עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 54 מתוך 54

אשכול: אבנר הוא הומו שמן עם אגיל?@@@@

B1sHGaDa B1sHGaDa מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עוד אני רושם?!?!?!?
    תראה כמה אתה מחרטט פה כמה אתה רושם לי מגילות ובכלל אני לא קורא מה אתה רושם חחחח יהומו שאתה רושם מגילות אתה חושב שמישהו יקרא??
    אתה חי בסרט

Full-FucKing Full-FucKing מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אוחחחחחחחחחחחחחח אויש נו באמת
    פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,� �וזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פ וזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פ� �זה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פו זה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פו� �ה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוז ה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוזה,פוז� �,פוזה,פוזה,

דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבור ים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,די� �ורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים, דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבור ים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,די� �ורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים, דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבור ים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,דיבורים,

צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולי� �,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצול� �ם,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצו� �ים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצ� �לים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,ציל� �ולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צי� �צולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,צ� �לצולים,צילצולים,צילצולים,צילצולים,

פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,� �קפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פ קפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פ� �פקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פק פקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פק� �קה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפ קה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,פקפקה,

קיבל לייק
    0 פעמים
    טוב ייאלה בי לך תזדיין חרשתי עליך וזיינתי אותך אתה מושפל עכשיו אני לא מדרדר לרמה ש'ך מה אתה חושב אני הומו כמוך שיושב וכותב פה את קורות חייו... שכואב לו שמרגיש מושפלללל ייאלה לך תזדייןןןןןןןן :נקרע:
    :סטלן:

קיבל לייק
    0 פעמים
    בואנה יSPAMMER
    הומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זההומו גם אני יכול את זה

אבל אתה הומו ימזדיין

קיבל לייק
    0 פעמים
    דיידיידידיד איזה הומו אתה מקללל שובר תמקלדת ואתה אומר שאתה לא תירד לרמה שלי כמו חנון אשכנזי
    וגםם עושה SPAM עליייי ועוד אומר לי זדיין קיצר אתה הומו ילד כאפות יאללה זדייןן

קיבל לייק
    0 פעמים
    :מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל: חחח ראיתםפוחד ממני הזדיין מפה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    יצא פחדןןןןןןןןןן

חח סתם!

קיבל לייק
    0 פעמים
    אשכנזי גאה!!!

D : :איד: :איד: :איד: :איד: :איד: :איד: :איד: :לשון: :לשון: : :מתגלגל:

קיבל לייק
    0 פעמים
    יא תראו איזה הומו בטח רואה תהודעות שלי ומעונן על זה שמשהו מתייחס עליו חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח לך תזדיין בי הלכתי לשון אני לא משועמם כמוך שיושב פה כל הלילה ומחכה לתגובות :מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל:

Ludacris Ludacris מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יאלה ful זדין מפה יא אשכנטוז

קיבל לייק
    0 פעמים
    Originally posted by Ludacris@25-10-2005 בשעה 03:07
    יאלה ful זדין מפה יא אשכנטוז
    למי אתה אומר להזדיין מפה אההההה יא חתיכת שלולית חרא שלשול !!!!!!!
    מה אין לך מרק בחורף אז אתה אוכל שלולית חרא חמה של משהו!??!
    ייאלה עוף מפה לך תדרדר למציצות או משהו............

Prophet אורח
    עד ששחר יזיין את אמא שלך...

X-type X-type מנותק גורו
    קיבל לייק
    1 פעמים
    Originally posted by B1sHGaDa@25-10-2005 בשעה 02:11
    אבנר הוא הומו עם אגיל???

תלמד לכתוב יהומו אולים חדשים יודאים ליחטוב יוטר תוב מימך יא אומו

אגיל עם ע' יאילג
    :מוזר: בונא אתה עוד צוחק עליו שהוא לא יודע לכתוב???? כמה שגיאות כתיב במשפט אחד

חחחחח סתם סתם

קיבל לייק
    0 פעמים
    יש כאן כמה אנשים שיש להם דיסלקציה מלידה ולא מבינים שאין פה אפשרות לערוך הודעות אז כמה שלא תסביר להם הם ימשיכו לדפוק ת'ראש בקיר :קיר:
    ולא יבינוווווווווווווווווווו שזה לאאאאאא מרגרינה!!!!

כע הרגגגגגגגגגגגגגגגגג אותי אולם חדש מרוסיההההההההההההההההה חחעחעחעחעחעחעחעחעח
    :מטה: :מטה:
    ,
    איזה מטומטם הוא בעצמו עשה שגיאה אותו דבר חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    :מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל: :מתגלגל:

BaJo/ShortY BaJo/ShortY מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    5 פעמים
    ואה ואה...
    באלגנוס אה....

רוגע.

נעול

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. מה הוא הומו
    על ידי y0s בפורום משוב ותמיכה