מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

אשכול: ליגת WINNER- מחזור 6

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

ליגת WINNER- מחזור 6

אמנם לא היה לי ממש זמן לעדכן פה לגבי המחזור השישי של ליגת WINNER, אז עכשיו אני מעדכן פה את העסק.
    אלו התוצאות:

בני השרון נצחו במשחק די קל את גבעת שמואל בחוץ. בני השרון היא קבוצה הרבה יותר איכותית מגבעת שמואל, והיא תצליח באירופה אם היא תציג את היכולת האמיתית שלה.

מכבי חיפה נצחה קבוצה שנראת לא מחוברת בגרוש. נהריה משחקת עד עכשיו כמו חבורה של קונוסים. יוגב אוחיון ורביב לימונד עושים המון שגיאות, ונהריה משלמת על זה כל שבוע. כמובן שהם לא היחידים שנמצאים בקבוצה הזאת, אבל כשאין רכזים, אין ניהול משחק. כשאין ניהול משחק - אין יכולת.

הפועל גליל/גלבוע משחקת פנטסטי, והיא נצחה את ראשל"צ בחוץ. גליל/גלבוע נראים מאוד מחוברים. הם משלימים שם אחד את השני, וקטש וליובין עשו עבודה מצויינת עד עכשיו בחיבור של הקבוצה הזאת ובבחירת הזרים. גליל/גלבוע נראים בדרך הנכונה לפיינל פור כמו שזה נראה כרגע.
    ראשל"צ משחקת על הפנים. יש להם קבוצה בקרשים. הישראלים לא נותנים כלום חוץ ממוסינזון, והזרים שלהם על הפנים. הם חייבים לשדרג את הקבוצה שלהם איכשהו(בינתיים לטענתם אין כסף), אחרת הליגה הלאומית בדרך ואני לא זוכר מתי בפעם האחרונה ראשל"צ היתה בליגה הלאומית.

קריית אתא הפסידה בבית לר"ג אחרי הארכה. שתי קבוצות שנראות על הפנים. קבוצות חלשות שאני לא אתפלא אם הם יכנסו עכשיו לעוד רצף של הפסדים. שתי מועמדות לירידה לליגה. אני חושב שהן יתחרו ביחד עם ראשל"צ על ההשרדות בליגה.

הפועל י-ם נצחה במשחק קשה את חולון במלחה. י-ם נהנתה מערב מצויין של יובל נעימי(27 נק' ב30 דקות). יש להם שם סגל מאוד מגובש וחזק שיכול לעשות צרות לכל הליגה.
    חולון מצד שני משחקת רק ברבע השלישי בכל משחק, ואז הם מתפרקים ברבע הרביעי כל שבוע. חבל מאוד שזה קורה להם כי יש להם סגל לא רע בכלל.

מכבי ת"א פירקה את אשקלון בחוץ. משחק מצויין של מכבי בעיקר בהתקפה, אבל זה לא מסמל כלום לגבי העתיד. אשקלון היום נראתה כמו חבורה של קונוסים בגלל שמכבי שמרה חזק על סטיב בארט ג'וניור וטרה קלי. אשקלון לא היו במשחק מהרגע הראשון ומכבי שברה אותם די מהר במחצית הראשונה.

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    אשקלון נגד מכבי נראה כמו תרגיל של 5-3-1.
    אולי יקבלו קצת ביטחון מהמשחק, יותר מזה לא יכולים לקבל
    וויליאמס הזה כל כך גרוע שזה מדהים הוא החטיא זריקות נגד קונוסים !!!
    אממ הפועל ירושלים בשלושת הרבעים הראשונים הייתה סבירה, ברבע האחרון הייתה מצויינת, על כל שחקן שם אפשר לבנות 10 תרגילים וכל שחקן יכול לקחת את המשחק על עצמו. סניד נראה מבולבל קצת..
    לא יודע מה יש ללימונד אני תופס ממנו כישראלי מעולה.. אולי ג'ינו בדרך החוצה.
    קריית אתא תרד לדעתי בסוף השנה, רמת גן בקושי תשרוד, ראשון יהיו בסדר.
    גליל גלבוע התחברו מעולה, ובריאן רנדל אחד השחקנים היעילים בליגה אם לא הכי יעיל, נהנה לראות אותו משחק.

הרבה דברים קרו היום:
    וויט שוחרר ממכבי
    דרוקר חתם כעוזר מאמן לשנתיים וחצי
    אלטון בראון שנה שעברה חולון חתם במכבי
    וויליאמס גם בדרך החוצה.
    יהיה מעניין יום חמישי נגד ציבונה..

נושאים דומים

1. ליגת WINNER - מחזור 22
    על ידי Crazy Death בפורום כדורסל
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23/04/08, 12:59
  2. ליגת WINNER - מחזור 19