עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך 79

אשכול: שאלה בנוגע לגישה של קובצת "המקוריים" ל"פרוצניקים"

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים

שאלה בנוגע לגישה של קובצת "המקוריים" ל"פרוצניקים"

יצא לי להבין שיש שינאה עזה בנקודה הזו, הייתי רוצה לדעת למה זה בידיוק.
    אני מבין ששילמתם הרבה כסף על המישחק וזה אולי קצת מרגיז ליראות אנשים שמשחקים בו בחינם, אבל לא אמור להיות גבול מסויים?
    אני שואב את המידע הזה ביגלל שיוצא לי לשחק בפאבליק די הרבה (כן, אני חרשן :<) ומידי פעם אומרים לי שאני שחקן טוב ( YEY :O ) ושואלים אותי אם אני רוצה להיצטרף לקלאן, והכל בנעימות דרך אגב, אבל ברגע שאני רושם להם שאני מיצטער ולא יכול כי אין לי סידיקי מקורי, הגישה הופכת לאיזה שינאה נאצית מטורפת וקללות עפות בשרת על ימין ועל שמאל, יותר מהגופות. אני לא מדבר רק על קללות יומיומיות כאלה כמו בן זונה וכוס אמא שך, זה מרגיש כאילו דקרתי את אמא שלו והוא שונא אותי עכשיו, אנחנו זוכרים שמדובר במישחק, נכון?
    אני לא רוצה לנקוב בשמות או משהו, וגם לא רוצה להכליל, אם זה בעיה שלי שנפלתי על כמה "לא בסדר בראש" רק תגידו לי, אני גם לא כל כך מיתייחס לקללות במישחקי מחשב, אבל בכל זה, הייתי רוצה להבין מה הבעיה בידיוק.

אני כבר רואה גל של סתומים עם תגובות מפגרות אז אני מבקש ממכם, בנימוס כמובן, לדחוף אצבע לתחת ולענות כמו אנשים מבוגרים.
    תודה מראש, Almightyz.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Almightyz : 24/01/09 ב 21:09

הסמל האישי של Palma
    Palma Palma מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אף פעם לא קיללתי בגלל זה : \

Eureka Eureka מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    גם אני לא קיללתי בגלל זה....
    עכשיו השרת promod SD הפך לפרוץ, אתה מוזמן להתחיל לשחק שם ולהביא כמה שיותר שחקנים שלא ניסו את פרומוד SD לשחק שם.
    אני ממליץ לקנות עותק מקורי כדי להירשם לטורנירים,PCW וCB.

אפשר להזמין CD KEY ב15 דולר זה כלכך הרבה כסף?
    נערך בפעם האחרונה על ידי Eureka : 24/01/09 ב 21:34

הסמל האישי של Almightyz
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    כמו שרשמתי, אני לא רוצה להכליל או משהו, רק להבין את הבעיה.
    בPROMOD יצא לי לשחק די הרבה, היה או עדיין יש את השרת CLUB משהו כזה אנערף...אתה אומר לי שאני מוזמן והכל כאילו בחיים לא שיחקתי בזה, נגיד.
    אין ספק שבפרומוד הרבה יותר מהנה בלי פרקים שהורסים הרבה כיף ונשקים מגעילים (P90!). גם היה לי קלאן לתקופה קצרה אבל הם עברו למקורי ואני נישארתי מאחור (שיחקנו סתם נגד DDS NEO וכל מיני כאלה, לא משהו רישמי של סיבי).
    וכן, 15 דולר זה כן הרבה כסף בשבילי ועוד בתקופת היובש הקשה שלי כרגע.
    למרות שהטורנירים ומישחקים רישמיים בקלאן בייס נישמעים מאוד מפתים, אני לא יכול וגם לא חושב שאני רוצה לשלם על זה 15 דולר.

עדיין, מנסה להבין את הבעיה.

דרך אגב, מת לדעת מה הראשי תיבות של PCW, אני בא מקהילת TO ואנחנו פשוט מישתמשים בCW - CLAN WAR, למה ה-P משמשת בידיוק?

REDEMPTIO REDEMPTIO מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תן לי תשם של הקלאן שהציע לך להצטרף...
    אם לא קוראים לו UAV אני ילד כאפות.

