מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 15

אשכול: אז איך התרשמתם מהסולו של COD5?

animor animor מנותק ג'וניור
    קיבל לייק
    0 פעמים

אז איך התרשמתם מהסולו של COD5?

למרבה הצער, באופן אישי הרושם שלי לא מאוד חיובי. קמפיין הסולו אפילו שיעמם אותי קצת.

1. לדעתי, COD4 היה הרבה יותר סוחף. אני זוכר שכששיחקתי ב-COD4 לא רציתי שהמשחק יגמר, בניגוד ל-COD5, בו במקרים רבים פשוט רציתי שהמשימה כבר תסתיים. זאת במיוחד בקמפיין האמריקאי המתיש והמייגע, שכה חוזר על עצמו. הקמפיין של הרוסים טוב יותר משמעותית, כנראה שנתנו לתסריטאי המוכשר מבין השניים לעבוד עליו...

2. לא יודע מה פשר ההתלהבות מ"הגרפיקה המשופרת" של המשחק, לדעתי היא אף פחות טובה מזו של COD4. האפקטים החדשים של גלים, אש, עשב וכו' לא תמיד נראים כל כך מציאותיים. לקח לי זמן להבין למה התמונה מתעוותת במשימה של ההחפה על החוף...

3. הניסיון של COD5 לצאת מהלינאריות קצת פאתטי לדעתי. מדי פעם נותנים לך אופציות לבחירה (זהירות, ספויילר לפניך!):
    במקרה מסוים אפשר להתקדם מימין/שמאל/ישר. אפשר לבחור בין הצלת המפקד שלך או החבר שלך. אפשר לירות בשבויים או לחוס עליהם. אבל זה ממש ללכת עם ולהרגיש בלי. יומרה מיותרת.

4. באגים, באגים, באגים. אני לא יודע איך היה COD4 לאחר הפאצ' הראשון, אבל COD5 פשוט זוועתי. קריסות על ימין ועל שמאל, צרות עם המולטי (אני כבר שבוע בתכתובת אי-מיילים עם התמיכה שלהם) וכו'. אפילו ההתקנה הלכה לי די קשה והצריכה כל מיני שינויים ב-device manager של windows. אני חושב שאם הייתי קונה את המשחק בעוד כמה פאצ'ים, מבלי להיתקל בצרות בהתקנה, במשחק, במולטי וכו', הייתי נהנה הרבה יותר ומתרשם הרבה יותר לטובה. אבל כשהמשחק קורס לך פעמיים במשימה, זה כבר גורם לו להיראות רע יותר ואף מוציא חלק מהחשק לשחק בו.

בגלל הבאגים המעצבנים, עוד לא הצלחתי להפעיל את המולטי. בדיוק קיבלתי אי-מייל מהתמיכה שלהם עם עוד ניסיון לפתור לי את הבעיה, אולי הפעם הם יצליחו...
    אני בהחלט מקווה שהמולטי יהיה טוב לפחות כמו המולטי של COD4, אולי זה ישפר את הרושם שלי מהמשחק ויצדיק את 190 השקלים ששילמתי בעדו.

ostKY ostKY מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    לא ממש התרשמתי מהSOLO... דווקא הייתי מעדיף שיעשו את כל המשחק כ Zomobie mod כי זה הדבר היחיד שהם הצליחו בו.
    וה Co-Op פשוט זוועתי ואם תנסה לקבל תמיכה, (בפורום שלהם) אז הם פשוט לא יקראו כלום.
    סתם זבל של משחק.
    נערך בפעם האחרונה על ידי ostKY : 02/12/08 ב 14:48 סיבה: סתם בא לי

b_ton b_ton מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הזומבי מוד הכי טוב...
    הסולו של הרוסים מעניין
    האמריקאים - מעפן
    המפות גדולות מדיי בסולו לפי דעתי

הסמל האישי של Hila
    Hila Hila מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    הילה
    קיבל לייק
    114 פעמים
    לדעתי היה חזק ...

yoni1000 yoni1000 מנותק Cherryyyy
    קיבל לייק
    0 פעמים
    הם נובים אחו שרמוטה גם בהכי קשה אבל הם זורקים עליך ניידים בכמויות מטורפות

b_ton b_ton מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דוגרי כל הקטע במלחמת העולם השנייה זה מטוסים וזה וכמעט אין במשחק וחוצמזה להרוג גרמנים יותר מעניין....
    מתי יוסיפו בCOD כלי רכבב

הסמל האישי של mikewithbike
    mikewithbike mikewithbike מנותק real ping neva get caught
    שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    המשחק התדרדר מהרגע שהוא יצא. אין בזה עתיד וכל אחד הבין את זה עד עכשיו.

