מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך 7

אשכול: עזרה|מכולם(במיוחד מCryDevil)

ArtisT ArtisT מנותק גורו
    שם פרטי
    יוני P:
    קיבל לייק
    0 פעמים

עזרה|מכולם(במיוחד מCryDevil)

תשמעו...
    יש לי בעיה...
    אני ילד ממש ביישן ואתם יודעים בגילי(13) יש מלא פאקאצות וערסים וכדומה...
    ובישראל זה בולט במיוחד כי ילדים מנסים לרדת אחד על השני והכל,
    ורציתי עזרה...
    בקיצר יש לי פחדים שאני לא יכול להתגבר עליהם ליד בנות תשמעו מה קרה מקודם...
    הלכתי אני וחבר שלי...
    והיינו צריכים להיכנס לקניון לחנות...
    פתאום אני קולט כמה בנות מכיתה ו' (שלמדתי איתם פעם עכשיו הם גם בח') פאקאצות ואני ישר מכין לעצמי בראש שיט למה הם אני שונא אותם...(הם רכלניות רצח)
    ואיך שידעתי הם ישר התחילו "לעקוב אחרינו" נכנסנו ראשונים לחנות כאילו טוב נו יאללה כבר לברוח מהם קיבינימאט...
    פתאום אנחנו קולטים אותם נכנסות לחנות מתחילות ל"התעניין" פתאום והם באמת חושבים שאני מפגר אבל אני מבין שזה בכוונה...
    בקיצר ואז אני וחבר שלי התחלנו לברוח XD...אבל לא ישר כי ככה זה נשמע דפוק...
    בקיצר חברה אני צריך עזרה לא יודע יש לי פחדים פנימיים...
    CRYDEVIL אני צריך במיוחד ממך עזרה כי אתה הכי מבין פה ואתה מנהל קטגוריה, בהקדם האפשרי בבקשה אני לא יכול יותר ככה אני מפחד מזה...
    יונתן,יוני.
    נערך בפעם האחרונה על ידי ArtisT : 24/12/08 ב 22:35

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    קודם כול זה לא פחדים זה הרגלים שגדלתה והצבתה לעצמך במשך השנים תראה אז ככה בחיים על תפחד מאנשים כי לאנשים יש אוזניים,רגלים,ידיים,אף,עיניים ושאר החלקים כמו שלך במיוחד לא מבנות ,תבין בנות עם כמונו עם בני אדם עם רגשות וכול זה
    לעולם על תברח מפחדים עצה שלי תעמוד מול הדבר הזה אני יתן לך דוגמה אני מכיר ילד שפחד מהחושך ואמרתי לו תוריד תשמכה בלילה ותסתכל שהחושך הוא היה יושן עם אור הוא פחד להוריד השמכה ממנו יום אחד לקח אומץ והוריד ועמד מול החושך וראה שהחושך לא כזה נורא
    עם תברח מהפחדים שלך עם תמיד הרדפו אחריך אז ברחתה ניצלת מהמקרה זה יבוא מחר מחרתיים שוב אתה מבין??
    יכול להיות שהם חושבות שאתה סתם פחדן ומפחד מהם ואתה נותן להם לגיטימציה להציק לך כמו ששמים לעכבר גבינה והעכבר בא
    תקום בבוקר תסתכל בראי ותגיד לעצמך אני לא ביישן יותר אני חזק באופי אני מסוגל להתמודד עם כול דבר ותעמוד אחרי המילה שלך אחרת אתה תיהיה יותר בפחדים שאתה רואה אותם תלך עם ראש זקוף תראה שאני לא מפחד שאתה לא חושש מכלום.
    אתה שונא אותם בגלל שאתה בצד האחר מהאופי שלהם לא בגלל מי שהם ויכול להיות גם בגלל שהם בנות ואתה לא מבין איך המוח הנשי עובד
    תראה יכול להיות עוד סיבה שאולי אחת הבנות נדלקה עלייך ועם בעצם לא מרכלות עלייך אלה בעצם מנסות אחת מהם לפחות להשיג אותך
    תפרט יותר בדיוק ממה הפחדים וממה אתה חושש ומה בדיוק קרה כי כתבתה בקלילות כזאת כדי שיוכל לעזור לך ולתת לך תעצה הכי טובה שתצליח
    תודה CryDEviL

