מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: "עושים כימותרפיה לסרטן מהבית"

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים

"עושים כימותרפיה לסרטן מהבית"

התכתבות מעניינת בעבודה, למטה המייל ששלחו בתפוצה ואחריו הדעות של העובדים אצלי בחברה.

---------

מפיצי האימייל קוראים לחרם צרכנים על עסקים שמפעילים ערבים ברחבי הארץ
    וזאת בעקבות ההפגנות ערביי ישראל כנגד המדינה והצבא: "לא אבו חסאן לא אבו שוקרי ולא אבו זובי"

היוזמה אינה חדשה אבל נדמה שהפעם היא תופסת תאוצה גדולה יותר.

אימייל שמופץ במאות אלפי עותקים לנמענים ברחבי ישראל קורא להחרים מיידית
    את העסקים הערביים בישראל ולא לרכוש אצלם שום מוצר.

באימייל שהופץ נכתב: "חברים יקרים הגיע היום. אומרים עלינו שאנחנו דור
    שעושה רק לעצמו, בתי קפה וסמים קלים. הגיע הזמן לעשות מעשה".

"לא ייתכן שבימים קשים אלה, יקומו לנו החלאות האלה מבית, ירימו ראשם
    ויתמכו באויבנו מחוץ ואנחנו כמו טיפשים ממשיכים לקנות אצלם".

"נ מ א ס !!! לא קונים אצלם יותר. לא אבו חסאן לא אבו שוקרי ולא אבו
    זובי!! רק צבר! רק אחלה! נאכל מקופסאות ולא נממן אותם. עושים כימותרפיה לסרטן מבית".

"חברים יקרים אנא הפיצו זאת לכולם. בואו נפגע בהם כלכלית. ביפו, בנצרת,
    בעכו ובכל מקום שהרימו את הראש שלהם החלאות".

המכתב נחתם עם הבטחה להפגנה בנושא בקרוב ובמילים: "תחי מדינת ישראל! כל הכבוד לצה"ל!!".

תגובה ראשונה:

אנשים, אני לא נוהג לשלוח מיילים לתפוצות רחבות, ובטח לא להגיב למיילים כאלה. אבל די, נשבר לי.

קודם כל נשבר לי מהתפיסה לפיה מבצע צבאי יכול לשנות את המצב במזרח התיכון. מדינת ישראל קיימת 60 שנה, לאורך השנים היו עשרות מבצעים שונים, וחלקם הגדול היה כנגד תושבי עזה או הגדה, ולא השתנה שום דבר. מתי ייפול האסימון? במבצע צבאי אנחנו מחסלים את מצבור החימוש של החמאס, אבל תוך שבועות ספורים הם יחדשו אותו. והתוצאה היחידה האחרת של מבצע צבאי היא ליצור דור חדש של פלסטינאים ששונאים את היהודים בכלל ואת ישראל בפרט.

מעבר לזה, נמאס לי מהתפיסה הפאן-ערבית. הערבים הם לא יישות אחת מאוחדת. וגם לא המוסלמים. הפלסטינאים לא מזדהים עם ערביי מצרים, והאינדונזים לא מזדהים עם המוסלמים בלבנון. הערבים עצמם ויתרו על הפאן-ערביות באמצע המאה העשרים, אז למה אנחנו, אחרי 60 שנה, מנסים לדחוף אותם לזה?
    אל תבינו אותי לא נכון, אני נגד טרוריסטים בצורה מוחלטת, ומבחינתי אפשר לקבור את כל הטרוריסטים בגואנטנמו, ושלא יראו אור שמש.
    אבל מה הקשר לערבים הישראלים? מה הם עשו רע?
    ואיזה טוב אנחנו נשיג בדיוק מזה שהם יפסידו כלכלית?
    אפשר להסתכל על מה שקורה ביוון בימים אלה, או מה שקרה בצרפת לפני שנה ולהבין שכשדוחפים מישהו למטה (כלכלית וחברתית), בבוא היום זה רק יגרום לו להתקומם.

ודבר נוסף, הגיע הזמן שכולנו נפסיק לקחת כמובן מאליו את כל התוכן הדמגוגי שסיסמאות ריקות דוחפות לנו.
    פעם הבאה שאתם פותחים עיתון (או עיתון מקוון), רואים חדשות, או מקבלים מייל עם תוכן פוליטי, אל תנסו לתייג אותו מיד כימני מדי או שמאלני מדי בשבילכם. תנסו לחשוב על הדברים. לשקול אם זה תואם באמת את הערכים שאתם מאמינים בהם. ואחר כך תחליטו מה לעשות עם זה.
    אני רוצה לסיים באיחולים לכל החיילים שלנו שנלחמים עכשיו בעזה שיחזרו הביתה בקרוב בשלום.

