עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123
מציג תוצאות 41 עד 55 מתוך 55

אשכול: הבלגי

הסמל האישי של SkyAngel`
    SkyAngel` SkyAngel` מנותק ותיק
    קיבל לייק
    4 פעמים
    וא וא מה הולכים לעשות לו בצבא ;]

הסמל האישי של DM
    DM DM מנותק Senior Mod. Tactical-Ops
    קיבל לייק
    1 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי SkyAngel` צפה בהודעה
    וא וא מה הולכים לעשות לו בצבא ;]
    לפעור לו חור תחת שני...

הסמל האישי של PiXeL
    PiXeL PiXeL מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מחזק ^

הסמל האישי של Idan
    Idan Idan מנותק מנהל האתר
    שם פרטי
    עידן
    קיבל לייק
    573 פעמים
    הצבא זאת מערכת מפגרת זה נכון אבל מצד שני אם הצבא לא היה עובד ככה הרבה מאוד אנשים היו זורקים זין ולא עושים כלום והצבא לא היה מתפקד
    לפי דעתי הכל תלוי באיפה שאתה נמצא ומה רמת המוטיבציה והרצון שלך לעשות את אותו התפקיד
    וכן זה באמת זין רצח שנתקעים במקום שלא רוצים להיות בו אבל לדפוק עריקות ונפקדות זה פתרון של ללכת ראש בקיר כי טוב לא יוצא מזה

h3nz h3nz מנותק אגדה
    שם פרטי
    hen
    קיבל לייק
    2 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי DM צפה בהודעה
    לפעור לו חור תחת שני...
    מסככככן רז הולך להיות לו 2 חורים בתחתתתתתת
    חראאאאאם על רזזזז
    חחחחחחחחחחחחחח

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי ^idNz צפה בהודעה
    הצבא זאת מערכת מפגרת זה נכון אבל מצד שני אם הצבא לא היה עובד ככה הרבה מאוד אנשים היו זורקים זין ולא עושים כלום והצבא לא היה מתפקד
    לפי דעתי הכל תלוי באיפה שאתה נמצא ומה רמת המוטיבציה והרצון שלך לעשות את אותו התפקיד
    וכן זה באמת זין רצח שנתקעים במקום שלא רוצים להיות בו אבל לדפוק עריקות ונפקדות זה פתרון של ללכת ראש בקיר כי טוב לא יוצא מזה
    יש מספיק דרכים לצאת מכול מקום ( גם בלי נפקדות ועריקות ), בנינו כול תפקיד שיש בצבא תמיד תמצא מישהו שיש לו תפקיד טוב יותר ויציאות טובות יותר, כמו באזרחות.
    אין מה לעשות זו המדינה שלנו וכל אחד מאיתנו חייב לתת את החובה שלו למדינה, לא מתאים לו? שיעזוב את המדינה.

Talzz Talzz מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    איזה דפוק יאללה..
    כולה צבא..דבר שיכול לסדר אותך בחיים להפוך אותך לבנאדם אחר..
    מה אנשים לוקחים את זה כול כך קשה לא מביןן ..
    תגייסו קרבי !

viper-ch1x viper-ch1x מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    עוד 3-4 שנים ילדים כמוני יעסיקו אנשים כמוך חבוב
    למייק אני הילד???
    אתה כולך מתלהב פה על ילדים בני 10 -19 ממש מנהל איתם ויכוחים תתבגר כבר.... ולעניין הפולטי אני ממש לא רוצה להכנס.
    אבל שאתה תצא פה מהסגרת של המשחק ואתה תתחיל להבין את החיים אז נדבר.
    שלא תחשוב שאני מתנשא מעליך או משהו אבל פשוט במבחן החיים אתה עוד ילד אין מה לעשות וחוץ מזה שאתה חושב שאתה יודע הכל תאמין לי שאתה לא יודע כלום וגם לשמוע מכאלה שיש להם יותר ניסיון זה לא בושה.

