מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: ויכוח..

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים

ויכוח..

מה קורה אחים שלי !

שומעים? קיצר הייתי באיזה טיאס עם חברים מחו"ל, ואיזה אחד חבר שלי מדנמרק ועוד איזה בריטי התחילו להתווכח על דת ונושאים כאלה חשובים וזה.
    הרגשתי צורך להתערב, למה אני מבין קצת במסורת הולך לשיעורים לפעמים וזה, קיצר התחלתי להביא לו בטיעונים הכי חזקים שלי (שתבינו הבנאדם מאמין רק באבולוציה ובמדע ובחארטה של מולקלולות לא יודע בכלל מה הוא עירבב שם) כמובן שקרעתי אותו בויכוחים איך לא, איך אפשר להפריך בכלל את הדת שלנו.
    אבל לא משנה מה עשיתי הבנאדם עקשן עקשן עקשן התחיל להגיד לי שאני בא מהקוף וזה העלה לי תסעיף אששש. פתאום הבנתי.. הבנאדם בחיים לא יבין...
    מה זה.. הבנאדם לא מאמין בכלום גם כשהוא מתחיל לגמגם כשהשני אמר שיש לי (POINT) . לא יודע הייתי חייב לשתף אותכם עם זה, הרגשתי ממש מתוסכל מהשיחה הזאת. אני מרגיש אשכרה שצריך לצאת להילחם בהם (אמרתי להם, אנחנו חברים חברים הכל טוב ויפה אבל אם תנסה לכפות עליי תדעות שלך עם המדע שלך מהספרים אמרתי להם... ניפגש בשדה הקרב!), לפי איך שהמצב אני רואה אותו, מלחמת גוג ומגוג בפתח, ואני מבסוט! אין מעלה גדולה יותר מלמות למען קידוש השם, ואני מנצל תבמה הזאת לחזק את כל מי שנלחם. הטוב ינצח! זכרו שאנחנו נלחמים לא רק בגלל הגנה עצמית אלא בעיקר בשביל לקדש את שם השם בכל העולם! אין ממה לפחד! יש לנו גב אדיר!

אני זוכר חבר שלי דתי אמר לי פעם לא לדבר דברי תורה ליד גוים, כי באמת אז מתחילים לראות את הצד המכוער של האנשים האלה, עד כמה הם מקנאים בנו שאנחנו עם סגולה, הלוואי הגאולה תגיע בקרוב יותר מקרוב שכל העולם כבר יבינו שיש בורא לעולם והוא מחליט על כולם.

ואני גם מנצל תבמה להזכיר לכם שדווקא בתקופה של היום שיש מצב שיכול להיווצר פילוג בין שמאלנים ימנים וכו.. דווקא עכשיו צריך להתאחד בשם היהדות, לעלות מעל כל הבעיות שיש לנו, דרך ארץ קדמה לתורה, שיהיה לנו נעים בינינו קודם כל, אח"כ כבר הכל יבוא בטבעיות, צריכים להתאחד. אני אומר.. הכל טוב יהיה יותר טוב... בטוח.!!

שיהיה לכם שבוע טוב.
    תזרקו דעות אם בא לכם.

הסמל האישי של Joly
    Joly Joly מנותק מלך.
    קיבל לייק
    212 פעמים
    אתה אשכרה נכנס לויכוח עם גוי על איך האדם נוצר?
    לא חבל על המספר דקות האלה שנלקחו לך מהחיים?
    נערך בפעם האחרונה על ידי Orixd : 11/01/09 ב 13:38

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Joly צפה בהודעה
    אתה אשכרה נכנס לויכוח עם גוי על איך האדם נוצר?
    לא חבל על המספר דקות האלה שנלקחו לך מהחיים?
    חח אשכרה

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    זה אמונה...
    אתה לא יכול להגיד לנוצרי שישו היה סתם איזה חשישניק....
    זה מה שהם מאמינים בו

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    כן רק אחרי הויכוח שנכנסתי אליו, נזכרתי שאסור לדבר עם גוים תורה, חסרי לב אלה, כמו ג'ולי..

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    להה לא צריך לדבר ככה על אף אדם יש גם גויים שעזרו ליהודים בשואה ועוד מלאה גוייה אוהבי ישראל --רק לא להכנס לויכוח איתם אחרי הכול יש אלוהים אחד!

הסמל האישי של rOxX
    rOxX rOxX מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    2 פעמים
    עזוב אותך מהגוים אח שלי זה רק יכעיס אותך תיהיה בראש שקט שאתה יהודי יראה שמיים

ובעזרת השם כל עם ישראל יתחזקו על תישמח מגוג ומגוג כי 1/3 מהעולם רק ישאר וצריך להיות לחוצים מיזה ולעשות כמה שיותר מצוות וכמה שיותר שיעורי גמרה והכי חשוב לישמור על הברית !!!

ובעזרת השם אנחנו נעבור את המלחמה הזאת !!!

נושאים דומים

1. תגובות: 58
    הודעה אחרונה: 14/03/06, 02:56
  2. ויכוח
    על ידי DareDevil בפורום מה שבראש
    תגובות: 11
    הודעה אחרונה: 29/09/05, 16:35
eXTReMe Tracker