בוא נפריד שני דברים - באגים & בעיות טכניות

מבחינת בעיות טכניות, לא נתקלתי באף אחת בויסטה. המשחק לא קרס אפילו פעם אחת, לא הייתי צריך לשנות שום הגדרות קול וכו', אבל זה רק אצלי כי ראיתי הרבה משתמשים של ויסטה שכן חוו בעיות.

לגבי באגים, יש כמות די רצינית שכבר הבטיחו לטפל בגרסה 1.2, חלק מהרשימה (לקחתי מבאש אנד סלאש):

• Server Authentication Failure
    • A fix to allow players to draw their FPS as currently cg_drawfps appears disabled.
    • There is no /record which means you cannot record a demo. This particular issues was supposed to have been corrected prior to retail release - however, for whatever, reason it was not included as part of the game proper - nor was it in patch 1.1. Sadly, lack of a demo command, may have caused many in the competitive community to pass on CoD:WW. Is it too late to jump back?
    • A fix for the "cg_fov 80 reset" after dying. Everyone in our forums has been complaining about this; hopefully, the patch will address it.
    • A fix for the fault that occurs after Prestige level is reached. The server will say "Primary grenade 0 is invalid. Setting to frag" in red text. !
    • Co-op servers do not seem to display properly in the Server Browser.

מה שהדגשתי זה הבעיה שיש לי, מטריף מאוד באמצא משחק שזה חוזר כל סיבוב לדיפולט.

בנוסף הם טוענים שהסאונד והמיקום צעדים נכונים והם לא הולכים לטפל בזה, זה כאילו מישהו בכוונה עם שכל של אוטיסט יושב עם אוזניות הפוכות בודק את הדברים האלה.

גליצ'ים -

BUNNY HOP:

BAYONET GLITCH:

לגבי התמיכה טכנית יש לך הרבה מזל שעונים לך, כמו ש ostky אמר זה נדיר שמישהו יענה לך פרטית אחרי שהשאלה נשאלה מלא פעמים, גם בתור המנהל בקהילה הזאת נתקלתי בהמון מקרים כאלה שלא היה לי כח לענות, לא משנה כמה נחמד פירטו את הבעיה, שכבר היה לה פתרון. ותיהיה בטוח שיש כבר תשובה לבעיה שלך.

אבל שום דבר עוד לא סגור, עוד מעט יצאו קבצי לינוקס ונוכל להנות משרתים עם פינג נמוך, בלי מפות מגעילות (כמה שיש) והגדרות נוחות.
    - Victory is empty, there are lessons in defeat

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- Never drive faster than your guardian angel can fly

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- Take care to get what you like, or you'll be forced to like what you get

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

קיבל לייק
    0 פעמים
    בשורה טובה: הם הצליחו לפתור לי את בעיית המולטיפלייר וכעת הוא עובד כשורה. הבעיה שהייתה לי לא הופיעה אפילו פעם אחת בגוגל, חרשתי אותו לעומק בנושא וקראתי תוך כדי עשרות דיונים על תקלות ב-COD5. היא גם לא הופיעה בפורומים טכניים של Activision.
    לא שאלתי שאלה באחד הפורומים שלהם, אלא פתחתי חשבון support והפניתי שאלה לאנשי התמיכה הטכנית. הם מתחייבים לענות תוך 24 שעות ואכן עומדים בכך. זה לקח כמה אי-מיילים וכל מיני קבצי dxdiag ששלחתי אליהם, אבל בסוף זה הגיע למישהו שמבין משהו והוא איתר את הבעיה.
    זה כלל לא עניין של מזל, משום שזו חובתם ואחריותם לתמוך בתקלה חמורה מעין זו במשחק. אם הם לא היו מצליחים לפתור את הבעיה, הייתי דורש את כספי חזרה.
    באופן כללי אין מה להתבייש לפנות לשירות לקוחות של יצרנים, כשהמוצר שהם מוכרים לך אינו עובד כשורה. רק לפני חודשיים תקשרתי עם ASUS בשל בעיה שהייתה בלוח האם שלי, ולאחר חודש של התקשקשויות באי-מיילים, הם מצאו את הבעיה (אצלם, כמובן) והוציאו גרסה חדשה של BIOS, שמתקנת אותה.

