מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 10

אשכול: רוצים לעשות פרסינג ההורים לא מרשים?|עזרה

הסמל האישי של dvir_sahrabi
    dvir_sahrabi dvir_sahrabi מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

רוצים לעשות פרסינג ההורים לא מרשים?|עזרה

רוצים לשכנע תהורים לעשות פרסינג יש לי עזרה בשבילכם:
    המאמר דיי ארוך !
    אז להיות סבלניים, זה שווה את זה .
    הילד שלכם חפץ בפירסינג, והוא משגע אתכם! מנדנד ומקרצץ, ואתם פשוט לא מצליחים להביןלמה, כמה, איך...איך הוא פשוט גדל ככה מבלי שהספקתם למצמץ?! מאמרזה מתחייב לשפוך אור על כל התחום האפל שלהבודי-פירסינג.תחילה, אני שמחה מאוד שהחלטתם לקרואמאמרזה.
    העובדה שהסכמתם להקדיש זמן ומחשבה לקריאתהמאמר מעידה על כך שאתם מוכנים לנסות ולהבין, לחקור, לבדוק- למען הילד שלכם, איןדבר חשוב מזה במערכת יחסים ביןהוריםלילדיהם, ועלכך- כל הכבוד!
    נתחיל,

-שאלה: הילד שלי מבקש את אישורי לעשותפירסינג! זהנורא מפחיד אותי! אני חושבת שזו פגיעה בגוף והרס עצמי! האם נכשלתי בגידולו?
    -תשובה: אני חושבת שדווקא הצלחתם וחינכתם את ילדכם כראוי.
    גידלתם ילד סקרןעם ראש פתוח שמעוניין להתנסות בדברים חדשים ושונים.
    ילד שמחפש דרכים שונותומקוריות לבטא את עצמו ואת האישיות המיוחדת שלו, שמנסה לפרוץ את גבולות הנורמליולהיות אחר, שונה.
    בימינו לכל כך הרבה בני נוער יש פירסינג- אין חוקיות! התופעההזו הפכה נפוצה יותר ויותר אצל חבר'ה מכל הסוגים והסגנונות.
    בעיניכם מדובר בהרסעצמי ובפגיעה בשלמות הגוף, הרי בכל זאת מדובר בחירור העור ובברזלים הנעוצים בו, אבלאם תנסו לרגע לפתוח את הראש לדברים חדשים, תגלו שהאומנות העתיקה הזו יכולה להיותאפילו די אסטטית, ורחוקה מלהיות נוראית. עניין של טעם.

-שאלה: האם זוהיתחילתה של הידרדרות? האם הילדה שלי תתחיל להשתמש בסמים ובאלכוהול ותברח מהביתבקרוב?
    -תשובה: לא אהיה צבועה ואומר שאין קשר בכלל בין סמים ואלכוהול לביןבודי-פירסינג.
    נתחיל מזה ש-כן, יש הרבה בני נוער שמתנסים בסמים ובאלכוהול וגםנושאים על גופם פירסינג וקעקועים, זה לא אומר שיש קשר ישיר בין העולמות, אלא ששניהםמבטאים דבר אחד: חופש, מרד נעורים, שונות.
    לא כל מי שיש לו פירסינג משתמש בסמיםובאלכוהול, ממש כמו שלא כל מי ששותה אלכוהול מדי פעם הוא פושע פוטנציאלי אואלכוהוליסט. הרי מדובר בילדה שלכם ולא באיזו שבלונה, ותשכילו לעשות אם תשימו יותרלב לתחומי העניין שלה, לחבריה, לשעות הפנאי שלה ולעולמה הפנימי, מאשר שתאסרו עליהלעשות פירסינג ותחשבו שבזה נגמר הסיפור.

יכול להיות שהאומץ והסקרנות שהובילואת ביתך להיכנס לעולם הבודי-פירסינג עלולים להביא אותה גם להתנסויות יותר מפוקפקותכמו אלכוהול וסמים.
    זה לא אומר שדבר אחד מוביל לדבר השני, זה פשוט אומר שהסיכוןקיים ותיטיבו לעשות אם תערכו איתה שיחה בנושא הזה.
    ברגע שתתירו לה לעשותפירסינג, אתם לא "תשחררו את הרסן" לדברים מסוכנים יותר, אלא יכול להיות מאוד שתמלאואיזשהו צורך אצל בתכם להתנסות בדברים שהם לא-מקובלים ומרדניים, וכך למעשה תמנעוממנה לפרוק עול בתחומים אחרים שאינם נראים על פני השטח אבל מזיקים הרבהיותר.
    ושוב, חשוב לי להדגיש שלרוב בני נוער הנושאים פירסינג וקעקועים על גופםאין שום קשר לשימוש בסמים ואלכוהול. התחום שייך היום לכולם ולא ל"שולי החברה" כמובעבר.

