עמוד 3 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 41 עד 60 מתוך 79

אשכול: שאלה בנוגע לגישה של קובצת "המקוריים" ל"פרוצניקים"

zolker zolker מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה זה TO ?

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי zolker צפה בהודעה
    מה זה TO ?
    Tactical ops
    http://www.szf.co.il/forumdisplay.php?f=109

qzeey qzeey מנותק ניצב ראשי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^y0Naz צפה בהודעה
    שאני אבין לפרוצניקים יש אותם פריבליגיות כמו של המקוריים?
    -_-
    אם כן?
    אז למה יש הבדל?
    תחשוב קצת...
    ברור שלא , דבר ראשון יש 12000 סרברים למקורי
    דבר שני אפשר להתקדם עם המקורי .

PuNisHeR PuNisHeR מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לי שתי מילים..
    אין מילים.
    ולכול האילה למינהם.. שחושבים שיש להם סידיקי מקורי זה נותן להם ביצים לדבר.. בטקטיקל אופס יש כאלה שקנו את מישחק ויש כאלה שלא..
    אז מה.. כולם משחקים במקורי.. ואין עם זה שום בעיה.. לעומת קוד4 זה כבר הולך לפי גזע.. גזע מקורי גזע פרוץ.. שינא..
    למה אני אומר את זה.. אני לא ניכנס הרבה לפורום הזה.. ואני יגיד גם למה.. הרוב ילדים פה הם קטנים בראש.. וקנאים..
    אני כבר מנהל קלאן בערך שנה.. שקוראים לו NeO אני ויניב. יניב יש לו מקורי.. הוא אף פעם לא אמר לי משהו נגד הפרוץ.. כמו "למה יש לך פרוץ למה האללה והאללה.." כי הוא לא קטן בראש.. מה האינטרס של בן אדם 20 פלוס לפתוח קלאן.. לפרוצים? אני יגיד לכם למה. להנות מי המישחק.. ולא לחרוש ולקלל ולהוציא עצבים על חברי הקלאן אחרי הפסד בקלאן וואר.. שזה הרוב בקוד4..
    כול הקלאן שלנו מבוגרים כמעט.. לעומת די די אס.. שהפסידו בקלאן וואר אחד.. אז הם מפרקים את קלאן חח..
    אז משהו פה לא בסדר.. אין כבוד לשחקנים.. הכל היה בישביל לנצח.. ולא בישביל להאחד את הקלאן..
    אז חברה אני פשוט אומר לכם..
    אז קניתם את מישחק.. יצאתם פראיירים..אלהה עם כן. אתם טובים ואתם רוצים להשקיע בזה.. אתם יכולים להיכנס לליגות במקורי.. אז פה כדי להשקיע כסף..
    מה הקלאן שלי חושב לגבי זה?.. זה בולשיט..
    כמה אפשר להיות מושפע מי מישחק אחד.. ולהישחףף לכול השטויות האלהה "אתה פרוצניק מניאק"..
    אנחנו חובבנים.. אוהבים לשחק במישחק ביחד 8מקלאן נגד כול הפאבליק זה צחוקים אחושרמוטהה.. אנחנו נהנים מי המישחק.. אחרים לא.. לוקחים את זה למקום.. יותר מידי רציני.. ולמה זה קורה?..
    כי שאתם רואיםת את לוגו מישחק עם אני לא טועה כתוב שם מעל גיל 18 חח.. ביגלל הילדודס ניהיה עם זה בלאגן..
    ילדים קטנים לא יודעם איך לקחת את מישחק בכיף אוו וואללה אני פרו מה אתה יכול לעשות לי.. אהה? אני משחק בליגות.. אתה פרוצניק מניאק אוסר לך לשחק.. כאן, אז נגיד ו..... למה אתה משחק כאן רוב השרתים בארץ הם פרוצים.. אז למה כול המקורי משחקים בפרוץ ומקללים כול הזמן את פרוצים.. קנאים זה הכל.. אנחנו נהנים מי המישחק..קלאנים אחרים לא..
    כנוס לאתר שלנו תיראו את רישמת השחקנים ואת גיליים.. גם עם תיראו ילד בן 13 יש לו ראש של 18 פלוס.. ולא איזה טמבל.. קטן כזה שחושב שהוא "פרו"...אפשר להנות או אפשר לחיות. זה כמו שאמרתי כבר...

קיבל לייק
    0 פעמים
    וזה שיגיב אין לי כוח לקרוא הוא ילד קטן.. וזה אומר כמה דברים אתם לא חושבים?