בכל מקרה, העיקר שהמולטי עובד עכשיו.
    שיחקתי בו קצת, והיה דווקא נחמד למדי. נהניתי הרבה יותר מאשר הסחבת הנוראית של הקמפיין האמריקאי המאוס ההוא מהסולו. המגרעה שישר קפצה לי לעין היא שחלק מהמפות נראו לי גדולות מדי עבור מספר השחקנים. אולי משום שאני רגיל למפות של COD4, ואולי סתם רושם ראשוני מוטעה. בכל מקרה, נראה לי שיש למולטי הזה פוטנציאל לא קטן.
    נערך בפעם האחרונה על ידי animor : 01/12/08 ב 03:08

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    מה הייתה הבעיה?

ואיך אתה מגדיר תקלה חמורה אם אתה הראשון שנתקל בה? (אנחנו מדברים פה על יחס כמות משתמשים מול תקלות).

בנוסף אם הם היו מתחייבים למשהו אז הם היו מתקנים הרבה דברים לפני זה, אף אחד לא חייב לצרכנים יותר ממה שהם מקבלים מהקופסה/אריזה, כל טלאי שיוצא בא במטרה לקדם מכירות למוצרים שעתידים לבוא, אם הם באמת היו מתחשבים בצרכנים, המשחק היה יוצא עם מוד תחרותי משלו ועוד הרבה דברים.

אף אחד לא דיבר בכלל על התביישות בפניה לעזרה, אבל מניסיון באינטרנט תמיד מצאתי שמישהו העלה בעיה דומה לשלי, במיוחד למשחק כזה פופולרי (שהגיע לסאותפארק) והזמן שהוא נמצא בשוק.

אז שוב, מה הייתה הבעיה של במפורט, אין כזה דבר שלא היה לזה פתרון.

ועוד דבר, תוסיף לרשימה: f0rensics בתוך ה friends list במשחק. נכניס אותך לעניניים.

- It can be SAFER to travel quicker with TOTAL concentration, than to travel SLOW with NONE at all

- The true test of a person is not how much power you have or how many people you can control. It's how many people can trust your integrity and ethics

- As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep, but if I spin and begin to slide, please dear God protect my ride

- If a guy fucks a different girl every week, he's a legend, but if a girl does the same, she's a slut. In theory = If a key opens
    lots of locks, than it's a master key. But if a lock is opened by lots of keys, than it's a shitty lock

shdor shdor מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    ציטוט במקור פורסם על ידי animor צפה בהודעה
    בשורה טובה: הם הצליחו לפתור לי את בעיית המולטיפלייר וכעת הוא עובד כשורה. הבעיה שהייתה לי לא הופיעה אפילו פעם אחת בגוגל, חרשתי אותו לעומק בנושא וקראתי תוך כדי עשרות דיונים על תקלות ב-COD5. היא גם לא הופיעה בפורומים טכניים של Activision.
    לא שאלתי שאלה באחד הפורומים שלהם, אלא פתחתי חשבון support והפניתי שאלה לאנשי התמיכה הטכנית. הם מתחייבים לענות תוך 24 שעות ואכן עומדים בכך. זה לקח כמה אי-מיילים וכל מיני קבצי dxdiag ששלחתי אליהם, אבל בסוף זה הגיע למישהו שמבין משהו והוא איתר את הבעיה.
    זה כלל לא עניין של מזל, משום שזו חובתם ואחריותם לתמוך בתקלה חמורה מעין זו במשחק. אם הם לא היו מצליחים לפתור את הבעיה, הייתי דורש את כספי חזרה.
    באופן כללי אין מה להתבייש לפנות לשירות לקוחות של יצרנים, כשהמוצר שהם מוכרים לך אינו עובד כשורה. רק לפני חודשיים תקשרתי עם ASUS בשל בעיה שהייתה בלוח האם שלי, ולאחר חודש של התקשקשויות באי-מיילים, הם מצאו את הבעיה (אצלם, כמובן) והוציאו גרסה חדשה של BIOS, שמתקנת אותה.

