מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

אשכול: מכבי ת"א - ציבונה

הסמל האישי של Sylo
    Sylo Sylo מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים

מכבי ת"א - ציבונה

איזה משחק צמוד עכשיו התוצאה:
    מכבי ת"א= 69
    ציבונה= 62

מי אתם אומרים לוכח אני חושב שמכבי תיכח בזכות פיני גרשון האלוף
    מכבי שיחקה/משחקת הרבה יותר טוב המשחק מציבונה

בקיצור מי אתם חושבים שיכח המשחק מכבי או ציבונה??

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מכבי נצחה 88-83.

לא מבין איך כל פעם מכבי מגיעה למשחקים צמודים אחרי שהיא מובילה בספרות כפולות.
    פישר שיחק טוב עד שבודדו עליו כל פעם את פרקצ'ין ולא הביאו לו עזרה שם כל הרבע הרביעי. ארויו ברח מהכדור כל הרבע הרביעי. בראון נתן שלשות גדולות ומשחק טוב מאוד בסה"כ. וויליאמס שחקן כל כך גרוע בשביל יורוליג. הוא לא מתאים לרמה הזאת בגרוש. אפילו את ה150,000$ שמכבי רוצה עליו לא הייתי משלם. יניב גרין עשה עבודה טובה מאוד בהגנה על פרקצ'ין בתחילת המשחק(ד"א אח שלו עובד איפה שאני עובד).

למכבי יש סף שבירה נמוך מאוד. הקבוצה כמעט מתפרקת אחרי כמה פעולות טובות של הקבוצה השניה.

זה טוב שמכבי נצחה בהפרש יותר גבוה ממה שציבונה נצחה אותה בזאגרב, כי כנראה זה מה שבסופו של דבר יבדיל בין המקום השלישי לשני.

ד"א, ליאור אליהו עומד להיות הMVP של השבוע - 42 נקודות מדד. לא קורה כל יום.

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    וואלה אני אחד הספונטנים
    הלכתי לתל אביב אתמול לעזריאלי להיפגש עם כמה ידידות שלא ראיתי מלא זמן בקיצור הרכבת שלי הגיעה איזה 40 דקות לפני שלהם.. אני יורד מהרכבת ופתאום מי אני רואה? חבר מהשכבה שלי גם היה על אותה רכבת.. טוב אני מדבר איתו וזה שואל אותו מה הוא עושה פה הוא אומר לי שהוא הולך למשחק של מכבי.. שאלתי אותו אם היכל נוקיה קרוב הוא אומר לי איזה 20 דקות הליכה.. ואז הוא שואל אותי אם אני רוצה כרטיס שאחד החברים שלו לא בא היום אז הביא לו.. אמרתי לו סבבה וזה הוא אומר לי 100 שקל.. יאללה, קניתי.. הלכתי איתו כדי לקחת את הכרטיס שהיה אצל מישהו אחר ושרציתי לחזור גיליתי שאני לא יודע תדרך.. הוא אמר לי איך מגיעים והלכתי. טוב אני מסתובב בקניון עד ככה 8 וחצי, 8 ארבעים וקולט שהמשחק עומד להתחיל עוד מעט, דפקתי דוך משם כמעט רצתי חזרה לנוקיה ונכנסתי 2 דקות לפני שהתחיל ההמשחק מאז השאר היסטוריה. היה כיף רצח נראה לי הקהל עשה מלאאאא רעש, אליהו הזה מדהים לא כל יום רואים שחקן עם כזה טאץ' בהתקפה, תזכרו הוא עוד יכול להגיע ל-NBA אם הוא ישפר או את ההגנה או את תפיסת העמדה שלו בהגנה, כי ראיית משחק הגנתית די יש לו. בנוסף ארויו היה לא רע פשוט כי הוא לא לקח יותר מדי על עצמו, ועם סל טוב במאני טיים העלה את מכבי ליתרון. בראון מצויין חזר לכושר נראה, ופישר קצת אדיש בהגנה, אבל אני חושב שהוא ישתפר כבר בשבועות הקרובים. היה כיף, בהצלחה.

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

נושאים דומים

1. ציבונה זאגרב - מכבי ת"א
    על ידי Crazy Death בפורום כדורסל
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 25/10/08, 21:37
  2. יורוליג |מכבי VS ציבונה