עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 123456 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך 107

אשכול: דעה אישית על המשחק.

הסמל האישי של freakazoid
    freakazoid freakazoid מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי catla צפה בהודעה
    אני מסכים איתך לגבי הדעות שלך על המשחק, גם אני באתי בטענות על הדברים האלה, אני בכלל לא אהבתי את כל הקטע שיש regenerate life system, עד היום אני חושב שזה יהיה הרבה יותר טוב עם health points/armor points, אבל מתרגלים, אחרי ששיחקתי בPROMOD4 אני שונא את הAKU ב3, זה פשוט מפגר מידי, ככה שאולי עכשיו המשחק יקבל רמת קושי יותר גבוהה, את זה עוד נראה.

COD4 מאפיין את כל המשחקים של התקופה העכשווית, כבדים עם דגש רציני על גרפיקה, בגלל זה הוציאו עד היום עשרות מודים כדי לנסות איכשהו לשפר את המשחק, אבל המשחק הזה דפוק מהיסודות, העבודה שהrecoil פשוט קרוב ל0, הורס את המשחק הזה לטווח ארוך, ככה שאני מבין את התסכול שלך.

בניגוד אליך אני לא מתכוון לפרוש מהמשחק, אני לא חושב שיש משחקים אחרים שיכולים לספק יותר הנאה כרגע, COD4 הוא די פופולרי וזו הסיבה היחידה שמחזיקה הרבה שחקנים במשחק, בכל אופן, אם החלטת לפרוש אני די מבין אותך, אני לא שיחקתי COD2, הכל על המשחק הזה הם דברים ששמעתי, אז שיהיה בהצלחה.

אני לא כ"כ איכפת לי בקשר ל regenerate את האמת...

אבל האמת העצובה היא שבאמת קוד4 דפוק מהיסוד ואי אפשר לשנות את זה, גם לא את הרקויל אני מניח...

תנסה אתה לחזור לSOF2 או למשחק ששיחקת, אתה תהנה יותר מקוד4, מבטיח לך.

הסמל האישי של Fugitive
    Fugitive Fugitive מנותק Village leader
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי freakazoid צפה בהודעה
    שיחקתי, אולי אתה פשוט לא קראת את מה שעשו ב PROMOD 4.2

החזירו את ה 74 כמו ב PROMOD 3.........
    בMED RANGE
    נכון
    אבל זה עדיין קשה:X

Shookies Shookies מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים
    רק שתדעו שהוא לא דפוק מהיסוד... תנסו להרים AKU בסינגל ותראו כמה ריקוייל יש לו, גם לAK גדול

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אני מסכים איתך לגבי הדעות שלך על המשחק, גם אני באתי בטענות על הדברים האלה, אני בכלל לא אהבתי את כל הקטע שיש regenerate life system, עד היום אני חושב שזה יהיה הרבה יותר טוב עם health points/armor points, אבל מתרגלים, אחרי ששיחקתי בPROMOD4 אני שונא את הAKU ב3, זה פשוט מפגר מידי, ככה שאולי עכשיו המשחק יקבל רמת קושי יותר גבוהה, את זה עוד נראה.

COD4 מאפיין את כל המשחקים של התקופה העכשווית, כבדים עם דגש רציני על גרפיקה, בגלל זה הוציאו עד היום עשרות מודים כדי לנסות איכשהו לשפר את המשחק, אבל המשחק הזה דפוק מהיסודות, העבודה שהrecoil פשוט קרוב ל0, הורס את המשחק הזה לטווח ארוך, ככה שאני מבין את התסכול שלך.

בניגוד אליך אני לא מתכוון לפרוש מהמשחק, אני לא חושב שיש משחקים אחרים שיכולים לספק יותר הנאה כרגע, COD4 הוא די פופולרי וזו הסיבה היחידה שמחזיקה הרבה שחקנים במשחק, בכל אופן, אם החלטת לפרוש אני די מבין אותך, אני לא שיחקתי COD2, הכל על המשחק הזה הם דברים ששמעתי, אז שיהיה בהצלחה.

kapcheR kapcheR מנותק Esports fan
    קיבל לייק
    0 פעמים

דיי פופלארי בעולם .. בארץ ?
    הלוואי שיקומו מנהלים רציניים שרוצים להרים קהילה לרמות של CS.
    זה פשוט לשחק עם עצמך ,אני גם תומך ב-freak ו-catla וכל אלה ששמים לב שזה לא רציני מה שהולך עם COD4.

ובאמת COD4 מאז שהתחלתי לשחק הוא באמת לא דורש סקיל בשיט ,כל אחד שיתחיל אחרי כמה שבועות בלהכיר מקומות,ספוטים,שיטות, נהיה MAZARINI הבא.

אבל הדבר היחידי שאני יכול להתנחם בפרישה שלי זה COD6 ,בתקווה ובציפייה ממש גבוהה למשחק מאתגר ורציני!
    עכשיו אפשר להעביר את הזמן ב-PACMAN ONLINE או MARIO - אחד משניהם.

clearly clearly מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kapcheR צפה בהודעה
    זה פשוט לשחק עם עצמך ,אני גם תומך ב-freak ו-catla וכל אלה ששמים לב שזה לא רציני מה שהולך עם COD4.