-שאלה: מהן ההשלכות להסכמה או לסירוב שלי להתחוררות שלילדי?
    -תשובה: מנסיון, ברגע שהילד שלכם החליט שהוא רוצה פירסינג- הוא יעשה אתזה.
    העולם הזה מאוד מסקרן, מושך, מאתגר [בוחן את גבולות העמידה בכאב, אומץ], ורוב הסיכויים שגם אם תאסרו, או במיוחד אם תאסרו, על הילד שלכם להתחורר- הוא יעשהאת זה ובגדול: את הפירסינג בלשון שסירבתם לו בכל תוקף ויוסיף לקינוח גם עגיל בגבהובאף. דווקא! וברוב המקרים אפילו ינסה להסתיר את זה ממכם.

תסריט אחר שאנייכולה לחשוב עליו הוא שהוא לא יתחורר אבל יתבשל המון זמן בתוך עצמו ויפתיע אתכםבאיזו הפתעה אחרת.
    מרד זה דבר חשוב, חיובי. חלק טריוויאלי מלהיות מתבגר.
    אםתנסו לעצור כל אקט של מרדנות, סקרנות ובדיקת גבולות אצל ילדכם- אתם עלולים לגרוםלהיפך הגמור לקרות.

תחום הפירסינג בארץ עדיין פרוץ בצורה מסויימת, משוםשמשרד הבריאות לא מפקח עליו בשום צורה ותעודה שמעידה על "אישור משרד הבריאות" היאבדרך כלל רחוקה מלהיות אינדיקציה משכנעת למקצועיות המקום.
    עדיף שתהיו אתם אלהשתיגשו עם ילדכם לסטודיו לפירסינג, תסייעו לו בעזרת נסיון החיים שלכם לאבחן מהוסטודיו מקצועי וסטרילי, ואיפה עלולים לסכן אותו. זה לא קשה במיוחד לזהות. פירסריםמקצועיים דורשים אישורהוריםמתחת לגיל 15, וברובהמקרים עדיף שתתנו את אישורכם במקום שבנכם יחפש איזה פירסר חובבן שיסכים לחורר אותועל אף גילו הצעיר.
    פירסר שמחפף בחוקים סביר להניח שמחפף גם בכל הנוגעלסטריליזציה, ויכול לסכן את ילדכם במחלות זיהומיות שונות.
    בסופו של דבר, אתםאלה שמכירים את ילדכם ויודעים באילו צעדים חינוכיים יש לנקוט, אבל בהחלט חשוב שתדעודבר או שניים על תעשיית הפירסינג בארץ ועל הסכנות הכרוכות בחירור לאאחראי.

-שאלות: מהם הסיכונים של פירסינג? האם אפשר למות מזיהום של פירסינגבלשון? האם מאבדים את שיווי המשקל אם מחוררים את סחוס האוזן? האם נשארת צלקת ענקיתומכוערת כשמורידים את העגיל?
    -תשובה: תשובות לכל אלו ולעוד שאלות אחרות רבות, תמצאו באגף השאלות הנפוצות שלנו, שאין מפורט ממנו!
    ובקצרה, פירסינג משמעו "ניקוב", פעולה חודרנית מאוד שיכולה להוביל, ממש כמו בכל פציעה אחרת, לאינפקציהולגירויים שונים.
    מאחר שפירסינג הוא נקב קטן, לא מדובר במשהו מסוכן וסופני, וקללמנוע זיהום אם מתחוררים בתנאים סטריליים ומטפלים בפירסינג לפי הוראות טיפולנכונות.
    תשכילו לעשות אם תלוו את ילדכם בכל הנוגע לטיפול בפירסינג ותשגיחו שהואאכן עושה זאת.

יש המשך ...

קיבל לייק
    0 פעמים
    שאלה: וכשהיא תרצה להוריד את הפירסינג? תישאר לה צלקת שהיאתתחרט עליה כל החיים!!
    -תשובה: חשוב לי שתבינו שהילדים שלכם עושים כל כך הרבהבחירות והחלטות מכריעות במהלך החיים שלהם, שאמנם לא משאירות צלקת קטנה מעל הגבה, אבל ההשפעה שלהן על חייהם חזקה הרבה יותר ומעצבת את המסלול שלהם בהמשך חייהםהבוגרים.
    נסו להתגמש, לראות מעבר.