תכלס יש הרבה הבדל בין פרוץ למקורי, אבל אין שנאה :|

הסמל האישי של shaico
    shaico shaico מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    מר מבין עניין
    קיבל לייק
    6 פעמים
    אין לי בעייה עם פרוץ... אבל באמת מקורי זה רמה אחרת.
    אתה מעשן לא ? קונה קופסא לעצמך כל פעם או שמשיג בקומבינה....
    קיצר הנקודה שלי המחשב זה כמו סיגריות בשבילי וכשאני חוזר הביתה מאימונים,חברים, בצפר...
    אני מרגיש שאני חייב לשחק כדי להרגע קצת ולהתנתק מכל העולם.
    50-70 שקל שווה כי אתה יודע שאתה הולך לנצל את המשחק תקופה ארוכה.

igallagi igallagi מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי chesQuido צפה בהודעה

חחחחחחחחחח -=UAV=- זה הקלאן פאבליק הכי טוב שהיה ידפוק
    היו שם פרןאים כמו W2K NVR וכמוני ועוד הרבה

ולנושא כל הפרוצניקים הומואים!
    חחח סתם לא אכפת לי שאתה פרוצניק רק יותר טוב שתלך לFXP כי שם יש יותר פרוצניקים
    נערך בפעם האחרונה על ידי igallagi : 24/01/09 ב 22:08

הסמל האישי של Coconut
    Coconut Coconut מנותק The clutcher
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי chesQuido צפה בהודעה

אתה ילד כאפות.
    לא ריללנו אנשים, הכל היה בצחוק, חוץ מזה הצענו רק לשחקנים כמו KATHA להצטרף כדי לעצבן אותם D:
    וזה גם היה לפני כמה חודשים ;X

clearly clearly מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי igallagi צפה בהודעה
    חחחחחחחחחח -=UAV=- זה הקלאן פאבליק הכי טוב שהיה ידפוק
    היו שם פרןאים כמו W2K NVR וכמוני ועוד הרבה

ולנושא כל הפרוצניקים הומואים!
    חחח סתם לא אכפת לי שאתה פרוצניק רק יותר טוב שתלך לFXP כי שם יש יותר פרוצניקים
    ההבדל זה ש NVR השתפר מאז.. אתה נשארת אותו דבר.

מוהאהאהאהאהאהא
    *עוד פעם אחת תגיד W2K וכמוני באותו משפט ותחטוף עוד ירידה!!

הסמל האישי של Almightyz
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    אמרתי שאני לא אנקוב בשמות אבל אני יכול לומר בביטחות שאלה לא UAV.
    והנושא לא ניפתח כדי לדבר על זה ביכלל, פתחתי אותו להבין בעיה פשוטה, אני רואה שאף אחד פה לא שונא שחקנים שמישתמשים בסידיקי פרוץ, כניראה זה אני והמזל שלי נופל על אהבלים, לא נורא.

בקשר אלייך שי...אני קצת קצר על מזומנים עכשיו, הכל הולך לרישיון וסיגריות כמו שאמרת, אני יכול להבין בנאדם שמשקיע במחשב ודואג וכיף לו והכל אבל בכל זאת, כמו שאמרתי, אמור להיות גבול איפשהו.
    אם זה מה שעושה לך שמח על הלב אז בכיף שלא תבין אותי לא נכון, אני פשוט לא רואה את עצמי מוציא שישים~שיבעים שקל על מישחק שכל מה שיצא לי ממנו בעיקרון זה מישחקים של סיבי וטורנירים, מניסיון חינמי זה לא היה מוצלח כל כך, אני לא רואה שום סיבה שבמשחק שמשלמים עליו זה יהייה שונה לטובה.
    בקשר ל"לנצל את המישחק לתקופה ארוכה" אני גם לא כל כך בטוח, לא מנסה להרים ת'אף או לדבר שטויות אבל לפי מה שאני רואה (פאבליק/תגובות בפורומים) הקהילה הזו רק מיצטמצמת.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Almightyz : 25/01/09 ב 14:22

shdor shdor מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ^^ אם לא שמת לב אתה עושה צחוק מעצמך..
    אתה עוד ממשיך להגיב D:

הסמל האישי של PiXeL
    PiXeL PiXeL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוראל מקבל עכשיו בה"פ מכתב נאצה...