ולאלי הנה הקורות חיים שלי ככה על רגל אחת אני עובד בחברת SAP בתור ראש צוות סיסטם אני באמצע לימודים למהנדס רשתות ואבטחת מידע
    אה ובשביל הבונוס קניתי לפני 3 חודשים בית עם חברה שלי אז שאתה תעבוד מעלי אני לא חושב.
    אבל אני מאחל לך רק בהצלחה.
    נערך בפעם האחרונה על ידי viper-ch1x : 22/01/09 ב 08:48

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    אל תנסה לערבב אותי, מה זה SAP? כולה חברת IT שאפילו גובלין יכול לעבוד שם רק עם הניסיון שלו, לא ממש מרשים אותי. ואל תנסה לסטות מהנושא, הגישה שלך לא נכונה אז אתה מנסה בניסיון עלוב לתקוף אותי ולהפיל שוב הכל על משחק רשת מסכן, הגיע הזמן לנסות משהו חדש.

אם אתה חושב שאתה יודע יותר ממני על משהו זה רק בגלל הנפילות שלך, אפשר ללמוד הרבה על האינטלגציה של הבנאדם מלשחק איתו כמה שנים, למה נראה לך שאתה עושה על מישהו רוח?

קנית בית, כל הכבוד, אני בטוח שזה הייתה הבחירה הנכונה בגיל כזה, ממש מעשה חכם. רק פעם הבאה תשאיר את החיים שלך מחוץ לדיונים שלא קשורים אלייך אישית. מתנשא.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    אל תנסה לערבב אותי, מה זה SAP? כולה חברת IT שאפילו גובלין יכול לעבוד שם רק עם הניסיון שלו לא, ממש מרשים אותי. ואל תנסה לסטות מהנושא, הגישה שלך לא נכונה אז אתה מנסה בניסיון עלוב לתקוף אותי ולהפיל שוב הכל על משחק רשת מסכן, הגיע הזמן לנסות משהו חדש.

אם אתה חושב שאתה יודע יותר ממני על משהו זה רק בגלל הנפילות שלך, אפשר ללמוד הרבה על האינטלגציה של הבנאדם מלשחק איתו כמה שנים, למה נראה לך שאתה עושה על מישהו רוח?

קנית בית, כל הכבוד, אני בטוח שזה הייתה הבחירה הנכונה בגיל כזה, ממש מעשה חכם. רק פעם הבאה תשאיר את החיים שלך מחוץ לדיונים שלא קשורים אלייך אישית. מתנשא.
    דבר ראשון חברת SAP זה החברת תוכנה הכי טובה בעולם כמו שאמרתי לך אתה לא יודע הכל אבל אתה יכול לבדוק.
    דבר שני אין מה לעשות שהמשחק הזה הוא מרכז החיים שלך כרגע לפחות ככה זה נראה. מצטער
    דבר שלישי אפשר ללמוד על אינטילגנציה של בן אדם מלשחק איתו כמה שנים חלאס אחי צא מהסרט שלך מה קשור ואני לא מנסה לעשות רוח על אף אחד
    פשוט אני הבעתי את דעתי בעניין הצבא וזהו. וגם לא דברתי איתך עד כמה שזכור לי אתה פשוט הכנסת את האף הארוך שלך לעניין.
    ורשמתי את זה לאלי כי הוא אמר שאני יעבוד אצלו אז זה קצת הצחיק אותי שילד קטן וחמוד פותח עלי תפה.
    ועד עכשיו ברוך השם לא היו לי נפילות בכלל וזה קצת מצחיק אותי אתה לא מכיר אותי בשיט ואומר שהיו לי נפילות על סמך מה בדיוק???
    ועוד משהו לגבי זה שרשמת שהגישה שלי לא נכונה זה רק עניין של דעה ואתה לא יכול להגיד דבר כזה כאילו זה עובדה שהגישה שלי לא נכונה מבין??
    קיצר יום טוב.
    אתה יודע מה ועוד דבר אתה אומר שאני מפיל הכל על משחק רשת מסכן אבל שאתה אומר לי שאפר ללמוד הרבה על בן אדם מלשחק איתו אז מה אני אמור לחשוב???
    נערך בפעם האחרונה על ידי viper-ch1x : 22/01/09 ב 11:21

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    באמת שקיוותי שתוכל לתת תגובה יותר לעניין, לא הייתי צריך לצפות ליותר.