בכל מקרה, העיקר שהמולטי עובד עכשיו.
    שיחקתי בו קצת, והיה דווקא נחמד למדי. נהניתי הרבה יותר מאשר הסחבת הנוראית של הקמפיין האמריקאי המאוס ההוא מהסולו. המגרעה שישר קפצה לי לעין היא שחלק מהמפות נראו לי גדולות מדי עבור מספר השחקנים. אולי משום שאני רגיל למפות של COD4, ואולי סתם רושם ראשוני מוטעה. בכל מקרה, נראה לי שיש למולטי הזה פוטנציאל לא קטן.
    מה הקשר בין בעיה במולטי לעדכון BIOS? ( אין שום קשר סתם מעניין אותי לשמוע מה תמציא )

chopsticK chopsticK מנותק משתמש חסום
    קיבל לייק
    0 פעמים
    דור, אתה יודע מזה הבנת הנקרא?
    הייתה לו בעיה בלוח אם לפני חודשיים, ובלי קשר לקוד5.

קיבל לייק
    0 פעמים
    1) פירוט הבעיה שלי (אני מעתיק מכרטיס השאלה שפתחתי):
    When trying to run COD5 WAW multiplayer, the game starts, change resolution, closes, and I get the following message:

Error during initialization:
    Could not load default asset 'fonts/consolefont' for asset type 'font'.
    Tried to load asset 'font/smalldevfont
    '.

האזכור היחידי שמצאתי לבעיה הזו באינטרנט הוא מאיזה אתר ברוסית, שלא ממש עזר לי. בדיעבד, זו בעיה שנבעה מהתקנה כושלת או עדכון פאצ' כושל. אני מאמין שזה קרה בגלל הצרות שהיו לי בהתקנה, הן עם directx והן עם התקני קול במנהל החומרה של ווינדוס. בגלל אלה התקנתי פעמיים את המשחק, וכנראה שהוא לא הוסר כמו שצריך וקבצים שם לא היו תואמים.
    הפיתרון ששלחו לי אתמול הוא הסרת המשחק, מחיקה ידנית של ספריית המשחק (בגלל שנשארים שם קבצים גם לאחר הסרה), התקנתו מחדש והעתקת קבצי .iwd ישירות מה-DVD לאחר ההתקנה.

תקלה חמורה אני מגדיר כתקלה שמונעת ממני להשתמש במוצר. מה שנקרא blocking/critical bug. הכוונה בתקלה חמורה, היא שלא מדובר באיזה פיצ'ר שלא עובד, או קריסה ספורדית, אלא שהמשחק עצמו פשוט לא עולה. אין לי אינטרס להציק לאנשי התמיכה בשטויות, עובדה שאת הבעיה ב-directx ובהתקני הקול מצאתי לבד, פשוט ע"י קריאה בפורומים של התמיכה שלהם. פניתי אליהם רק לאחר שבאמת לא מצאתי פיתרון בעצמי.

2) אני לא משלם על DVD בעטיפה, אלא על מוצר שאמור לעבוד. אם הוא לא עובד אצלי, למרות שאני עומד בדרישות המערכת, חובת היצרן לפתור לי את הבעיה. זה אחריות ושירות שיש כמעט בכל דבר שאתה קונה. יש טלאים שבאים לשפר, לאזן כלי נשק, להוסיף פיצ'רים, ויש טלאים שבאים לתקן באגים רציניים יותר. משחק "בשל" לא צריך את הסוג השני, למרבה הצער COD5 כנראה כן צריך, משום שהוא חורק למדי.

