ...
    חבל שמשחק מחשב גורם לאנשים להתנהג בצורה כזו , כל היריבות הזו שהתחילה בגלל ילדותיות.
    אני לא אגיד שאתה לא שחקן טוב כי אתה כן ולרוסטר לפחות היית צריך להגיע, אבל דברים אחרים באמת מנעו זאת ממך.
    תחשוב על זה קצת לעומק (איך הכל התחיל וכו'...) ותבין למה אני צודק.

יום טוב

הסמל האישי של normanush
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יום טוב Taurus.
    ושבת שלום...

clearly clearly מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי normanush צפה בהודעה
    לא נורא פעם הבאה גם אני לא בנבחרת אולי מי שיקולים מיקצועיים אבל לא משנה בקטנה BIBI זה רק נבחרת זה לא שנגיע רחוק :X
    וואי..
    עד שהבנתי מה אתה רוצה..
    תשתמש בפסיקים ובלי שגיאות כתיב אחי..

לא נורא, פעם הבאה..
    גם אני לא בנבחרת, אולי משיקולים מיקצועיים אבל לא משנה בקטנה BIBI, זה רק נבחרת זה לא שנגיע רחוק.

REDEMPTIO REDEMPTIO מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה קיינן.
    חיים יותר קלים

xytek9 xytek9 מנותק E-Gangsta
    קיבל לייק
    0 פעמים
    בהצלחה לנבחרת.. ולפי דעתי אתם צריכים לתת לBIBI הזדמנות.. יאלה חאלס אתם באמת כמו ילדים קטנים אתם שחקנים טובים ואם אתם רוצים לנצח אתם צריכים שיתוף פעולה ומי שצריך להיות בנבחרת מבחינת כישורים אז שיהיה.
    פעם אחת תשכחו את מה שקרה ביניכם ( אני לא יודע כל כך מה אבל בכל זאת) ותשחקו כמו נבחרת אמיתית.. שבאמת רוצה לנצח ולהביא כבוד גדול לישראל אבל כל זה תלוי בכם..
    אני רק מציע שתתנו הזדמנות ותחשבו טוב כי BIBI שחקן טוב וגם אתם..

eDimka eDimka מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גם אחרי המשחק הראשון אני עדיין חושב שיש חור גדול בקבוצה =]

לגבי ביבי, מצטער אבל לא הייתי רוצה חפרן לחוץ כמו טמפון באמצע NC....או אפילו סתם FW או כל דבר, זה היה הורס את האווירה ואת כל הטים-פליי..
    לצערי הרב, כן ראיתי את WONDERBOY משחק, ולא מצאתי טיפת BRAIN מעל כל שחקן ממוצע, ואם לא סקיל וAIM, אז חייב להיות לשחקן היגיון משלו.
    קוד4, יחסית לקוד 2 זה משחק הרבה פחות בקטע של "INDIVIDUAL SKILL" וברגע שיש בקבוצה ללא טים-פליי אפילו את הקלצ'ר הכי סוס בעולם, אם הקבוצה השניה חושבת בשכל ומשחקת בחוכמה, אין לו שום סיכוי...
    אפילו שעדיין, שחקן טוב אחד, יכול להפתיע ולתת כמה קלצ'ים פה ושם :-)

אני בטוח שאני אשמע עכשיו תגובות מכל בן-אדם על כמה שזה לא נכון וכו'. אבל ת'אמת עכשיו... כמה ממכם הייתם בלאן יותר גדול מ 20 איש, אשר קשורים לCOD? אם יש בכלל כאלה, אז אני יכול לספור אותם על יד אחת... ובמשחקים בלאנים גדולים, תראו הרבה מאוד רגעי לחץ על השחקנים, ומלא רגעים, שהם מרגישים אשמים בהפסדים... והקבוצה אך-ורק תומכת בשחקן ומנסה להרים אותו.
    למה? כי הם חברים, חברים לקבוצה, חברים לקבוצה עם מטרה!
    אם השחקן פשוט נוב, אז כמובן שהוא: א. לא היה בקבוצה או שפשוט היה עף אם לא היה מוכיח עצמו.

אני אישית כבר....ממש לא משהו, לוקח לי איזה 2-3 ראונדים להתחמם בכל משחק, לפעמים אפילו מחצית, ואז פתאום אני ממריא לטופ הטבלה של הקבוצה שלי. כי אני כבר לא משקיע את אותה כמות הזמן, כמו בהתחלה, או בשנים הקודמות.