נדלג על כל החירטוט שרשמת ונגיע לעיקר, העובדה שאתה בגישה שלילית לגבי הצבא לא נכונה, זה לא מקרה של דעה פה, זה מקרה של חובה או השתמטות. תיהיה גבר ותעשה את המוטל עלייך, אם צריך לקבל קצת השפלות מדי פעם למשך 3 שנים בשביל לשמור על המדינה הזאת, מה כל כך רע בזה? עצם העובדה שאתה לא מצליח להבין את זה פשוט מדהימה אותי.

אתה יכול לעבור את כל החיים ולהיות בכל מיני מעמדים אבל בלי תפיסה הגיונית אתה מפספס משהו מהחיים, תפסיק לנסות להשוות את עצמך לאחרים, אף אחד לא תקף אותך בגלל המעמד שלך. התפיסה שלך שגויה והעובדות עומדות לצידי שאני אומר את זה והצבא מחייב אנשים להתגייס.

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    עוד דבר, להגיד ש SAP זה חברה בין הטובות בעולם זה כמו להגיד אותו דבר על MICROSOFT, יש בתוך החברה המון תפקידים שונים, להיות ראש צוות לא מחייב כמעט ידע או שפה אנגלית, ככה שהתפקיד שלך לא אומר הרבה חוץ מזה שאתה TL.

קיבל לייק
    6 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי mikewithbike צפה בהודעה
    עוד דבר, להגיד ש SAP זה חברה בין הטובות בעולם זה כמו להגיד אותו דבר על MICROSOFT, יש בתוך החברה המון תפקידים שונים, להיות ראש צוות לא מחייב כמעט ידע או שפה אנגלית, ככה שהתפקיד שלך לא אומר הרבה חוץ מזה שאתה TL.
    קיצר אתה לא מבין אותי אני לא אמרתי שום דבר על לא להתגייס אני פשוט חושב שהצבא זה חרא של דבר נכון שזה חובה לעשות ואני מתכוון מוסרית
    פשוט יש כמה דברים שהם לא לרוחי.
    ובקשר לתפקיד שלי תאמין לי אני מאחל לך להגיע למה שאני הצלחתי להגיע בגיל 24 באמת מכל הלב.
    להיות ר"צ של סיסטם זה דבר שאנשים בגיל שלי רק יכולים לחלום עליו.
    קיצר אבל עזוב אחי אנחנו לא נגיע ככה לשום מקום ואין לי עוד מה להוסיף בעניין.
    אני מאחל לך כל טוב ובהצלחה לך ולכל הפורום פה.

^Lny ^Lny מנותק מכשיר עולם
    שם פרטי
    לינוי
    קיבל לייק
    0 פעמים
    עידו הכל טוב אחי?

דבר איתי אני בICQ

LazyBoy LazyBoy מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתם נכנסים כול אחד לחיים של השני..
    עידו, קיבלתה תפקיד טוב? אתה מרוצה? זה מה שחשוב לא משנה שום דבר אחר.
    מייק עזוב כול אחד והדעה שלו, לא צריך לפתח את זה למשהו אקסטרה.

משטמתים זה חבורה של אפסים לדעתי שלא מגיע להם לחיות בארץ.

עמוד 3 מתוך 3 ראשוןראשון 123

נושאים דומים

1. תגובות: 1
    הודעה אחרונה: 28/04/08, 18:44
eXTReMe Tracker