מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

אשכול: כל יהודי - להכנס מהר אבל מהר !!!!!!!!!! חשוב מאוד !!

ShaiZadok ShaiZadok מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים

כל יהודי - להכנס מהר אבל מהר !!!!!!!!!! חשוב מאוד !!

בואננהה אני מתחיל לראות פה אנשים נכנסים לאתר הזה " קולו של המשיח " וכל זה...
    תקשיבו לי טוב הכל שם שטויות במיץ הבל הבליים !!!

תזהרו מזה כמו מאש !!!

קיצור הם כותבים כל מני שטיות.. כותבים כל מני דברים מפגרים... והכי הכי הכי גרוע - פותחים תפה שלהם על גדולי הדור!!!
    על כל הרבנים הכי הכי גדולים כמו הרב זמיר כהן הרב אמנון יצחק הרב עבודיה יוסף.. הרב אברהם שפירא זצ"ל..
    פותחים תפה שלהם המסריח על גדולי תורה!!! ובקיצור א-ס-ו-ר לקורא את מה שכתוב באתר הזה!!!
    מי שקורא את מה שכתוב שמה כופר בכל הנבואות שכתובות בתנך... כל מה שהם כתבו באתר הזה כל זה ש-ק-ר!! הכל רמאות!!!! הכל ח-ר-ט-ה!!!
    הכל שקר.. עלק נותנים לי תאריכים של נוצרים "בשנה הזאת 1010 יהיה ככה בשנה הזאת 1012 ככה..." הכל חרטה!! אף אחד לא יודע!! מה יקרה ומתי יקרה!! אף אחד לא יודע!! אומרים חז"ל בפרוש "תפח רוחם של מחשבי זמנים.." חז"ל מקללים את אנשים שנותנים תאריכים מתי יבוא המשיח וכו'.. ובקיצור הכל חרטה!! הרבה שאולים אותי אם זה אמת או לא.. תדעו לכם שהכל אבל הכל חרטה!! הכל ש-ק-ר כל מה שכתוב שמה!!!
    דבר שניי אני מאחלללל כל מי שפתח תאתר הזה שה' יתברך יעשה אותו נכה!! יכרתו לו הידים!!! שכל הקללות שכתובת בתורה יבאו על הראש שלו.. ימח שמו וזכרו.. על זה שהוא פתח תפה על גדולי תורה.. מקלל את גדולי התורה!!! מבזה תלמידי חכמים!!!! ה' יתברך יתן לו מכה אחד יפול ולא יקום!!!! אסורררררר לקורא את האתר הזה!!! כל מי שקורא תאתר הזה הוא בוגד בתורה!!! הוא בוגד בה' יתברך!!! אתר הזה בנו אותו שמעתי אנשים בכלל חילוניםםם שרוצים להכניס שנאה לחרדים.. עלק פותחים תפה שלהם על הרב עובדיה יוסף.. ימח שמם וזכרם!!!! אסורררררררר לקורא את זה!! הכל חרטה!! הכל שטיות!! כל מה שהם כותבים שמה זה שטיות!!! תפיצו את זה לכולם!!!
    עלק הם כותבים "מסרו לנו מבית דין של השמיים" פחחחחחחחח שמעתם בדיחה?????? הם ניהיו הבבא סאלי.. מסרו להם עלק מבית דין בשמייםםם מה אתם כאלה תמימים שומעים לכופרים אלה???? אנשים אלה כתובים דברים שהם נגד התורה!! דברים שכופרים באלוקים!! כופרים בתורה!!! כופרים בכל הנבאות שכתובות בתנ"ך.. אסורררררררר לקורא את זה!!! ושוב פעם אני מאחל ים של קללות למי שכתב תאתר הזה..

ומצוההההה וחובה לפיץ את זה לכולם שידעו!! מי שלא מפיץ הוא שותף לעברה שלהם!!! צריךךךך למחותתת על כבודה של התורה על כבודם של גדוליי התורה!!!

ד' ירחם זה בכלל אדם נוצרי פתח ת'אתר הזה ...
    http://www.kipa.co.il/ask/show/132433
    תקראו ..

הסמל האישי של koko_Jambo
    koko_Jambo koko_Jambo מנותק עתיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אתה חופר

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    כל מי שמאמין לילדי כאפות בפורומים הוא כבר טמבל