ושתהיה לנו שנת שלום אזרחית

תגובה שניה:

WTF?!?!!?

תגובה שלישית:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3651276,00.html

אם הערבים מחרימים אותנו + מפגינים נגדנו בתוכנו
    אין שום סיבה להמשיך ולקנות סחורה ערבית בארץ

תגובה רביעית:

ועושים בלאגן ביום כיפור בעכו ועוד הרבה ניסים ונפלאות שערביי ישראל הנחמדים שחיים פה על חשבוננו עושים,

חוץ מזה, כמו שכתבת זאת מדינת ישראל, הייתי שמח לראות אותך נכנס לרוב הכפרים של ערביי ישראל בימים יפים אלו

תגובה חמישית:

צאו מהסרט... הרבה מערביי ישראל ה"נחמדים" האלה הם באמת "נחמדים" ולא חולמים להעיף את כולנו לים ומפגינים נגדנו... להזכירכם שלא מעט יהודים טובים מפגינים נגד צה"ל... התמונה הזאת לא מעידה על הכלל ובתור אחד שבא מהצפון וגר קרוב ללא מעט כפרים, נצרת וחיפה יצא לי להכיר לא מעט מהאנשים האלה... אז חלאס עם ההכללות וההתלהמות הזאת.

אבל יש גבול לכמה בנאדם יכול להיות פציפיסט ובעד הידברות בלבד
    לא מדברים תחת אש
    לא נותנים ל"הסכמים" שמבטיחים לנו כלום וסומכים על רצונו הטוב של הצד השני להיחתם... נתנו לזה יותר מדי פעמים צ'אנס ורק סבלנו מזה, אז כן... הפעם לא היתה ברירה והיה צריך לצאת למבצע צבאי בשביל להגיע לנקודה שבה אפשר לנהל משא ומתן שיהיה אפקטיבי לשני הצדדים.

יש עוד הרבה מה להגיד אבל אני אשמור אותם למי שירצה לדבר ולא מעל המיילים הקבוצתיים האלה.
    בתקווה שזה ייגמר מהר עם כמה שפחות נפגעים

---------------

לסיכום:

רציתי לשתף אתכם בכמה דעות של אנשים, אישית אני לא מבין איך אפשר להיות לטובתם, זה לא עולה לי על הדעת בכלל. אפילו בתור ילד קטן שהיה מסתובב ביפו למדתי רק דברים רעים מהם (לגנוב, מכות, סחיטה). ולדעתי זה לא משנה שאנחנו מלמדים את הדור הצעיר לשנוא אותנו, גם ככה זה מה שמלמדים אותם בבית ספר.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

Cr0cker Cr0cker מנותק גורו
    שם פרטי
    gil
    קיבל לייק
    17 פעמים
    לא הבנתי את זה שהפיץ את זה..

מה הוא אומר שהמבצע צבאי הזה לא הכרחי ולא צריך לעשות אותו?
    והפתרון הוא לא לקנות חומוס?..

וגם לא הבנתי אם זה שרשם את ההודעה ה-5 שמאלני או סתם מבלבל תמוח
    נערך בפעם האחרונה על ידי Cr0cker : 06/01/09 ב 18:42

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    בלי חומוס אין חיייייייםםםםםםםםם
    לכן כבר הרבה זמן שאני מכין לבד חומוס יוצא טעייםםםםם

אבל מה לעשות תכלס שכבר שנים אני אומר את זה לא לתמוך, בהם לא כלכלית, לא לאומית ולא ביטחונית.
    הם פה רק בשביל כסף.... מה נראה לכם שיש ערבי כלשהו בישראל שבאמת מתקשר עם יהודים אם לא בשביל עסקים??

הסמל האישי של ToMeRz
    ToMeRz ToMeRz מנותק מעצב
    שם פרטי
    Tomer
    קיבל לייק
    13 פעמים
    מסכים ובעד מאוד...
    לוקחים תכסף שלנו וקונים איתו טילים

Aviad.Y Aviad.Y מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא ללכת יותר לאבו חאלד חח !

כהנא בזמנו אמר '' הסרטן של מדינת ישראל היא ערבי ישראל ! '' וואלק היום רואים כמה שהוא צדק

צריך להוציא חוק שלא יקבלו כלום במדינה ...אנחנו מסייעים להם כלכלית ומה הם עושים ? שורפים דגל של ישראל

נושאים דומים

1. quote - a dumbass on clanbase channel
    על ידי freakazoid בפורום Call of Duty
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 20/06/09, 19:40
  2. איך עושים סקר?
    על ידי -X-BoY- בפורום משוב ותמיכה
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 10/08/05, 22:55
  3. חברה אם מישהו יודע מה עושים שיסביר :]
    על ידי Raiden בפורום Tactical Ops
    תגובות: 15