ובאמת COD4 מאז שהתחלתי לשחק הוא באמת לא דורש סקיל בשיט ,כל אחד שיתחיל אחרי כמה שבועות בלהכיר מקומות,ספוטים,שיטות, נהיה MAZARINI הבא.

אבל הדבר היחידי שאני יכול להתנחם בפרישה שלי זה COD6 ,בתקווה ובציפייה ממש גבוהה למשחק מאתגר ורציני!
    צר לי לאכזב אותך אבל בCOD6 גם לא יהיה סקיל...
    כמו שב COD5 לא היה..
    עם ההצלחה של COD4, למה להם לשנות משהוא??
    כל כך הרבה שחקנים בלי סקיל בזבזו את הכסף שלהם על המשחק.. אם יהיה סקיל במשחק הם יאבדו את כל הקונים ברמה נמוכה..
    את כל הילדים בני 9-14.. שאוהבים את המשחק וטובים בו.
    COD4.. ניראה לי שיש במקורי יותר גרועים מאשר טובים.
    אנשים שיחקו בפרוץ, ראו שהם טובים במשחק וקנו מקורי..
    אם המשחק יהיה קשה.. ישחקו בפרוץ, יראו שקשה.. אפחד לא ימליץ על המשחק.. אלה אם הוא שחקן טוב..
    בקיצור הבנת אותי..
    נערך בפעם האחרונה על ידי clearly : 09/01/09 ב 17:20

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    ואללה אנשים אתם טועים בגדול, בכל דבר בכל משחק צריך סקיל וסקיל בא לך ברמות שונות, ופרמטרים שונים, אז שינו סגנון משחק צריך להסתגל, שורה תחתונה מזריני תמיד יהיה מזריני בכל מגרש. ואני עדיין מתוסכל
    נערך בפעם האחרונה על ידי Tamin : 09/01/09 ב 18:42

הסמל האישי של Coconut
    Coconut Coconut מנותק The clutcher
    קיבל לייק
    0 פעמים
    bye ;x

igallagi igallagi מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Tamin צפה בהודעה
    ואללה אנשים אתם טועים בגדול, בכל דבר בכל משחק צריך סקיל וסקיל בא לך ברמות שונות, ופרמטרים שונים, אז שינו סגנון משחק צריך להסתגל, שורה תחתונה מזריני תמיד יהיה מזריני בכל מגרש. ואני עדיין מתוסכל
    הרבה שחקנים סוסים בקוד 4 היו ממש גרועים בקוד 2 ו1 אז...

הסמל האישי של viyarO_ox
    viyarO_ox viyarO_ox מנותק ESRB Notice: Game Experience May Change (Your LIFE) During Online Play
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי kapcheR צפה בהודעה

אחי כל פעם שאתה רואה משחק של TEK9 נגד ESUBA נגיד אתה אומר ואללה אני יכול לשחק ברמות האלה מה הבעיה
    ואז אתה עושה PCW ורואה שאתה לא כלכך מצליח.
    אז אל תגיד שהמשחק לא דורש סקיל בכלל

ציטוט במקור פורסם על ידי clearly צפה בהודעה
    לולולול

clearly clearly מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי MS צפה בהודעה
    לולולול
    לא ממש מצחיק..

הסמל האישי של Coconut
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי clearly צפה בהודעה
    צר לי לאכזב אותך אבל בCOD6 גם לא יהיה סקיל...
    כמו שב COD5 לא היה..
    עם ההצלחה של COD4, למה להם לשנות משהוא??
    כל כך הרבה שחקנים בלי סקיל בזבזו את הכסף שלהם על המשחק.. אם יהיה סקיל במשחק הם יאבדו את כל הקונים ברמה נמוכה..
    COD4.. ניראה לי שיש במקורי יותר גרועים מאשר טובים.
    אנשים שיחקו בפרוץ, ראו שהם טובים במשחק וקנו מקורי..
    אם המשחק יהיה קשה.. ישחקו בפרוץ, יראו שקשה.. אפחד לא ימליץ על המשחק.. אלה אם הוא שחקן טוב..
    בקיצור הבנת אותי..
    בCOD5 היה פי 4 סקיל מCOD4 במודים :|
    פשוט אתה ואף אחד אחר פה לא שיחק בהם ואתם ישר קופצים שהמשחק חרא. רציתם משחק עם סקיל, קיבלתם אבל עכשיו כולם בוכים שהוא גרוע :|

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Coconut צפה בהודעה
    בCOD5 היה פי 4 סקיל מCOD4 במודים :|
    פשוט אתה ואף אחד אחר פה לא שיחק בהם ואתם ישר קופצים שהמשחק חרא. רציתם משחק עם סקיל, קיבלתם אבל עכשיו כולם בוכים שהוא גרוע :|
    כי הוא באמת גרוע הוא כן דורש סקיל אבל משעמם ולא כיף כמו קוד 4

הסמל האישי של Coconut
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי igallagi צפה בהודעה
    כי הוא באמת גרוע הוא כן דורש סקיל אבל משעמם ולא כיף כמו קוד 4
    אתה לא שיחקת במוד נורמלי וגם כל שאר הפורום אז אתם לא יכולים לדבר בכלל.

קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Coconut צפה בהודעה
    אתה לא שיחקת במוד נורמלי וגם כל שאר הפורום אז אתם לא יכולים לדבר בכלל.
    אבל כשאתה משחק במשחק אתה יודע על ההתחלה אם אתה אוהב אותו או לא והיה משהו בקוד5 שהרוב לא אהבו ובגלל זה לא משחקים

הסמל האישי של Tamin
    Tamin Tamin מנותק Mr. split personality
    קיבל לייק
    6 פעמים
    הרבה שחקנים סוסים בקוד 4 היו ממש גרועים בקוד 2 ו1 אז...
    צודק, אבל מעל הכל נראה לי אפילו מעל סקיל זה צריך להיות יחסים חמים בתוך הקבוצה עניין של חיבור נכון יכול לעשות פלאים בכל משחק..

kapcheR kapcheR מנותק Esports fan
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הבנתי אבל אתם צריכים להבין שמשחק שלא דורש סקיל - מאכזב וברוב הזמן משעמם ,לא דורש מהשחקן יותר מדי.
    אני סוף סוף הבנתי למה אנשים התכוונו שהם אמרו שלהרוג מישהו בעשן ב-COD2 כל הקבוצה קופצת ,כי זה מטורף לעשות שוטים כאלה.

ועוד משהו ,אני כבר לא משחק במשחק לא בגלל זה - בגלל הקהילה בארץ וכולם יודעים למה.
    ב-IGL הקהילה היית פשוט בשיא שלה ,אבל עכשיו פשוט אין מה לעשות חוץ מ-PUBLIC/PCW/MIX ו-CB בקטנה.

אני גם רואה שפתחו טורניר שזה יפה מאוד ,אבל אני חושב שצריכים גם לעבוד על פיתוח של קהילות גדולות.
    בכל מקרה אני הבנתי את רובכם כאן ,אבל יש הרבה הגיון במה שאנשים אומרים לגבי COD4 - וזה לא בולשיט (סקיל,RECOIL,וכ'ו)

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אבל כשאתה משחק במשחק אתה יודע על ההתחלה אם אתה אוהב אותו או לא והיה משהו בקוד5 שהרוב לא אהבו ובגלל זה לא משחקים
    מילה במילה.

מה מוד יעשה? יחסום כמה נשקים ופארקים? ישנה קצת גרפיקה? אבל המשחקיות תמיד תשאר איך שהיא. ובCOD5 היא פשוט גרועה.

מה הקטע של "דורש סקיל, לא דורש סקיל" מה "דורש סקיל" ב COD5 לאומתCOD4? הRECOIL? תוך כמה ימים מתרגלים.
    מה שבאמת דורש סקיל זה לנצח את השחקן שמשחק מולך.
    נערך בפעם האחרונה על ידי KaGe : 09/01/09 ב 22:03

הסמל האישי של Coconut
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי KaGe צפה בהודעה
    מילה במילה.

מה מוד יעשה? יחסום כמה נשקים ופארקים? ישנה קצת גרפיקה? אבל המשחקיות תמיד תשאר איך שהיא. ובCOD5 היא פשוט גרועה.

מה הקטע של "דורש סקיל, לא דורש סקיל" מה "דורש סקיל" ב COD5 לאומתCOD4? הRECOIL? תוך כמה ימים מתרגלים.
    מה שבאמת דורש סקיל זה לנצח את השחקן שמשחק מולך.
    כמו שפריק אומר שCOD4 יהפוך לטוב בDAMN MOD ככה הWARMOD הו]ך את COD5 לטוב, אם לא שיחקתם אין לכם מה לדבר בכלל, זה כמו להשוות RANKED PUBLIC TDM לPROMOD או משהו
    ובקשר לסקיל, תפסיק להגיד דברים שאתה לא מבין בהם, אתה בחיים לא שיחקת בMOD נורמלי בCOD5, אולי באיזה ALPHA של PROMOD, וכן יש הרבה יותר סקיל ולריקויל כזה גדול לא מתרגלים תוך יומיים, די לדבר על דברים שאין לך מושג בהם :|

הסמל האישי של KaGe
    KaGe KaGe מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    יש לי מושג ואתה איפלו לא יכול לדמיין כמה.

לא משנה איזה מוד יבנו. עדיין המוד הזה יהיה בנוי על COD5. והמשחק הזה גרועה.

נושאים דומים

1. למה אין פורום על המשחק NBA..<?
    על ידי danz בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 04/06/06, 22:32
  2. אני מציע לפתוח פורום על המשחק NBA 2006.
    על ידי danz בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 24/04/06, 21:02
  3. דעה אישית
    על ידי Rom4nz` בפורום האבקות
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 01/12/05, 17:34
  4. דעה שלי על המשחק של אתמול .
    על ידי Spit-Fire בפורום כדורסל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 26/11/05, 02:41
  5. אני צריך הסבר על המשחק