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני אתן לך תשובה מכיוון קצת אחר:

ישנם אנשים ששילמו במיטב כספם על המשחק, ולכן מרגיז אותם שאחרים משחקים ונהנים בדיוק כמוהם, אבל בלי לשלם. אתה בעצם דורך כאן על "יבלת הפראייר" הישראלית, והרי ידוע שהדבר הכי גרוע שיכול לקרות לישראלי, זה שהוא יצא פראייר...
    אם היית סתם נוב לאף אחד כנראה לא היה אכפת, אבל הקטע הוא שבפאבליק הסקיל שלך גבוה יותר משל רבים אחרים. אותם אחרים, אל תשכח, קנו את המשחק משום שהם מחשיבים עצמם לשחקנים רציניים ומאמינים ששחקן רציני ובעל סקיל צריך לקנות את המשחק. באיזשהו מקום אתה סודק קצת את המיתוס הזה.

באופן אישי, אני מאוד בעד מקורי: מטעמי הגינות, מוסר ותמיכה בכדאיות פיתוח משחקים ל-PC. אם זה לא מדבר אליך, אז חבל, אבל זו כבר בעיה שלך.

נ.ב. PCW = Practice Clan War

הסמל האישי של Almightyz
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי shdor צפה בהודעה
    ^^ אם לא שמת לב אתה עושה צחוק מעצמך..
    אתה עוד ממשיך להגיב D:
    ציטוט במקור פורסם על ידי Almightyz צפה בהודעה
    אני כבר רואה גל של סתומים עם תגובות מפגרות אז אני מבקש ממכם, בנימוס כמובן, לדחוף אצבע לתחת ולענות כמו אנשים מבוגרים.
    תודה מראש, Almightyz.
    לפחות אני מבין עיברית פשוטה.
    animor, אני מבין את מה שאתה אומר וגם רשמתי את זה בטופיק עצמו, אבל אני שוב חוזר ואומר שצריך להיות גבול איפשהו.
    סתם דוגמא, אתה עובד קשה כל החיים שלך, מרוויח כסף ביושר והכל ופיתאום אחד שעובד איתך זוכה בלוטו, אתה תיתפרע עליו כמו מטורף? אפילו מילולית? אני מקווה שלא :ס ...זה אותו עיקרון, מישהו הולך בדרך הרגילה ויש את אלה שעוקפים, לא בזדון אבל עוקפים. וחוץ מזה, יש לאלה ששילמו ממיטב כספם כמו שאתה אומר יותר פריווילגיות כמו "PCW" וטורנירים למיניהם, אני לא מבין על הבכי.
    הבנתי את העיקרון של הבעיה אבל זה נישמע ממש, אבל ממש טיפשי :\
    תודה בכל זאת לבוגרים שבחבורה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Almightyz : 25/01/09 ב 14:28

קיבל לייק
    0 פעמים
    קודם כל, אני מסכים בהחלט שהקללות והנאצות אינן במקום. אבל אל תחשוב שאתה מיוחד, ראיתי שחקנים מקללים ומביעים שינאה על דברים הרבה פחות מהותיים ועקרוניים מאשר מקורי/פרוץ. לא הייתי מתרגש יותר מדי, כולה אינטרנט. מקללים היום ושוכחים מחר.

לעניין עצמו: ההשוואה שעשית חוטאת לאמת. אדם שעבד קשה ומרוויח ביושר את לחמו אולי יקנא במי שזכה בלוטו, אבל לא ירגיש פראייר או ישנא אותו באופן עיוור. זאת משום שאין כל פסול בזכייה בלוטו, זהו דבר לגיטימי לחלוטין. פריצת משחק (או גניבת משחק, תלוי את מי שואלים), היא משהו בלתי לגיטימי, אסור על פי חוק ובעיני חלק לא מבוטל מהשחקנים - גם לא הגון. ואני לא מתכוון לפריצת משחק לתקופה קצרה בשביל להתרשם ממנו, עם זה אין לי בעיה. אני מתכוון למקרה בו אהבת את המשחק והחלטת שאתה "משתקע" בו לכמה חודשים או אף יותר. אני לא נכנס לך לכיס, אבל קשה לי להאמין ש-50-60 ש"ח יגרמו לגיימר אדוק כמוך לגווע ברעב.