קיבל לייק
    0 פעמים
    נסכם את זה חד וחלק..
    מקורי - אפשרות לקדם אותך.. (חיסרונות - להיות מושפע.. כמו ילד קונטר סטרייק. של וויגיימס.. פרסים, פרטי לן וכול השטוית האלה של גיימרס.)
    פרוץ - לחובבן שאוהב את סינגלפלייר ועבר למולטיפלייר.. עם הוא רוצה להיתקדם לפרסים ליגות וכול זה הוא חייב סידיקי דחוף.
    אז אתה חובבן וקניתה את מישחק- לא רוצה להיתקדם רוצה רק לשחק.. אז יצאתה פראייר כפרעע.. יכלת להוריד אותו
    אני צודק?

למה הכל במילחמה.. תעשו מילחמה בקוד4..
    על תעשו מילחמה על פרוץ ומקורי..
    תבוא לבקר בשרת שלנו של הארדקור..

לגבי.. לא אהבתי את דבר הזה שקוראים לו פרומוד.. לא נהנה מי מנו.. אז אני משחק בפרוץ הארדקור..
    לא מיזמן (4חודשים אחורה) רציתי ליקנות את מישחק.. כדי לעבור פרומוד.. בסוף לא..כי אני לא אוהב את פרומוד.. (שלא תחשבו לרגע שאני נווב XD

לא ניראה לי שזה יעזור לשנות משהו בגישות.. אבל רק שתדעו איך זה מתנהל..
    ווואיי אני מסטול מת כול הלילה לא ישנתי 9 בבוקר XD לא הלכתי לבצרפרר סוטול אש XD אני חולה דלקת בגרון יאללה לישון ..
    נערך בפעם האחרונה על ידי PuNisHeR : 12/02/09 ב 09:34

קיבל לייק
    0 פעמים
    חברה זה הדעה שלי...
    תחשבו מה שאתם רוצים תעשו מה שאתם רוצים.. אני אוהב את מישחק.. ונהנה מימנו.. המישחק שווה כול שקל.. אבל למה לקנות עם יש חינם?
    זה סטלה זון לא חננה זון.. יש מציואת מי חוץ למישחק.. ולצערי הרב.. יש פה ילדים שלוקחים את זה מאוד קשה..
    קחו את לינק הזה http://cache.kotaku.com/assets/resou...lofdutybox.jpg
    כנסו עליו ותראו למטה כתוב MATURE 17+ לאיזה גיל זה מתאים.. יש ילדים קטנים שחושבים.. שמותר להם..
    וזה מה שהופך את מולטיפלייר של קוד4 בישראל חרא................

אני סגור על דעה שלי.. ואף אחד לא ניראה לי שיצליח לשנות אותה..

הסמל האישי של jojoz0r
    jojoz0r jojoz0r מנותק מנהל בכיר בויגיימס #2
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וווווואי חפרת סע סע מפה כבר

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    TO זה מישחק חינמי אח שלי...אין לו הצלחה מסחררת אבל יש לו הצלחה יחסית טובה.

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    Punisher...שמע....מתי....יגמרו לך....הנקודות...? :]

ולגבי כל מה שכתבת, איזה בן אדם ישקיע את התחת שלו בשביל משחק שהוא עשה כדי שאח"כ יגידו לו שפרוץ זה הכי שווה?
    נראה לי שאם תלך עכשיו לIW ותגיד להם את זה, (למרות שאני בספק אם יבינו אותך) הם ידחפו לך את הדעה שלך לתחת, אולי גם יפציצו אותך בקללות ו\או מכות, יעיפו אותך מבניין החברה ואולי גם יתבעו אותך לאחר מכן.

כמובן שבכל דבר יש צד רע, לא תמצא משחק או תוכנה שלא מצאו לו\לה פריצה וגם אם תמצא אז זה חינמי גם ככה.
    וחוץ מזה תחשוב שאם לא היו מוצאים פריצה לפאנקבאסטר (כשפאנק' עשו חסימה לשרתים) אז לא היית יכול לשחק בכיף שלך מבלי לקנות את המשחק ו"לצאת פראייר". אבל מצאו פריצה... ואין מה לעשות, אלה שקנו "יצאו פראיירים" למרות שגם לכך יש שני צדדים. (אני לא ארחיב על זה)

בכל אופן, אם לא בא לך לקנות, אז אל תקנה, אח"כ אל תדרוש מאחרים לתמוך בך כשאמרת את זה מול כולם. תתקע בחור הפרוץ שלך ואל תביא לפה את הדעות שלך כי למקוריים זה לא יעניין ת'תחת.

אם אתה יכול, תקבל את התגובה כבונה.

קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב אחי..
    אתה צודק בהחלת.. המישחק שווה כול שקלל ושקל.. עם לא היה פרוץ הייתי קונה אותו זה כולה 4 5 ימים בלי סיגריות קונה סידיקי וזהו.. אבל אני לא אוהב את פרומוד הזה זה כעיור למשיחק רק.. אני אומר לך עם הייתי אוהב את פרומוד הייתי במקורי.. וזה לא עניין.
    ואתה במאת חושב שאכפת לי מי IW ? אני חובב את מישחק לא מושפע מי מנו.. יש אנשים שלא יודעם לשחק טוב.. ואומרים בלב יצאתי פראייר שקניתי.. שזה אנשים מבוגרים, והקטנים שקנו את מישחק מקללים את פרוצים.. לא ככה? אפילו אתה מת לקלל אותי ביגלל מישחק ... אז עם אתה מקלל ביגלל גישות מקורי או פרוץ.. אז אתה במציאות קשה..
    נערך בפעם האחרונה על ידי PuNisHeR : 12/02/09 ב 17:28

קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לי TO מקורי. וזעלה לי כסף והרבה הורידו את זה זה אותו דבר אבל אין שם את חרא כמו שיש בקוד4.. קניתי אותו מזמן...

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי PuNisHeR צפה בהודעה
    אתה מת לקלל אותי ביגלל מישחק ...
    אני מקלל (מקלל זו לא המילה בעצם) רק כשיש פרוצניק שבא ואומר: למה הכל למקוריים?
    זה הכי מעצבן, הם גם לא רוצים לקנות ת'משחק וגם שכל האפשרויות יהיו פתוחות בפניהם וזהו, זה כל הבסיס שלי בעיניין.

מסקנה:
    אתה פרוץ? אל תבקש כלום, אלא אם כן אתה מתכנן לקנות במקרה ויש קהילה נורמאלית, שאגב, פה הקהילה קצת סוטה באיזשהו אופן :S
    כמובן שאני לא מאשים אפחד, הרי שאין "ספונסרים" או תמיכה כלשהי מבחוץ בשביל כל מיני אירועים.
    ואני לא שכחתי את eServ, מגיע לאליעד כבוד ענק על הפאקינג תמיכה. (בלי התחנפות או משהו, כן?)

זהו חפרתי מספיק.
    נערך בפעם האחרונה על ידי Yurjah : 12/02/09 ב 22:13

קיבל לייק
    0 פעמים
    דיי דיי ספר לכולם שאתה מבואס ביגלל שקניתה את מישחק... חחחח.. הריי היה הכול חינם.. XD

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    דיי דיי ספר לכולם שאתה מבואס ביגלל שקניתה את מישחק... חחחח.. הריי היה הכול חינם.. XD
    מה פתאום? אני עדיין משחק PCW ולא כל שרת לPCW הוא פרוץ, למען האמת עוד לא ראיתי כאלה.

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    ספי תאבד תקול שלך יטמבל פרוצניק

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    hila if u say ur hot and all why are u sitting in satla zone ??

הסמל האישי של Almightyz
    Almightyz Almightyz מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    ۞
    קיבל לייק
    30 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Kaize צפה בהודעה
    אני מקלל (מקלל זו לא המילה בעצם) רק כשיש פרוצניק שבא ואומר: למה הכל למקוריים?
    זה הכי מעצבן, הם גם לא רוצים לקנות ת'משחק וגם שכל האפשרויות יהיו פתוחות בפניהם וזהו, זה כל הבסיס שלי בעיניין.

מסקנה:
    אתה פרוץ? אל תבקש כלום, אלא אם כן אתה מתכנן לקנות במקרה ויש קהילה נורמאלית, שאגב, פה הקהילה קצת סוטה באיזשהו אופן :S
    כמובן שאני לא מאשים אפחד, הרי שאין "ספונסרים" או תמיכה כלשהי מבחוץ בשביל כל מיני אירועים.
    ואני לא שכחתי את eServ, מגיע לאליעד כבוד ענק על הפאקינג תמיכה. (בלי התחנפות או משהו, כן?)

זהו חפרתי מספיק.
    אני אישית לא ביקשתי שום דבר ובכל זאת קיבלתי מטר קללות וגם איומים :ס

שתוק יא אהבל בכח ת'רוצה שיורידו גם את כל השרתים הפרוצים?! :\

Yurjah Yurjah מנותק ותיק
    קיבל לייק
    17 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Almightyz צפה בהודעה
    אני אישית לא ביקשתי שום דבר ובכל זאת קיבלתי מטר קללות וגם איומים :ס
    אני מדבר בעיקר בשם עצמי ;\

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Kaize צפה בהודעה
    מה פתאום? אני עדיין משחק PCW ולא כל שרת לPCW הוא פרוץ, למען האמת עוד לא ראיתי כאלה.
    LOL פרו-מוד זה לנובס.... אתה יורה רואים אותך במפה.. XD נוובססשיט
    הילה יא ג'וחה שתקי את זאות שמשחקת בפרוץ

נושאים דומים

1. שאלה | בנוגע לשייר של הפועל חיפה.
    על ידי UltrasMacabi בפורום כדורגל
    תגובות: 0
    הודעה אחרונה: 09/07/09, 18:34
  2. שאלה בנוגע להורדה של המשחק
    על ידי Freedom בפורום Tactical Ops
    תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 13/08/06, 11:04
  3. שאלה בנוגע לעיצוב הגוף