פיס האוט =]
    לכולם בהצלחה בכל דבר.

dandos dandos מנותק lost twin of ntt
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע eDimka בסוף כל משפט שאתה אומר בעברית יושב ערבי עם נרגילה, אפילו אם זה מתחיל בסיביר או בהוליווד עם הבה נגילה. תחשוב על זה.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי eDimka צפה בהודעה
    גם אחרי המשחק הראשון אני עדיין חושב שיש חור גדול בקבוצה =]

לגבי ביבי, מצטער אבל לא הייתי רוצה חפרן לחוץ כמו טמפון באמצע NC....או אפילו סתם FW או כל דבר, זה היה הורס את האווירה ואת כל הטים-פליי..
    לצערי הרב, כן ראיתי את WONDERBOY משחק, ולא מצאתי טיפת BRAIN מעל כל שחקן ממוצע, ואם לא סקיל וAIM, אז חייב להיות לשחקן היגיון משלו.
    קוד4, יחסית לקוד 2 זה משחק הרבה פחות בקטע של "INDIVIDUAL SKILL" וברגע שיש בקבוצה ללא טים-פליי אפילו את הקלצ'ר הכי סוס בעולם, אם הקבוצה השניה חושבת בשכל ומשחקת בחוכמה, אין לו שום סיכוי...
    אפילו שעדיין, שחקן טוב אחד, יכול להפתיע ולתת כמה קלצ'ים פה ושם :-)

אני בטוח שאני אשמע עכשיו תגובות מכל בן-אדם על כמה שזה לא נכון וכו'. אבל ת'אמת עכשיו... כמה ממכם הייתם בלאן יותר גדול מ 20 איש, אשר קשורים לCOD? אם יש בכלל כאלה, אז אני יכול לספור אותם על יד אחת... ובמשחקים בלאנים גדולים, תראו הרבה מאוד רגעי לחץ על השחקנים, ומלא רגעים, שהם מרגישים אשמים בהפסדים... והקבוצה אך-ורק תומכת בשחקן ומנסה להרים אותו.
    למה? כי הם חברים, חברים לקבוצה, חברים לקבוצה עם מטרה!
    אם השחקן פשוט נוב, אז כמובן שהוא: א. לא היה בקבוצה או שפשוט היה עף אם לא היה מוכיח עצמו.

אני אישית כבר....ממש לא משהו, לוקח לי איזה 2-3 ראונדים להתחמם בכל משחק, לפעמים אפילו מחצית, ואז פתאום אני ממריא לטופ הטבלה של הקבוצה שלי. כי אני כבר לא משקיע את אותה כמות הזמן, כמו בהתחלה, או בשנים הקודמות.

פיס האוט =]
    לכולם בהצלחה בכל דבר.

אני רואה פה 2 פסקאות חפירה, מה ניסית להוכיח? שאתה לא אוהב את shookies וביבי וכמה הזין שלך גדול כי היית בלאנים? אוקי אפשר קצת תוכן ממשי פעם הבאה או שבאת לחלק חתימות ?

העיקר שסיימת את התגובה באיך אתה משחק כרגע, כאילו מישהו התעניין בזה
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Shookies Shookies מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    אני רואה פה 2 פסקאות חפירה, מה ניסית להוכיח? שאתה לא אוהב את shookies וביבי וכמה הזין שלך גדול כי היית בלאנים? אוקי אפשר קצת תוכן ממשי פעם הבאה או שבאת לחלק חתימות ?

אשכרה באתי להגיב לו פה אבל אז ראיתי את התגובה של מייק וזה הספיק לי

מייק3>

bibi bibi מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Taurus צפה בהודעה
    אולי זאת הבעיה שלך? אולי אם היית סותם את הפה שלך קצת ולומד איך לדבר, קצת להיות נחמד , קצת יחסי אנוש ...
    חבל שמשחק מחשב גורם לאנשים להתנהג בצורה כזו , כל היריבות הזו שהתחילה בגלל ילדותיות.
    אני לא אגיד שאתה לא שחקן טוב כי אתה כן ולרוסטר לפחות היית צריך להגיע, אבל דברים אחרים באמת מנעו זאת ממך.
    תחשוב על זה קצת לעומק (איך הכל התחיל וכו'...) ותבין למה אני צודק.

יום טוב
    תן לי סיבה אחת למה להיות נחמד לאלעד וקוסטה ובכלל לאנשי viio

clearly clearly מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    להיות בנבחרת ולייצג את המדינה שלך במה שאתה אוהב לעשות?
    לא סיבה מספיקה?

הסמל האישי של normanush
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי clearly צפה בהודעה
    וואי..
    עד שהבנתי מה אתה רוצה..
    תשתמש בפסיקים ובלי שגיאות כתיב אחי..