מישהו הולך בדרך הרגילה ויש את אלה שעוקפים, לא בזדון אבל עוקפים
    זדון משמעו שאתה עושה משהו רע/אסור מתוך כוונה ומודעות למעשיך. לכן, אם אתה פורץ משחק וממשיך לשחק בו תקופה ארוכה - בהחלט יש פה כוונת זדון. אל תיתמם בבקשה - אתה לא רובין הוד של משחקי המחשב ולא תמצא אצלי סימפטיה לכך. הבגרות שאתה כה מתהדר בה יורדת לטימיון, כשזו הדוגמה שאתה בוחר להוות.

הסמל האישי של Almightyz
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    אתה מתחיל להרגיז אותי בתגובות מתוחכמות :\
    אתה אולי עובד ומרוויח כסף לפעילויות פנאי כמו לקנות מישחק מקורי של COD4, אצל כל אחד זה משהו אחר. "גיימר אדוק"? :ס ממש לא אבל בסדר מה אני אגיד לך.
    בסך הכל ניסיתי לברר ממה אנשים מיתרגשים כל כך, הבנתי, הפנמתי...לא שזה ישנה את דעתי או את הדרך שבה אני משחק אבל בכל זאת.

קיבל לייק
    0 פעמים
    אל תתרגז, קח את זה ברוח טובה. זה כולה משחק וגם אם אתה משחק בפרוץ, זה לא שרצחת מישהו.

אל תשכח שאתה זה שפתחת את הנושא, מתוך ידיעה שזו קצת פרובוקציה... מה ציפית, לתשובות שמשבחות אותך על זה שאתה משחק בפרוץ?

ולסיכום: שים לב שהסכמתי אתך שזה לא מצדיק קללות. גם אחרים שהגיבו לך רשמו את זה, למרות שגם הם בעד המקורי. זה לא מה שרצית, תכל'ס?
    נערך בפעם האחרונה על ידי animor : 25/01/09 ב 17:10

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אחחח אושרי.....לקח אותך לסיבוב וזרק אותך באמצע.

אם הייתם מכירים את almighty כמוני הייתם יודעים שלא עומד שום מסר או ניסיון דיוני מאחורי האשכול הזה

אוראל תפסיק לשחק אותה תמים, אם טקטיקל היה עולה אפילו 400 שקל היית קונה את זה, אחרי שנה במשחק, שאתה יודע כמה זה כיף, וכמה פעמים ביקשת מעידן סידיקי, זה לא שלא ניסית איכשהו לרמות את המערכת אז תיהיה פרוצניק בשקט ולא יקרה כלום !
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

קיבל לייק
    0 פעמים
    LOL
    אני אף פעם לא זורק אנשים באמצע...
    אני מאלה שעוצרים לעזור

אגב (נזכרתי בגלל התמונה של הנינג'ה שלך), פעם עצרתי לאופנוען שנתקע לו האופנוע והצעתי לו להרכיב אותו לאן שהיה צריך להגיע. הוא עלה מאחוריי והיה המורכב הכי גרוע שאי פעם יצא לי להיתקל בו. כמעט הפך את שנינו עד שהבנתי עם מי יש לי עסק. מזל שבאופנועים יש לי יותר סקיל מאשר ב-COD4...

הסמל האישי של Almightyz
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    לול? כניראה אתה לא מכיר אותי כמו שאתה חושב...אני זוכר שרשמת שיש לך מנטליות לקנות את הכי טוב כי אתה יכול או משהו כזה, אני בידיוק ההפך.
    מה הקטע? על איבו לא כועסים? אולי מייק קנה סידיקיי, אולי...השאר פשוט זיינו את המערכת כמו שאמרת מייק, אני לא רואה הבדל בין לרמות ולהשיג סידיקי פרוץ לבין לרמות ולהשיג סידיקי מקורי, עזוב.
    TO זה כיף, זה אחד ממישחקי הטימפליי הטובים שיוצרו אבל לא הייתי משלם עליו 15 שקל שלא לדבר על 15 דולר.

עמוד 1 מתוך 4 1234 אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. שאלה | בנוגע לשייר של הפועל חיפה.
    על ידי UltrasMacabi בפורום כדורגל
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 09/07/09, 18:34
  2. שאלה בנוגע להורדה של המשחק
    על ידי Freedom בפורום Tactical Ops
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 13/08/06, 11:04
  3. שאלה בנוגע לעיצוב הגוף
    על ידי WTF בפורום פיתוח גוף וכושר