-שאלה: האם בודי-פירסינג יכול להיותעסק חיובי?
    -תשובה: כן, בהחלט.
    לפירסינג מספר שימושים:
    -הוא כלי נפלאלביטוי עצמי.
    נכון, אפשר לבטא את עצמך בתחביבים יוצאי-דופן, בלבוש, בסגנון.
    יכול להיות שזה נראה לכם מוזר שמישהו צריך "לתקוע בעצמו ברזלים" כדילבטא את עצמו, אבל בחברה כמו שלנו, שדורשת ממך להיות עדכני ולהיצמד לסטנדרטיםמוכתבים מראש של מראה חיצוני, יש צורך אצל כל כך הרבה אנשים ללכת נגד הזרם, לפרוץאת הגבולות. ליצור סגנון המיוחד רק להם.
    פירסינג משרת מטרה מאוד מסויימת, ובאלהביע אמירה.
    למיקומים השונים של פירסינג אמירות חברתיות שונות, אתם יכולים לבקשמילדכם שיעביר אתכם שיעור מזורז בנושא.
    -פירסינג יכול במקרים רבים לשפר אתהביטחון העצמי ולהעלות את דימוי הגוף.
    -לכל אורך ההיסטוריה אפשר לראות תופעותחברתיות כאלה ואחרות, מנהגים מתרבויות שונות שפוקדים את החברה המודרנית. בודי-פירסינג הוא חלק מהם.
    לא מדובר בנוהג פסול ומזיק, אלא בתופעה שיש לה הרבהצדדים חיוביים.
    נ.ב- תמיד אפשר להתנות את מתן אישורכם בכל מני דברים שכבר מזמןרציתם מילדכם: שישקיע יותר בלימודים, שיהיה מסודר יותר, שיעזור לכם בעבודות הביתוכו'. זה יעיל מאוד.

-שאלה: האם בודי-פירסינג יכול להיות גם עסקשלילי?
    -תשובה: כן.
    מעל לכל, פירסינג הוא סוג של פציעה. של חירור.
    ישנםמתבגרים שמשתמשים בפירסינג ככלי לפגיעה עצמית, כדי להכאיב לעצמם כדי להסיט את הכאבהנובע ממצוקה כלשהי, למקום אחר.
    ישנם כאלה שמעוניינים להתריע, להעלות את הכאב עלפני השטח בצורת פירסינג, לעורר את תשומת לבכם.
    להכאיב כדי להרגיש, כי משהו אצלםהתקהה.
    להכאיב כי פשוט משעמם.
    אני חלילה לא אומרת שזהו המקרה אצל הילד הפרטישלכם, אבל גם דברים כאלה קורים למרבה הצער ויש להיות ערים למצבו הרגשי של ילדכםבשנים קריטיות אלה של חייו.

*סוף דבר*:
    חשוב לי להבהיר שאני לא חושבת שכלגיל הוא לגיטימי לפירסינג, וגם גבולות ברורים חשובים לא פחות מפתיחותוליברליות.
    ילד או ילדה מתחת לגיל 13 הם צעירים מדי על פי הסטנדרטים של עולםאומנות ואיננו מעודדים פירסינג בגיל כזה.
    כל הכתוב מעלה מבוסס על נסיון אישיוהשקפת עולם פרטית, ומובא בפניכם בתקווה לשנות את התפיסה המוטעית על פירסינג וכדילפזר את הערפל סביב נושא מיסתורי זה.
    בכל שאלה שמטרידה אתכם, אנא פנו אלינובפורום ונשמח לענות!

בהצלחה חברה

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    כמה שגיאות כתיב

אחרי גיל 18 או אחראי 16 מי שואל תהורים בכלל חח

קיבל לייק
    0 פעמים
    מה אכפת לך שיהיה

הסמל האישי של .CoBrA.
    .CoBrA. .CoBrA. מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    באמת ניראלך שאני יקרא את כל זה ?

ואיך רואים שהרצתה חיפוש באיזה פורום שהוא ובנושא החיפוש רשמתה : מאמר הורים

חחחחח שקוף אתה אחי

קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע חבר שלי חפש כזה ואז אמא ואבא שלו הרשו לו לעשות בלשון אז אמרתתי למי שרוצה יש לו את זה כאן

הסמל האישי של Grimble Gromble
    Grimble Gromble Grimble Gromble מנותק תואר כבוד
    קיבל לייק
    7 פעמים
    עצוב.. באמת שהמצב עגום.

Orixd Orixd מנותק עתיק
    שם פרטי
    אור
    קיבל לייק
    3 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי Hila צפה בהודעה
    כמה שגיאות כתיב

אחרי גיל 18 או אחראי 16 מי שואל תהורים בכלל חח
    חחח רסמי צודקת אבל אני בן 15 ואני לא שואל אותם..

קיבל לייק
    0 פעמים
    תעשו מה שבראש

הסמל האישי של 6N4ok
    6N4ok 6N4ok מנותק נינג'ה
    שם פרטי
    ( . Y . )
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מי שרוצה לעשות פירסינג במכון טאטו צריך להיות מעל 16 אם לא אז צריך אישור הורים
    ככה זה לכל מכון טאטו שמכבד את עצמו

נושאים דומים

1. עזרה | ההורים לא מסכימים לעשן :\
    על ידי Dolev_ בפורום הזולה למעשן ולמנרגל
    תגובות: 37
    הודעה אחרונה: 20/05/11, 08:57
  2. מה אתם רוצים לעשות בצבא??
    על ידי edo בפורום מה שבראש
    תגובות: 30
    הודעה אחרונה: 22/05/06, 03:43
  3. תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 19/01/06, 14:02