3) אני אשמח להוסיף אותך לרשימה

4) דור,
    אין לי אינטרס להמציא דבר. לא מבין למה כל הזמן צריך לחשוד שמישהו משקר או ממציא דברים. זו הייתה רק דוגמה למתן שירות ותמיכה לאחר קנייה, לא קשור ל-COD5. אם מעניין אותך לקרוא על זה, להלן קישור:
    http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=376385.0

יום טוב

שם פרטי
    mike
    קיבל לייק
    1 פעמים
    מצאתי 3 פורומים שונים, כולם פונים לבעיה שלך, גם אם כולם לא באנגלית זה לא קשה לתרגם (translate.google.com) ולראות את המילה "REINSTALL" הרבה פעמים והרבה פקודות copy/paste.

בנוסף התקלה מדברת על התיקיית ZONE שזה הדבר הראשון שיודעים מקוד 4 שמרמז על התקנה לא טובה.

בעיקרון אתה צודק, ברור שהם חייבים לספק לך תמיכה, אבל זה מאוד תלוי איזה, הם לא חייבים להסביר לך שום דבר מעבר למשחק, המחשב שלך יכול לעמוד בדרישות, אבל עובדה שהקינפוג של המערכת שלך היה לא נכון, לכן זה לא בעיה קריטית כי זה לא תקלה טכנית במשחק, אלא משהו ספציפי למחשב ולפעולות שביצעת.

אם הם עושים הארכת מצב לגבי התקלה שלך, מבחינתם לאבד אותך בתור לקוח/צרכן ולחסוך את הזמן בטיפול הבעיה. אם אתה ניגש לנושא בתור צרכן הדיון הזה לא ילך רחוק, תן לי סיבה אחד מצד הספק למה לקטלג את הבעיה שלך כחמורה.

קיבל לייק
    0 פעמים
    1) כנראה שנשאר חלוקים בדיעותנו בעניין זה. הבעיה התחילה בגלל הבאגים שלהם עם ה-DIRECTX, התקני הקול, והמודם שיש לי. אם ההתקנה הייתה הולכת חלק, כנראה שלא הייתי צריך להתקין פעמיים והכול היה עובד כשורה.
    הבעיה המשיכה בגלל שההתקנה השנייה לא הייתה טובה, כנראה דרסה משהו או התנגשה עם משהו מההתקנה הראשונה. גם כאן - זו בעיה טכנית אצלם, שלא יודעים להסיר כמו שצריך שאריות קודמות.

לכן, בראייתי, הבעיה אינה טמונה במשהו לא בסדר שאני עשיתי, משום שבסך הכול עשיתי הכול לפי ההוראות שלהם. זה שהמשחק שלהם מבוגבאג החל משלב ההתקנה, זה משהו שהם צריכים לקחת עליו אחריות ואני שמח שהם אכן לוקחים אותה.

מבחינתי זה עניין עקרוני: כמו שאני באופן עקרוני קונה משחקים ולא מוריד פרוץ, כך גם אני מצפה לתמיכה מלאה במשחק, כדי שיעבוד אצלי על המחשב. שילמתי ממיטב כספי ואני מצפה למיטב השירות, בדיוק כמו בכל דבר אחר שאני קונה. בדיוק כמו מנה לא טעימה במסעדה שאני מחליף ללא היסוס.

2) אני בכלל לא מחפש בפורומים שאינם באנגלית. אם הבעיה הייתה נפוצה, היא כבר הייתה מופיעה באנגלית. אתה צודק - יכלתי לנסות לתרגם את זה מסינית/רוסית ווטאבר, לא חשבתי על זה.

b_ton b_ton מנותק טירון
    קיבל לייק
    0 פעמים
    המשחק בכללי נגיד במולטי שאתה פונה לאזור של הפיצוצים אתה שומע את הסאונד ואז שאני מסתובב , כאילו שדה מדוזות :O

נושאים דומים

1. תגובות: 14
    הודעה אחרונה: 30/07/06, 02:41
  2. תגובות: 8
    הודעה אחרונה: 28/07/06, 09:42
  3. אז איך שתייי החתימות החדשות שליי תגיבו?
    על ידי !*~ שי סבח ~*! בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 7
    הודעה אחרונה: 31/05/06, 15:34
  4. אז איך החתימות ?
    על ידי Shani_ בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 14/02/06, 21:40
  5. [דעה] איך העיצוב החדש של הפורום?
    על ידי myth בפורום חתימות וסמלים
    תגובות: 24
    הודעה אחרונה: 01/10/05, 19:17
eXTReMe Tracker