ArtisT ArtisT מנותק גורו
    שם פרטי
    יוני P:
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תשמע דבר ראשון אתה גדול! אבל לא ממש עזרת לי זה פחד אחר זה קשה להסביר את זה...
    אני בטוח שאחת מהם לא דלוקה עליי כי אני שונא אותם וזה פאקאצות ערסיות שבקטע של החשים המעאפנים האלה שמתפלצפים ובסוף חוטפים ממני מכות...
    חחחח
    תשמע זה פחד בחברה שכאילו יגידו עליי שאני איזה דפוק או משהו כזה ויספרו לכולם ואז כל החברות הפאקאצות שלהם וכל זה...
    ופשוט הם חושבות שלא רואות שעוקבים אחרינו אבל אני רואה את זה...
    קיצר זה מבאס אני אף פעם לא הצלחתי להתגבר על זה...
    פעם גם היה לי פחד מערסים פחדתי לעבור לידם חשבתי הם יציקו לי בסוף התגברתי אבל בנות זה משהו אחר ><
    זה הסוג בנות שאני הכי שונא וגם יש לי קצת משבר כי הייתה אמורה להיות לי חברה לא מהעיר שלי בכלל ובסוף לא יצא וזה והכל ובכלל אני משתגע בזמן האחרון....

DarkLake DarkLake מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    בן
    קיבל לייק
    568 פעמים
    תשמע מה אכפת לך מה חושבים אנשים הרי ידוע שבחברה שלנו אחד יחשוב שאתה חמוד השני יחשוב שאתה דפוק השלשי יחשוב שאתה חכם כולנו שונים תבין עם דעות שונות כול אחד חושב משהו יותר טוב או פחות טוב על אחרים אותך זה לא אמור לעניין מה אנשים חושבים עלייך קח תחיים בסבבה תפסיק להתעמק בשטויות ונצל את המשאבים שלך לדברים שאתה טוב בהם ותמיד תייהיה נטרלי לא בצד של החלשים ולא של החזקים וככה תמיד יהיה לך שקט בחיים
    בקשר לחברה שהייתה "אמורה" להיות לך באה אחת הלכה תבוא יותר טוב תן לזמן לעשות את שלו ולהלחץ כמו איש בן 50 שדואג לחשבון בנק ולעבודה שלו
    אתה כולה ילד בן 13 תהנה מהחיים ילדות תיהיה לך רק פעם בחיים ואתה תזכור ממנה רק דיכאון תהנה צא עם חברים תבלה תעשה דברים מעניין שאתה אוהב ותפסיק לחשוב על שטויות תמצא תעסוקה אחרת תתרכז בלימודים ושים פס על מה שחושבים והכי חשוב תסתובב בין אלה שחושבים עלייך רק דברים טובים וזה לא סוג של בעיה זה בעיה בצורת החשיבה שלך.

ArtisT ArtisT מנותק גורו
    שם פרטי
    יוני P:
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה לך =]
    אתה גדול באמת את הצריך קידום את הבאמת אני פרסמתי עליך בצוות ניהול
    תשמע אתה באמת...
    אני לא יודע באיזה מילים להגיד את זה...
    פשוט תודה עודדת אותי ותמיד אני ידע עעכשיו למי לפנות נכון?
    תודה עוד פעם D:

הסמל האישי של matok
    matok matok מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    crydevil () פשש יפה זה נותן הרבה מוטיבציה

yonistyle יש לי משהו יפה בשבילך http://www.articles.co.il/article/31...פקטיבית?

מכווה שעזרתי
    נערך בפעם האחרונה על ידי matok : 27/12/08 ב 23:06

ArtisT ArtisT מנותק גורו
    שם פרטי
    יוני P:
    קיבל לייק
    0 פעמים
    תודה אחי =]

נושאים דומים

1. אחים שלי, דרושה כאן עזרה מכולם!!!
    על ידי myth בפורום מה שבראש
    תגובות: 18