לא נורא, פעם הבאה..
    גם אני לא בנבחרת, אולי משיקולים מיקצועיים אבל לא משנה בקטנה BIBI, זה רק נבחרת זה לא שנגיע רחוק.

תנסה לכתוב, שעוד 2 דקות שבת בפתח , ואימא שלך עם נעל בית רוצה להרביץ לך...

eDimka eDimka מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה

ניסיתי להסביר לשחקן הישראלי הממוצע איך באמת מתפתח משהו מוצלח...

אך לצערנו הרב, בארץ המצב הוא כזה: כל יומיים נפתח קלאן חדש, כולם זה CBMIX אחד גדול. :-)

ד"א... מייק, רציני עכשיו... ODJEBI SA =]
    וסתם ככה בקטנה עד כמה שיש לי גניטליים גדולים... לי לפחות יש היסטוריה בקלאנים סטביליים :-X חלקם למשל כרגע נחשבים לקלאנים הטובים ביותר בארצם :-) לדוגמא: imex, nR, DS... בCOD2\COD4 ושוב...ODJEBI SA =] מזל טוב...
    נערך בפעם האחרונה על ידי eDimka : 31/01/09 ב 18:28

הסמל האישי של Taurus
    Taurus Taurus מנותק IN THE MIX
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תן לי סיבה אחת למה להיות נחמד לאלעד וקוסטה ובכלל לאנשי viio
    תן לי סיבה אחת שלא ,לפי מיטב זכרוני הבנאדם הראשון שהתחיל להתגרות ולקלל זה אתה...

תקן אותי אם אני טועה.

חוץ מזה שלא דיברתי רק על זה , אנשי viio הם רק חלק מהעניין.

הסמל האישי של highlite
    highlite highlite מנותק Tzvika peek manuever
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי dandos צפה בהודעה
    תשמע eDimka בסוף כל משפט שאתה אומר בעברית יושב ערבי עם נרגילה, אפילו אם זה מתחיל בסיביר או בהוליווד עם הבה נגילה. תחשוב על זה.

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לשגיא. אתה לא יכול להגיד למישהו שהוא ילד קטן או מתנהג כמו ילד קטן גם אם הוא בן 4. אתה הילד הכי תינוק שיש בקהילה-ועל זה תבוא תגובה מטומטמת של יורי.
    לבר- ממש רואים שאתה מקנא.
    למייק-יש אנשים שזה כן מעניין אותם. תפסיק עם ה"זה לא מעניין אף אחד" שלך. מה אכפת לך מהתגובות שלהם העיקר שאף אחד לא מקלל.

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי eDimka צפה בהודעה
    ניסיתי להסביר לשחקן הישראלי הממוצע איך באמת מתפתח משהו מוצלח...

אך לצערנו הרב, בארץ המצב הוא כזה: כל יומיים נפתח קלאן חדש, כולם זה CBMIX אחד גדול. :-)

ד"א... מייק, רציני עכשיו... ODJEBI SA =]
    וסתם ככה בקטנה עד כמה שיש לי גניטליים גדולים... לי לפחות יש היסטוריה בקלאנים סטביליים :-X חלקם למשל כרגע נחשבים לקלאנים הטובים ביותר בארצם :-) לדוגמא: imex, nR, DS... בCOD2\COD4 ושוב...ODJEBI SA =] מזל טוב...

מוזר לא ראיתי אותך משחק בשום משחק בכלאנים האלה, בטח כל התפקידים בהנהלה? כי אתה חי בסרט שאתה טוב יותר מהשחקן הממוצע בלי הצ'יטים שלך? תחזור לחור שממנו באת תעשה טובה. רק זה חסר, עוד has been שבא לפה ומנסה להראות מה הוא היה שווה פעם.

MS - אתה עומד לעוף מפה על טיפשות יתר, יש דברים לא מעניינים שבאמת לא צריך להגיב להם ויש נסיונות צומי כמו פה שלא קשורים לנושא. תשאיר את ההחלטות האלה למישהו יותר מנוסה.

אני נועל את הנושא עד הריב/משחק הבא.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. Team Israel FTW
    על ידי !Go_laN בפורום Call of Duty
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 18/03/10, 18:58
  2. NationCup XII :: Team Israel
    על ידי Undertaker בפורום Tactical Ops
    תגובות: 33
    הודעה אחרונה: 14/02/09, 22:17
  3. TEAM ISRAEL-משחק ראשון
    על ידי viyarO_ox בפורום Call of Duty