מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך 5

אשכול: Euroleague Regular Season - Week 4

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים

Euroleague Regular Season - Week 4

מחזור רביעי של היורוליג אמנם יצא לדרך אתמול ולא היום, אבל רוב המשחקים משוחקים היום.

במשחקים שהיו אתמול לא היו כל כך הפתעות. צסק"א דרסה בבית את אפס פילזן 90-68, נאנסי נצחה את ז'לגיריס 69-64, ורומא נצחה בחוץ את טאו 93-90.

ואלו המשחקים של יום חמישי:

פנרבחצ'ה/אולקר מארחת את אולימפיה לובליאנה
    פנאתינאיקוס מארחת את סיינה(משחק מעניין)
    פניוניוס מארחת את פרטיזן בלגרד
    אלבה ברלין מארחת את חובנטוד בדאלונה
    מלאגה מארחת את ציבונה זאגרב
    אולימפיאקוס מארחת את מכבי ת"א
    ברצלונה מארחת את פרוקום סופוט
    ריאל מדריד מארחת את ארמני ג'ינס מילאנו
    אבליניו מארחת את לה מאן

הימורים שלי: פנרבחצ'ה/אולקר מנצחת את לובליאנה(לובליאנה לא אמורים לעשות צרות לפנרבחצ'ה/אולקר), פנאתינאיקוס את סיינה(משחק צמוד נראה לי שיהיה שילך לכיוון של פאנא. פנאנא לא יוותרו באתונה על נצחון), פרטיזן את פניוניוס(פרטיזן לדעתי קבוצה יותר איכותית), בדאלונה את אלבה ברלין(אלבה ברלין קבוצה חלשה יותר מדי בשביל לעשות משהו), מלאגה את ציבונה זאגרב(ציבונה צריכה להפסיד מתישהו, והנה ההפסד הראשון שלה מתקרב לדעתי. הם יכולים לעשות צרות למלאגה שלא משחק מי יודע מה טוב עד עכשיו, אבל בכל זאת המשחק הוא בבית של מלאגה), ברצלונה את סופוט(ברצלונה אמורה לשחוט אותם בבית), ריאל את מילאנו(שתי הקבוצות לא משחקות מי יודע מה, אבל במדריד, ריאל לא אמורה להפסיד לקבוצה בסדר גודל של מילאנו), אבליניו את לה מאן(יש מצב גם למשהו הפוך, אבל זאת התחושה שלי).
    בכוונה אני לא מהמר על המשחק של אולימפיאקוס ומכבי כי נראה לי שהמשחק שם הולך להיות ממש צמוד והכל יכול לקרות שם.

OoZz OoZz מנותק מתקדם
    קיבל לייק
    0 פעמים
    שמע לא יודע אני מסכים איתך לכל המשחקים שאתה מהמר עליהם אבל לגבי מכבי לפי דעתי אם הם ישחקו כמו שבוע שעבר הם הולכים לאכול בראש מזה בראש לא יודע נחכה ונראה

בהצלחה למכבי!!!!!!!!!!!!!

Ctrlz/Tom Ctrlz/Tom מנותק ותיק
    קיבל לייק
    0 פעמים
    פנא ניצחה את סיינה ב5, נדמה לי שאולימפיה לקחו אחרי 2 הארכות 89 87 או משהו כזה אם אני לא טועה פנאיוניס ואבלינו ניצחו ומלאגה ניצחה את ציבונה.

בקשר למכבי, עוד לא ראיתי את הרבע הראשון אני יראה מחר
    הרבה השני והשלישי היו לא טובים בלשון המעטה, אבל בוא נגיד שזה בדיוק מה שינאטיס תיכנן ויצאנו מזה בנזק מינימלי
    ברבע הרביעי גם לא היינו מדהימים, אבל בעיקר בזכות כספי המדהים שנתן אנרגיות לכל הקבוצה הצלחנו לחזור עד שנגמר הכוח 3 דקות לסיום והם עשו ריצה של 11-0.

בכל מקרה, אין לי הרבה מה להגיד.. מכבי לא נראו ממש גרוע בלי ארויו, אבל זה בולט שהם צריכים רכז מחליף ברמה - בטח שלא דרור חג'ג' שהתייבש על הספסל כל העונה ופתאום זורקים אותו למגרש. אני הייתי מביא רכז שמשחק משחק בעמידה. מכבי גם צריכה שחקן עם מאסה מתחת לסל כי פישר ואליהו רכים יחסית, ועל בטיסטה בכלל אני לא רוצה לדבר - למרות שהוא קלע היום בסדר הוא שחקן כל כך איום שזה עצוב. בראון לא משותף מספיק במשחק ההתקפה. וויליאמס סופסוף הראה ניצוצות של התקפה. כספי יהיה הישראלי הראשון ב-NBA אם הוא ישפר את קבלת ההחלטות שלו - כי את זריקת השלשות הוא כבר שיפר בהרבה וגם את ההגנה. אני מת על השחקן הזה.

הסמל האישי של Crazy Death
    Crazy Death Crazy Death מנותק תואר כבוד
    שם פרטי
    אופיר
    קיבל לייק
    0 פעמים
    נגד מכבי כל המטטים יורים כמו שרסקין אמר.
    איכשהו קבוצות שלא קולעות מ3 גם כשהן חופשיות לגמרי, דופקות למכבי שלשות על ימין ועל שמאל מכל הטווחים(11/21 לאולימפיאקוס מהשלוש, 52%, מול 47% ל2 של אולימפיאקוס).
    ואין מה לעשות - למכבי אין מחליף לארויו, ורואים את זה. אי אפשר להכניס שחקן שלא שיחק מאז גביע WINNER, ולהפיל עליו את כל התיק של ניהול המשחק. זה לא עובד ככה בשום מקום.

אני בכל זאת חושב שבNOKIA מכבי צריכה לנצח אותם, והיא גם יכולה.

SaM SaM מנותק גורו
    קיבל לייק
    0 פעמים
    מכבי לא נראת טוב עם או בלי אריו
    אפי צריך להתחיל לעשות הירכיה בין השחקנים לא יכול שהרכב שרץ במחצית השניה כמו בטיסטיה חגג כספי ווליאמס ועוד אחד לא זוכר מי רץ ביחד איתם פעם ראשונה במשחק חשוב של מכבי ...

נושאים דומים

1. Euroleague Regular Season - Week 3
    על ידי Crazy Death בפורום כדורסל
    תגובות: 9
    הודעה אחרונה: 07/11/08, 22:42
  2. Euroleague Regular Season - Week 2
    תגובות: 3
    הודעה אחרונה: 01/11/08, 22:48
  3. Euroleage Regular Season - Week 1
    תגובות: 4